Piniginė: kas geriausia d

Piniginė yra vienas geriausių produktų, kuriuos galite atiduoti, nes tai yra kasdienio naudojimo objektas. Asmuo, kuriam jį dovanoji, prisimins tave kiekvieną kartą, kai juo naudosis, nes juk tai yra viena iš priežasčių, kodėl dovanojamos dovanos. Ko dar galite paprašyti iš šio produkto?

Be to, tai yra būtinas aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims, nes leidžia nešiotis daug ką jose. Jei aiškiai suprantate, kam jį naudosite, jums bus lengviau pasirinkti tinkamą. Štai kodėl šiame vadove norime padėti jums tai aiškiau pamatyti.

Svarbiausias

  • Yra daugybė modelių ir stilių. Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka pagal jūsų poreikius.
  • Jie pagaminti iš daugybės medžiagų. Turite nepamiršti, kad ne visi yra vienodai atsparūs.
  • Be to, atsižvelgiant į įvykį, kuriame ketinate juo naudotis, jums gali prireikti daugiau nei vienos piniginės.

Geriausios piniginės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje rasite geriausių rinkoje piniginių rinkinį. Be to, mes įtraukėme jų paaiškinimus, kad galėtumėte juos gerai išanalizuoti ir palyginti. Tokiu būdu galite geriau pasirinkti, kuris iš jų yra tinkamiausias jums, ar geriausias – kaip dovana.

Geriausia piniginė, kurią galima atiduoti

Vyriška piniginė iš aukštos kokybės minkštos ir ekologiškos PU sintetinės odos. Jo išmatavimai yra 11,8 x 9,5 x 1,2 cm. Jame yra 10 kortelių talpa, 2 didelės kišenės ir skirta monetoms su uždarymu.
Elegantiškas dizainas suteikia švelnų prisilietimą. Šis kortelės turėtojas taip pat turi RFID blokuojančią medžiagą ir apsaugo jūsų duomenis nuo elektroninės tapatybės vagystės.

Redakcinis vertinimas: Ši aukštos kokybės ir dizaino piniginė taip pat turi nemažą detalę, pavyzdžiui, jos pateikimą, elegantišką juodą dovanų dėžutę. Puikus dovanų variantas.

Geriausios kokybės piniginė vadovams

Ši vyriška piniginė pagaminta iš aukštos kokybės minkštos odos. Jame yra 10 lizdų, 2 piniginės vienetai ir mini krepšys, kurį galima naudoti kortelėms, pinigams, sąskaitoms ar kvitams laikyti.

Be to, dizainas, kuriuo jis pagamintas, daro jį praktišką ir saugų. Tai labai stilinga piniginė, kuri leis pasijusti viršininku.

Redakcinis vertinimas: Ši geros kokybės ir puikios apdailos piniginė turi didelę talpą. Ji taip pat turi odos autentiškumo sertifikatą ir gamybos medžiagos pavyzdį.

Elegantiškiausia ir itin lengva piniginė

Ši „I-CLIP“ bendrovės piniginė yra ypač lengva. Jame gali būti iki 12 kortelių ir keletas skirtingų dydžių kupiūrų, be to, ji yra kompaktiška ir elegantiška tuo pačiu metu.

Gamintojai pasiekia nepaprastai mažą ir elegantišką formatą. Tai įmanoma dėl protingos odos dėklo ir aukštųjų technologijų plastikinio spaustuko sąveikos.

Redakcinis vertinimas: Neabejotinai puikus dizaino ir kokybės produktas. Labai originalus ir labai atsparus. Tai labai gerai apsaugo elementus ir turi didelę talpą.

Ideali odinė piniginė atsargiausiems

Tai didelis pajėgumų portfelis, užimantis minimalią vietą. Be to, tai minkštos odos piniginė. Turėdami 6 lizdus, ​​galite labai lengvai įnešti ir išsiimti jus dominančias korteles.

Jame taip pat yra įmontuotas RFDI blokavimas. Naudodami šį modelį galite išvengti savo duomenų vagystės, nes jie blokuoja nepageidaujamus skaitytuvus.

Redakcinis vertinimas: Puikios kokybės produktas, paprastas, plonas ir elegantiškas. Labai gera apdaila ir nauda.

Ideali piniginė diskretiškiausiems žmonėms

Tai puiki piniginė žmonėms, nemėgstantiems išeiti iš tipiškų didelių piniginių. Jame yra 6 kortelių lizdai, kuriuos lengva naudoti. Jame yra didelė anga, leidžianti įdėti asmens dokumentą, taip pat kišenė raktams, monetoms ar kitiems smulkiems daiktams.

Prekė yra elegantiška ir paprasta. Jis turi novatorišką, gražų ir praktišką stilių. Audinys daro vietą, kur dedamos kortelės, labai graži.

Redakcinis vertinimas: Ši parinktis idealiai tinka tiems, kurie ieško itin plonos, praktiškos, geros talpos piniginės.

Itin kompaktiška piniginė judriausiems žmonėms

Tai piniginė, kurioje yra skyrius, kur dėti sąskaitas. Tai užima piniginės plotį. Taip pat užpakalinėje dalyje yra piniginė.

Iš viso jis turi 18 plastikinių rankovių, kad kortelės būtų įdėtos į jos vidurį, be to, atskiras DNI skyrius yra skaidrus. Tai geros kokybės piniginė, suteikianti jums ar asmeniui, kurį jai dovanojate, to elegancijos, kurios ieškote.

Redakcinis vertinimas: Labai praktiškas variantas, didelis pajėgumas. Kortelės laikiklis, piniginė ir piniginė viename. Labai švelnus liesti, atitinka lūkesčius.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie piniginę

Prieš įsigydami piniginę, svarbu žinoti, kokie yra pagrindiniai šio produkto aspektai. Toliau įtraukėme svarbiausius ir esminius veiksnius, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti apie pinigines. Be to, mes atsakysime į dažniausiai vartotojams kylančius klausimus.

Asmuo su pinigine

Yra daugybė modelių ir stilių. Idealiu atveju turėtumėte pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka pagal jūsų poreikius. (Šaltinis: Natali: ZVdLF-IBftE / Unsplash.com)

Kas iš tikrųjų yra piniginė?

Piniginė (dar vadinama pinigine ar pinigine) yra nedidelis objektas, naudojamas sąskaitoms, asmens tapatybės kortelėms, asmens tapatybės kortelėms, debeto ir kreditinėms kortelėms, vizitinėms kortelėms ir daugeliui kitų daiktų, tokių kaip kvitai ar bilietai, laikyti ir nešiotis.

Juose tikrai galite sutaupyti daugybę dalykų.

Jie paprastai būna sulankstomi ir turi įvairius skyrius, kad būtų galima lengvai įterpti ir surasti šiuos dokumentus. Piniginės paprastai yra pagamintos iš odos arba plastiko, pavyzdžiui, PVC.

Vyriškos piniginės paprastai telpa kišenėje, o dauguma moterų piniginių yra skirtos nešiotis didesniame krepšyje. Štai kodėl jie turi daugiau skyrių.

Iš kokių medžiagų yra pagamintos piniginės?

Kalbant apie medžiagą, nėra daug skirtumų tarp vyrų ar moterų piniginių. Tiesa ta, kad yra piniginių, pagamintų iš medžiagų, kurių neįsivaizduojate. Taip pat daugumą jų galima suskirstyti į dvi dideles grupes. Toliau mes jums parodysime:

Tekstilinė arba medžiaginė piniginė

Tai yra paprasčiausia medžiaga, kurią paprastai neša pigiausios piniginės. Nors audinys gali būti natūralus arba sintetinis, dažniausiai tai yra sintetinis audinys, siekiant sumažinti išlaidas. Daugeliu atvejų tokio tipo piniginės vadinamos drobinėmis piniginėmis.

Jo naudai yra tai, kad šio tipo piniginės turi ryškesnes spalvas ir dizainą dėl audinio universalumo. Priešingai, audinys linkęs gana lengvai susitepti, ypač kalbant apie kvapus. Būdama taip pat lengva medžiaga, ji po kurio laiko yra linkusi lengvai lūžti.

Odinė arba kailinė piniginė

Šių piniginių medžiaga yra kokybiškesnė nei ankstesnių. Oda turi daug dorybių, ji yra patvari medžiaga ir yra lanksti, nes oda linkusi gerai prisitaikyti prie bet kokios formos. Odos patvarumas reiškia, kad piniginė gali tarnauti daugelį metų, ilgiau nei bet kuri kita medžiaga. Odinės piniginės visada buvo laikomos premija Šiame sektoriuje.

Odos piniginės dažniausiai yra brangios. Kitas aspektas, į kurį būtina atsižvelgti, yra odai reikalinga priežiūra. Nors tai yra ilgaamžė medžiaga, odą patartina laikyti su tam tikro tipo riebalais, kad ji išliktų nepriekaištingos būklės.

Kiek klosčių turi turėti piniginė?

Piniginės labai skiriasi dizaino požiūriu, o raukšlių skaičius yra vienas iš pagrindinių kriterijų, į kurį reikia atsižvelgti. Priklausomai nuo to, kam juos naudosite, jums reikės daugiau ar mažiau klostes. Štai kodėl žemiau pateiktame sąraše mes jums tai paaiškinsime išsamiau, kad galėtumėte geriau pamatyti:
Lenkimo tipas apibūdinimas
Dvigubos piniginės Jie susideda iš dviejų vienas kitam uždarytų dalių. Jos yra paprasčiausios ir ploniausios piniginės.

Tai piniginės, kurios pasirenkamos, kai norisi rengtis gana klasikiniu ir lengvu būdu, o ne visada – su švarku, kad galėtum jį pamatyti. Dviejų sluoksnių pinigines galima išimti iš užpakalinės kelnių kišenės arba priekinės kišenės, per daug nesimatant. Tai yra didelis privalumas, tačiau jo talpa yra gana maža ir jame negali būti per daug daiktų. Paprastai jose yra daugiausia dvi ar trys kortelės.

Trijų kartų piniginės Jie yra labiausiai paplitę ir labai praktiški. Tokio tipo piniginės susideda iš trijų atvartų, dviejų išorinių atvartų, einančių per centrinį atvartą. Trigubos piniginės privalumas yra tas, kad joje gali būti daugybė popierių ir nemaža pinigų suma sąskaitose.

Neigiama yra tai, kad jis yra daug storesnis nei dvigubas ir sukuria drabužių nelygumus.

Be raukšlių skaičiaus, turite pagalvoti ir apie vidinius atvartus, kurie yra tam tikrose piniginėse. Šie papildomi atvartai yra odiniai puslapiai, įterpiami tarp centrinio atvarto ir vieno iš išorinių atvartų, siekiant padidinti piniginės talpą.

Kokia turi būti piniginės struktūra?

Kai norite nusipirkti piniginę, vienas iš elementų, kuris pirmiausia vertinamas, yra struktūra, kuria ji buvo sukurta. Nors skyriai nurodo konkrečią dalį, kurioje galima laikyti skirtingus dokumentus.

Struktūra yra tas padalijimas į dideles dalis, kurias turi portfelis.

Yra keletas piniginių, kurios paprasčiausiai turi minimalistinę struktūrą kortelėms laikyti. Kiti turi labiau tradicinį vieno langelio modelį, pinigines dalijant po lygiai. Tie, kurie yra modernesni, yra versijoje, padalytoje į tris lygias dalis.

Yra keletas vartotojų, kurie mano, kad piniginės struktūra yra lemiama perkant. Nebrangi ir gera piniginė gali turėti bet kokią norimą struktūrą, nes yra daugybė modelių, atitinkančių įvairius poreikius.

Piniginė mėlyname fone

Jie pagaminti iš daugybės medžiagų. Turite nepamiršti, kad ne visi yra vienodai atsparūs. (Šaltinis: Rae: 8gw2YP5sD4M / Unsplash.com)

Kokios yra piniginės?

Išanalizavę medžiagas, su kuriomis galima pasidaryti pinigines, ir pamatę jų klosčių svarbą, parodysime sąrašą, kad galėtumėte pamatyti, kokios piniginės yra …

Parašykite komentarą