Pjovimo lenta: kas aš

Nesvarbu, ar pasirenkate minimalistinę virtuvę, ar sudėtingesnių patiekalų gaminimą, visada gerai, kad po ranka būtų pjaustymo lenta. Kadangi pjaustymo lentos leidžia saugiai ir patogiai susitvarkyti su žalumynais ir daržovėmis, taip pat mėsa ir žuvimi. Negalima to daugiau nuneigti ir suteikti jai svarbos. O jei nesate tuo įsitikinęs, perskaitykite mus!

Nes toliau ketiname ištirti viską, kas susiję su geriausiomis pjaustymo lentomis. Jo išvaizda kaip paprastas elementas slepia didelį universalumą. Pradedantiesiems yra daugybė pjovimo lentų rūšių. Didžiąja dalimi tai lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. Norite sužinoti daugiau? Gerai pagaląskite peilius, nes mes pradėjome.

Svarbiausias

 • Bambuko pjaustymo lentos yra kokybiškas pasirinkimas, nėra labai brangus, o svarbiausia – ekologiškas.
 • Plastikinės pjovimo lentos yra geriau atsparios drėgmei. Be to, jie yra suderinami su indaplovėmis, taip pat siūlo daugiau spalvų ir apdailos alternatyvų.
 • Norėdami nusipirkti pjovimo lentą, kurios jums tikrai reikia, turite atsižvelgti į tokius aspektus kaip matmenys. Mes peržiūrime šį ir kitus pirkimo kriterijus turinio pabaigoje.

Geriausios pjovimo lentos: mūsų mėgstamiausi

Jei jau mėgavotės pjovimo lentos teikiamais pranašumais, tačiau po kelių mėnesių jis galų gale deformavosi, arba jei tiesiog ieškote savo pirmosios pjaustymo lentos, patekote į reikiamą vietą! Čia pateikiamos keturios geriausios šiandien siūlomos pjovimo lentos. Visi jie siūlomi įdomiai pakuotės iš kelių vienetų.

Perkamiausia pjaustymo lenta

„Vicloon“ atneša jums tris profesionalias pjovimo lentas. Kiekvienas jų yra skirtingos spalvos ir dydžio, nors jie visi yra gana dideli. Kadangi tai yra nelipnios pjaustymo lentos, neturėsite jokių problemų perkeldami maistą iš lentos į keptuvę ar kitą indą ar indą.

Jie pagaminti iš aukštos kokybės neakyto polipropileno (PP), todėl jie patenka tarp geriausių plastikinių pjovimo lentų. Jie tinka indaplovėms.

Geriausia ekologiško bambuko pjaustymo lenta

„Home Organics“ tai siūlo paketas iš trijų aukštos kokybės organinių bambuko pjaustymo lentų. Nes tai ne bet koks bambukas, o moso bambukas. Mes tai sakome, nes tai yra tanki, atspari ir labai patvari medžiaga. Tai taip pat pagarba aplinkai.

Kitu atveju šios „moso“ bambuko pjaustymo lentos yra neslidžios, nes jose yra silikoniniai buferiai. Be to, jie yra gana ploni (1 cm storio), todėl juos laikyti nekainuos.

Geriausia aukščiausios kokybės medienos pjaustymo lenta

Larhno pasiūlymas skamba kaip geriausia sūrio pjaustymo lenta, tačiau jis puikiai tinka ir su daržovėmis, mėsa ir duona. Ši parinktis apima dvi aukščiausios kokybės medienos pjaustymo lentas, nors jos abi yra vienodo dydžio.

Kaip ir „Home Organics“ pasiūlymas, jie taip pat yra bambuko pjaustymo lentos. Dėl jų apdailos skylės juos galima pakabinti praktiškai ant bet kurios sienos, o tai padeda jiems sutaupyti vietos.

Geriausia stiklo pjaustymo lenta

„Zeller“ siūlo šią labai aukštos kokybės stiklo pjaustymo lentą. Pirkinyje yra du 52 x 30 cm dydžio vienetai. Jie yra puikus pasirinkimas kaip pjaustymo lenta, bet ir pateikti maistą, nes jų apdaila yra labai estetiška.

Be to, juos galima naudoti kaip kaitlentės apsaugas. Jie turi silikoninius pagrindus, dėl kurių jie neslysta pjovimo lentomis. Be to, juos lengva valyti ir jie atsparūs karščiui iki 220/240 ºC.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie pjaustymo lentas

Pjovimo lentos neatrodo pernelyg sudėtingi indai. Ir jie nėra. Tačiau, atsižvelgiant į medžiagą, jie siūlo keletą tam tikrų pranašumų ir trūkumų. Be to, yra galimybių sutelkti konkretaus maisto pjaustymą. Specialus modelis ne visada yra būtinas, tačiau nepakenkia žinoti, kaip galite maksimaliai išnaudoti šį produktą.

Bambuko pjaustymo lentos turi labai naudingą antibakterinę funkciją virtuvėje.
(Šaltinis: Pelikh: 102214238 / 123rf.com)

Pjovimo lentų tipai

Nesvarbu, ar ieškote pigios pjovimo lentos, ar aukščiausios kokybės pjaustymo lentos, vienas iš svarbiausių aspektų yra medžiaga. Šia prasme pjovimo lentos yra skirtingų tipų. Paprastai medžiaga neturi įtakos universalumui. Taip, kad būtų lengviau naudotis, taip pat atsižvelgiant į higieną ar priežiūrą. Pažiūrėkime, kokių tipų pjovimo lentos šiandien siūlomos:

 • Mediena: Medinė pjaustymo lenta yra klasikinis variantas. Praktiškai kiekvienuose namuose yra arba kada nors buvo medinė pjaustymo lenta. Ekonomiškas ir atsparus, tačiau porėtas, o kai kurie modeliai blogai atlaiko drėgmę.
 • Plastmasinis: Plastikinė pjovimo lenta yra labai geras pasirinkimas, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tai labai lengva plauti (galima plauti indaplovėje) ir yra patvaresnė nei mediena. Žinoma, rinkitės netoksišką plastiką!
 • Stiklas arba grūdintas stiklas: Šiuolaikiškas ir labai estetiškas, bet ir brangesnis. Jie yra šiek tiek sunkesni, todėl juos sunkiau valdyti. Žinoma, jie yra mažiau akytas variantas ir geriau atsispiria peilio smūgiui.
 • Marmuras: Niekas neneigia marmurinių pjaustymo lentų elegancijos, tačiau dažniausiai jos yra labai brangios, o jų svoris yra didelis, o tai apsunkina jų valdymą. Be to, jo kokybė ir atsparumas nekelia abejonių.

Kokią medieną naudoja pjovimo lentos?

Medinės pjaustymo lentos yra dažniausiai naudojamos, tačiau jose yra įvairių tipų. Ne visos medienos savybės yra vienodos. Žinoti įvairias medinių pjaustymo lentų alternatyvas yra labai praktiška. Čia trumpai paaiškiname tris populiariausias medienos pjaustymo lentas šiandien:

 • Alyvuogės: Alyvuogių pjaustymo lentas dažnai naudoja profesionalūs virėjai. Todėl tai aukščiausios kokybės pjaustymo lentos. Ši medienos rūšis yra labai vertinama dėl aukštos kokybės, atsparumo ir šilkinio prisilietimo. Jie rekomenduojami minkštiems gabalams, pavyzdžiui, sūriui.
 • Yra: Jei ieškote medienos kasdieniniam naudojimui ir nieko nepakenkiate peilių kraštui, įsigykite buko pjovimo lentą. Dešimtys gamintojų parduoda buko medienos pjaustymo lentas, tai yra pigesnis variantas nei alyvuogių mediena, tačiau toks pat efektyvus.
 • Bambukas: Bambuko pjaustymo lentos tampa vis dažnesnės dėl jų paprasto gaminimo (bambuką gauti labai lengva), taip pat dėl ​​kietumo. Be to, bambuko pjaustymo lentos paprastai yra ekologiškos. (1) ir pasižymi dideliu antibakteriniu atsparumu (du).

Plastikinės pjovimo lentos yra labai ekonomiškos, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį. Tačiau jie ištveria blogesnį kontaktą su peiliu. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 93732596 / 123rf.com)

Ar medinė pjaustymo lenta yra geresnė, ar plastikinė pjaustymo lenta?

Jums gali kilti klausimas, kuri pjaustymo lenta yra geresnė. Medinė pjaustymo lenta, o gal plastikinė pjaustymo lenta? Estetiniu požiūriu galbūt geriau rasite medinius denius, tačiau ar jie yra vienodai geresni eksploatacinių savybių požiūriu? Siekdami geriau suprasti, nusprendėme jums padėti palyginti abi galimybes:
Medienos pjaustymo lentos Plastikinės pjovimo lentos
Pjovimo atsparumas Aukštas vidurkis Vidutiniškai žemas
Ekologiškas Taip Paprastai ne
Standumas Aukštas vidurkis Vidutiniškai žemas
Stabilumas Paprastai jie nesiūlo neslidžių pagrindų, tačiau jie yra sunkūs Lengvesni už medinius, bet su neslidžiais pagrindais
Higiena Sunkiau prižiūrėti, tačiau pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tinka indaplovėms. Lengva valyti, tačiau jie linkę kaupti kvapus.
Kaina Vidutinio ūgio Vidutiniškai žemas

Kaip valyti pjovimo lentą

Priklausomai nuo pjaustymo lentos medžiagos, valydami turėsite elgtis vienaip ar kitaip. Todėl, jei norite sužinoti, kaip valyti pjovimo lentą, atkreipkite dėmesį. Čia mes trumpai paaiškiname, kaip valyti medinę pjovimo lentą, taip pat plastikinę pjovimo lentą. Priežastis? Tai yra du dažniausiai rinkoje esantys variantai:

Kaip valyti medinę pjaustymo lentą

 • Jei jame yra daug dėmių, galite naudoti koserinę druską. Po jo naudojimo nepamirškite jį pašalinti karštu vandeniu ir muilu.
 • Nepamirškite kruopščiai išdžiovinti medienos pjaustymo lentą. Nepamirškite, kad mediena nėra labai „draugiška“ drėgmei. Neišdžiovinus, ji gali deformuotis.
 • Kad mediena nesuirtų, Periodiškai ant jo galite tepti mineralinį aliejų.
 • Jei norite jį dezinfekuoti, galite pabandyti naudoti šiek tiek baliklio su vandeniu. Vėlgi, mes jums primename, kad po valymo turėtumėte jį greitai išdžiovinti.

Kaip valyti plastikinę pjovimo lentą

 • Norėdami atsikratyti blogo kvapo, galite naudoti druskos ir citrinos mišinį. Leiskite jam sėdėti, tada plastikinę pjaustymo lentą nuplaukite karštu vandeniu ir tinkama valymo priemone.
 • Dauguma plastikinių pjaustymo lentų Jie tinkami plauti indaplovėse, todėl retai pasitaikys problemų palaikant gerą savo būklę.
 • Galite plauti rankomis labai karštu vandeniu ir indų muilu. Po to pagaminkite pusės litro vandens ir dviejų šaukštelių baliklio mišinį. Užtepkite jį ant plastikinės pjovimo lentos. Nuplaukite ir leiskite jam išdžiūti.

Norėdami pašalinti kvapus iš plastikinės pjaustymo lentos, galite išbandyti druskos ir citrinos mišinį.
(Šaltinis: „Foodandmore“: 108238193 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Atėjo mūsų mėgstamiausia akimirka: veiksmo! Tai yra, perkant vieną iš geriausių pjaustymo lentų rinkoje. Tam iš REVIEWBOX visada rekomenduojame vadovautis kai kuriais pirkimo kriterijais. Tai yra apie investicijas į produktus, kurie atitinka jūsų tikrus poreikius. Dėl to gerai kreiptis į pirkinį atlikus ankstesnį tyrimą:

Baigti

Po medžiagos, apie kurią jau kalbėjome ankstesniame skyriuje, apdaila yra vienas iš svarbiausių aspektų perkant vieną iš geriausių pjovimo lentų rinkoje. Kaip apdaila mes suprantame formą, bet ir jos storį. Yra trys alternatyvos. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes ir orientuotas į tam tikrą pjūvio tipą:

 • Stačiakampis: Stačiakampė pjaustymo lenta yra viena iš dažniausiai naudojamų. Pagrindinis jo pranašumas yra didelis siūlomas paviršius. Paprastai stačiakampės pjaustymo lentos yra suderinamos su visų rūšių maisto produktų pjaustymu: be kita ko, su mėsa, vaisiais ar daržovėmis.
 • Kanalas: Kanalo pjovimo lentoje yra griovelis aplink lentos kraštus. Su juo surenkamos jūsų supjaustyto maisto sultys. Vėliau nusprendžiate, ar norite, kad jie būtų jūsų ruošiamo patiekalo dalis. Jie neabejotinai …

Parašykite komentarą