Plaukų baliklis: kas tai?

Pastaraisiais mėnesiais daugelis žmonių pradėjo atidaryti savo namų kirpyklas. Žinote, namuose kirpti ir dažyti savo plaukus. Tai, kas 2021 m. Atrodė beprotiška, šiemet yra naujas įprastas dalykas. Yra procedūrų, kurios nėra pavojingos, tačiau plaukų balinimas yra subtilesnis ir nėra gera mintis „pašėlti“.

Jei namuose galvojate šviesinti plaukus ar dažyti platiną, turėsite naudoti plaukų baliklį. Nors balinimas namuose gali būti baisus – mes suprantame kodėl – turint gerą produktą ir geras priemones tai ne tik įmanoma, bet ir lengva. Mes jums viską pasakysime žemiau.

Svarbiausias

 • Vandenilio peroksido balikliai yra skirtingo tūrio. Nors juos visus galima naudoti namuose, patartina pradėti nuo 10 ar 20 produktų. Balinimo procesą galite pakartoti tiek kartų, kiek jums reikia.
 • Nors daugelis žmonių nesiryžta žengti plaukų plaukams namuose, tiesa ta, kad tai nėra taip sudėtinga, o rezultatai gali būti labai geri. Žinoma, labai svarbu, kad jūs gerbtumėte produkto gamintojo instrukcijas.
 • Pirkdami plaukų baliklį, turėtumėte atsižvelgti į toną, nuo kurio pradedate, vandenilio peroksido kiekius ir plaukų foną. Į šiuos ir kitus pirkimo kriterijus gilinsimės paskutiniame skyriuje.

Geriausias plaukų baliklis: mūsų mėgstamiausi

Nors tiesa, kad plaukai auga, rekomenduojame su jais elgtis meiliai. Jis tai padarytų už tave. Nepirkite plaukų baliklio, dėl kurio abejotumėte. Šiame skyriuje pateikiame penkis kokybės variantus.

Geriausias plaukų baliklis su trigubo apšvietimo technologija

Garsus prekės ženklas „Wella“ mums pristato plaukų baliklį, kuris naudoja trigubo apšvietimo technologiją su veiksmingomis molekulėmis nuo geltonumo, kad sukurtų natūralų blondinės atspalvį.

„Blondor“ asortimentas taip pat sukūrė skirtingas plaukų priežiūros priemones po balinimo, pavyzdžiui, apsauginį kremą, kondicionierių ir kaukę. Norint pasiekti optimalių rezultatų, rekomenduojame juos sujungti.

Geriausias balinimo priemonė iki devynių lygių

„Schwarzkopf“ BLONDME asortimentas yra apšvietimo, balinimo ir tonavimo ekspertas. Sumažinkite plaukų lūžinėjimą proceso metu, kad galėtumėte pašviesinti iki devynių spalvų.

Šiame baliklyje yra pažangioji klijavimo sistema, kuri aktyviai transformuoja pažeistus, sulūžusius ir nuobodžius plaukus, vėl sujungdama ir atstatydama plauko struktūroje esančius disulfidinius tiltelius.

Geriausias plaukų baliklis, šviesinantis aštuonis atspalvius

Naudodama savo didelio efektyvumo formulę, „L’oreal“ „Blond Studio“ šviesina plaukus iki aštuonių atspalvių. Ši pasta palaiko įvairius tepimo būdus: padengtus paryškinimus, visišką balinimą, balayage ir kiti.

Produktą rekomenduojama maišyti gerai vėdinamoje patalpoje, kol gaunamas vienalytis, nepastovus ir tirštas kremas. Ekspozicijos laikas gali skirtis iki 50 minučių.

Geriausias greitai veikiantis plaukų baliklis

„BlondTime“ siūloma parinktis leidžia mums balinti iki šešių lygių per rekordiškai trumpą laiką. Šis produktas suteikia minkštinimo efektą nenaudojant kenksmingo amoniako.

Balinamoji pasta yra praturtinta drėkinamaisiais aliejais, kurie rūpinasi plaukų struktūra, net jautriais ar pažeistais. Šviesinančio mišinio ant plaukų negalima naudoti ilgiau nei 45 minutes.

Geriausias skirtingo tūrio plaukų baliklis

Válquer mums pristato kvapią oksiduojančią emulsiją, kurią galima įsigyti skirtingais kiekiais ir kuri sukuria spalvą, sumaišoma su dažomuoju kremu, turinčiu nuolatinių dažų.

Dėl ypač kreminės tekstūros, turinčios daug argano aliejaus, balinimo procesas tampa sklandus, greitas ir efektyvus. Šie kremai yra sudaryti iš osmotinio dejonizuoto vandens ir stabilizuoto vandenilio peroksido.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie plaukų balinimo priemones

Nėra gera idėja pašviesinti plaukus namuose, jei jums nėra labai aišku dėl dalykų. Šiame skyriuje bandysime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus.

Vandenilio peroksido balikliai yra skirtingo tūrio. (Šaltinis: Stetsyk: 128883326 / 123rf.com)

Kas yra plaukų baliklis?

Jei kada nors dažėte plaukus, tikriausiai pirmiausia turėjote juos išbalinti. Plaukų balikliai yra rūgštiniai tirpalai arba emulsijos, kurių stabilizuoto vandenilio peroksido procentinė dalis skiriasi. Jie taip pat naudojami kaip kūrėjai, sumaišyti su dažymo ar balinimo produktais (1).

Apibendrinant galima pasakyti, kad plaukų balinimas yra cheminis procesas, kurio metu šviesinamas natūralus plaukų atspalvis arba nuimami dažyti plaukai. Atsižvelgiant į kiekvieno balinimo vandenilio peroksido koncentraciją, plaukų spalva daugiau ar mažiau pašviesės. Proceso metu plaukai gali praeiti įvairiais rausvais ar geltonais tonais, kol pasieks norimą blondinę (du).

Kaip veikia plaukų žiebtuvėliai?

Plaukų balikliai yra šarminiai produktai su aukštu pH, kurie keičia išorinį plaukų sluoksnį, vadinamą odele. Jie atidaro plaukų svarstykles ir taip sukuria akytumą, todėl balinimo produktas prasiskverbia ir veikia sruogų viduje. Tokiu būdu vandenilio peroksidas, dar vadinamas vandenilio peroksidu, prasiskverbia į plaukų širdį ir ją nuskaidrina (3).

Priklausomai nuo produkto koncentracijos ar tūrių – klausimas, į kurį gilinsimės tolesniuose skyriuose – plaukų atspalvis daugiau ar mažiau pašviesės. Dešimt ar dvidešimt plaukų balinimo priemonė vidutiniškai gali apšviesti plaukus nuo penkių iki septynių atspalvių. Pasikeitus plaukų poringumui, gali pakisti jų tekstūra ar net pakenkti.

“Vandenilio peroksidas palengvina plaukų tonusą. Plaukai dažomi balinant, dažant ir kondicionieriumi, kad jie būtų sandarūs.”

Prieš naudojant plaukų baliklį …

Prieš pašviesindami plaukus namuose, turite apsvarstyti keletą dalykų, nes nenorite, kad plaukai susidarytų netvarka:

 • Naktį dėvėkite platinos blondinę rytas yra neįmanoma misija, bent jau namuose. Turite gerbti proceso žingsnius ir laiką, jei nenorite pakenkti plaukams.
 • Tuo atveju, jei neseniai dažėte plaukus arba jums buvo atliktos kitos gilių plaukų procedūros, pvz., permas ar šukuosenos, palaukite kelias savaites ar mėnesius, kol vėl balinsite.
 • Pakitusi spalva gali sudeginti galvos odą, todėl svarbu jį apsaugoti prieš pradedant procesą. Kai plaukai išskalauti, neplaukite jų per karštu vandeniu, nes tai gali pabloginti dirginimą.
 • Kai odelė atsiveria ir išsipučia spalvos pasikeitimu, po šviesinimo plaukai gali pasirodyti storesni.
 • Gali būti, kad ją išbalinus, Jums nereikia plauti plaukų taip dažnai, kaip anksčiau, nes balinimo procesas gali juos išsausinti.

Kaip balinti plaukus namuose?

Kaip mes jums sakėme visame straipsnyje, naudoti plaukų baliklį namuose nėra sudėtinga, tačiau jūs negalite ignoruoti gamintojo rekomendacijų. Apibendrinant, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paruoškite plaukus balinimui. Suteikite mažiausiai du mėnesius tarp dažų ar giluminių procedūrų, sudrėkinkite, o savaites iki balinimo naudokite šampūnus ir kondicionierius be parabenų ir sulfatų.
 2. Pirkite baliklį pagal savo dabartinį atspalvį ir norimą pasiekti atspalvį.
 3. Skirstykite plaukus į sruogas, kad būtų lengviau tepti. Paprastai pakaks keturių sruogų.
 4. Sumaišykite baliklio ir oksidanto santykį nuo vieno iki dviejų. Pradėkite jį naudoti, kai mišinys bus paruoštas.
 5. Pirštinėmis ir šepetėliu mišinį tepkite plaukų galiukais ir viduriu. Kadangi baliklis greičiau veikia plaukų šaknis, rekomenduojame juos baigti.
 6. Uždenkite plaukus plastikine dangteliu arba filmas virtuvės ir palaukite gamintojo nurodyto laiko. Neleiskite plaukams balinti ilgiau nei reikia: galite sugadinti plaukus.
 7. Praėjus laikui, praskalaukite gaminį dideliu kiekiu vandens.
 8. Norėdami dar labiau pašviesinti plaukus, pakartokite procesą po kelių dienų.

Nors daugelis žmonių nesiryžta žengti plaukų plaukams namuose, tiesa ta, kad tai nėra taip sudėtinga, o rezultatai gali būti labai geri. Žinoma, labai svarbu, kad jūs gerbtumėte produkto gamintojo instrukcijas. (Šaltinis: Tychynska: 141040969 / 123rf.com)

Kaip ilgai turiu laukti, kol veiks baliklis?

Paprastai kiekvienam plaukų tipui, tonui ir balikliui reikia laiko. Nors prekės ženklo pateiktos instrukcijos yra tos, kurių turėtumėte laikytis, nebijodami nelaimės, mūsų patarimas yra tas, kad prieš pradėdami tepti visus plaukus šviesinančia priemone, pabandykite nubalinti mažą ir nepastebimą sruogelę.

Maksimalus laikas, kurį turite laikyti baliklį ant plaukų, yra penkiasdešimt minučių. Neverta rizikuoti, kad jis bus ilgesnis: pageidautina procesą pakartoti po kelių dienų. Šviesiems plaukams balinti reikia mažiau laiko, o pereinant nuo tamsios iki šviesiaplaukės reikės kelių balinimo seansų.

Kokios priežiūros reikia balintiems plaukams?

Kai išbalinsite plaukus, rūpinkitės jais kaip naujagimis. Ne, taip nėra, tačiau jo būklė yra ypač subtili, o jo sveikata ir išvaizda priklausys nuo gydymo, kurį jam suteiksite:

 • Per pirmąsias dešimt dienų po proceso skalbkite maždaug dvi ar tris dienas.
 • Svarbu plauti plaukus švelniais, druskos neturinčiais produktais.
 • Svarbiausia yra hidratacija: netaupykite procedūrų su natūraliais aliejais, tokiais kaip kokosas arba arganas. Optimalu būtų du kartus per savaitę.
 • Kiek įmanoma venkite džiovintuvo naudoti aukštoje temperatūroje ar plaukų tiesinimo priemonių.
 • Neapsaugokite plaukų nuo neapsaugotos saulės ar jūros vandens.

Plaukų baliklis naudojamas plaukams pašviesinti prieš dažant arba tiesiog norint gauti šviesų atspalvį. (Šaltinis: Ševdinovas: 120314733 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Jūs jau perskaitėte, kaip svarbu įgyti gerą plaukų baliklį; viena geros kokybės, suteikianti jums ir jūsų plaukams reikalingo saugumo. Laikantis šių pirkimo kriterijų, jūsų įsigijimas bus sėkmingas.

Jūsų plaukų fonas

Prieš pradėdami balinti plaukus, gerai pagalvokite apie jų foną. Yra gydymo būdų, tokių kaip ankstesni, nuolatiniai, suformuoti ar ištiesinti spalvos pakitimai, kurie suteikia mums …