Ploni ir švelnūs plaukai. Kaip

 

Jei būtumėte 80-ųjų scenos žvaigždė, tikrai vilkėtumėte afro – storų garbanų audra stebintų žmones. Pūkuotos garbanos yra jūsų slapta svajonė – ji yra šiuolaikiška ir elegantiška, tačiau nedrįstate apie tai paklausti savo kirpėjo – ant plonų ir subtilių plaukų jie neišeis ir neišeis, bet kad neišeitumėte į gatvę iš gėdos. Galite: a) užsibarikaduoti namuose b) apsimesti, kad problemos nėra, c) padaryti jūsų plaukus stipresnius ir apgaulingesnius. Mes pasirenkame trečią variantą ir pateikiame patarimų, kaip elgtis su plonais plaukais.

Visai ne menka problema …

Pavasaris, vasara, ruduo, žiema – pastebite, kad joks metų sezonas nėra malonus jūsų plaukams. Nesvarbu, ar lyja, ar saulė šviečia, ar dangus be debesų, plaukai yra diskeliai ir vis dar kyla problemų kuriant efektyvią šukuoseną, nes jos apimtis lygi nuliui. Ploni plaukai yra 1 mažesnio skersmens nei įprasti plaukai. Štai kodėl iškart po valandos šukuosenos plaukai prilimpa prie galvos – jie linkę riebaluotis ar šerpetotis.

Ploni plaukai paprastai yra gamtos nuopelnas, tačiau yra ir situacijų, dėl kurių jie gali susilpnėti ar net nukristi. Dažnai yra sveikatos priežasčių, tokių kaip mažakraujystė ar skydliaukės problemos, o kartais per daug naudojamas tiesintuvas ar garbanojimo geležis. Jei jūsų plaukų slinkimas pasiekė aukštą lygį, susisiekite su specialistu arba suteikite plaukams pertrauką nuo tiesinimo. Savo vadove pabandysime supažindinti su keletu gudrybių, kurios padarys jūsų švelnius plaukus puresnius.

Plaukite plaukus!

Patarimas neskamba revoliucingai, juk švarūs plaukai visada atrodo geriau nei riebaluoti plaukai. Tačiau šviežumas vaidina pagrindinį vaidmenį švelniems plaukams. Dėl riebalų pertekliaus sruogos prilimpa viena prie kitos, o tai atrodo nelabai gerai. Rinkdamiesi šampūną, pasiekite tą, kuris skirtas ploniems ir švelniems plaukams – tokie preparatai jų neapsunkins. Taip pat galite pasirinkti šampūną, kuris padidina tūrį, pakeldamas plaukus ties šaknimis.

Kondicionieriai ir kaukės

Jau seniai žinoma, kad kirpyklų ir kosmetikos pasaulis siekia dvigubai ir trigubai stiprinti plonus plaukus. Pasinaudokite jų darbu! Pasirinkite tinkamus kondicionierius ir stiprinančio poveikio kaukes. Atkreipkite dėmesį į plonų plaukų linijos preparatus, nes jie yra lengvos konsistencijos, juose yra mažai silikono ir skysto kreatino. Dėl regeneruojančių medžiagų galite maitinti plaukus, o tie, kurie ataugs, taps stipresni.

Plaukai pakelti

Tūris yra raktas į švelnių plaukų stilių. Kaip pasiekti purių plaukų efektą? Pirmiausia naudokite džiovyklę su difuzoriumi. Visada nusausinkite plaukus nuo apačios, kad gautumėte natūralų tūrį. Taip pat tiks apvalūs arba pusapvaliai šepečiai, kurie pakels plaukus prie šaknų. Taip pat galite pasirinkti antistatinį produktą, išvengdami statinio poveikio plaukams.

Kaip išsaugoti pakeltas sruogas? Naudokite lengvas putas ir lakus, kurie neapsunkins jūsų plaukų ir nesukels šalmo efekto. Dėka lako, šukuosena nebus tokia lygi. Nepamirškite, kad viskas turėtų būti daroma saikingai. Pertempdami kosmetikos kiekį, plaukai bus lipnūs ar sulipę, todėl sulauksite priešingo efekto, nei numatyta.

Pjovimas, pjovimas

Jums nereikia iškart kirpti plaukų diametraliai, tačiau tinkamai parinktas kirpimas tikrai padarys plaukus puresnius. Ilgus, vidutinio ilgio, tiesius plaukus sunkiau suformuoti ir suteikti jiems apimties. Mes rekomenduojame trumpesnes šukuosenas ir trumpesnius plaukus, tada šukuosena atrodo lengvesnė ir puri. Pasirinkite šukuoseną, kuri tinka jūsų veidui, tačiau atkreipkite dėmesį į erdvius bobus, garbanas ar šukuosenas su ilgesniais pakraščiais.

Source ourhairstyle.com