Pneumatinis nagų meistras: kas yra

Nagininkai yra būtini įrankiai dirbant dailidę, dirbant statybą ir dirbant namuose, tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Visų pirma, naudodamiesi pneumatinėmis vinimis, jūs užtikrinate galingą ir ilgą tarnavimo laiką. Su jais daug lengviau atlikti tokias užduotis kaip baldų surinkimas, gipso kartono ar medinių konstrukcijų montavimas.

Be to, šiuo metu galima rasti pačių įvairiausių geriausių prekės ženklų modelių ne itin didelėmis kainomis. Žinoma, labai svarbu pasirinkti tinkamą darbams, kuriuos ketinate atlikti. Taip atsitinka apsvarstžius tokius klausimus kaip priimtinų nagų tipas ir nagų matmenys.

Svarbiausias

 • Pneumatiniai vinigaliai naudojasi oro slėgiu, kurį sukelia kompresorius, kad nagai būtų varomi dideliu greičiu, leidžiant jiems dirbti ant įvairiausių paviršių.
 • Pneumatiniai kalimo pistoletai yra žinomi kaip galinga įranga, turinti ilgą tarnavimo laiką, todėl idealiai tinka įvairiausiems darbams atlikti.
 • Renkantis pneumatinį nagų šautuvą, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti jo naudojimą. Iš ten turėtumėte apsvarstyti tokius klausimus, kaip nagų tipas, kurį jis palaiko, ir nagų dizainą bei matmenis.

Geriausi pneumatiniai nagai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei galvojate įsigyti pneumatinį vinis ir vis dar nežinote, kuris modelis jums tinkamiausias, galbūt norėsite pažvelgti į mūsų pasirinkimą su keletu geriausių modelių. Jie yra tokie:

Geriausios kainos ir kokybės santykio pneumatinis vinis

„Makita AF505“ pneumatinis vinis yra geriausias pavyzdys to, ką siūlo japonų gamintojo įrankiai: kokybė ir patikimumas.

Tai vidutinio dydžio nagų, kurių skersmuo yra nuo 1,26 mm iki 1,05 mm, ilgis nuo 15 iki 50 mm, modelis. Be to, jis yra su guminiu kamščiu, kad būtų galima tinkamai apsaugoti ruošinį.

Redakcinis vertinimas: Žurnale telpa iki 100 vinių. Be to, jis turi neslidų sukibimą.

Geriausias pigus pneumatinis vinis

Šiame modelyje „Salki“ siūlo labai universalų įrankį su vinimis ir segikliais už labai priimtiną kainą. Tai idealus daugiafunkcis įrenginys, skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Jis turi 360 laipsnių reguliuojamą oro išleidimo angą, kad darbas būtų lengvesnis net pradedantiesiems. Trigeryje yra integruota saugos sistema nosyje. Tai idealus produktas, derinantis tradicijas ir naujoves su gera kaina.

Redakcinis vertinimas: Tai gana patogu naudoti, nes jis sveria tik 400 gramų. Be to, ant rankenos yra neslystanti guma.

Geriausias pneumatinis pistoletas namų vartotojui

Cevik R12 / 51D pneumatinis nagų vinis bradas 12 matuoklių ilgis nuo 15 mm iki 50 mm siūlo viską, ko reikia namų vartotojui, ir daug daugiau. O geriausia, kad tai yra labai konkurencinga kaina.

Jame įrengta antgalių apsauga, kad nebūtų žymimas dirbamas paviršius, jis leidžia reguliuoti gylį ir turi šimtą vinių talpą.

Redakcinis vertinimas: Jo kaina yra nepralenkiama už šio produkto kokybę ir naudingumą. Be to, jis tiekiamas su plastikiniu dėklu, kad būtų lengva transportuoti

Geriausias precizinio apdailos oro nagų meistras

Naudodami „Dewalt“ nagų kaladėlę, jūs esate užtikrintas įrankiu, skirtu profesionaliems darbams atlikti tiksliai apdaila. Tai pneumatinis nagų modelis bradas Nuo 1 iki 1,27 milimetro skersmens ir nuo 15 iki 50 ilgio.

Be to, jo nosis yra 80% mažesnė, kad būtų užtikrintas didesnis tikslumas ir matomumas. Jame yra lengvai reguliuojamas gylio valdymas. Pasirinkite tarp nuoseklaus ir serijinio fotografavimo.

Įvertinimas redakcija: Jei jums reikia tobulo darbo ir paprasčiausiu būdu, tai jūsų pneumatinis nagų meistras. Jame taip pat yra žurnalas iki 100 nagų.

Pilniausias pneumatinis vinis

Šis pneumatinis nagų suktuvas sujungia kokybę ir tinkamumą jums tarnauti visuose darbuose. Jis veikia nuo 1 iki 1,27 milimetro skersmens ir nuo 15 iki 40 ilgio antgaliais. Jis taip pat tarnauja kaip segtuvas, kuris yra produktas „viename“.

Jame yra 360 laipsnių reguliuojama išmetimo anga ir įrankio korpusas pagamintas iš atsparaus aliuminio. Jo slėgis yra 7 barai ir vienu metu galima pakrauti 100 vinių.

Įvertinimas redakcija: Tai universalus, lengvas ir labai galingas įrankis. Tai puikiai tinka visų rūšių darbams ir už labai patrauklią kainą.

Geriausias profesionalus pneumatinis vinis

Tai puikus pneumatinis vinis profesionaliems ir aukščiausios klasės darbams atlikti. Priklausomai nuo dydžio, jis vienu metu gali pakrauti iki 300 vinių. Jis veikia su ritės vinimis ir jūs galite tiksliai pasirinkti ritės gylį, nereikalaujant papildomų įrankių.

Be to, šiam nagams suteikiama trejų metų gamintojo garantija, todėl jums nereikės jaudintis dėl daikto. Rekomenduojama naudoti su apsauginiais akiniais ir kompresoriumi. Veikia su 120 voltų kištuku.

Įvertinimas redakcija: Šis pneumatinis vinis puikiai tinka profesionaliausiems darbams. Jo kaina yra didesnė, tačiau ji yra daugiafunkcinė, labai tiksli ir veikia patogiai ir efektyviai.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie pneumatinius nagų meistrus

Svetainėje REVIEWBOX.es žinome, kad prieš pirkdami pneumatinį nagų sukimo įrankį tikriausiai turite atsakyti į keletą klausimų. Todėl, kad galėtumėte tai padaryti, mes paruošėme jums šį skyrių, kuriame atsakome į dažniausiai pasitaikančius šių produktų pirkėjų klausimus.

Pneumatiniai vinigaliai naudojasi oro slėgiu, kurį sukelia kompresorius, kad nagai būtų varomi dideliu greičiu, leidžiant jiems dirbti ant įvairiausių paviršių. (Šaltinis: Photovs: 95622080 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra pneumatiniai nagai ir kokios yra jų dalys?

Pneumatiniai smeigtukai yra vinis varantys pistoletai, kurių veikimas pagrįstas kompresoriaus sukuriamo oro slėgio naudojimu. Todėl tai yra pagrindinė priemonė dirbtuvėms ar statybininkams, staliams ar savadarbiams dirbiniams. Jie leidžia įsmeigti vinis į medį, plastiką ir daugelį kitų medžiagų.

Apskritai juos sudaro šie elementai:

 • Byla
 • Suaktyvinti
 • Nagų užstatas
 • Jungtis prie šaltinio
 • Mango
 • Batas

Kokie yra pneumatinių nagų panaudojimo būdai?

Pneumatiniai nagai naudojami daugybei programų. Kai kurie iš svarbiausių yra šie:

 • Pastatas
 • Staliaus dirbiniai
 • Namų ūkio pasidaryk pats
 • Dekoras
 • Apmušalai
 • Baldų surinkimas
 • Amatai
 • Remonto užduotys

Renkantis vinis, taip pat svarbu atsižvelgti į jo garso slėgį.

Kokie yra pneumatinių nagų pranašumai ir trūkumai?

Galite sužinoti šią lentelę, kad sužinotumėte visus pneumatinių vinių ginklų pranašumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Jie taupo laiką ir pastangas.
 • Jie padeda pasiekti profesionalesnę apdailą.
 • Juos labai lengva naudoti.
 • Jie turi daugybę programų.
 • Jie yra gana lengvi.
 • Jie yra galingesni už elektrinius nagus.

Trūkumai

 • Jiems reikalingas suspausto oro kompresorius.
 • Tavo kaimynas visada tavęs paprašys, kai jis turės atlikti kokį nors „pasidaryk pats“ užduotį.

Kam patartina pirkti pneumatinį vinį?

Pneumatiniai nagų šautuvai yra ypač rekomenduojami, jei jums reikia gana dažnai dirbti su kietomis, atspariomis medžiagomis. Taigi, jie yra rekomenduojami tiek statybų, tiek dailidžių profesionalams, tiek „pasidaryk pats“ entuziastams. Jie taip pat yra pagrindinė baldų surinkimo priemonė.

Kokios saugos priemonės yra būtinos norint naudoti pneumatinį vinis?

Pneumatinių vinių ginklų naudojimas neturi būti pavojingas, jei taikomos tinkamos saugos priemonės. Taigi, norint apsaugoti rankas, kojas ir akis, patartina naudoti pirštines, batus ir apsauginius akinius. Be to, visada reikia laikytis gamintojo naudojimo instrukcijų. Ir, žinoma, jie turėtų būti laikomi atokiau nuo vaikų.

Pneumatiniai kalimo pistoletai yra žinomi kaip galinga įranga, turinti ilgą tarnavimo laiką, todėl idealiai tinka įvairiausiems darbams atlikti. (Šaltinis: Taylor: 95622080 / 123rf.com)

Kokių tipų nagai yra?

Be pneumatinių nagų, elektriniai ir belaidžiai nagai taip pat yra gana populiarūs. Apžvelkime kiekvienos iš trijų sistemų pranašumus:

 • Pneumatiniai vinis: Geriausias variantas tiems, kurie turi oro kompresorių. Jie užtikrina didesnę galią ir ilgesnį tarnavimo laiką.
 • Elektriniai vinis: Idealiai tinka tiems, kurie ieško lengvo ir lengvai naudojamo nagų. Jie yra tinkamiausi atliekant pasidaryk pats savarankiškas užduotis.
 • Belaidžiai vinukai: Geriausia alternatyva, jei jums reikalinga įranga, leidžianti mėgautis maksimaliu mobilumu.

Nuoseklus ar sprogęs vinis?

Pagrindinis skirtumas tarp šių prikalimo būdų yra procesas, generuojantis impulsą vyti nagą į darbo medžiagą. Pažiūrėkime apie svarbiausius abiejų sistemų skirtumus.

 • Nuoseklus vinis: Norėdami prikalti nagus, pirmiausia turite prispausti burną ant medžiagos ir tada paspausti gaiduką. Tai lėtesnis procesas, bet ir saugesnis. Jo yra praktiškai visuose pistoletuose.
 • Nuolatinis arba sprogęs vinis: Tai greičiausia sistema. Leidžia dirbti nuosekliai. Trigeris laikomas nuspaustas, įjungiant nagų impulsą kiekvieną kartą, kai žandikaulis pasineria į medžiagą.

Nagininkai yra būtini įrankiai dirbant dailidę, dirbant statybą ir dirbant namuose, tiek profesionalai, tiek mėgėjai. (Šaltinis: Photovs: 95622080 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Jei norite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamiausią pneumatinį nagų vikšrą, tada nieko geresnio nei turėti gerus pirkimo kriterijus. „REWIEWBOX“ naudojome šiuos dalykus, kad sudarytume šį pirkimo vadovą:

Ką darysi su vinimi?

Atsižvelgiant į tai, kokį nagų ruošimo įrankį naudosite, jums bus patogesni vienos ar kitos rūšies įrankiai. Šioje lentelėje mes siūlome jums keletą rekomendacijų šiuo klausimu:

Ką darysi su vinimi? Jums tinkantis nagų meistras
Retkarčiais naudojamas namų aplinkoje. Jums užtenka pigaus ekonomiško modelio iš tokio prestižinio gamintojo kaip „Cevik“, „Dewalt“ ar „Makita“.
Dirbti su kilniomis medžiagomis. Profesionalus įrankis su …