Polietileniniai maišeliai – Kam jie skirti?

Skaidrūs polietileniniai maišeliai yra populiarus ir dažnai reikalingas gaminys, pagamintas iš mažo tankio polietileno. Šie maišeliai dar vadinami „skaidriais polietileniniais maišeliais” ir visada yra su anga viršuje. Jie dažniausiai reikalingi pakavimo tikslais, o šiuos maišelius galima užklijuoti šiluminiu būdu arba sutvirtinti maišeliais-rišikliais.

Šie maišeliai naudingi daugeliui poreikių

meno kūriniams ir baldams laikyti ir apsaugoti
drabužių ir patalynės užvalkalų pakavimui
gabenamoms prekėms pakuoti
elektronikos dalims pakuoti
mažmeninės prekybos vitrinoms
Prekių pardavimui amatininkų ir gyvūnų augintinių parduotuvėse
Maisto produktams ir medicinos prietaisams pakuoti
Maišeliai, skirti šaldikliams, pavyzdžiui, žuviai laikyti
Maišai atliekoms šalinti
Skaidrūs polietileno maišeliai dažniausiai gaminami iš polietileno plėvelės, kuri gaunama naudojant išpūstą plėvelę, vadinamą pūstos plėvelės išspaudimo procesu. Šio proceso metu mažos plastiko granulės, vadinamos derva, išlydomos kontroliuojamomis sąlygomis ir išspaudžiamos per apskritą štampų tarpą, kad susidarytų ilgas plastiko vamzdelis arba vadinamoji polietileno plėvelė. Tokios būsenos polietilenas ištempiamas iki norimo dydžio ir storio, kad būtų galima suformuoti skirtingo storio plastiką.

Maišeliai gaminami pjaustant šios plėvelės ritinius ir juos užklijuojant karščiu. Šios plėvelės rulonai siunčiami per mašiną, kuri paima tinkamo ilgio medžiagą, tada mašina cikliškai ją užklijuoja ir nupjauna, kad būtų pagamintas atskiras maišelis. Priklausomai nuo maišelio dydžio – jei jis mažas, mašina gali pagaminti ne daugiau kaip 70 000 maišelių per valandą, o jei maišas didesnis, gamyba gali sumažėti iki maždaug 2 000 maišelių per valandą.

Kai kurios iš įprastų medžiagų, naudojamų skaidraus polietileno maišelių gamybai, yra šios:

Mažo tankio polietilenas
vidutinio tankio polietilenas
didelio tankio polietilenas
Polietilenas su įdėklu
perdirbtas polietilenas
Šie maišeliai taip pat tinka reklamai; priklausomai nuo jūsų verslo koncepcijos, ant šių maišelių bus galima patalpinti jūsų įmonės logotipą, pavadinimą ir net rinkodaros pranešimą. Jei jūsų verslas susijęs su medicina ar farmacija, reklama ant šių maišelių bus labai veiksminga, nes jie reikalingi daugeliui medicinos reikmių. Tas pats pasakytina ir apie įmones, susijusias su maisto, baldų, drabužių, patalynės ir kt.

Šiandien vyrauja perdirbtų produktų tendencija; daugelis verslo įmonių, siekdamos skatinti ekologiškumą, renkasi šios kategorijos medžiagas. Nors iš perdirbtų medžiagų pagamintų gaminių kaina yra šiek tiek didesnė, dauguma verslo įmonių tai renkasi, nes tai sudaro gerą įspūdį apie įmonę ir perteikia labai svarbią žinią apie įmonės rūpestį saugoti aplinką.

Kai kuriose interneto svetainėse taip pat užfiksuoti neįprasti skaidraus polietileno maišelių panaudojimo būdai; tai naminė priemonė skaudantiems kūno sąnariams ar raumenims gydyti: Polietileniniuose maišeliuose užšaldyti žirniai veikia kaip maži ledo rutuliukai ir padeda atlikti gerą masažą. Taigi namuose visada patogu turėti porą šių maišelių, nes juos galima panaudoti įvairiais tikslais.

Daugiau informacijos apie permatomus polietileninius maišelius rasite svetainėje Promotional-Merchandise.org.uk. Čia rasite daugiau straipsnių ir patarimų apie rinkodaros prekes, taip pat greitųjų pasiūlymų formą, kurioje galite patogiai pateikti užklausą vienoje formoje ir gauti atsakymus iš kelių tiekėjų, kad galėtumėte rasti geriausią kainą ir reklamines prekes savo rinkodaros poreikiams.