Poveikio EAA – kitas didelis dalykas Powe

Mėnesius praleiskite kaupdami ir augindami raumenis, kad netektumėte jų, kai pradėsite kirpti? Įsivaizduok, jei vis tiek galėtum sukonstruoti ir išlaikyti raumenis, sukrėtus nulinį kalorijų kiekį po treniruotės … Neįmanoma, tiesa?

Neteisingai.

Poveikis EAA padeda auginti ir palaikyti raumenis taip pat, kaip ir šaukštelis išrūgų, tačiau be kalorijų, riebalų ar cukraus.1 Taigi, net jei dar negirdėjote apie ŽŪES, galime garantuoti, kad jos bus jūsų pirkinių krepšelyje iki šio straipsnio pabaigos.

EAA reiškia nepakeičiamas amino rūgštis – tai yra jūsų raumenų pagrindas ir jų galima gauti tik iš valgomo maisto. Tai taip pat sudaro baltymą visuose mūsų papilduose.

Taigi, kaip susiformuoja šis naujas purtymas? Norėdami sužinoti apie „Impact EAA“, sporto mitybos specialistą ir jėgos trenerį, Grantas Kochas pasirengęs pakalbėti su mumis.

Kas yra Poveikio ŽŪES?

Pirma, „Impact EAA“ yra labiau panaši į gaivinančias sultis nei į pieno baltymų kokteilį. Daugelis žmonių negali atlaikyti šio sunkaus purtymo po sunkaus kardio užsiėmimo, tad kodėl gi neužtraukę tų aminorūgščių su troškulio malšinimo galimybe.

Po treniruotės pasijuskite pagyvinti naudodami rožinius greipfrutus ir braškių kalkes.

Taigi, kodėl svarbu vartoti šias nepakeičiamas amino rūgštis? Grantas paaiškina: „Jei valgio metu gauname visas būtinas amino rūgštis, organizmas sugeba pagaminti likusias nebūtina amino rūgštys iš 9 esminis aminorūgščių sveikiems žmonėms “.

„Labai svarbu reguliariai gauti visų būtinų amino rūgščių. Jei maiste trūksta kai kurių būtinų amino rūgščių, organizmas gali suskaidyti raumenų baltymus, kad gautų tai, ko jam reikia, ir tada jūs galite rizikuoti prarasti raumenis “.

Maistas, kuriame yra visų būtinų amino rūgščių, yra žinomas kaip „pilnas baltymas“ – mūsų „Impact Whey Protein“ yra pilnas baltymas, nes jame yra visi devyni iš jų.

Grantas paaiškina: „Poveikio EAA aminorūgščių profilis yra toks pat kaip ir„ Impact Whey “su pridėtomis šakotosios grandinės aminorūgštimis (BCAA).“

Tai reiškia, kad nors „Impact Whey“ sudėtyje yra BCAA, „Impact EAA“ yra pridėta papildomų medžiagų, taip pat išsamus būtinų aminorūgščių profilis, kad maksimaliai padidėtų raumenys, puikiai tinkantys tada, kai nenorite tiek kalorijų, kiek išrūgų baltymų kokteilis.

Poveikis EAA pasižymi visišku nepakeičiamų aminorūgščių profiliu, tačiau taip pat ir daugybė kitų maisto produktų – todėl tai sukrečia tikrai ypatingas?

Nereikia skaičiuoti kalorijų

Skirtingai nei „Impact Whey“, kur jūs žiūrite į 100 kalorijų, skirtų šiems svarbiausiems amino rūgštims, „Impact EAA“ neturi kalorijų.1

Jei norite numesti svorio arba sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, „Impact EAA“ nereiškia, kad kalorijų nėra.1

Grantas sako: „Ilgesnis kalorijų deficitas taip pat gali padidinti raumenų baltymų skaidymąsi, jei jūsų kūnas negauna pakankamai degalų, reikalingų tam išvengti. Poveikio EAA leidžia lengviau išlaikyti kalorijų deficitą nepanaikinant aminorūgščių, reikalingų jūsų tikslams pasiekti “.1

Žemas cukraus kiekis

Naudodami saldžius kokteilius, jūs bandote pasiekti tvirtą baltymų kiekio ir cukraus pusiausvyrą, bet ne naudodami „Impact EAA“.

Jame nėra cukraus ir jis vis tiek yra skaniai saldus.

Saldūs užkandžiai gali sukelti baisų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą ir avariją, dėl kurios po sunkios treniruotės gali jaustis dar nemaloniau – todėl mes ją palikome iš „Impact EAA“.

Be pridėto pieno

Jei pieno kokteiliai jaučiasi šiek tiek mažiau nei geriausi, tada atsakymas gali būti „Impact EAA“. Kadangi tai tik aminorūgštys, pieno nėra dedama.

Vienintelis pienas, kurio gali būti, yra tik dėl galimo kryžminio užteršimo, nes jis gaminamas toje pačioje vietoje kaip ir mūsų išrūgų baltymai.

Grantas paaiškina: „Laktozės netoleravimas yra vienas iš labiausiai paplitusių netolerancijų, su kuriais kovoja žmonės, todėl gali rinktis prastesnės kokybės baltymus“.

„Impact EAA“ vartojimas reiškia, kad norint išvengti pieno produktų, nereikia daryti kompromisų dėl kokybiškos amino rūgščių savybės.

Greita absorbcija

Mes visi norime kuo geriau išnaudoti maistines medžiagas, kurias vartojame po treniruotės, todėl „Impact EAA“ greitas įsisavinimas yra neabejotinas privalumas.

Grantas paaiškina: „Kadangi„ Impact EAA “nereikia virškinti kaip baltymų, amino rūgštys labai greitai perduodamos į raumenis“.

Draugiškas veganams

Jaučiatės šiek tiek sumišęs dėl augalinės mitybos po treniruotės? Na, nebereikia.

Poveikio EAA yra visiškai draugiški veganams, tai reiškia, kad į sultį, troškulį malšinantį kokteilį galite patekti į visas reikalingas amino rūgštis.

Dažnai veganiškuose baltymų šaltiniuose, pvz., Pupose ir ankštiniuose, taip pat yra daug angliavandenių, arba jūs turite valgyti daug už tą patį baltymų kiekį. Poveikio EAA gali padėti pasiekti savo tikslus be tų papildomų kalorijų ar angliavandenių.1

Paimkite namų pranešimą

Poveikio EAA reiškia, kad nebebus balansuojama makrokomandų ir kalorijų.1 Galite būti tikri, kad greitai ir efektyviai išnaudojate visas treniruotes be kalorijų, cukraus ar pieno iš normalaus baltymų kokteilio.1

Parašykite komentarą