Prasidėjo išmaniųjų telefonų savaitė

Partnerio veiksmas

Monitorius, projektorius, televizorius? O gal tam skirtas išmanusis telefonas? Jokiu problemu. „X-kom“ svetainėje prasidėjo akcijos, kurių dėka atsipalaiduosite priešais didįjį ekraną ir sumedžiosite savo svajonių išmanųjį telefoną. Patikrinkite išmaniųjų telefonų savaitės pasiūlymą ir patrauklias nuolaidas televizoriui, projektoriams ir monitoriams – tik šią savaitę jums prieinamos nuolaidos už šiuos įrenginius.

„X-com“ televizorius, projektoriai ir monitoriai iki 1500 – pigesni

Pirmoji iš „x-kom“ akcijų yra galimybė įsigyti šiuolaikinius televizorius, kurių dėka galite atsipalaiduoti žiūrėdami filmą ar rungtynes. Taip pat galite gauti monitorių, kurie gerai veikia tiek darbe, tiek žaidimuose. Tarsi to būtų negana, taip pat jūsų laukia projektoriai, puikiai pagerinantys kiekvieno pristatymo kokybę ir garantuojantys įspūdingo dydžio vaizdą. Verta žinoti visą reklaminį pasiūlymą, nes čia didžiausia nuolaida siekia net 1500 -.

Televizorių, monitorių ir projektorių reklama „x-com“

Štai keletas „x-com“ pasiūlymų:

Kaip pasinaudoti nuolaidomis televizijos įrangai, projektoriams ir monitoriams?

Nuolaidos kodas: ekranas2019 turite suaktyvinti savo pirkinių krepšelyje. Pasiūlymas galioja tik iki 2021 m. Rugpjūčio 6 d. Arba tol, kol bus išnaudotas reklaminių produktų fondas.

Išmaniųjų telefonų savaitė „x-com“

Išmanusis telefonas neatsilieka? Programos sulėtėja, baterija tarnauja kelias valandas? O gal jus tiesiog domina kitas modelis? Šiuo atžvilgiu į pagalbą ateina dar viena „x-kom“ reklama. Dabar parduotuvėje yra išmaniųjų telefonų savaitė, kurioje šiuolaikinių telefonų kainos yra sumažintos iki 1 400 -. Galite nusipirkti su nuolaida, be kita ko:

Kaip pasinaudoti išmaniųjų telefonų savaitės nuolaidomis?

Nuolaidos kodas: išmanusis telefonas turite suaktyvinti savo pirkinių krepšelyje. Pasiūlymas galioja nuo 2021-08-05 iki 2021-08-11 arba tol, kol bus išnaudotas reklaminių produktų telkinys.

Straipsnis sukurtas bendradarbiaujant su „x-kom“ parduotuve