„Razer Huntsman v2“ analoginė klaviatūra

Dviejų minučių apžvalga

„Razer Huntsman v2 Analog“ gali atrodyti pažįstamas, palyginti su „Razer Huntsman Elite“, tačiau panašumai baigiasi jų bendra išvaizda. Ši naujausia pavyzdinė žaidimų klaviatūra liudija apie „Razer“ sugebėjimą sukurti novatorišką, į žaidimus orientuotą technologiją ir norą klausytis vartotojų atsiliepimų, pakeliant tai, kas jau buvo mėgstama mechaninė klaviatūra, ir pakeliant ją į tikrai neįtikėtiną aukštį.

Iš trijų ankstesnių „Huntsman Elite“ išvardytų trūkumų, du buvo skirti „Huntsman v2 Analog“, todėl šiai funkcijoms pritaikytai klaviatūrai maitinti reikia tik vieno USB-C arba USB 3.0 kabelio, o magnetinio RGB riešo atrama turi pilnas dizaino remontas. Klaviatūroje netgi yra USB 3.0 pralaidumas, kuris suteikia papildomo lankstumo, o tai puikiai tinka žmonėms, naudojantiems naujesnius periferinius įrenginius, kuriems reikalingas greitesnis ryšys.

Tiesą sakant, mes stengėmės rasti daugybę „v2 Analog“ trūkumų. Kuo daugiau mes jį išbandėme, tuo akivaizdžiau tapo aišku, kad šiame naujausiame Huntsmanų šeimos leidime pateiktos funkcijos gali nustatyti naują juostą būsimoms žaidimų klaviatūroms.

„Huntsman v2“ analoginė klaviatūra pristato „Razer“ analoginius optinius jungiklius – naują ir novatorišką klavišų perjungimo technologiją, leidžiančią visiškai pritaikyti, kad būtų visiškai optimizuota žaidimų ir spausdinimo mašinomis patirtis. Vartotojo konfigūruojamas klavišų jungiklio valdymas yra kažkas, kas neseniai pasirodė kitose klaviatūrose, tokiose kaip „SteelSeries Apex Pro“, tačiau „Razer“ nuėjo kelis žingsnius toliau, įtraukdama vairasvirtės įkvėptą analoginę įvestį, kad pašalintų WASD stiliaus judėjimo apribojimus.

Jis tiekiamas su viena iš didžiausių kainų etikečių, kurias matėme prekyboje esančioje žaidimų klaviatūroje, tačiau jei ieškote geriausio produkto rinkoje, neabejotinai dabartinis „Huntsman v2 Analog“ yra nugalėtojas.

1 vaizdas iš 3

(Vaizdo kreditas: Razer)
2 iš 3 vaizdas

„Razer Huntsman v2“ analogas

(Vaizdo kreditas: Razer)
3 vaizdas iš 3

„Razer Huntsman v2“ analogas

(Vaizdo kreditas: Razer)

Kaina ir prieinamumas

Oficialioje „Razer“ svetainėje galima įsigyti „Razer Huntsman V2 Analog“ už 249,99 dolerių (249,99 svarų, maždaug 330 AUD), o įgaliotiems perpardavėjams atsargos bus pristatytos 2021 m. Vasario 9 d.

Tai yra nerimą kelianti žaidimų klaviatūra, tačiau tai nereiškia, kad ji nėra verta didelės kainos žymos – jau minėta „SteelSeries Apex Pro“ grąžins jums 199 dolerių (199 svarų, apie 288 AU), o „Apex“ taip pat dažnai pasirodo geriausių sąrašų sąraše ir leidžia atlikti pasirinktinius valdymo nustatymus, jame nėra tiek funkcijų, kiek „Huntsman V2 Analog“.

„Razer Huntsman v2“ analogas

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Dizainas