„Razer Opus“ apžvalga „TechRadar“

„Razer Opus“ yra keistas leidimas – atrodė, kad „Razer“ visada gyveno pagal „žaidėjams, žaidėjams“ suteiktą įsitikinimą, turėdamas daugybę žaidimų pelių, klaviatūrų ir net keletą geriausių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių, kuriuos mes kada nors naudojome. Tačiau „Opus“ nori išsiplėsti toliau: tai kelios triukšmą slopinančios ausinės, kurios labiau reikalingos kasdienei kelionei į darbą ir atgal, nei kasdieninė „Halo 2“ mirtis.

Tai stebėtinai prieinama už tai, ką atneša į stalą: už 199 USD (199 GBP, 330 AU USD) gausite stebėtinai stilingas ausinių poras, kurios pašalins išorinį triukšmą, su daugybe gyvenimo kokybės funkcijų, dėl kurių jos bus patrauklios žmonėms, kurie galbūt niekada nėra užsiėmę prekės ženklu. Keista, kad, mūsų ausims, ANC yra gana panašus į tai, ko tikimės iš „Bose QC35 II“ ausinių, kurias mes paprastai nešiojame kasdien važinėdami po 350 USD (499 AU, apie 330 svarų), net jei jos nėra gana kaip patogu.

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Tačiau kai kuriems vartotojams šis komforto trūkumas gali skirtis. Jei atsitiks, kad turite tokias dideles ausis, kaip mes, ausų kaušeliai jų neuždengs, kaip tai daro „Bose QC35 II“, nuspausdami ausų išorę. Tai nebuvo didžiulis sandoris, tačiau apie tai reikia žinoti, jei turite didesnes ausis. Deja, negalima nuimti ausies kaušelių ir pakeisti jų kuo nors didesniu.