Reitingas: geri ir pigūs bagetai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Geros grindjuostės suteikia ne tik estetinę plėtimosi siūlių apdailą, bet ir kabelių apsaugą įvairiose patalpose. Kokias grindjuostes reikėtų rinktis ir kurios yra patvariausios? Ar galite patys juos surinkti? Sužinokite apie mūsų grindjuostių reitingą ir išsirinkite geriausius produktus, kurie atitiks jūsų buto stilių ir spalvą.

Grindjuosčių lentų sąrašas – geriausių grindjuostių TOP 10

Geriausių grindjuosčių aprašymas

1. „Vox Espumo Esp201 4030“

  „Vox Espumo Esp201 4030“

23 –

„Vox Espumo Esp201 4030“ yra geriausios grindjuostės, pagamintos iš patvarios MDF plokštės. Lengvos ir patvarios, jas lengva montuoti ir nereikia naudoti papildomų priedų. Mūsų grindjuosčių reitingo rekomenduojamas „Vox Espumo Esp201 4030“ modelis yra prieinamomis kainomis, o jo aukštos kokybės apdirbimas ir naudojamos medžiagos puikiai tinka tiek keraminėms plytelėms, tiek plokščių grindims. Grindjuostes galima dažyti, todėl jos tarnaus ilgą laiką, o atnaujintos gali visiškai pakeisti išvaizdą. Atsparios mechaniniams pažeidimams, smūgiams ir drėgmei, geros grindjuostės veiks vietose, kuriose veikia vanduo, todėl jas taip pat galima naudoti vonios kambariuose ar virtuvėse. Lengvai montuojant grindjuostes nereikia naudoti specializuotų įrankių, todėl žmonės, turintys mažai patirties atliekant vidaus apdailos darbus, taip pat gali tai atlikti. Baltos, stilingos juostelės tinka tiek moderniam, tiek tradiciniam interjerui. Jie efektyviai slepia nelygumus, tarpus tarp sienos ir grindų, taip pat ilgus kabelius. Produkto matmenys yra: ilgis 250 cm, aukštis – 8 cm ir storis – 1,6 cm.

2. „Arbiton Vega P0610“

  „Arbiton Vega P0610“

– 19 –

„Arbiton Vega P0610“ yra labai geros grindjuostės, pagamintos iš vandeniui atsparaus ir patvaraus aukštos kokybės plastiko. Produktas yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir dėmėms, todėl ilgą laiką išlaiko patrauklią išvaizdą. Mūsų reitinge rekomenduojamas grindjuostes galima dažyti, todėl atnaujinimo dėka jos tarnaus daugelį metų. Jie yra lengvi ir lengvai montuojami, o dėl atsparumo drėgmei jie taip pat gali būti naudojami vonios kambariuose ir virtuvėse. „Arbiton Vega“ modelis puikiai paslėps abu tarpus tarp grindų ir sienos, tinko nelygumus, taip pat ilgus kabelius ir maitinimo laidus, dažnai vedamus palei sienas. Universali, balta spalva tinka daugeliui interjerų, dekoruotų tiek tradiciniu, tiek šiuolaikiniu stiliumi. Efektyviai pašviesina erdvę ir atrodo itin stilingai ir elegantiškai, ypač šiuolaikiškai derinant su pilka spalva. Lentjuostės ilgis yra 240 cm, o aukštis – 6 cm.

3. „ARBITON INDO WHITE MATTE“ grindjuostė

  „ARBITON INDO“ grindjuostė BALTAS MAT

12 –

„ARBITON INDO WHITE MAT“ yra geros grindjuostės, kurios puikiai slepia tarpus tarp grindų ir sienos bei įvairiausius nelygumus. Taip pat po juosta galite paleisti kabelius ir maitinimo laidus, dedamus ant specialaus plastikinio pagrindo. ARBITON INDO modelis yra labai gera grindjuostė, kurią lengva montuoti ir nuimti nuo sienų. Pagaminti iš patvaraus plastiko (PVC), jiems būdingas labai geras mechaninis atsparumas ir atsparumas plovikliams, dažnai naudojami grindims valyti. Matinės, geros klasikinės baltos spalvos grindjuostės puikiai tinka šiuolaikiniam interjerui, kur dažnai dominuoja juoda, balta ir pilka spalvos. Jie puikiai dera ne tik su šiuolaikinėmis spalvomis, bet ir su įvairiausiomis naujausiomis apdailos medžiagomis. Lentjuostės matmenys: ilgis – 250 cm, aukštis – 7 cm, storis – 2,6 cm.

4. „Dora D0810 Arbiton“ grindjuostė

  „Dora D0810 Arbiton“ grindjuostė

22 –

„Dora D0810 Arbiton“ yra geriausios grindjuostės, kurių spalvą galite pakeisti ir derinti prie savo buto interjero. Pagaminti iš patvaraus ir ekologiško plastiko, vadinamo „Videlit“, juos lengva sumontuoti. Lengvos ir tvirtinamos spaustukais ar tvirtinimo klijais, geros DORA Arbiton grindjuostės yra atsparios įbrėžimams ir atsparios mechaniniams pažeidimams. Jie efektyviai paslepia nelygumus ir tarpus tarp grindų ir sienos. Įvairių tipų kabeliai ir laidai taip pat gali būti saugiai vedami po grindjuostėmis. Mūsų reitinge pateiktos lentjuostės yra 8 cm aukščio, lygios ir lengvai valomos. Elegantiška ir stilinga balta spalva puikiai derinama su daugeliu grindų tipų ir spalvų, tačiau bet kada galite ją pakeisti, dažydami grindjuostes pasirinktais dažais. „Arbiton“ grindjuostės yra atsparios drėgmei ir gali būti naudojamos vonios kambariuose ir virtuvėse, kur jos yra veikiamos. Lentjuostės matmenys: ilgis – 240 cm, aukštis – 8 cm, storis – 1,5 cm

5. „Lagrus Mdf Classic R5“

  „Lagrus Mdf Classic R5“

29 –

„Lagrus Mdf Classic R5“ yra geriausios grindjuostės iš MDF, užtikrinančios stabilumą ir ilgaamžiškumą. Yra baltos spalvos, jie išsiskiria elegantišku dizainu ir universaliu naudojimu. Jei ieškote priedų grindų apdailai ir nežinote, kurios grindjuostės tiks jūsų plokštėms ar plytelėms, patikrinkite universalų „Lagrus Mdf Classic R5“ modelį. Stilingos ir funkcionalios grindjuostės puikiai dera su visomis spalvomis ir medžiagomis. Jų neabejotinas pranašumas yra ir specialiai paruošta vieta kabeliams, kuriuos galima vesti palei sienas. Produktą lengva įdiegti, jo apdailos darbų metu nereikia naudoti specializuotų įrankių. Geros „Lagrus“ grindjuostės taip pat yra patvarios ir atsparios korozijai bei mechaniniams pažeidimams. Lentjuostės matmenys: ilgis – 2,62 m, aukštis – 8 cm, storis – 1,6 cm. „Lagrus Classic“ kolekcijoje taip pat yra „Plus“ liejinių su vandeniui atspariu paviršiumi versija, tinkama naudoti vonios kambariuose, virtuvėse, pagalbinėse patalpose ir rūsiuose.

6. „Vox Espumo Esp401 4034“

  „Vox Espumo Esp401 4034“

25 –

„Vox Espumo Esp401 4034“ yra geriausios grindjuostės, pagamintos naudojant „Kerracore“ technologiją. Jie yra lengvi ir patvarūs, jie yra baltos ir paprastos, klasikinės formos, idealiai tinka daugelio tipų ir spalvų grindims. Stilinga ir elegantiška spalva tiks tiek klasikinio stiliaus interjerui, tiek šiuolaikiniams skandinaviškiems ar minimalistiniams stiliams. Liejiniai tinka ir svetainėms, ir vaikų kambariams, kur jie apsaugos apatinę sienos dalį ir paslėps tarpus tarp grindų ir tinko. Jie taip pat pritvirtins kabelius, kurie turi eiti palei sienas. Jei nežinote, kokios grindjuostės tiks atskiriems kambariams, galite pasirinkti mūsų reitinge pateiktą „Vox Espumo Esp401 4034“ modelį ir pritaikyti prie kiekvieno iš jų pagal savo pageidavimus, nes baltos grindjuostės gali būti nudažytos skirtinga spalva. bet kada. Produktas yra atsparus drėgmei, todėl jis idealiai tinka vonios kambariams, virtuvėms, pagalbinėms patalpoms ir net rūsiams, kur juos ypač veikia įvairūs neigiami išoriniai veiksniai. Lentjuostės klijuojamos tiesiai prie sienos, naudojant tvirtinimo klijus. Lentjuostės matmenys: ilgis – 2,5 m, aukštis – 10 cm, storis – 1,6 cm

7. „Orac Decor Sx156“

  „Orac Decor Sx156“

– 127 –

„Orac Decor Sx156“ yra labai geros grindjuostės, lygios su nuožulniu. Gaminys turi specialiai paruoštą įdubą kabeliams valdyti. Taigi paslėpsite ne tik nelygumus ir tarpus tarp grindų ir sienos, bet ir laidus įvairiems prietaisams, kurie dažnai turi būti vedami palei sienas. Mūsų grindjuostių reitinge pateiktas modelis pagamintas iš duropolimero. Šis patvarus plastikas yra atsparus mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams ir įvairių tipų ploviklių, naudojamų grindims valyti ir valyti, poveikiui. Atsparus senėjimui, jis ilgai tarnaus nepriekaištingos būklės. Dekoratyvus ir funkcionalus, grindjuostės viršutiniame krašte yra dekoratyvinis raštas. Balta spalva puikiai dera su skirtinga sienų ir grindų spalva, suteikiant stilingą ir elegantišką išvaizdą. Lentjuostės matmenys: ilgis – 200 cm, aukštis 20 cm, storis – 1,6 cm. Labai aukšta „Luxxus“ kolekcijos juosta taip pat gerai veiks patalpose, kuriose veikia drėgmė. Apsaugotas dažais gruntu, jis paruošiamas dažyti akriliniais, silikoniniais ar lateksiniais dažais.

8. „Decora Arbiton Dora D0610“ 5,8 cm

  „Decora Arbiton Dora D0610“ 5,8 cm

16 –

„Decora Arbiton Dora D0610 5.8 cm“ yra geriausios paprastos formos ir sniego baltos spalvos grindjuostės. Klasikiniai ir elegantiški, jie suteiks kambariams unikalų stilių. Produktas pagamintas iš patvaraus plastiko – „Videlit“ ir atsparus drėgmei, todėl puikiai tinka ir vonios kambariams bei virtuvėms. Stipri medžiaga taip pat atspari mechaniniams pažeidimams ir smūgiams. Juostelės, montuojamos ant specialių spaustukų arba naudojant tvirtinimo klijus, jas taip pat galima dažyti bet kokia spalva. Lentjuostės matmenys: ilgis – 240 cm, aukštis 5,8 cm, storis – 2 cm. Dėl funkcinių juostelių galite paslėpti ilgus kabelius, kuriuos dažnai tenka vesti palei sienas. Geros grindjuostės taip pat užtikrins tinkamai estetišką grindų apdailą ir paslėps išsiplėtimo spragas. Lygus liejinių paviršius be mikroporų netraukia dulkių ir jį lengva išlaikyti švarų.

9. „Mardom Decor Ql021“

  „Mardom Decor Ql021“

32 –

„Mardom Decor Ql021“ yra labai geros grindjuostės, kurių storis 2,5 cm. Efektyvu ir stilinga, jie puikiai paslėps ne tik išsiplėtimo tarpus tarp grindų ir sienos, bet ir užmaskuos bei apsaugos kabelius ir laidus, kurie bute turi būti vedami prie įvairių prietaisų. Mūsų reitinge pateiktas modelis yra parengtas …