Reitingas: geriausi jungikliai – j

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar nepakanka gero interneto namuose? Ar galvojate išplėsti savo tinklą, jį apsaugoti ir organizuoti? Taigi susipažinkite su mūsų parengtu sąrašu ir išsirinkite geriausią jungiklį savo namams ar biurui. Atminkite, kad geriausi jungikliai neturi kainuoti daug – už palankią kainą jūs turite galimybę nusipirkti gerą jungiklį iš patikimo prekės ženklo su daugeliu bendradarbiaujančių uostų.

Jungiklių sąrašas – 10 geriausių jungiklių

Geriausių jungiklių aprašymas

1. „Ubiquiti US860W“

  „Ubiquiti US860W“

510 –

Jei nežinote, kokį jungiklį pasirinkti savo namams, patikrinkite „Ubiquiti US860W“. Tai unikalus įrenginys su įmontuotu 8 prievadų gigabito jungikliu su keturiais „PoE 802.3af“ prievadais. Įmontuoti „PoE“ prievadai turi automatinio aptikimo galimybę ir siunčia iki 15,4 W galios vienam uostui. Rekomenduojamas modelis taip pat turi gigabito jungiklį su „PoE“ palaikymu ir „PoE Passthrough“ funkcija. Taigi tai bus geriausias sprendimas grynai pridėti Ethernet prievadus. Jei reikia, vartotojas gali naudoti adapterį ir palaikyti „PoE“ įrenginį. Pažymėtina, kad naujausiuose 8 prievadų modeliuose yra „Gigabit Ethernet“ prievadai kompaktiškame korpuse. Duomenų perdavimas vyksta vienu metu visuose uostuose, išlaikant maksimalų efektyvumą. Modelio pralaidumas siekia 52 Gb / s. Maitinimas ir prijungimas prie tinklo vykdomi vienu kabeliu. Taip pat svarbu tai, kad kiekvienas „UniFi“ jungiklis palaiko iki 8 Gb / s viso jo neblokavimo pralaidumo. Prietaisą galima patogiai pritvirtinti prie sienos. Tai geras pasirinkimas turėti savo namuose.

2. „D-Link“ 16 prievadų GIGABIT LENGVAS STALPO JUNGIKLIS (GO-SW-16G / E)

  „D-Link“ 16 prievadų GIGABIT LENGVAS STALOJIMO JUNGIKLIS (GO-SW-16G / E)

234 –

Geriausias jungiklis neturi kainuoti daug. Jei nenorite išleisti daug pinigų, jūsų dėmesio nusipelno „D-Link“ 16-portų „GIGABIT“ LENGVAS STALOJIMO JUNGIKLIS (GO-SW-16G / E). Tai prietaisas, kuris renka tik palankias apžvalgas. Apžvelgiamam modeliui būdinga galimybė nustatyti prijungto įrenginio būseną, kabelio ilgio aptikimas, automatinis MDI / MDIX ir LED indikatoriai. Prietaisas turi net 16 GO-SW-16G prievadų ir gali būti sėkmingai naudojamas tiek namuose, tiek biure. Pažymėtina yra „Store-and-forward“ persiuntimo režimas, 32 Gbps pralaidumas (Gbps jungikliai), 1488 Mpps persiuntimo greitis (Mpps) ir 2 MB paketinis buferis. Šis nebrangus jungiklis palaiko protokolus ir standartus – IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, ANSI / IEEE 802.3 NWay automatines derybas ir EEE 802.3x srauto valdymą. Prietaisas gali patikimai veikti esant 0–40 laipsnių C temperatūrai ir saugiai laikyti -10–70 laipsnių C temperatūroje, esant 5–90% drėgnumui (be kondensacijos).

3. „Tp-Link TL-SG1005D“

  „Tp-Link TL-SG1005D“

– 52 –

Dėl daugybės pasiūlymų rinkoje sunku apsispręsti, kurį namų 2021/2021 m. Jungiklį pasirinkti. Tačiau mūsų parengtas sąrašas turėtų padėti jums rasti tinkamą modelį. Jei nenorite išleisti daug pinigų, „Tp-Link TL-SG1005D“ nusipelno jūsų dėmesio – geras ir pigus jungiklis. Tai yra funkcinis darbalaukio jungiklis, aprūpintas penkiais gigabaitų RJ45 prievadais (10/100/1000 Mb / s RJ-45) su automatinėmis derybomis dėl ryšio greičio ir automatiniu kryžminiu „Auto MDI / MDIX“. Įrenginyje gamintojas naudojo patikimą „plug and play“ funkciją ir modernią „Green Ethernet“ technologiją, kuri leidžia sutaupyti iki 70% energijos. Rekomenduojamas jungiklis automatiškai sureguliuoja reikiamą energijos suvartojimą pagal ryšio būseną ir kabelio ilgį. Papildomas pranašumas yra MDI / MDIX funkcijos naudojimas, kuriam nereikia kabelių. Tarp teigiamų patenkintų vartotojų komentarų taip pat galite rasti informacijos apie puikią įrenginio išvaizdą. Tai neabejotinai geriausias jungiklis šioje kainų kategorijoje.

4. NETGEAR GS108GE nevaldomas jungiklis

  NETGEAR GS108GE nevaldomas jungiklis

– 149 –

Geras jungiklis neturi daug kainuoti. Ypač įdomus yra NETGEAR GS108GE nevaldomas jungiklis. Tai jungiklis, į kurį verta investuoti, jei nežinote, kokį jungiklį pasirinkti savo namams. Peržiūrėtas modelis jungiasi iki dešimties kartų greičiau nei naudojant „Fast Ethernet“ ryšį. Be to, jis naudoja iki 60% mažiau energijos nei populiariausi rinkoje esantys modeliai. Pažymėtina yra funkcija automatiškai išjungti uostus, kai prievadas nenaudojamas. Rekomenduojamas jungiklis leidžia prijungti „FastEthernet“ tinklą ir „Gigabit“ įrenginius tinkle. „Plug and Play“ palaikymas. Modelis palaiko didelės galios „PoE“, kuris leidžia kurti ekonomiškus „PoE“ sprendimus. Prietaisas idealiai tinka naudoti namuose ir mažuose biuruose. Jis gali būti naudojamas darbastaliui ir sienai montuoti, stelaže ir konfigūracijoje nuo 5 iki 24 prievadų. Eismo prioritetų nustatymas pagal 801.2p protokolą ir „Jumbo frame“ palaikymą leidžia sklandžiai integruotis į sudėtingesnius tinklus.

5. „Mercusys MS105“

  „Mercusys MS105“

21 –

„Mercusys MS105“ yra pigus jungiklis, į kurį verta investuoti. Tai geriausias jungiklis šioje kainų kategorijoje. Todėl, jei nežinote, kuriuos žaidimo jungiklius pasirinkti, susipažinkite su rekomenduojamo modelio parametrais. Šis pigus ir efektyvus įrenginys turi net penkis 10 / 100Mb / s Ethernet prievadus, o tai leidžia greitai išplėsti laidinį tinklą. Be to, peržiūrėtas modelis yra visiškai suderinamas su kompiuteriais ir kitais prietaisais, naudojamais namuose ir biure. Ji sėkmingai tvarkys spausdintuvus, IP kameras, išmaniuosius televizorius, žaidimų konsoles ir planšetinius kompiuterius. Jungiklį valdyti labai paprasta – tiesiog prijunkite jungiklį prie televizoriaus ar kompiuterio per Ethernet kabelį. Įrenginio konfigūracijos nereikia. Taip pat verta paminėti, kad šiame puikiame ir pigiame jungiklyje yra pusiau / visas dvipusis ir MAC Address Learning Technology technologija, kuri garantuoja stabilų perjungimo pralaidumą iki 1Gb / s.

6. „Cisco SG250-08“ (SG250-08-K9-EU)

  „Cisco SG250-08“ (SG250-08-K9-EU)

– 398 –

Jei vis dar nežinote, kurį jungiklį pasirinkti savo namams, nepameskite galvos – mes esame tik mūsų reitingo viduryje. Tačiau atėjo laikas pristatyti „Cisco SG250-08“ (SG250-08-K9-EU). Tai jungiklis, kurį galbūt norėsite turėti namuose ar biure. Prietaisas pasižymi „Jumbo“ rėmelių palaikymu iki 9 KB, magistralės greičiu iki 16 Gb / s, pralaidumo 11,9 Mpps, 8K MAC adresų lentelės ir USB 2.0 ryšio jungtimi. Modelis turi išplėstinę perjungimo funkciją – „Store and forward“ ir gali būti valdomas per svetainę. Be to, jį palaiko „PoE“. Šis pigus ir geras jungiklis turi vieną „PoE“ prievadą: 1x ir aštuonis LAN 10/100 / 1000Mbps prievadus. Prietaisas neužima daug vietos ir jį galima lengvai užmaskuoti.

7. „D-Link“ jungiklio 5 prievadų gigabitas (DGS-105)

  „D-Link“ jungiklis 5 prievadų gigabitas (DGS-105)

79 –

Koks „2021/2021“ namų jungiklis, jei ne „D-Link Switch“ 5-portų „Gigabit“ (DGS-105). Šis nedidelis prietaisas yra lengviausias ir pigiausias būdas padidinti pralaidumą namų biuruose ir įmonėse iš MVĮ sektoriaus. Įrenginys pasižymi duomenų perdavimo sparta iki 2000 Mbit / s, o tai reiškia, kad naudojant jungiklį nedelsiant siunčiami dideli failai ir daugialypės terpės duomenys. Namų ar biuro tinklą išplėsti naudojant gigabito ryšius galima naudojant penkis prievadus. Rekomenduojamas, geriausias šios kainų diapazono jungiklis turi tvirtą ir labai patvarią struktūrą. Metalinis korpusas garantuoja, kad jungiklis gali atlaikyti aukštą temperatūrą ir gali būti naudojamas augaluose, kur jis yra labai karštas, pvz. gamybos salėse, gamyklose, kasyklose ir vietoje. Jungiklis turi šilumos išsklaidymo funkciją, o korpuso viduje esantys elementai patiria mažesnę apkrovą. Rekomenduojamas modelis turi „D-Link Green“ technologiją, kuri sumažina energijos sąnaudas ir šilumos gamybą (ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką neprarandant funkcionalumo ir našumo).

8. TP-LINK SG105 JUNGIKLIS 5X1GB (TL-SG105)

  „TP-LINK SG105 SWITCH 5X1GB“ (TL-SG105)

66 –

Kokius žaidimų jungiklius turėtumėte pasirinkti? Atsakymas paprastas – statykite už TP-LINK SG105 SWITCH 5X1GB (TL-SG105). Tai geras ir pigus jungiklis, turintis net penkis 10/100/1000 Mb / s RJ 45 prievadus ir papildomas funkcijas tinklo stebėjimo, tinklo srauto prioriteto ir VLAN tinklų pavidalu. Įrenginyje įdiegta novatoriška technologija, leidžianti sutaupyti sąskaitas už elektrą – net 75% mažesnes elektros sąnaudas. Taip pat verta paminėti, kad jungiklio konfigūruoti nereikia. Valdymas atliekamas naudojant „Easy Smart Configuration Utility“ („Windows“). Gerai apgalvota uosto atspindėjimo, kilpų prevencijos ir laidų sveikatos diagnostikos funkcija leidžia administratoriams lengvai stebėti tinklo srautą ir nustatyti bei rasti galimas įmonės tinklo problemas.

9. „Extralink“ jungiklis „PoE EX.14831“

  „Extralink“ jungiklis „PoE EX.14831“

– 104 –

Koks jungiklis namams, jei ne „Extralink Switch PoE EX.14831“ – nedidelis įrenginys su šešiais prievadais. Tai efektyvus „PoE“ jungiklis su keturiais darbo režimais – „AI VLAN“, „AI Extend“, „AI“ galios režimas ir „AI QoS“. Visi šeši prievadai pagal numatytuosius nustatymus gali bendrauti tarpusavyje – pakanka, jei įjungtas AI VLAN režimas. Pirmieji keturi prievadai yra izoliuoti vienas nuo kito, o tai gali efektyviai slopinti transliacijas ir pagerinti tinklo našumą. „AI Extend“ režimu pirmieji keturi prievadai gali efektyviai perduoti duomenis ir maitinti iki 250 metrų. Tai puikus sprendimas, idealiai tinkantis stebėjimo sistemoms, fotoaparatų ir prieigos taškų maitinimui. Dirbtinio intelekto režimu prietaisas automatiškai nustato įrenginio darbo būseną, o aptikęs nenormalų veikimą – automatiškai įjungia įrenginį …