Reitingas: geriausias jūsų apatinis trikotažas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Geri forminiai drabužiai yra neatsiejama daugelio stilių dalis. Tai ne tik pagerina figūros išvaizdą, bet ir yra visiškai nematoma po drabužiais, o tai yra svarbus privalumas apsirengus aptemptus drabužius. Tačiau pasirinkimas yra labai didelis, tad kaip nuspręsti, koks yra geriausias liekninantis apatinis trikotažas, kuris idealiai tiks jūsų konkretiems poreikiams? 10 geriausių reitingų gali padėti.

Formuojantis apatinio trikotažo sąrašas – geriausių formuojančių apatinių drabužių TOP 10

Geriausiai formuojančių apatinių drabužių aprašymas

1. MITEX Elite IV trumpikės silikoninės

  MITEX Elite IV trumpikės silikoninės

57 –

Šis pigių liekninančių apatinių drabužių modelis skirtas profiliuoti juosmens liniją ir šiek tiek liekninti pilvo sritį, tačiau netinka didesnės kūno dalies korekcijai, nes nedengia šlaunų ir sėdmenų. Jis pagamintas iš minkšto, orui laidaus audinio, kurio dėka jis bus ne tik patogus, bet ir puikiai tinka drabužiams kiekvienam metų sezonui. Šios trumpikės puikiai tinka kūnui, viršutinėje juosmens linijoje jos taip pat turi nematomą silikoną. Šio modelio liekninamų apatinių drabužių atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į spalvą, nes ji nėra kūno atspalvio, ji gali būti matoma dėvint permatomus drabužius. Nepaisant to, galvojant apie pirkimą tikrai verta atkreipti dėmesį į pigius forminius drabužius.

2. ELDAR Moteriškos korekcinės kelnaitės VICTORIA

  ELDAR Moteriškos korekcinės kelnaitės VICTORIA

– 51 –

Tokio tipo kelnaites tikrai verta apsvarstyti, jei jūsų pagrindinis tikslas yra koreguoti šlaunų ir sėdmenų sritį, ar svarbu, kad apatiniai būtų nematomi. Tada, galvojant apie tai, kokius liekninančius apatinius pirkti, verta atkreipti dėmesį į šį modelį. Dėl savo kūno atspalvio ir lankstumo, kuris užtikrins tobulą kūno pritaikymą, jis bus visiškai nematomas ir labai patogus dėvėti. Šis pjūvis puikiai tiks kelnėms, kurios pačios pabrėžia kojas ir sėdmenis, o šių figų dėka efektas bus dar geresnis. Taip pat reikėtų paminėti, kad tai yra geras formuojantis apatinis trikotažas, skirtas apsiauti aptemptus sijonus, taip pat suknelės, jei nenorite prie jų priderinti liemens. Taigi tai labai geras ir pigus modelis, vertas dėmesio ir neabejotinai nusipelnęs vietos reitinge.

3. JULIMEX KŪNAS PO 219 krūtine

  JULIMEX KŪNAS PO KRŪTINIU 219

71 –

Tai modelis, kurį bus labai patogu dėvėti dėl to, kad tai kūnas, todėl jis ne tik baigiasi po krūtine, bet ir turi diržus, kurie papildomai garantuos, kad jis išliks vietoje visą dieną. Be to, tai bus idealus liekninantis apatinis trikotažas dėl savo nematomumo po drabužiais, nes jis turi besiūlius kraštus. Jis puikiai tiks liekninant pilvo sritį, pabrėžiant juosmenį ir pakeliant sėdmenis. Svarstant, kokie forminiai drabužiai bus geriausi, verta paminėti, kad šio modelio dirželiai yra nuimami, o tai garantuoja ne tik patogumą dėvint su jais kūną, bet ir jokių problemų tuo atveju, jei drabužiai yra apnuoginti pečius, kur negalima sau leisti. Be to, kūnas taip pat turi reguliuojamą tvirtinimą tarpkojyje ir medvilninį įdėklą, o pridėjus tai, kad jis buvo pagamintas iš medvilnės, leidžiančios odai kvėpuoti po juo, labai patogu dėvėti liekninančius apatinius.

4. Liekninančios trumpikės 141 (aukšta liemens) tamsiai mėlyna R

  Kelnaitės liekninančios 141 (aukštas juosmuo) Tamsiai mėlyna R

65 –

Tai trumpikės, pabrėžiančios pilvą ir juosmenį bei pakeliančios sėdmenis. Dėl savo lankstumo jie puikiai tiks prie kūno ir neišsiskirs, tačiau turėtumėte žinoti, kad kai kurių drabužių atveju jie gali būti matomi per savo spalvą. Privalumas, dėl kurio tai tampa gero liekninančio apatinio trikotažo pavyzdžiu, yra diržai, pagaminti iš tinklelio. Dėl to figos atrodo labai efektyvios. Tai yra labai didelis privalumas, jei be funkcionalumo taip pat svarbu, kad dėvimi apatiniai drabužiai vis tiek būtų labai moteriški ir neatrodytų kaip standartiniai modeliai. Taip pat verta paminėti, kad dėklo ir lanksčios, patvarios medžiagos dėka, kelnaites bus labai patogu dėvėti. Taigi tai moteriškų, patogių ir verta paminėti modeliavimo apatinių drabužių reitingo pavyzdys.

5. MITEX trumpikės GLAM

  MITEX trumpikės GLAM

– 72 –

Jei tikslas yra rasti labai elegantišką ir funkcionalų formuojantį apatinį trikotažą, pateiktos kelnaitės bus puikus pasirinkimas. Pagaminti iš skaidrios medžiagos su dekoratyviniu lanku su auksiniu perlu, jie garantuoja itin moterišką išvaizdą. Tačiau tai, kas daro jį geru liekninančiu apatiniu trikotažu, yra tai, kad be to yra labai patogu dėvėti. Tarpkojyje yra kablys ir akių uždarymas, o dėl viršutinės apdailos jis garantuoja, kad dėvėdamas jis neslystų ir nesivyniotų. Tačiau reikia pažymėti, kad aukščiau paminėtas lankas gali šiek tiek išsiskirti po kai kuriais drabužiais. Nepaisant to, tai yra modelis, į kurį verta atsižvelgti svarstant, kokie bus geriausi forminiai drabužiai dėl savo unikalios išvaizdos ir funkcionalumo derinio, dėl kurio jis bus tinkamas daugybei progų.

6. ELDAR FIGI MOTERŲ VANESSA

  ELDAR PANTS MOTERŲ VANESSA

57 –

Tai puikus figų pavyzdys, kuris ne tik padengia didesnį kūno plotą, bet ir atrodo labai moteriškas ir elegantiškas. Tai gero formavimo apatinių drabužių, kurie koreguos ne tik juosmenį ir pilvą, bet ir sėdmenis bei šlaunis, pavyzdys. Puikiai tinka prie aptemptų suknelių, nors gali būti matoma per baltą spalvą. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į jo puošybą, nes ant kojų yra nėrinių apdaila, o elegantiškas viso to išvaizda daro jį netgi tinkamu vestuvėms. Naudojant lanksčią ir patvarią medžiagą, ji puikiai tiks figūrai. Šios kelnaitės tikrai vertos dėmesio, kai kyla klausimas, kokį liekninamąjį apatinį trikotažą rinktis dėl moteriškos ir subtilios išvaizdos.

7. ELDAR VELLA korekcinės kelnaitės

  ELDAR VELLA korekcinės kelnaitės

68 –

Šios kelnaitės yra modelis, į kurį verta atkreipti dėmesį, jei ieškote elegantiškų, nėriniuotų ir tuo pačiu geriausių modeliuojančių apatinių drabužių. Šis pjūvis garantuoja tiek liemens ir pilvo pabrėžimą, lieknėjimą, tiek sėdmenų pakėlimą. Elastingas diržas, esantis šio apatinio trikotažo viršuje, savo ruožtu neleis jam slysti ar riedėti dienos metu, o tai yra labai svarbus aspektas. Nėriniai įdėklai tiek viršuje, tiek apačioje suteikia šiam modeliui nepaprasto moteriškumo, subtilumo ir elegancijos. Šios kelnaitės nusipelno savo vietos liekninančių apatinių drabužių reitinge dėl išvaizdos ir funkcionalumo derinio, kuris bus svarbus žmonėms, kuriems rūpi ne tik patogumas dėvėti ir nematomas po drabužiais, bet ir efektyvi išvaizda bei galimybė dėvėti tai įvairiomis progomis. Tačiau reikia paminėti, kad šis modelis yra baltas, todėl gali išsiskirti po kai kuriais permatomais drabužiais.

8. Wolbar UNIQATA moteriškos kelnaitės

  Moteriškos trumpikės „Wolbar UNIQATA“

57 –

Šis gero formavimo apatinių drabužių modelis labiau panašus į paprastas kelnaites, tačiau turi savų trūkumų, nes jis netaisys šlaunų, juosmens ar viso pilvo. Jis puikiai tiks pakeliant sėdmenis ir liekninant pilvo apačią dėl labai aptempto audinio. Nepaisant panašios išvaizdos, kaip ir įprastos trumpikės, šis modelis išsiskiria tuo, kad bus visiškai nematomas po drabužiais, nes tinka prie kūno ir plokščios apdailos. Tai yra idealus pigių liekninančių apatinių drabužių pavyzdys, kuriuos galima dėvėti kasdien pakaitomis su įprastais arba visiškai vietoj jo, jei tik jo veikimo sritis yra tinkama. Papildomas figų pranašumas yra tas, kad jų nugaroje yra dekoratyvinis, visiškai plokščias tinklelis, kuris taip pat neišsiskirs iš drabužių, ir dar geriau atrodys.

9. MITEX FIGI GLOSSY HIWAIST

  MITEX FIGI GLOSSY HIWAIST

90 –

Jei ieškote elegantiško ir gerai formuojančio apatinio trikotažo, tuomet verta atkreipti dėmesį į šias trumpikes. Klasikinės juodos spalvos su dekoratyviniais tinklelio įdėklais su audinio juostelėmis šonuose jie puikiai atrodys ant figūros. Žinoma, turėtumėte atkreipti dėmesį į juodą spalvą, dėl kurios neįmanoma apsivilkti šio apatinio trikotažo, tačiau verta įvertinti ne tik kelnaitės, bet ir juodos spalvos liekninamąsias savybes. Jų veikla apima juosmens ir pilvo lieknėjimą bei sėdmenų pakėlimą, todėl jie puikiai tinka nešioti daugeliu atvejų, dėvimi su daugelio rūšių drabužiais. Tai labai klasikinis ir elegantiškas modeliuojantis apatinis trikotažas, kuris tikrai nusipelno vietos šiame reitinge, į kurį verta atkreipti dėmesį ieškant tobulo modelio sau.

10. JULIMEX 214 marškinėliai po krūtine

  JULIMEX 214 marškinėliai po krūtine

61 –

Nepavykus nuspręsti, kokį modelinį apatinį trikotažą pasirinkti, negalima nepaminėti ne tik figų ar kūno, bet ir liekninančių marškinėlių. Tai puikiai ištaisys pilvo ir juosmens sritį, be to, garantuodama, kad plonai dirželiai nenuvers ir neslystų. Dėl kūno atspalvio spalva nebus rodoma per drabužius, o lanksti medžiaga ir plokščia apdaila neleis jos atskirti. Nepaisant dirželių, jis baigiasi po krūtine, netrukdydamas užsidėti liemenėlę ir nesukeldamas diskomforto, susijusio su per griežtu apdaila. Tai geriausias liekninantis apatinis trikotažas, …