Reitingas: geriausios grotelės – aš

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Grilis yra viena populiariausių laiko praleidimo lauke formų. Jei svajojate vaišintis su šeima ir draugais savo sode ar balkone, verta įsirengti geros kokybės kepsninę. Prietaisas leidžia greitai apdoroti šilumą ir sunaudoti mažai energijos – jis tinka ant dešros, kepsnių, žuvies ar daržovių iešmų kepti. Kepimas ant grotelių bus maisto ruošimo ir linksmybių kartu su artimaisiais derinys, leis atrasti naujų skonių ir mėgautis ant grotelių keptų patiekalų ragavimu lauke.

Kokią kepsninę pirkti? Geriausio prietaiso pasirinkimas palengvins 2021–2021 m. Grotelių reitingą – sąraše pateikiami geriausiai vertinami šiais metais rinkoje esantys modeliai.

Šiame puslapyje pateikiamos visų rūšių kepsninės. Jei ieškote konkretaus tipo grotelių, naudokitės žemiau esančiomis nuorodomis, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Grilių sąrašas – geriausių grilių TOP 10

Geriausių kepsnių aprašymas

1. „Vidaxl“ dujinė kepsninė, 4 + 1 degikliai, juoda ir sidabrinė

  „Vidaxl“ dujinė kepsninė, 4 + 1 degikliai, juoda ir sidabrinė

– 799 –

„Vidaxl“ dujinė kepsninė, 4 + 1 degikliai, juoda ir sidabrinė – geriausia grotelė jūsų sodui? Šis modelis džiugins darbo kokybe ir funkcionalumu. Jis bus tobulas tiek per nedidelę šeimos kepsninę, tiek per didelę kepsnių šventę. Jis pagamintas iš lakuoto plieno lakšto, įrengtas patogus ratų pagrindas. Jame yra net keturi nepriklausomi vamzdiniai degikliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, kurių dėka galite tuo pačiu metu gaminti įvairius patiekalus. Dviejų dalių grotelės pagamintos iš chromuotos medžiagos, užtikrinant jos ilgaamžiškumą. Kitas privalumas bus temperatūros indikatorius dangtyje, praktiškos šoninės lentynos ir rakinama dugno spintelė, skirta laikyti ant grotelių reikalingus priedus. Prietaisas parduodamas kartu su žarna ir slėgio reduktoriumi. Geras ir pigus grilis nepamirštamiems susitikimams lauke? Šis modelis nudžiugins net pačius reikliausius. Jis siūlo puikią kokybę ir leidžia vienu metu gaminti iki 12 žmonių. Tai yra vienas geriausių 2021–2021 m. Parduotuvėse esančių grotelių.

2. Activa Dakota (19754)

  Activa Dakota (19754)

789 –

„Activa Dakota“ dujinė kepsninė (19754) – kai kalbama apie geriausią dujinę kepsninę, šis modelis yra puikus pasirinkimas. Didelė grotelė su keturiais nepriklausomais degikliais leis patogiai paruošti kelis patiekalus vienu metu. Gamintojas užtikrina, kad naudodamiesi maksimaliu grotelių plotu, galėsite gaminti maistą iki 12 žmonių. Tai idealus variantas ne tik kasdieniam naudojimui, bet ir didesniems šeimos susibūrimams ar vakarėliams su draugais. Grotelės turi patogų ratų pagrindą ir pagamintos iš pažeidimams atsparios medžiagos: milteliniu būdu padengto lakštinio plieno. Jame yra temperatūros indikatorius, taip pat įvairių tipų priedų lentynos: dvi šoninės lentynos ir rakinama apatinė spintelė. Jame yra integruotas uždegiklis ir pritvirtinta žarna bei slėgio reduktorius. Jis atrodo tvarkingas ir modernus, o visų pirma – nepaprastai funkcionalus ir tvirtai pagamintas. Ieškant geros klasės dujinių grotelių, verta lažintis už šį modelį.

3. „Activa“ pagrindinės kepsninės sukimasis ant trikojo Oklahomos „Fi“. 71 cm 19548 m

  „Activa Basicline“ grotelių švytuoklė ant trikojo Oklahomos fi.  71 cm 19548 m

299 –

„Activa Basicline“ grotelių švytuoklė ant trikojo Oklahomos fi. 71 cm 19548 m. – tai itin stilinga, bet labiausiai praktiška sodo kepsninė. Jo struktūra yra stabili ir tvirta, todėl ji yra visiškai saugi. Jis pagamintas iš pažeidimams atsparaus plieno lakšto, kuriame yra emaliuotas krosnies dubuo ir chromuota grotelė. Grotelės surenkamos itin paprastai ir greitai, todėl, kai nenaudojate, ją galima laikyti sulankstytą. Vienas didžiausių šio modelio privalumų yra didelis kepimo ant grotelių paviršius – ši gera ir pigi kepsninė leidžia paruošti skanius, sultingus patiekalus iki 12–14 žmonių vienu metu. Dėl to jis puikiai tinka bet kokiam kepsnių renginiui.

4. „Landmann Chef Comfort Basic“ + 11528

  „Landmann Chef Comfort Basic“ + 11528

470 –

„Landmann Chef Comfort Basic + 11528“ – geriausių 2021–2021 m. Grotelių sąrašas negalėjo praleisti šio modelio. Grotelės išsiskiria ne tik rafinuotu dizainu, bet visų pirma funkcionalumu. Jis buvo sukurtas taip, kad vienu metu būtų galima gaminti net keliolika žmonių. Jis yra tvirtai sukonstruotas, atsparus įvairių tipų mechaniniams pažeidimams. Jo konstrukcija pagaminta iš milteliniu būdu padengto plieno lakšto, o visos rankenos ir juostos pagamintos iš nerūdijančio plieno. Kepsninėje yra modulinės ketaus grotelės ir chromuotos grotelės šildymui. Jame yra pelenų stalčius, uždaras židinio atvartas, ventiliacinis židinys ir temperatūros indikatorius su dangčiu, kad būtų lengviau kontroliuoti maisto ruošimo procesą. Jame yra patogios lentynos aksesuarams. Kitas privalumas yra galimybė plauti grotas indaplovėje. Svarstant, koks yra geriausias grilis vasaros lauke vakarėliams, verta apsvarstyti šį modelį.

5. „Lund Grill“ 99588

  „Lund Grill“ 99588

449 –

„Lund Grill“ 99588 – elegantiška, šiuolaikiška ir tuo pačiu pigi grotelė, kuri puikiai tiks ruošiant kasdienius patiekalus ir susitikimų metu didesnėse grupėse. Jis turi didelį kepimo paviršių ir leidžia tuo pačiu metu paruošti maistą iki keliolikos žmonių. Jis pagamintas iš geros kokybės milteliniu būdu dengto plieno, turi stabilią, saugią struktūrą, yra su dangčiu su temperatūros indikatoriumi. Jame yra lentynos aksesuarams, todėl tai itin praktiška. Pagrindas ant ratų leidžia patogiai perkelti įrangą jos nepakeldamas. Ieškodami geros ir pigios kepsninės, garantuojančios skanius, sultingus patiekalus, verta atkreipti dėmesį į šį modelį.

6. „TEFAL GC461B Supergrill XXL“

  „TEFAL GC461B Supergrill XXL“

424 –

Elektrinės kepsninės „TEFAL GC461B Supergrill XXL“ – pigios kepsninės sodui, balkonui ar butui? Geriausias variantas bus moderni elektrinė kepsninė. „Tefala“ modelis garantuoja kokybę kaip restorane, yra pagamintas rūpinantis kokybe ir intuityviu, patogiu valdymu. Jame yra reguliuojamas termostatas ir ketaus plokštės, jame yra didelis lašinamasis dėklas. Jis turi keletą režimų ir praktišką temperatūros valdymą, kurio dėka pigūs yra puikiai kepti ir sultingi. Jis tinka mėsai ruduoti, dešrelėms kepti ar daržovėms kepti. Jis gali būti naudojamas kaip tradicinė grotelė arba, atlenkus atvartą, kaip lenta ant stalo per šventę su šeima ir draugais. Šio modelio privalumas taip pat bus nuimami padėklai su nelipnia danga ir galimybė juos plauti indaplovėje. Geriausias 2021/2021 m. Elektrinių grotelių kategorijos modelis patiks visiems, norintiems mėgautis ant grotelių keptų patiekalų skoniu bute ar balkone, išlaikant maksimalų saugumą.

7. „Activa“ dujų grotelės 18,2 kW (19786 m.)

  „Activa“ dujinė kepsninė 18,2 kW (19786 m.)

1079 –

„Activa“ dujinė kepsninė 18,2 kW (19786) – kokias dujines kepsnines pirkti? Ieškodami geriausio modelio, turėtumėte apsvarstyti „Activa“ įrangą. Tai šiuolaikiška kepsninė, galinti vienu metu paruošti iki 12 žmonių, su didele kaitlente ir temperatūros indikatoriumi ant dangčio. Jis turi patvarią, praktišką grotelę ir keturis nepriklausomus degiklius. Jame yra daugybė lentynų ir laikiklių, skirtų aksesuarams gaminti greitai ir patogiai gaminti. Neabejotinas jo pranašumas yra tvirta konstrukcija kartu su mobiliąja pagrindu ant ratų. Kepsninė puikiai tinka mažesnėms ir didesnėms lauko puotoms – čia galite valandą gaminti maistą arba pakviesti didelę draugų grupę kartu kepti ant grotelių. Tai yra vienas geriausių tokio tipo įrenginių, kuriuos galima įsigyti parduotuvėse 2021–2021 m. Pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno, apdailos metu atkreiptas dėmesys į detales, atsparus pažeidimams. Privalumas bus ištraukiama grotelė, kurią galima plauti indaplovėje. Ieškodami kepsninės, kuri vasaros vakarus sode padarys patrauklesnė, verta atkreipti dėmesį į šį gerą ir tuo pačiu pigų „Activy“ modelį.

8. „Klarstein GQ6PrimeRib“

  „Klarstein GQ6PrimeRib“

399 –

„Klarstein GQ6PrimeRib Grill“ – „Raclette Grill“ yra kiekvieno sodo vakarėlio akcentas. Įrengta didelė akmeninė plokštė, kurioje tilps žuvis, mėsa, daržovės ir grybai. Tai leis jums paruošti traškius užkandžius, skanius daržovių iešmus ar sultingus kepsnius. Gamyboje naudojamas granito akmuo puikiai sulaiko šilumą, tačiau turi dar vieną pranašumą: suteikia terminį apdorojimą neprarandant sveikatai svarbių vitaminų ir mineralų. Be to, jis taip pat atsparus įbrėžimams ir pažeidimams. Jūs netgi galite jį supjaustyti peiliu. Išjungus groteles kaitlentė ilgai išlieka šilta, todėl maistas išlieka tinkamos temperatūros ir nereikalauja šildymo. Tai taupo energiją, neaukojant komforto. Šis modernus prietaisas sujungia dvi funkcijas: „raclette“ ir natūralaus akmens kepsnines. Tai leidžia jums gaminti mažiausią riebalų kiekį, sklandžiai reguliuojant temperatūrą. Jame yra įmontuotas termostatas ir anti-stick danga. Tai puikiai atrodo dėl modernaus, rafinuoto detalių dizaino požiūriu. Turi vieną didelę akmeninę plokštę ir net aštuonias raketės keptuves. Geriausias grilis sveikai maitintis? Šis modelis yra puikus pasirinkimas.

9. „Landmann Triton“ keturių degiklių juoda spalva 12962

  „Landmann Triton“ keturių degiklių juodas 12962

2298 –

„Landmann Triton“ dujinė kepsninė keturių degiklių juoda 12962 – kalbant apie geras sodo kepsnines už mažą kainą, šis modelis pateisins net ir pačių reikliausių lūkesčius. Jis atrodo lengvas ir modernus, tuo pačiu siūlantis puikią kokybę. Jame įrengti keli degikliai ir dviejų dalių grotelės, kurių dėka galite vienu metu gaminti daugybę patiekalų. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta kepti ant grotelių didelėje grupėje – puiki įranga bet kokiam sodo kepsnių vakarėliui. Prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno, dažytas milteliniu …