Reitingas: pigios šokolado dėžutės – n

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kas gali atsispirti gerai šokolado dėžutei, paukščių pyragui ar šokoladui su migdolų įdaru? Jei esate saldumynų mėgėjas, susipažinkite su šokolado dėžučių reitingu ir išrinkite geriausias šokolado dėžutes dovanai mylimam žmogui, mamai, močiutei ar bosui. Nustokite galvoti, kurią dėžę pasirinkti. Lažinkitės dėl geriausių ir dažniausiai pasirinktų žinomų ir gerbiamų kompanijų, tokių kaip „Wedel“, „Merci“ ar „Ferrero“, pralinų.

Šokoladinių dėžučių sąrašas – geriausių šokoladinių dėžučių TOP 10

Geriausių šokolado dėžučių aprašymas

1. „Storck Merci 250G“ šokolado dėžutė

  Storck Merci 250G šokolado dėžutė

14 –

„Storck Merci 250Gv“ šokolado dėžutė yra bene geriausia šokolado dėžutė tarp populiariausių pralinų. „Merci“ pasirenkamas ypatingoms progoms. Jis tinka dovanai, dovanai ir padėkos dovanai. Vienoje pakuotėje yra net aštuonių rūšių šokolado gaminiai – šokoladas: nuga, grietinėlė, riešutų-migdolų riešutai, pieniškas desertas, marcipanas, šokolado putėsiai ir kava-grietinėlė – po keturias kiekvieno skonio plyteles. Visų rūšių batonėliuose gali būti lazdyno riešutų, migdolų, žemės riešutų ir kitų riešutų bei kiaušinių. Kiekviena išleista „Merci“ šokolado partija yra ideali, todėl nusipirkę gerai valdomą „Merci“ negalite nusivilti. Storck produktai visada gaminami griežtai kontroliuojant kokybę ir laikantis paruošto ir patentuoto recepto. Taigi kiekviename šokolade turėtų būti atitinkamas kakavos kietųjų medžiagų kiekis. Priklausomai nuo juostos tipo, ji bus nuo 28% iki 50%.

2. Storck Merci Brown Cheekaldki 250G

  Storck Merci Brown Czekoaldki 250G

18 –

„Storck Merci Brown Czekoaldki 250G“ yra unikalus skonių derinys, puikiai tinkantis išskirtiniams šokolado degustatoriams. Vienoje pakuotėje yra sumaniai sujungtų tablečių rinkinys su keturiais skoniais. Tai yra tvarkingi šokolado plytelės pieniškame šokolade su kavos-grietinėlės skoniu, šokolado putėsiai, tamsus pieniškas šokoladas ir marcipanas. Rekomenduojama pigi šokolado dėžutė buvo gaminama Vokietijoje, griežtai prižiūrint profesionalams ir remiantis daugelį metų galiojančiu receptu. Į pastovią šokolado sudėtį įeina cukrus, kakavos masė, kakavos sviestas, pilno riebumo pieno milteliai, malti migdolai (4,3%), augaliniai riebalai (taukmedis, delnai), nenugriebto pieno milteliai, nugriebto pieno milteliai, laktozė (iš pieno), mažai pieno riebi kakava, pieno riebalai, fruktozė, kava, emulsiklis: lecitinai (soja), gliukozės sirupas, invertuotojo cukraus sirupas, pasukų milteliai (iš pieno), dekstrozė, kvapiosios medžiagos, druska, baltasis šokoladas ir kavos-grietinėlės šokoladas. Kiekvienoje juostoje kakavos kiekis yra didesnis nei 28%. Energinė vertė 100 g produkto yra 2282 kJ / 548 kcal.

3. „Ferrero Raffaello 150G“ šokolado dėžutė

  „Ferrero Raffaello 150G“ šokolado dėžutė

10 –

Mūsų parengtame reitinge yra tik geros šokolado dėžutės. Tačiau „Ferrero Raffaello 150G“ šokolado dėžutė nusipelno ypatingo paminėjimo, dažnai laikomo geriausiu skanėstu Lenkijos rinkoje. Vienoje pakuotėje yra net 15 subtilių pralinų. Kiekvieno iš jų skonis yra puikus ir papildomai puikus kvapas. Pažymėtina kokosų pabarstai, lengva ir burnoje tirpstanti glazūra, subtilus ir traškus vaflis bei perlas, užbaigiantis visumą, t. Y. Aukščiausios kokybės migdolai viduje. Raffaello dėžutė yra tikras malonumas gomuriui. Tai puikus pasirinkimas dovanai tiek suaugusiems, tiek vaikams – visi, nepriklausomai nuo amžiaus, mėgsta Raffaello. Verta paminėti, kad atskiri pralinai gražiai puošia stalą. Jie gali papuošti kavos puodelį, bet ir puikiai dekoruotą svečių stalą, įskaitant net vestuvinį stalą. Jei nežinote, kurias šokolado dėžutes pasirinkti, įsigysite „Raffaello“.

4. Neapdorotas saulės įkandimas Bio 105G kokoso pralinai

  Neapdorotas saulės įkandimas kokosų „Pralines Bio 105G“

10 –

Šokoladų dėžučių sąrašas yra geriausias šokoladas, todėl mūsų sąrašas negalėjo būti išsamus be „Raw Sun Bite Coconut Pralines Bio 105G“. Tai pralinai reikliausiems gurmanams. Tačiau datulių, kokosų, migdolų ir abrikosų derinys nėra tas, kurį lenkai sutinka dažniausiai. Greičiau tai Viduržemio jūros regiono skoniai, kuriuos galima arba mylėti, arba atmesti. Tačiau jei norite nustebinti savo mylimąjį, nusipirkite jai rekomenduojamų gerų ir pigių šokolado dėžučių. Jų kaina yra išties palanki, atsižvelgiant ir į skonį, ir į darbą, ir į gražiai pateiktą pakuotę. Pralinai idealiai tinka veganams, todėl žmonės, kurie laikosi ribojančios dietos, neprivalo atsisakyti malonumo akimirkos, jei pasirenka rekomenduojamus kokoso pralinus. Energinė vertė 100 g yra 1652 kJ / 395 kcal. Produktą sudaro riebalai – 19,5 g, įskaitant sočiųjų riebalų rūgštis – 1,8 g, angliavandeniai – 43,2 g, įskaitant cukrų – 32,1 g, baltymai – 8,4 g ir druska – 0,01 g.

5. Lindt Lindor Milk Pralines 100G

  „Lindt Lindor Milk Pralines 100G“

13 –

„Lindt Lindor Milk Pralines 100G“ yra pigi šokoladinė dėžutė, pasižyminti aukščiausios kokybės apdirbimu ir nepamirštama skonio patirtimi. Tai šokoladai suaugusiems, nemėgstantiems klasikinių skanėstų. Kiekvienas praline yra unikalus subtilaus pieniško šokolado derinys su įdaru, vertas puikiausių stalų. Nuo 1845 metų Lindt kuria receptus, kurie ir toliau džiugina šokolado mėgėjus visame pasaulyje. Kiekviename pralinyje yra cukraus, augalinių riebalų (kokoso iš palmių branduolių), kakavos sviesto, kakavos masės, nenugriebto pieno miltelių, nugriebto pieno miltelių, laktozės, bevandenių pieno riebalų, emulsiklio: lecitinų (sojos pupelių), miežių salyklo ekstrakto, aromatų, pieniško šokolado. Kakavos masė yra bent 31%. Tačiau pieno masė yra bent 20%. 100 g produkto yra 2587kJ / 623kcal energinės vertės. Jei nežinote, kokia šokolado dėžutė pradžiugins jums svarbiausią asmenį, galite rinktis šiuos unikalius Italijoje pagamintus šokoladus.

6. E Wedelis Bombonierka Baryłki 200G

  E Wedel šokolado dėžutė 200G statinės

16 –

„E Wedel Bombonierka Baryłki 200G“ yra geros šokolado dėžutės už mažą kainą. Šie skanūs saldumynai suaugusiems yra alkoholinio likerio ir geriausio burnoje tirpstančio šokolado derinys. Kiekvienoje statinėje yra 4% alkoholio ir ji yra pagrįsta unikaliu ir ilgai saugomu receptu, paremtu „Wedel“ patirtimi ir tradicijomis. Nepaisant pirkimo datos, kiekviena šių puikių šokoladų statinė turėtų būti vienodo skonio. Be to, dėmesio vertas tikslus apdirbimas ir miela, skoninga produkto pakuotė. Kiekvienoje pakuotėje yra keturi skoniai – Au lait, Advocat Extra, Cherry ir Cacao Choix. Desertinis šokoladas gaminamas iš cukraus, kakavos skysčio, kakavos sviesto, pieno riebalų, emulsiklio: sojos lecitino, aromatas sudaro 50% kiekvienos geros statinės. Likę 50% yra gliukozės sirupas, cukrus, saldintas sutirštintas pienas, spiritas (4%), kakava su sumažintu riebalų kiekiu, koncentruotos vyšnių sultys, kvapiosios medžiagos, spalva (kurkuminas). „Wedel“ desertiniame šokolade yra ne mažiau kaip 45% tikros kakavos masės.

7. Baltojo šokolado migdolų 100g Laro lankas

  Baltojo šokolado migdolas 100g Laro lankas

8 –

Baltojo šokolado migdolų 100 g Laro lankas yra unikali gera ir pigi šokolado dėžutė rafinuotiems gomuriams. Šie puikūs šokoladai yra puikaus lenkiško prekės ženklo produktas, siūlantis klientams aukščiausios kokybės produktus, be konservantų ir dirbtinių dažiklių. Visi šios puikios kompanijos gaminiai gaminami tradiciniu būdu – rankų darbo. Siūlomi šokoladai yra sveikas saldumas – nėra GMO (produktas nėra genetiškai modifikuotas), nėra glitimo ir jokių konservantų. Kiekvienoje gardžioje šokolado dėžutėje yra migdolų, sojos lecitino ir pieno. Taip pat pėdsakų gali būti žemės riešutai, anakardžiai, lazdyno riešutai, graikiniai riešutai, makadamijos riešutai ir pistacijos. Baltasis šokoladas apima cukrų, kakavos sviestą, nenugriebto pieno miltelius, emulsiklį: sojos lecitiną, natūralų vanilės skonį. Kakavos masė baltame šokolade yra mažiausiai 27,4% ir 61% visoje šokolado dėžutėje. Skrudinti migdolai, priešingai, sudaro 36% viso kiekio.

8. „Roshen Chocolate Box Shooters Rum 150G“

  „Roshen Shooters Rum 150G“ šokolado dėžutė

7 –

Šokoladinių dėžučių sąrašas yra sąrašas, kuriame negalėjo trūkti „Roshen Shooters Rum 150G Chowder Box“. Tai bus bene geriausia šokolado dėžutė rafinuotiems degustatoriams ir romo gerbėjams. Ši gera ir pigi šokolado dėžutė gali būti puiki dovana seneliui ar Tėvo dienai. Tai gali patikti ir pervargusiam vyrui. Kiekvieną dėžutę sudaro 20 unikalių šokoladų. Tačiau tai nėra saldumynai vaikams iki 18 metų – kiekviename mažame šokolade yra daug alkoholio su romu, sudarantis 38% viso alkoholio. Likę ingredientai yra cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, gliukozė, kakavos masė, kakavos sviestas, kakavos sviesto pakaitalas (palmių aliejus, taukmedžio sviestas), vanilės skonis. Be kakavos sviesto, produkte yra augalinių riebalų. Jei nežinote, kuri dėžutė padarys įspūdį, galite rinktis šį unikalų Ukrainos gamintojo produktą, kuris vis labiau pasiseka Lenkijos rinkoje.

9. E Wedel Ptasie Mleczko Vanilla 420G

  E Wedel Ptasie Mleczko Vanilla 420G

11 –

E Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe 420G yra skanėstas, tirpstantis burnoje ir negalite sakyti, kad jums tai nepatinka. Aš nepažįstu žmogaus, kuris sugebėtų atsispirti klasikiniam vanilės skonio paukščio pienui, kuris lydi kartas nuo vaikystės iki senatvės. Tai turbūt geriausia šokolado dėžutė ir mūsų reitingo lyderė. Už mažą kainą galite nusipirkti du samtelius (36 vnt.) Skanių purių kubelių, padengtų plonu juodojo šokolado sluoksniu, kurį lengvai galima sulaužyti rankose, kol jis netirps burnoje. „Nulupti“ šokoladinį zefyrą yra didžiausia pramoga vaikams – pirmiausia valgome arba laižome šokoladą, o tada …