Reitingas: Pigūs akvariumai – geriausi

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kviečiame į akvariumo reitingą. Viskas, ką norite žinoti apie įvairių tipų vandens rezervuarus savo namams, biurui ar patalpoms, kur galite pastatyti miniatiūrą iš nuostabaus povandeninio pasaulio, kuriame gausu egzotinių žuvų ir augalijos. Čia rasite tiek mažų, gerų akvariumų pradedantiesiems mėgėjams, tiek didelių viršutinių akvariumų patyrusiems augintojams, kurie planuoja ugdyti savo aistrą. Patikrinkite, kuris akvariumas atitiks jūsų poreikius, ir pasirinkite modelį, kuris puikiai atitiks jo papuošto kambario interjerą.

Akvariumo sąrašas – geriausių akvariumų TOP 10

Geriausių akvariumų aprašymas

1. AQUAEL Classic Box 60 PAO LT akvariumo rinkinys

 Akvariumo rinkinys „AQUAEL Classic Box 60 PAO LT“

229 –

AQUAEL „Classic Box 60 PAO“ akvariumų rinkinys yra geriausias iš populiaraus plūduriuojančio stiklo pagamintas akvariumas, kurio paviršius yra visiškai lygus ir be optinių iškraipymų. Mūsų reitinge rekomenduojamas geras mažas akvariumas turi dangtį su paruošta vieta ir galimybe pritaikyti jį kanistrų ar perpildymo filtrų montavimui. AQUAEL akvariumo komplektą galima įsigyti su tiesiu arba profiliuotu / ovaliu stiklo stiklu. Įrengtas dangtis su LED apšvietimu, jis turi patentuotą „smart open“ sistemą, leidžiančią lengvai pakelti nenaudojant vyrių ar atramų. Dangtis taip pat turi specialius kanalus, kurie, pakėlę dangtį, išleidžia kondensuotą vandenį tiesiai į baką. Apšvietimui skirti modernūs, energiją taupantys „LEDDY TUBE RETRO FIT SUNNY“ apšvietimo moduliai skleidžia stiprią šviesą, kurios parametrai panašūs į saulės spindulius. Patrauklus apšvietimas, puikiai atskleidžia florą ir fauną akvariume ir užtikrina tinkamą augalų augimą vandens rezervuare.

 • akvariumo talpa: 60l
 • matmenys (plotis x gylis x aukštis) 60x30x30 cm
 • RETROFIT apšvietimas
 • stiklo storis 4mm

2. „Tetra Cascade Globe Sphere“ su filtru

 „Tetra Cascade Globe Sphere“ su filtru

229 –

„Tetra Cascade Globe Sphere“ su filtru yra geriausi sferiniai akvariumai ant balto pagrindo. Produktas pagamintas iš stiklo ir plastiko (pagrindo), jame yra kaskados filtras ir LED apšvietimas. Akvariumas taip pat suteikia vandens triukšmo efektą, kuris suteikia atsipalaidavimą ir atsipalaidavimą. Šiuolaikiškas, geras „Tetra“ akvariumas yra skirtas vienai žuviai laikyti. Puikiai tinka Siamo kovinėms žuvims arba Kinijos karoso porūšiams, paprastai vadinamiems auksinėmis žuvelėmis. Dėl sferinės formos ir stilingos akvariumo išvaizdos jis tinka namų dekoravimui, taip pat biure ar viešbučio registratūroje. Minimalistinė ir originali dekoracija neužima daug vietos ant rašomojo stalo ar knygų spintelės, o įmontuota LED lempa su aštuoniais šviesos diodais puikiai eksponuoja vandens pasaulį ir dirbtinėje šviesoje.

 • kamuolio talpa: 6,8l
 • bako skersmuo: 27,9 cm
 • bako aukštis su pagrindu: 32,1 cm
 • akvariumo svoris: 1,5 kg

3. „Zolux Jalaya“ akvariumo krevečių namai 9,3L smėlio spalvos

 „Zolux Jalaya“ akvariumo krevečių namai 9,3L smėlio spalvos

– 153 –

„Zolux Jalaya“ akvariumo krevečių rezervuaras 9,3L smėlio spalvos yra labai geras akvariumas, kuriame yra svarbiausia įranga norint pradėti veisti žuvis. Rinkinyje yra LED apšvietimas su dviejų padėčių jutikliniu jungikliu ir aukštos kokybės kaskados filtras. Funkcionalus ir pigus akvariumas parduodamas kartu su medine lentyna, kuri, pakabinta ant sienos, puikiai laikys ir apsaugos mažą vandens rezervuarą. Lentynos išvaizdą galima pritaikyti interjerui dėl 4 skirtingų faneros spalvų. Rinkinyje yra vidinis 280 l / h filtras su kempine ir aktyvintos anglies užtaisu bei 4 silikoninės pagalvėlės, dedamos po akvariumu. Vertikalus akvariumo išdėstymas suteikia puikų vizualinį efektą, ypač esant aukštai augalijai, o dėl mažų rezervuaro matmenų jis tobulas net ir mažose erdvėse. Įrengtas ant lentynos, jis neužima daug vietos namuose ar biure.

 • talpa: 9,3 l.
 • LED apšvietimas 15 000 K, 230 lm
 • matmenys: 220x230x345mm
 • stiklo storis: 3 mm

4. „Tetra Silhouette 12 L“ rinkinys 708323

 „Tetra Silhouette 12 L“ rinkinys 708323

– 301 –

„Tetra Silhouette 12 L“ komplektas 708323 yra geriausias akvariumas komplekte su moderniu dangčiu ir integruota filtravimo sistema. Dėl neįprasto dizaino toks akvariumas yra bet kokio namo, biuro ar erdvės interjero, kuriame vyrauja šiuolaikinis stilius, dekoravimas. Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir 4 mm storio stiklo. Dėl apšvietimo, kurį sudaro 6 mėlyni šviesos diodai, galite gauti naktinio povandeninio pasaulio apšvietimo efektą, o 6 balti šviesos diodai suteikia natūralią saulės šviesą. Aukštos kokybės filtras garantuoja švarų ir skaidrų vandenį, o patį prietaisą lengva valyti dėka keičiamų kasečių. Mūsų akvariumo reitinge pateiktam modeliui taikomas 24 mėnesių garantinis laikotarpis.

 • talpa: 12 l
 • matmenys: 31,5 x 27,5 x 31 cm
 • stiklo storis: 4 mm
 • garantija: 24 mėnesiai

5. Akvariumas su įranga Leddy Day / night 54L Black

 Akvariumas su įranga Leddy Diena / naktis 54L Juoda

– 349 –

AQUAEL akvariumas su įranga Leddy Day / night 54L Black yra didelis ir geras akvariumas su dienos / nakties apšvietimu. Rinkinį su akvariumu sudaro: ASAP 300 filtras, 50W šildytuvas ir AQUAEL akvariumo gaubtas su LED Retrofit Day & Night 7W apšvietimu. Tradicinė horizontali forma talpina įvairias augalų rūšis ir suteikia puikias sąlygas žuvims maudytis. Kaip ir daugelyje kitų modelių, geruose „Leddy Day / Night“ akvariumuose sienos yra pagamintos iš populiaraus plūduriuojančio stiklo, visiškai lygaus paviršiaus, be optinių iškraipymų. Dėl to geriausias AQUAEL akvariumas garantuoja įspūdingus povandeninio faunos ir floros pasaulio vaizdus. Papildomas privalumas yra aukštos kokybės LED apšvietimas, leidžiantis pasirinkti žibintų tipą ir spalvą, norint pasiekti nakties ar dienos efektą, apšviečiant kraštovaizdį po vandeniu. Apšvietimo trukmė yra maždaug 50 000 valandų. Juodas „Leddy Pap“ 60×30 cm dangtelis turi patentuotą SMART OPEN atidarymo sistemą. Hermetiškas ir patvarus akvariumas turi aukštos energijos klasės įrangą, todėl jo naudojimas yra ypač ekonomiškas.

 • talpa: 54 l
 • matmenys: 30 x 30 x 60 cm
 • stiklo storis: 4 mm
 • energijos klasė: A ++

6. TETRA AquaArt Explorer Line 60l – akvariumo rinkinys

 TETRA AquaArt Explorer Line 60l - akvariumo rinkinys

– 689 –

„TETRA AquaArt Explorer Line 60l“ akvariumų rinkinys yra geriausias būdas pradėti nuotykius auginant žuvis. Mūsų reitinge rekomenduojamas modelis yra labai geras pusmėnulio formos akvariumas. Šiuolaikinis dizainas derinamas su aukštos klasės prietaisais, kurie žuvims garantuoja švarų ir skaidrų vandenį, taip pat patogią vandens rezervuaro priežiūrą. Energiją taupantis 8,5 W LED apšvietimas suteikia natūralią šviesą. Stiklo akvariumo sienos yra 6 mm storio. Dėl itin patrauklios išvaizdos šis stilingas ir geras akvariumas puikiai veiks tiek namuose, tiek šiuolaikiškame biuro interjere, viešbučio erdvėse ar restoranuose. Komplekte su akvariumu yra efektyvus „Tetra EasyCrystal“ filtras ir tikslus „Tetra HT“ šildytuvas. Skaidrus dangtelis pagamintas iš akrilo dervos ir su šerdimi

 • talpa: 60l
 • matmenys: ilgis 32cm, 50 cm, gylis 50 cm
 • stiklo storis: 6 mm

7. „Aquael“ krevečių rinkinys „SMART 2 Black“ 30l

 Aquael krevečių rinkinys SMART 2 juodas 30l

219 –

Aquael SHRIMP SET SMART 2 -30l yra labai geras akvariumo ir krevečių rezervuaras viename. Stiklo bakas pagamintas kvadrato pagrindu, jame bus įrengtas nedidelis krevečių ar mažų rūšių žuvų ūkis. Apsauginė kempinės pagalvėlė apsaugo akvariumo dugną, o jo viršuje yra dangtelis. Rinkinyje yra automatinis šildytuvas ir vidinis PAT MINI filtras su storu kempinės įdėklu. Tinkamą apšvietimą, kurio spalvų temperatūra yra 8000 K, užtikrina LEDDY SMART PLAN lempa. Mūsų akvariumų reitinge rekomenduojamas modelis pritaikys povandeninius augalus, garantuojančius krevečių ir žuvų gerovę. Kubo bakas yra baltos arba juodos spalvos.

 • talpa: 30l
 • matmenys: ilgis 29cm, 35 cm, gylis 29 cm
 • stiklo storis: 4 mm

8. AQUAEL GLOSSY 150x50x63 JUODAS LED rinkinys NAUJA

 AQUAEL GLOSSY 150x50x63 JUODAS LED rinkinys NAUJA

2291 –

„AQUAEL GLOSSY 150x50x63 BLACK“ yra geriausias didelis akvariumas egzotinių žuvų ir povandeninio pasaulio mėgėjams. Stilingą išvaizdą suteikia specialiai įmontuotas dangtis su įmontuotu apšvietimu. Stikliniame blokelyje ant tradicinio stačiakampio pagrindo telpa iki 405 litrų vandens. Į mūsų reitingą įtrauktas rinkinys yra puikus pasiūlymas mėgėjų namams, taip pat šiuolaikiškiems biurų, viešbučių ar restoranų interjerams. Galinėje dangtelio dalyje yra specialios tvirtinimo skylės, leidžiančios sumontuoti bet kokį kanistrų filtrą ir kitus akvariumo įtaisus. Šiuolaikinis trijų LED lempų apšvietimas suteikia įspūdingus efektus ir puikų povandeninės floros ir faunos matomumą.

 • matmenys: 150 x 50 x 63 cm
 • talpa: 405 l
 • apšvietimas 3 x 18W LED

9. Juwel akvariumas Rio 400 – komplektas – bukas

 Juwel akvariumas Rio 400 - rinkinys - bukas

– 3604 –

„Juwel“ akvariumas „Rio 400“ – šviesi mediena yra vienas iš keturių rinkinių, kuriuos galite pasirinkti naminių egzotinių žuvų veisimui. Gamintojas taip pat siūlo baltos, juodos ir tamsios medienos spinteles. Mūsų akvariumo reitingo rekomenduojamas modelis yra stiklinis bakas su visa technine įranga ir stilinga spintele, kuri sudaro rezervuaro pagrindą. Didelis, geras „Juwel“ akvariumas turi lengvą medienos spalvos spintelę, kurią lengva surinkti, o instrukcijos ir reikalingi įrankiai yra komplekte „Rio 400“. Specialiai impregnuotas spintelės viršus yra atsparus drėgmei, o viduje yra pakankamai vietos baldai reikalingiems akvariumo priedams laikyti. Rinkinį su akvariumu sudaro: 1 x „Bioflow XL“ filtras su 1000 l / h talpos „Eccoflow 1000“ siurbliu, 300 W šildytuvas ir 150 cm apšvietimo spindulys su …