Reitingas: Pigūs maudymosi drabužiai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Rasti tinkamą maudymosi kostiumėlį dažnai būna nemenkas iššūkis. Moterys turi skirtingas figūras ir matmenis, todėl kiekviena iš jų tiks skirtingo modelio ir aprangos pjūvio. Geri maudymosi kostiumai leidžia kiekvienai moteriai jaustis patogiai ir ramiai. Geriausio modelio pasirinkimas kartais gali būti painus. Geriausių maudymosi kostiumėlių sąrašas padės teisingai pasirinkti. Nesvarbu, ar ieškote vientiso maudymosi kostiumėlio, ar bikinio, ar tankio, yra kažkas kiekvienam.

Maudymosi drabužių sąrašas – geriausių maudymosi kostiumėlių TOP 10

Geriausių maudymosi kostiumėlių aprašymas

1. „Bonprix“ maudymosi kostiumėlis

  „Bonprix“ maudymosi kostiumėlis

64 –

Būtent pigus „Bonprix“ maudymosi kostiumėlis yra puikus pasiūlymas moterims, kurios ieško įdomaus vientiso maudymosi kostiumėlio. Įdomi išvaizda – gėlių dugnas kartu su lygiomis juodomis medžiagomis ant krūtinės gražiai formuoja kūną ir pritraukia dėmesį. Be to, ant iškirptės buvo pridėta juoda tinklelis, kuris gražiai apnuogina biustą ir daro jį daug geresnį. Lygus dugnas su spalvingomis – mėlynai rausvai žalios spalvos žiedais ir lapais gražiai guli ant kūno ir optiškai lieknina šias kūno dalis. Geri maudymosi kostiumai išryškina stipriąsias puses ir užmaskuoja kai kuriuos figūros trūkumus ir trūkumus. Šis modelis yra ne tik aukštos kokybės, bet ir prieinamas. Dauguma vartotojų tai bus patenkinti, ypač tos moterys, kurios mėgsta kostiumus su kaklaraiščiu ant kaklo ir atvira nugara, todėl galite įdegti svarbiausias kūno vietas.

2. Maudymosi kostiumėlio bonprix

  bonprix maudymosi kostiumėlis

– 89 –

Analizuojant, į ką verta atkreipti dėmesį ir nusipirkti geriausius maudymosi kostiumėlius, tikrai verta rekomenduoti kitą „Bonprix“ modelį, kuris yra labai populiarus daugiausia dėl labai universalios, klasikinės ir nesenstančios išvaizdos. Tai paprastas, juodas vientisas maudymosi kostiumėlis, tinkantis tiek jaunesnėms, tiek vyresnėms moterims, taip pat toms, kurios yra lieknesnės ir turi šiek tiek daugiau kūno. Puikus klasikinis, paprastas kostiumas, kuris labai tinka prie kūno, gražiai pabrėžia biustą ir gerai jį surenka. Šis geras maudymosi kostiumėlis turi klasikinius diržus ir dailų kirpimą, kuris atrodo gražiai. Pigiausias maudymosi kostiumėlis nebūtinai pasirodo nevertas dėmesio. Aprašytas modelis yra prieinamas ir labai aukštos kokybės. Medžiaga yra mėsinga ir gražiai priglunda prie figūros, todėl ją patogu ir patogu dėvėti.

3. Maudymosi kostiumėlio bonprix

  bonprix maudymosi kostiumėlis

– 89 –

Į reitingą buvo įtrauktas dar vienas „Bonprix“ maudymosi kostiumėlių modelis. Šios geriausios maudymosi aprangos yra labai populiarios daugiausia dėl patrauklių kainų, įdomios išvaizdos ir aukštos kokybės. Tas pats pasakytina ir apie aprašytą modelį. Tai nėra tipiškas vientisas maudymosi kostiumėlis, nes jo viršus yra šiek tiek laisvesnis, todėl kiekviena moteris, kovojanti su pilvu, gali jaustis patogiai ir laisvai leisti laiką paplūdimyje ar baseine. Puikiai prigludęs ir gretimas dugnas pabrėžia ir pabrėžia formas. Apranga yra labai patogi, o jos spalvos pritraukia dėmesį. Lygus, juodas dugnas ir viršus su gražiomis mėlynomis gėlėmis traukia dėmesį. Papildomas privalumas yra reguliuojama valties iškirptė. Dėl to kiekvienas gali susitvarkyti taip, kaip jiems labiau patinka. Pigūs maudymosi kostiumėliai tikrai yra tai, ką mėgsta kiekviena moteris, ypač kai jie yra kokybiški ir dailios išvaizdos.

4. Atspėk vientisą spausdintą maudymosi kostiumėlį

  Atspėk vientisą spausdintą maudymosi kostiumėlį

174 –

Kitas reitingo maudymosi kostiumėlis, vertas dėmesio ir turintis daug teigiamų atsiliepimų. Taigi svarstant, kurį maudymosi kostiumėlį verta pirkti, negalėjo trūkti „Guess“ prekės ženklo ir vientiso modelio. Bet koks geras maudymosi kostiumėlis bus panašių savybių. Apibūdinant šį modelį, reikėtų paminėti ir kainą, kuri yra didesnė nei kitų aprašytų modelių. Kostiumas pasiūtas iš sintetinio tamsaus audinio. Gėlėtas, ryškus raštas puikiai pabrėš įdegį. Ši apranga nenaudoja jokių sustingimų, pvz., Biustui. Apranga turi suapvalintą iškirptę, gražiai pabrėžiančią krūtis, gana stipriai iškirptą nugarą ir puikiai supjaustytą sėdmenims medžiagą, kurios dėka jie atrodo labai tvarkingi. Geriausios maudymosi aprangos labai gražiai apkabina kūną ir guli ant jo. „Guess“ modelis yra labai patogus ir patogus dėvėti. Gražiai atrodo tiek jaunesnių, tiek vyresnių moterų figūra.

5. „Bonprix Shape“ 1 lygio maudymosi kostiumėlis

  „bonprix“ formos 1 lygio maudymosi kostiumėlis

109 –

Geras maudymosi kostiumėlis turėtų būti patogus ir patogus, taip pat gerai atrodyti ir pabrėžti figūrą. Reiklesni žmonės ieško kostiumo, kuris papildomai modeliuotų jų figūrą. Aprašytas „Bonprix“ modelis pateisins net ir reikliausių klientų lūkesčius. Klasikinis, paprastas kirpimas ir juoda spalva reiškia, kad jis niekada neišeis iš mados ir visada atrodo gerai. Šone jis turi papildomą stilingą raukinį, kuris suteikia charakterio ir tuo pačiu slepia visas kreives. Krūtinė turi įsiūtą pamušalą ir minkštus įdėklus, kurie formuoja biustą ir gražiai jį parodo. Dėl V formos iškirptės ir giliai iškirptos nugaros visas siluetas atrodo labai tvarkingas. Pigūs maudymosi kostiumėliai gražiai priglunda prie kūno, apkabina, tuo pat metu yra labai patogūs ir patogūs. Gana prieinama kaina taip pat yra didelis privalumas.

6. Atspėk dryžuotą vienos dalies maudymosi kostiumėlį

  Atspėk dryžuotą vientisą maudymosi kostiumėlį

199 –

Vientisas dryžuotas, labai šventinis, ryškių spalvų – baltos ir mėlynos spalvos – maudymosi kostiumėlis yra dar vienas geras gerai žinomo „Guess“ prekės ženklo modelis. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės sintetinio audinio su ruožu. Jis turi gilią „širdies“ iškirptę, kuri gražiai padidina ir atidengia biustą, tuo pačiu gerai jį palaikydama. Kostiumas yra susietas ant kaklo, todėl jį galima lengvai atšaukti, kad gražiai įdegtų pečiai ir giliai iškirpta nugara. Spalvos gražiai pabrėžia atostogų įdegį. Geriausios maudymosi aprangos bus panašios į aprašyto modelio savybes. Plonai dirželiai, surišti aplink kaklą, papildomai nuimami. Papildomas išpjautas apskritimas nugaroje suteikia charakterio ir išraiškingumo. Vertikalios juostos papildomai optiškai pailgina figūrą, todėl kiekviena moteris joje atrodo puikiai. Todėl į šiuos nebūtinai pigius maudymosi kostiumėlius taip pat verta atkreipti dėmesį.

7. „bonprix“ maudymosi kostiumėlio formos 1 lygis

  „bonprix“ formos 1 lygio maudymosi kostiumėlis

134 –

Vertas dėmesio ir rekomendacijų, geras maudymosi kostiumėlis, kuris buvo įtrauktas į reitingą ir kuris pateisins „Bonprix“ kompanijos lūkesčius. Tai yra šiek tiek drąsesnis modelis su vienu petimi, kurį ypač įvertins moterys, neturinčios per didelės krūtinės. Visas kostiumas turi labai išraiškingą ir įdomų gėlių-havajietišką raštą. Formos efekto apranga papildomai formuoja siluetą, dėl kurio jie optiškai lieknesni. Be to, priekyje įsiūti permatomi tinkliniai įdėklai. Taurėse yra minkšti įdėklai ir elastinga juosta po krūtine. Geriausi maudymosi kostiumėliai labai gražiai atrodo ant kūno, be to, švelniai jį formuoja. Puikus pasirinkimas tiek jaunesnėms, tiek vyresnėms moterims, kurios mėgsta išraiškingus modelius ir įdomius modelius. Geri „Bonprix“ maudymosi kostiumėliai yra aukštos kokybės už prieinamą kainą, pasižymintys įdomiais raštais ir spalvomis.

8. Marko Juliana Cubano maudymosi kostiumėlis M-311 rudas (92): spalva – kaip ir paveikslėlyje, dydis – L / XL

  Marko Juliana Cubano maudymosi kostiumėlis M-311 rudas (92): spalva - kaip parodyta, dydis - L / XL

76 –

Reitinge taip pat buvo dviejų dalių kostiumas toms moterims, kurios mėgsta demonstruoti savo kerus. Pigiausi „Marko“ maudymosi kostiumėliai „Juliana Cubano M-311“ rudos spalvos Marylin Monroe stiliumi tikrai pritrauks dėmesį. Rudas kostiumas gražiai derės su įdegiu, o dideli ryškūs taškeliai tai pabrėžia ir daro jį kur kas įdomesnį. Puodeliai yra puikiai profiliuoti ir standūs, todėl kiekvienas biustas atrodys gerai. Jie taip pat turi prispaudimo užpildą, todėl krūtys pakeliamos, surenkamos kartu ir optiškai padidinamos. „Push-up“ paminkštinimas yra ne tik didžiausių drabužių dydžių. Liemenėlė yra susieta ant kaklo, todėl ji gražiai parodo. Jei reikia, tai galima išspręsti ir pateikti gražiomis rankomis, kurios tolygiai įdegs. Figos yra labai gerai supjaustytos ir puikiai tinka. Šis geriausias maudymosi kostiumėlis yra pagamintas iš itališko „Carvico Tessuti“ audinio.

9. Atspėk vientisą maudymosi kostiumėlį su smeigėmis

  Atspėk vienos dalies maudymosi kostiumėlį su smeigėmis

174 –

„Guess“ prekės ženklo maudymosi kostiumėlis su smeigėmis yra drąsus pasiūlymas moterims, mėgstančioms pabrėžti iškirptę. Ši baltos spalvos vientisa apranga, dekoruota smeigėmis, tikrai pritrauks dėmesį. Ši apranga neturi jokio standumo. Jis pagamintas iš sintetinio audinio su ruožu. Maudymosi kostiumėlis pririštas prie kaklo. Tai sprendimas, kurį mėgsta daugelis moterų, nes jis yra labai patogus ir patogus tuo pačiu metu. Apranga taip pat turi stiprų kirpimą, todėl galite tai pabrėžti ir tuo pačiu metu gražiai įdegti. Tai yra šiek tiek brangesnis pasiūlymas, jie nėra pigūs maudymosi kostiumėliai. Tačiau kostiumas pateisins net ir reikliausių klientų lūkesčius. Dėl aukštos kokybės darbo, gražios išvaizdos geriausias maudymosi kostiumėlis yra patogus ir vertas pinigų. Tai labai gražiai tinka figūrai, gražiai guli ir padidina iškirptę.

10. „bonprix“ formos 1 lygio maudymosi kostiumėlis

  „bonprix“ formos 1 lygio maudymosi kostiumėlis

99 –
Raskite pigiausius …