Repelentas: Koks yra geriausias d

Praleisti dieną šalyje, savaitgalį kalnuose ar atostogauti gamtos rojuje yra vieni geriausių būdų atsipalaiduoti ir pamiršti didmiesčio stresą. Tačiau uodai ir kiti vabzdžiai gali tai paversti košmaru. Todėl norint paklysti gamtoje, būtinas geras repelentas.

Laimei, šiandien turite daugybę variantų, todėl galėsite išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Jie egzistuoja nuo apyrankių, pagamintų iš natūralių aliejų, iki tipiškų purškalai ir viso gyvenimo kremai. Be to, apskritai tai yra gana nebrangūs ir lengvai naudojami / pritaikomi produktai.

Svarbiausias

 • Galima atskirti namų ir verslo elektroninius repelentus nuo asmeninio naudojimo repelentų. Pastarieji skirstomi į cheminius ir natūralius repelentus.
 • Uodus ir vabzdžius atbaidančios medžiagos yra ne tik labai veiksmingos, bet ir nebrangios, lengvai naudojamos ir labai patogios nešiotis.
 • Pirmieji pirkimo kriterijai, į kuriuos turite atsižvelgti pirkdami repelentą, yra tai, kas ir kur jį naudos. Vėliau jau galite galvoti apie tokius klausimus kaip jo sudėtis, efektyvumas ir siūlomas apsaugos laikas.

Geriausi repelentai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes norime pradėti savo pirkimo vadovą pateikdami jums išsamų ir įvairų pasirinkimą su geriausiais repelentais, kuriuos šiuo metu galite rasti rinkoje. Pateikiame juos žemiau.

Geriausias repelentas be DEET, skirtas dažnai naudoti

„Autan“ priemonė nuo vabzdžių yra geriausia alternatyva purškiamoms repelentams, kuriuose yra DEET. Jo veiklioji medžiaga yra ikaridinas. Taigi, tai suteikia tiesioginę apsaugą, kuri uodų atveju trunka aštuonias valandas, o erkių – keturias valandas.

Be abejo, idealu praleisti dieną šalyje, paplūdimyje ar pasiimti į kelionę. Skrisdami galite net nešiotis rankiniame bagaže. Tai užima labai mažai vietos ir yra labai lengvai pritaikoma.

Geriausias repelentas namams

BLCPRO ultragarsinis repelentas yra vienas iš geriausių būdų pažaboti visų tipų buitinius kenkėjus. Norint užtikrinti didesnę apsaugą, naudojamos trys garso bangų konversijos technologijos – ultragarso, pjūklo ir bioninės.

Jis yra efektyvus 80–120 m² plote ir yra labai lengvai montuojamas, nes jį prijungiate ir jis yra paruoštas darbui.

Tai visiškai saugu, nėra toksiška ir neerzina kačių ar šunų. Žinoma, geriausi rezultatai gaunami tik po kelių savaičių. Yra pakuotės vieno, dviejų ar keturių prietaisų.

Geriausia uodų žudikų lempa verslo patalpoms ar biurui

Anti-uodų lempa YUNLIGHTS skirta naudoti namuose, biuruose ir komercinėse įmonėse. Jis išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu bei puikiu dizainu, kuris leidžia maksimaliai aprėpti, nes jis veikia trimis kryptimis.

Jo galia yra 28 W (vatai), o lempos naudojimo laikas yra nuo 5000 iki 8000 valandų. Jį galima montuoti ant sienos taip, kad vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiektų.

Geriausias vaistas nuo uodų keliaujant į šalis, kuriose gresia tropinės ligos

Naudodami „Relec“ priemonę nuo uodų galite lažintis į draudimą. Nenuostabu, kad tai klasika, pasitvirtinusi net tropiniuose regionuose. Sudėtyje yra 50% DEET (labai didelė koncentracija), kuris laikomas galingiausia repelentu.

Be to, jis palieka labai malonų aromatą odoje. Jūsų apsauga gali trukti iki devynių valandų. Jo naudojimo būdas yra tikrai paprastas, nes jis yra purškimo pavidalo.

Geriausias vaistas nuo uodų

Uodus atbaidančios apyrankės yra viena iš geriausių galimybių apsaugoti vaikus nuo erzinančių įkandimų. Kadangi jie gaminami iš natūralių produktų, tokių kaip eteriniai aliejai citronelė, lemongrass ir geraniolio, neturi toksiškų produktų.

Pakuotėje yra dešimt penkių skirtingų spalvų apyrankių, kurios užtikrina apsaugą iki 250 valandų, taip pat dvylika lipdukų nuo uodų.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie repelentus

Deja, daugeliui žmonių nėra visiškai aišku apie įvairias galimybes apsisaugoti nuo uodų. Prie to prisideda daugybė produktų, kurie tvirtina siūlantys veiksmingą apsaugą, tačiau dažnai vis dar gryni rinkodara. Dėl šios priežasties norėjome paruošti jums šį skyrių, kuriame ketiname atsakyti į visus jūsų klausimus.

Uodus ir vabzdžius atbaidančios medžiagos yra ne tik labai veiksmingos, bet ir nebrangios, lengvai naudojamos ir labai patogios nešiotis. (Šaltinis: Galitckaia: 115002416 / 123rf.com)

Ką turėtų padaryti geras repelentas?

Geras repelentas turėtų turėti šias savybes:

 • Mažas toksiškumas. Geriausia, jei tai būtų saugu. Ją sudarančios veikliosios medžiagos neturėtų sukelti alergijos ar odos dirginimo.
 • Jis turi būti veiksmingas nuo įvairių vabzdžių.
 • Jūsų veiksmas turėtų būti neatidėliotinas.
 • Jie neturėtų sukelti nemalonaus kvapo.

Kokie repelentai yra?

Šiuo metu yra labai įvairių uodų, vabzdžių ar kitų rūšių kenkėjų repelentų. Viena vertus, yra elektroninių repelentų namams ir verslui. Kita vertus, asmeniniam naudojimui, įskaitant cheminius ir natūralius repelentus. Pažiūrėkime pagrindines kiekvieno tipo savybes.

Elektroniniai repelentai namams ar verslui

 • Ultragarso repelentai: Jie jungiasi prie sieninio lizdo ir skleidžia ultragarsą. Jie apima plotą, kuris gali skirtis priklausomai nuo modelio. Esą jie veiksmingi ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo kitų gyvūnų, pavyzdžiui, graužikų.
 • Uodų žudikų lempos: Jie nėra tiksliai atbaidantys, tačiau atlieka tą patį darbą. Tai, ką jie daro, yra pritraukti uodus, kad juos pašalintų elektros smūgis.

Repelentai asmeniniam naudojimui

 • Cheminiai repelentai: Jie skirti išoriniam naudojimui ant odos. Jie laikomi efektyviausiais iš visų. Jo veiksmingumas paprastai priklauso nuo cheminio junginio procento, kurį jie turi savo sudėtyje. Dažniausias junginys yra DEET (N-dietil-3-metilbenzamidas).
 • Natūralūs repelentai: Jie yra mažiau toksiški nei chemikalai, nors jų efektyvumas paprastai yra mažesnis. Dažniausiai naudojamas citronelių aliejus arba eukalipto aliejai. Paprastai jie naudojami purškiant ar losjonams. Taip pat yra apyrankių pavidalo.

Tai, ko ieško uodus atbaidančios priemonės, yra dezorientuoti uodus. (Šaltinis: Maksymenko: 151329574 / 123rf.com)

Kokie repelentų privalumai ir trūkumai?

Nors gali būti, kad jie jums jau yra gerai žinomi, mes nenorime nustoti jums pasakoti pranašumų, kuriuos siūlo uodai ir vabzdžiai. Mes juos apibendrinome žemiau.

Privalumas

 • Jie yra labai pigūs.
 • Jie yra labai veiksmingi.
 • Jas lengva pritaikyti.
 • Jie užtikrina apsaugą mažiausiai kelias valandas.
 • Juos labai lengva transportuoti.

Trūkumai

 • Kai kuriuose yra cheminių medžiagų, kurios gali būti toksiškos.

Kam gali prireikti repelento?

Šiandien praktiškai kiekvienam gali tekti naudoti priemonę nuo uodų. Žinoma, priklausomai nuo vietovės, kurioje gyvenate ar į kurią persikeliate, ir vykdomos veiklos, jums reikės vieno ar kito tipo. Jie yra būtini žmonėms, gyvenantiems Pietų Ispanijos rajonuose su karštu klimatu, ypač jei jie tai daro šalia drėgnų vietovių.

Žinoma, jos gali prireikti, jei gyvenate ar turite antrą gyvenamąją vietą šalyje, arba jei tiesiog turite namą su sodu. Jie yra būtini išvykoms į lauką ar kelionėms į tropinius regionus. Žinoma, eidami į gamtos ekskursiją jie niekada neturėtų trūkti vaikų kuprinėje.

Ar žinojote, kad, remiantis „The Bayer Scientific Magazine Research“ duomenimis, uodai sukelia daugiau nei 700 000 metinių mirčių visame pasaulyje?

Kaip veikia uodus atbaidančios priemonės?

Uodai mus suranda dėl trijų medžiagų, kurias gamina žmonės. Viena vertus, per pieno rūgštį ir oktenolį, kurį išskiriame per odą, ir, kita vertus, per anglies dioksidą, kurį išskiriame kvėpuodami. Tai, ko ieško uodus atbaidančios priemonės, yra dezorientuoti uodus. Kažkaip jie bando padaryti juos nematomais.

Taigi repelentų tikslas yra pakeisti uodų receptorius, kad jie negalėtų mūsų surasti. Deja, tai nereiškia, kad bet kuriuo momentu jie gali nesugebėti mūsų surasti ir gerai įsisavinti mūsų sąskaita. Štai kodėl joks repelentas negali garantuoti šimto procentų efektyvumo.

Pirkimo kriterijai

Jei ketinate įsigyti repelentą uodams, geriausia atsižvelgti į kai kuriuos pirkimo kriterijus. Taigi jūs pasirūpinsite, kad pasirinktumėte tinkamiausią jūsų poreikiams. Iš „REVIEWBOX“ norime pasidalinti su jumis tuo, ką panaudojome rengdami šį pirkimo vadovą.

Kas ir kur jį naudos

Jums nereikia tos pačios rūšies repelentų, kad apsaugotumėte savo vaiką, kai jis ketina praleisti dieną kalnuose, kurios jums reikia sau praleisti savaitę atostogų atogrąžų šalyje. Pastaruoju atveju galite norėti vieno, kurio sudėtyje yra DEET, arba jo nepateikus, reparento, pvz., „Autan“, kurio pagrindas yra icaridinas.

Tuo tarpu žmonės, turintys didelį jautrumą chemikalams, turėtų vengti cheminių repelentų. Todėl jiems geresnis pasirinkimas yra natūralių produktų pagrindas. Norint kuo geriau apsaugoti interjerą, gali būti įdomu išbandyti elektroninį ultragarso repelentą. Nors galite lažintis ir nuo uodų apsaugančių lempų.

Uodų įkandimai ne tik labai erzina, bet ir gali perduoti tam tikras ligas. (Šaltinis: Ermolajevas: 120938401 / 123rf.com)

Veiksmingumas ir jo poveikio trukmė

Ne visos sistemos pasižymi tuo pačiu efektyvumu arba nuo to paties tipo vabzdžių. Ir, žinoma, jie nėra veiksmingi ir tą patį laikotarpį. Kai kurie jų poveikį garantuoja tik kelias valandas. Kiti, kaip ir kai kurios apyrankės, gali apsaugoti savaites, nors paprastai jos nėra tokios veiksmingos ir dažniausiai jas patartina derinti su kremu ar purškalu.

Apskritai tie, kuriuose yra chemikalų, yra veiksmingesni nei natūralūs. Bet kokiu atveju jų veiksmingumas priklauso nuo jose esančio junginio procentinės dalies. Tuo tarpu elektroniniai buitiniai repelentai veikia labai ilgą laiką. Tačiau ultragarso atveju poveikis nėra …