Riedlentė: kas aš

važinėjimas riedlente Jis buvo išrastas 1940 m. Ir iki 90-ųjų pabaigos išliko nežinomas daugumai žmonių. Šiuo metu tai tapo olimpine sporto šaka, kuri pirmą kartą turėjo debiutuoti Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Šis sportas turi skirtingus būdus. Žinomiausi yra gatvėje ir parkas, nors yra dar keli. Tarp jų išsiskiria: vert, didelis oras arba butas. čiuožėjai, Nors jie turi bendrą pagrindą visose disciplinose, jie paprastai labiau specializuojasi konkrečioje disciplinoje.

Svarbiausias

 • Ne visi pačiūžos jie yra vienodos kokybės. Lentelės riedlentė kad galite nusipirkti jau paruoštą su visais elementais, paprastai yra labai žemos kokybės.
 • Ašys, guoliai, švitrinis popierius, ratai, gumos, veržlės ir varžtai yra kiti reikalingi elementai, išskyrus riedlentė per se. Surinkite lentelę riedlentė tai yra labai paprasta, kai žinai žingsnius. Šiame vadove galite rasti greičiausią būdą tai padaryti.
 • Yra lentelės riedlentė kurie yra labiau pritaikyti prie optimalių tam tikros disciplinos reikalavimų, taip pat kitų elementų, kuriuos pateikiame mūsų lentelėje riedlentė. Todėl svarbu suprasti, kokio tipo įrangos jums reikės.

Geriausios lentos riedlentė iš rinkos: mūsų mėgstamiausi

Prieš pradėdamas pirkimo vadovą, norėčiau rekomenduoti penkias geriausias lenteles riedlentė kurie šiuo metu yra parduodami.

Lentelė riedlentė labiau subalansuotas

Lentelė riedlentė „Santa Cruz“ yra puikus pasirinkimas visiems pradedantiesiems, nes jie yra lengvi ir lengvai valdomi. Jo savybės sudaro šią lentelę riedlentė yra „tinkamas“ visų tipų skeitparkai, nesvarbu, ar tai rampos, kvadratai ar dubenys.

Daug čiuožėjai vertink šį universalumą, kurio lentelės riedlentė šventasis kryžius, nes tai leidžia jiems praktikuoti visokius riedlentė be jokių rūpesčių. Kaip jau komentavome anksčiau, ši lentelė riedlentė yra skirtas pradedantiesiems, nes tai leidžia jiems sužinoti, kokio tipo riedlentė jiems patinka geriausias arba tas, kuriame jie yra geriausi.

Geriausia lentelė riedlentė už techninius triukus ir gatvėje

Lentelės riedlentė elementas geriausiai tinka techninėms gudrybėms. Elementų stalai paprastai yra ploni, 8 colių pločio arba mažesni, todėl galima labiau valdyti judant stalą. Paprastai jie yra gana įgaubti, o tai suteikia didesnio sukibimo, kurį naudojate lentą, jausmą. riedlentė. „Element“ taip pat gamina lentas platesne nosimi, suteikdama daugiau klaidų daugeliui šio režimo gudrybių.

Bet ne visi yra privalumai, turintys lentelę riedlentė plonesnis sukuria šiek tiek nestabilumo nusileidžiant triuku, nes nusileidimo paviršius yra daug žemesnis. Štai kodėl jis nerekomenduojamas rampoms, nes ten paprastai einama priešinga kryptimi. Didesnės lentos suteikia daugiau stabilumo ir yra sunkiau perkeliamos dėl triukų.

Geriausia lentelė riedlentė pagal kainos ir kokybės santykį

Kaip ir su stalu riedlentė Santa Cruz, Riedlentė Mafija kuria subalansuotus stalus. Šios plokštės yra geros kokybės ir jų dizainas atlieka savo darbą. Kainų skirtumas slypi tame, koks žinomas prekės ženklas.

Šios plokštės palaiko klasikinį dizainą ir paprastai gaminamos maždaug 8 colių dydžiais. Tai padaro juos per vidurį tarp rampos ir gatvės režimų.

Geriausias hibridas tarp rampų ir butas

Lentelės riedlentė Jart yra plačiai naudojami skeitparkai loterijos. Jo dizainas leidžia išlaikyti kojomis didesnę lentos kontrolę. Tai svarbu, nes praktikuojama riedlentė rampos paprastai reikalauja daug greičio, o pakylos pasikeičia daug. Stalių geras dalykas riedlentė Jart yra tai, kad jie nėra išimtinai orientuoti į tai, kad jų lentos būtų tobulos rampoms.

Jie palieka vietos butui, tai yra gudrybėms, kurias galima atlikti ant plokščių grindų. Dėl to abu būdai gali būti derinami labai gerai. Daro triukus butas, pvz., „360flip“, galima įtraukti į rampos režimo gudrybę.

Geriausia lentelė riedlentė rampoms

Žaislinės mašinos paprastai yra didelės lentos, kuriose daug įdubimų. Tai perteikia jausmą, kai reikia valdyti ir valdyti lentą dideliu greičiu. Turėti šį sukibimo jausmą yra svarbu, nes skeitparkai rampų, čiuožėjas Kelis kartus per trumpą laiką pakeisite sunkio tašką ir jums reikės tokio pasitikėjimo savo įranga.

Lentelės riedlentė iš „Toy Machine“, be to, jie yra gana geros kainos. Šiuo atžvilgiu jie panašūs į „Sk8 Mafia“ lentas, todėl yra labai patrauklūs raiteliams. čiuožėjai kurie išimtinai praktikuoja rampų modalumą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie lenteles riedlentė

Mes žinome, kad jums gali kilti abejonių dėl operacijos ir galimybių, kurias siūlo lentelės riedlentė. Kad galėtumėte juos išspręsti, parengėme kitą skyrių, kuriame rasite atsakymus į galimus klausimus.

berniukas riedlente

Riedlentės gaminamos iš kelių kartu suspaustų medienos lakštų. (Šaltinis: Soroush Karimi: M4C5tzTeFmE / unsplash.com)

Kokios priemonės paprastai turi lenteles riedlentė?

Prieš pirkdami riedlentę, turėtumėte atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių:

 • Plotis: Lentelės riedlentė suaugusiems jie paprastai svyruoja nuo 7,5 iki 8,5 colio. Vaikams skirtos schemos yra šiek tiek mažesnės, tačiau nuo 12 ar 13 metų reikėtų naudoti suaugusiųjų diagramą.
 • Ilgis: Tai stalo ilgis. Nuo pabaigos uodega, pradžioje nežinau. Dauguma lentelių riedlentė jie yra nuo 30 iki 31 colio. Paprastai visų lentelių ilgis matuojamas panašiai ir tai nėra labai svarbu

Kas yra uodega ir nežinau? Na, labai paprasta, nežinau yra priekinė dalis, kuri kyla ir uodega Tai tas pats, bet iš galinės pusės. Ir kaip žinoti, kas yra uodega ir kas nežinau? Kai kuriose lentelėse riedlentė sunku pamatyti, bet iš esmės uodega Pakyla pelekas, mažiausias iš 2.

Kokių elementų man reikia mano stalui riedlentė?

Norėdami surinkti stalą riedlentė jums reikės kelių pagrindinių elementų. Pateikiame juos žemiau:

 • Lentelė: Centrinė dalis riedlentė, kur mes būsime sumontuoti ir atliksime įvairius triukus ar poslinkius.
 • Švitrinis popierius: Užtikrina sukibimą, reikalingą patogiai važiuoti ir atlikti triukus.
 • Ašys: Jie sujungia ratus su stalu ir tarnauja posūkiams atlikti.
 • Varžtai: Jie sujungia ašis prie stalo.
 • Gumos: Paprastai jie įtraukiami į ašis, tačiau laikui bėgant jie blogėja ir turi būti pakeisti. Jie tarnauja kaip amortizatorius.
 • Guoliai: Tai metaliniai žiedai, kurių viduje yra 8 rutuliukai. Jie leidžia ratui patogiai pasisukti ir stalui riedlentė nesumažinkite greičio. Tai yra ABEC skalė. Kuo didesnis skaičius, tuo greičiau ratai pasisuks.
 • Riešutai: Yra 2 tipai. Šonai naudojami ratams tvirtinti prie ašių. Centrinė veržlė valdo ašių posūkio kampą, kuo daugiau atleisite šią veržlę, tuo daugiau galėsite pasukti.
 • Ratai: Jie leidžia mums judėti iš vienos vietos į kitą. Jie svyruoja nuo 52mm iki 60mm. Kuo mažesnė, tuo geresnė bus jų reakcija. Todėl maži yra geriau gatvei, o didesni – rampai.

Kaip surinkti savo stalą riedlentė?

Pirma, jums reikės priklijuoti švitrinį popierių prie lentos. Būkite atsargūs, nes paprastai jie parduodami labai ilgo ilgio, ir mes negalime praleisti gabalo iš vienos pusės. Švitrinis popierius lengvai prilimpa, o kraštai yra apipjaustomi, kai klijuojami taip, kad jis būtų toks pats kaip lenta.

Tada varžtus. Patys patys išgręžkite švitrinį popierių per skylutes varžtams ir įdėkite juos. Tada uždėkite ašis po apačia ir užsukite varžtus su atitinkamomis veržlėmis. Ašys turi būti sandarios, bet neperženkite, nes sugadinsite lentos medieną.

riedlentė parke

Pilna čiuožimo lenta. (Šaltinis: Rylandas Deanas, g5IwIhDAjQg / unsplash.com)

Ir galiausiai – ratai. Pirmiausia turite įdėti guolius į vidų. Tai paprasta. Kai guolių raidės nukreiptos į išorę, šiek tiek paspauskite ir jos tilps rato viduje. Padėkite ratus ant atitinkamų ašies kilpų ir uždarykite šias kilpas ašies veržlėmis.

Ir pasiruošę! Lengva, tiesa? Kad viskas būtų dar lengviau ir nebūtų su veržliarakčiu ir atsuktuvais, yra įrankiai T. Įrankis, kuriame yra viskas, ko gali prireikti norint surinkti lentą. Jie yra lengvi, maži ir atsparūs.

Kaip sutvarkyti mano stalą riedlentė?

Labiausiai tikėtina, kad nepažeisite visų lentelės elementų riedlentė Tuo pačiu metu. Kiekvienas elementas turi savo nusidėvėjimo laiką ir tai, ką jūs turite padaryti, yra pakeisti elementus atskirai, nes jie sugenda.

Kūrinio pakeitimas yra paprastas. Jei jau surinkote lentelę riedlentė, pakeiskite tik vieną lentelės dalį riedlentė tai daug greičiau. Pavyzdžiui, jūs padalijote savo stalą riedlentė 2 dalyje reikalinga nauja lentelė. Bet ši lenta be jokių problemų užkabina jūsų senas ašis ir ratus. Todėl šiuo atveju jums tereikės klijuoti švitrinį popierių ir varžtais sujungti lentą su ašimi.

Kaip gaminamos lentelės? riedlentė ir kokius privalumus turi mediena klevas?

Svarbu žinoti, kaip riedlentė. Tai labai paprastas, bet efektyvus procesas, o lentelės riedlentė kurie nėra pagaminti tokiu būdu, nerekomenduojama. Lentelės riedlentė kokybės yra pagaminti iš 7 Kanados klevo medienos lakštų. 7 lakštai dedami kartu, vienas ant kito, o tarp kiekvieno sluoksnio dedami specialūs klijai. Panašus į lazanijos gaminimą.

Tada lakštai sujungiami preso viduje, kuris juos amžinai suriša. Vėliau sukurto naujo riebalinio lakšto kontūrai supjaustomi, kad būtų baigta norima forma. Yra keletas lentelių riedlentė aukštos kokybės, skirta čiuožėjai labiau patyrę, turintys anglies pluošto lakštą. Tai yra atsparesni ir prieš laužydami atlaiko daug daugiau kritimų. Tačiau tokio tipo lentelės nėra įprastos ir čiuožėjai vidutinis lygis nepastebi skirtumo.

Toliau išryškinsime pagrindinius klevo medienos arba, kaip ji vadinama anglakalbėse šalyse, klevo medienos privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Puikus atsparumas ir ilgaamžiškumas
 • Šviesa
 • Gausu
 • Suderinamas su kitų rūšių pluoštais

Trūkumai

 • Yra atsparesnių miškų
 • Visi lapai turi būti vienodi
 • Yra geresnių medžiagų
 • Jis sugenda sušlapęs

Reikėtų pažymėti, kad visų šių naujų medžiagų, skirtų gaminti lenteles, įvedimas riedlentė, juos naudojo gana trumpą laiką. Lygio čiuožėjai profesionalai nesiliauja …