Rugpjūčio mėnesio kosmetikos naujienos

Antrame rugpjūčio mėnesio kosmetikos naujienų leidime norime pristatyti AA kosmetiką, už kurios stovi „Oceanic SA“ prekės ženklas. Kodėl verta jais domėtis? Pirma, tai yra lenkiška kosmetika, antra, jie yra nebrangūs, trečia, jie puikiai tinka jautriai odai. Ar tu susidomėjęs? Kviečiame daugiau!

Mūsų kosmetikos naujovės - AA prekės ženklo kosmetika

Lenkai mėgsta lenkišką kosmetiką

Mes mėgstame kosmetiką iš Amerikos, natūralūs produktai iš Rusijos taip pat užkariauja mūsų širdis, o kaip su lenkiška kosmetika? Jūs giriate kitus ir nepažįstate savo… Daugelis pasakytų. Laimei, tai nėra taip blogai – lenkiška kosmetika iš vaistinių lentynų dingsta taip pat greitai, kaip ir užsienio. „Oceanic SA“ yra viena iš Lenkijos kosmetikos rinkos lyderių.


Ar tu tai žinai…

Net 61% Lenkijos vartotojų atkreipia dėmesį į perkamos kosmetikos kilmės šalį. Lenkijos kosmetikos prekės ženklai yra gerai vertinami vartotojų. Namų produktai siejami su ekologija *.


AA kosmetika – gelbsti jautrią odą

Iš kur kilo idėja sukurti AA kosmetiką? Šiuo atveju AA produktai tapo atsaku į alergiškos odos problemą. Padidėjusio jautrumo, sausa ir linkusi dirginti oda yra daugelio žmonių problema – apie 22% žmonių visame pasaulyje kovoja su įvairiomis alergijomis (Pasaulio alergijos organizacijos duomenimis).

Devintajame dešimtmetyje „Oceanic SA“ laboratorijos pradėjo gaminti saugią ir antialerginę kosmetiką. Bendrovė gali pasigirti keliais prekės ženklais, kurie visapusiškai prižiūri įvairius odos tipus: AA PRESTIGE, AA COSMETICS, AA THERAPY, AA INTENSIVE THERAPY, AA PHARMACEUTIC.


„OCEANIC“ prekės ženklas skaičiais

 • 1982 m Dorota ir Wojciechas Soszyńskiai įkūrė „Oceanic“ prekės ženklą
 • 2 ml produktų – tiek daug kosmetikos gaminių pagamina per mėnesį
 • 27 šalys – tiek daug šalių galite rasti lenkiškos AA kosmetikos
 • 8% – tai yra AA kosmetikos dalis Lenkijos veido priežiūros produktų kosmetikos rinkoje
 • 35 metai – tiek laiko veikia lenkų kosmetikos prekės ženklas

Kokią AA kosmetiką rekomenduojame?

Mums sunku nurodyti vieną mėgstamiausią, nes yra daug AA produktų, todėl pristatysime keletą serijų, kurios laimėjo mūsų odą

Jauna mergina šypsosi

AA Hydro Algae – drėkinanti kosmetika

AA Hydro Algae kosmetika, kaip teigia gamintojas, yra ilgalaikis vandenyno dumblių hidratacijos šaltinis. Patikrinome ir sutinkame – šiame sakinyje nėra perdėta. Augalinės kilmės ingredientai, t. Y. Rausvi ir mėlyni dumbliai, pasirodė nuostabūs.

Rubino spalvos augalai skirti išlaikyti vertingus mineralus odoje ir išvalyti nuo toksinų. Mėlynieji dalyvauja odos regeneracijos procese ir apsaugo ją nuo išorinių veiksnių. Linijoje rasite drėkinamąjį veido kremą, micelinį skystį arba veido prausimosi želę.

Išbandykite „AA Hydro Algae“ kosmetiką, jei:

 • Jūsų odą reikia nedelsiant drėkinti;
 • norite numalšinti dirginimą;
 • pirmosios raukšlės yra tavo bėda.

AA Novaskin – senėjimą stabdanti kosmetika

„AA Novaskin“ yra serija, skirta brandžios odos savininkams. „Novaskin“ sujungia drėkinamąjį ir lyginamąjį poveikį. Šios linijos kosmetika visapusiškai prižiūri 40, 50 ir 60 metų amžiaus odą, atkurdama sveiką ir jaunatvišką išvaizdą.

Brandi oda geros būklės? Tai yra įmanoma! Viskas dėka laktobiono rūgšties naudojimo dienos / nakties kremuose ir akių kosmetikoje. Ingredientas veikia epidermio regeneraciją, stimuliuoja kolageno sintezę, raukšlės tampa lygesnės ir negilėja. Drėkinamasis kompleksas taip pat svarbus, nes jis užkerta kelią vandens praradimui, neleidžia pernelyg išdžiūti.

Išbandykite „AA Novaskin“ kosmetiką, jei:

 • norite sumažinti raukšles;
 • norite atkurti odą ir suteikti jai jaunatvišką išvaizdą;
 • Jūsų odą reikia išlyginti ir drėkinti.

AA Men Advanced Care – kosmetika vyrams

„AA Cosmetics“ nepamiršta ir vyrų. Galime drąsiai teigti, kad „AA Men Advanced Care“ serija yra geras kosmetikos rinkinys vyrams. Daugiafunkcinė kosmetika 30 ir 50 metų vaikams, turinti hipoalerginių formulių, aktyviai drėkina jauną odą, tačiau taip pat rūpinasi brandžia oda, lygina raukšles ir gerina odos elastingumą.

Kosmetika leis paprastai, bet veiksmingai prižiūrėti vyro veidą be valandų, praleistų prie veidrodžio. Ką jūsų vyras ras „AA Men Advanced Care“ serijoje? Skutimosi kosmetika – geliai, putos ir losjonai, bet ir įvairaus poveikio veido kremai.

Išbandykite „AA Men Advanced Care“ kosmetiką, jei:

 • norite visapusiškai prižiūrėti odą;
 • Jūsų odą reikia drėkinti / atstatyti / išlyginti;
 • ieškote hipoalerginės skutimosi kosmetikos.

O gal turite savo mėgstamą AA kosmetikos seriją, kuri nebuvo rodoma straipsnyje? Papasakok apie tai „Facebook“ 🙂

* pranešti apie rezultatus Vartotojų patriotizmas 2017 m parengė „Open Research“