Šališka apžvalga: visi „iPhone 7“ trūkumai

Šališka apžvalga: visi „iPhone 7“ trūkumai

Rugsėjo mėnesį Rusijos rinkoje pasirodęs naujasis iPhone jau tradiciškai sukėlė susižavėjimo bangą pirmosiose apžvalgose. Tačiau būkime sąžiningi: jis turi ne mažiau problemų nei ankstesnės versijos. Pradedant tuo, kad „septynetuką“ vargu ar galima pavadinti visiškai nauju kūriniu, palyginti su bent jau 6S, ir baigiant… Vis dėlto skaitykite apžvalgą.

„iPhone 7“ trūkumai

pasenęs dizainas

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma „iPhone“ savininkų savo įrenginius perka ne dėl jų galingo „įdarymo“, o dėl statuso, naujasis modelis kelia rimtų klausimų. Apžvalgoje anglų kalba apie businessinsider.com Tiesiogiai teigiama, kad „iPhone 7“ yra bandymas perteikti trejų metų senumo išmanųjį telefoną kaip atnaujintą dizainą. Jei anksčiau „Apple“ davė toną mobiliųjų telefonų rinkai dizaino prasme, tai dabar septintasis „iPhone“ niekuo įdomaus neišsiskiria, ypač iš tolo, o juo labiau – pirmąja konfigūracija. Parodyk draugams – bet jie nesižavi. Na, kokia tada prasmė?

Nebrangios konfigūracijos juodo blizgesio neprieinamas
Nuotrauka: u.yablyk.com

„Juodojo onikso“ spalvos modelis yra vienintelė galimybė, kuri dar gali sužavėti kitus. Tačiau „Apple“ nenuvylė gerbėjų prieš išpardavimų pradžią, o tada – bam! – paaiškėjo, kad ši spalva galima tik konfigūracijoms su 128 ir 256 GB atminties. Populiariausias ir įperkamas septintasis „iPhone“ su 32 GB atminties liko be darbo.

lengvai nešvari danga

Tačiau net jei tapote išdidžia blizgios juodos apdailos savininke, neskubėkite džiaugtis. Apžvalgose „iPhone 7“ savininkai pažymi, kad „juodasis oniksas“ labai lengvai subraižo. Net gamintojas savo oficialioje svetainėje priminė septintojo iPhone savininkams: naudokite įrenginį be fanatizmo, blizgi apdaila yra linkusi į mikroįbrėžimus. Juk tai tik vieno tipo standartinė anoduota danga, o ne grūdintas „Gorilla Glass“, atsparus smūgiams ir įbrėžimams. Po to, kai „Apple“ paskelbė, kad stikle naudojamas safyras, siekiant padidinti jo patikimumą, „JerryRigEverything“ tinklaraštininkas Zachas Nilsonas atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad apsaugos nuo safyro nėra.

Apžvalgų autoriai savo musę prideda prie jau sukauptos visai ne medaus statinės: oleofobinė danga, nepaisant savo kokybės, nepajėgia paslėpti visų pirštų atspaudų ekrane.

Žinoma, tai nėra didžiausia problema: pirkite aksesuarus ir mėgaukitės gyvenimu. Tačiau išleisti papildomus pinigus po ir taip brangaus pirkinio nėra geriausias pasirinkimas.

Vidurinės įrangos trūkumas

Tai pasirodė beveik pagrindinė „Apple“ staigmena „su minuso ženklu“. Arba nusipirkite įperkamą, bet su nedideliu atminties įrenginio kiekiu, arba sutaupykite pinigų aukščiausios klasės paketui, kuriame iš esmės yra ir 128 GB, ir 256 GB modifikacijų. Ankstesnėse „iPhone“ versijose itin populiarus modelis su 64 GB atmintimi šį kartą buvo ignoruojamas. Rinkodara yra didžiulė galia.

Nuosavas garso lizdas
Nuotrauka: berryblog.ru

Dauguma kopijų įvairiose iPhone 7 apžvalgose sugenda būtent dėl ​​šio techninio Apple sprendimo. Gamintojas išėmė garso lizdą: per „Lightning“ jungiamos pačios „Apple“ kompanijos gamybos ausinės. Komplekte yra adapteris su perėjimu prie 3,5 mm lizdo, tačiau garso kokybė jį naudojant, kaip pastebi vartotojai, palieka daug norimų rezultatų. Tačiau pagrindinė problema yra ne tame, o tame, kad dabar „iPhone“ neturi galimybės vienu metu klausytis muzikos ir įkrauti telefono – lizdas yra kažkas bendro! Įrenginys nebuvo aprūpintas belaidžiu įkrovimu, o per Bluetooth prijungtų belaidžių „AirPod“ naudojimas yra ribotas.

Tai nereiškia, kad „Apple“ ignoravo vartotojų nepasitenkinimą. Ne, čia rekomenduojama naudoti specialią doko stotelę, kuri, be įkroviklio funkcijos, turi ir 3,5 mm lizdą. Arba įsigykite išmanųjį akumuliatoriaus dėklą su papildomomis „Lightning“ jungtimis. Tačiau ir dokas, ir dėklas taip pat turi būti įkrauti.

Komplekte prastos kokybės ausinės
Nuotrauka: jungotechnics.ru

Portale Superg.ru ausinių kokybė sulaukė niokojančios kritikos: jos šlykščiai sėdi …