Sapnai katė

Sapnuoti katę
Jei sapne matote katę, reiškia, kad turėsite nereikalingų išlaidų. Yra tikimybė, kad nebūsite realistai, kai kalbama apie jūsų finansinę padėtį, ir pirksite daiktus, kurie šiuo metu jums yra prabanga. Nebūsite atsargūs su turimais pinigais ir mėnesio viduryje galite likti be cento.

Sapnuoti juodą katę

Kai sapne matote juodą katę, reiškia, kad neturite pagrindo nerimauti. Esate prietaringas žmogus, vengiantis sėdėti ant stalo krašto, apversti duoną aukštyn kojomis ir t. t., todėl dažnai tikite, kad jei pasielgsite priešingai, jums nutiks kas nors neigiamo. Taip pat keliate stresą kitiems žmonėms dėl potencialiai pavojingų situacijų, kurios gali jiems nutikti, ir tikrinate, kaip ir ką jie daro.

 

Sapnuoti įvairiaspalvę katę
Kai sapnuojate įvairiaspalvę katę, reiškia, kad atsiskleis asmuo, kurio ketinimai nėra geranoriški, o nuo jūsų priklausys, ar leisite jam jus įskaudinti, ar ne.

Sapnuoti baltą katę
Jei sapne matote baltą katę, tai įspėjimas saugotis saldžių kalbėtojų. Kai kurie žmonės jūsų aplinkoje kiekvienam sako tai, ką nori išgirsti. Taip jie niekam nesišlapina, tačiau kenkia žmonėms, kurie jų klausosi, nes tampa subjektyvūs ir jautrūs kritikai.

 

Sapnai iš https://reiskia.lt/