Saugus įdegis. Kaip išvengti

Degintis paplūdimyje yra labai malonu, jei tai darote išmintingai. Pavyzdys? Pagalvokite, kas nutiks, jei ant kūno nepadėsite kremo nuo saulės. Jūsų oda bus raudona ir pradės degti, kad negalėtumėte jos liesti. Ir tai tik pradžia … Kaip išvengti saulės nudegimo? Pažiūrėkite, kas yra saugus įdegis, ir sužinokite, kuriuos SPF kremus naudoti.

Saugus įdegis.  Kaip greitai įdegti?

Saulės nudegimas ir kitos rimtos UV spindulių pasekmės

Viena vertus, saulės spinduliai teikia daug malonumo ir oda atrodo auksinė, kita vertus, jie gali padaryti daug žalos. Ultravioletinė (UV) šviesa gali būti kebli – trūksta apsauginių kremų nuo saulės nudegimų, odos senėjimo ar net vėžio. Kas yra UV spinduliai?

Yra dviejų tipų UV spinduliai – UVA ir UVB. UVA yra ilgalaikė spinduliuotė, prasiskverbianti į giliuosius odos sluoksnius, sunaikinanti kolageną ir pagreitinanti odos senėjimą. Kita vertus, UVB yra mažesnio spinduliavimo spinduliuotė, atsakinga už nudegimų susidarymą ir, dar blogiau, yra kancerogeninis veiksnys. Todėl naudokite kremus nuo saulės su aukštu SPF filtru.

Saugus įdegis – kiek laiko veikia SPF faktorius?

SPF (saulės apsisaugojimo faktorius) yra apsaugos nuo saulės faktorius ir nurodo, kiek laiko galite praleisti saulėje nesudegindami. Populiariausi veiksniai yra šie: SPF 15, 20, 30 ir 50.

Koks yra įvairių kremų nuo saulės veiksmingumas sugeriant saulės spindulius? Apskaičiuota, kad kremas nuo saulės su SPF 15 sugeria iki 95% UVB spinduliuotės, SPF 30 – iki 97%, o SPF 50 – iki 98%. Norėdami sužinoti, kiek laiko veikia kremas nuo saulės, naudokite formulę: SPF 30 x 10 = 300 min. Kremas su 30 apsaugos nuo saulės priemonių turėtų veikti 300 minučių.

Apsaugą nuo saulės verta dažyti dažniau – losjonas gali prarasti savo savybes maudydamasis jūroje ar baseine. Jei planuojate vonią, pasirinkite vandeniui atsparią priemonę, kuri taip pat liks vandenyje ant jūsų odos.


Saulės vonelės ir nėštumas

Jei esate nėščia, turėtumėte būti ypač atsargūs degindamiesi. Buvimas saulėje padidina kūno temperatūrą, o tai gali sukelti alpimą ir net mėšlungį. Todėl pirmiausia turėtumėte:

  • Venkite valandų valandas sėdėti paplūdimyje, ypač gulėdami (stuburas apie tai tikrai praneš).
  • Nesideginkite popietės valandomis (t. Y. 11.00–15.00 val.).
  • Gerkite daug vandens, iki 3 litrų per dieną.
  • Atvėsink vandenį (būk tik atsargus! Nešok į ledinę jūrą!) Arba po skėčiu.
  • Uždenkite veidą, galvą ir pilvą labiau nei įprastai.

Saugus įdegis – naudokite apsaugos nuo saulės priemones

Visą įdegio procesą suskirstėme į 3 etapus – PRIEŠ, PER RŪDYMĄ IR PO. Štai sąrašas kosmetikos priemonių, kurios paruoš, apsaugo ir lepina jūsų odą:

Odos paruošimas rauginimui

Prieš padėdami gultą po ranka ir eidami į paplūdimį, paruoškite odą degintis. Šiuo tikslu pasirūpinkite negyvos odos šveitimu atitinkamu lupimu. Dėl šios procedūros jūsų oda greičiau pagaus saulės spindulius ir nebus pleiskanojanti. Taip pat naudokite naujovišką „Lancaster“ drėkinamąjį serumą. Serumas pagerina natūralią odos apsaugą nuo laisvųjų radikalų, kuriuos sukelia saulės vonelės, stimuliuoja melanino sintezę ir pagerina drėkinimo lygį. Naudokitės mažiausiai 2 savaites prieš degindamiesi, kad užtikrintumėte geriausius rezultatus!

Kremai nuo saulės

Įmasažuokite kremą nuo saulės į savo kūną ir reguliariai pakartokite būdami saulėje. Kurį kremą nuo saulės turėtumėte pasirinkti? Galite naudoti SPF kremus, kurie puikiai drėkins jūsų odą. Purškalus patogu naudoti, o putos greitai įsigeria.

Mūsų pasirinkimas yra „Lancaster“ greitai džiūstanti migla. Kodėl? Įdegio losjonas lengvai plinta ir greitai džiūsta. Nebereikia smėlio prilipti prie jūsų kūno! Apsaugos nuo saulės priemonės taip pat atsparios vandeniui ir prakaitui, todėl aktyvią dieną galite praleisti paplūdimyje 🙂

O veidas? Apsaugoti veido odą nuo saulės labai svarbu! Užtepkite kremą su veido filtru ir padenkite jautriausias ir subtiliausias vietas, t. Y. Sritį aplink akis, burną ir nosį didelio veiksnio kosmetika. Siūlome „Clinique“ lazdelių filtrą, kuris ne tik apsaugo odą nuo saulės nudegimo, bet ir nuo senėjimo.

Po saulės losjonų

Degindamiesi odą patiria dideli vandens nuostoliai, todėl grįžę iš paplūdimio įsitikinkite, kad tinkamai ją drėkinate. Norėdami tai padaryti, įdėkite specialius odos preparatus po saulės vonių ir iškart po maudynių, kūną patepkite „Payot“ atstatomuoju losjonu. Pajusite malonų gaivos jausmą, o oda bus drėkinama. Po saulės vonių atsisveikinkite su pleiskanojančia oda!

Kaip išlaikyti įdegį?

Jei norite, kad įdegis ilgai primintų atostogas, naudokite kosmetiką, kuri pailgina įdegio efektą. Įdegio pagreitinimo procedūrą galite pradėti likus kelioms dienoms iki įdegio, tepdami įdegį pratęsiantį serumą. Serumo lašas, sumaišytas su kūno losjonu, gali padaryti stebuklus – jis paruošia odą saulės vonioms ir stimuliuoja melanino sekrecijos procesą. Taip pat verta naudoti losjonus po saulės, kurie suteikia odai gražų, gintaro atspalvį.


Kaip greitai įdegti? Patarimai

  • Įdegio greitintuvas – kosmetika, puikiai tinkanti kritinėse situacijose, kai norisi greitai įdegti. Kokia deginimosi greitintuvo paslaptis? Kosmetika su morkų ar riešutų ekstraktu skatina natūralaus odos pigmento melanino gamybą. Dėmesio! Nenaudokite įdegio greitintuvo, jei turite jautrią odą.
  • Morkų sultys – gerkite jas kiekvieną dieną, o jūsų įdegis išliks ilgiau. Morkos yra beta-karotino šaltinis, kuris stimuliuoja pigmento gamybą odoje.

Dabar eikite pasiimti tinkamos kosmetikos ir mėgaukitės atostogomis! Linksmų švenčių! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *