Sausintuvai: Kas yra el

Jei gyvenate vietovėse, kur gausu kritulių, namuose tikrai nuolat kaupsis drėgmė ir jums reikia oro sausintuvo. Tačiau šis produktas jus taip pat domins, jei norite išlaikyti oro kokybę savo namų kambariuose.

Kai galvojame apie galimybę nusipirkti oro sausintuvą, normalu savęs paklausti: „Ar man jo tikrai reikia?“. Tai yra teisingas klausimas, jei atsižvelgsime į tai, kokią papildomą kainą tai reiškia. Todėl nusprendėme padaryti santrauką su svarbiausia informacija, kurią turėtumėte žinoti. Užsirašyti!

Svarbiausias

 • Oro drėkintuvai yra atsakingi už drėgmės išskyrimą iš patalpos tokiu būdu, kuris pašalina vandens perteklių ir reguliuoja srities temperatūrą. Padeda išvengti pelėsio, ėduonies ir korozijos.
 • Prieš pirkdami oro sausintuvą, turite atsižvelgti į energijos kiekį, kurį jis sunaudos, jo talpą, dydį ir skleidžiamą triukšmą.
 • Paskutiniame skyriuje pamatysite pirkimo kriterijų seriją, kad galėtumėte geriausiai nusipirkti.

Geriausi oro sausintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pamatysite geriausių rinkoje esančių oro sausintuvų sąrašą. Šis sąrašas padės jums nuspręsti, kuris produktas jums tinkamiausias. Be to, galėsite apžiūrėti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Geriausias oro sausintuvas pagal vartotojus prisijungęs


AUZKIN nešiojamas oro sausintuvas, 1 l, 7 LED spalvos, automatinis išjungimas, drėgmės ir kvapo pašalinimas, namų valytuvas, spintos, kambarys, vonios kambarys, virtuvė, garažas


AUZKIN nešiojamas oro sausintuvas, 1 l, 7 LED spalvos, automatinis išjungimas, drėgmės ir kvapo pašalinimas, namų valytuvas, spintos, kambarys, vonios kambarys, virtuvė, garažas

Nešiojamojo „AUZKIN Model DH-CS01“ oro sausintuvo talpa yra 1000 mililitrų arba 35 uncijos, o jo galia yra 40 vatų. Jis pasižymi tuo, kad skleidžia labai mažus decibelus (35 – 39 dB), palyginti su kitais rinkoje esančiais oro sausintuvais. Jo aprėpties plotas yra nuo 54 iki 260 kvadratinių pėdų.

Šio modelio matmenys yra 5,91 x 5,91 x 10,08 colio, todėl jis idealiai tinka bet kokiam kambariui. Be to, „Peltier ultra“ technologija jį laiko vienu tyliausių oro sausintuvų. Tai puikiai tinka, jei gyvenate mažose erdvėse ir norite išvengti garsių garsų.

Geriausias oro sausintuvas pagal bestselerių skyrių prisijungęs

„Pro Breeze Mini“ yra lengvas, kompaktiškas ir tylus modelis. Jo matmenys yra 18 x 28 x 16 cm, jame yra 500 mililitrų, o galia – 23 vatai. Jis gali ištraukti 250 ml per dieną ir automatiškai išsijungti. Be to, jis turi tą pačią ypač tylią „Peltier“ technologiją, kaip ir ankstesnis produktas.

Tai idealus modelis mažoms patalpoms, tokioms kaip virtuvė, miegamasis ar biuras. Dėl mažo svorio jį galima lengvai perkelti ir žadama, kad tai energiją taupantis prietaisas. Vartotojai mano, kad tai geriausias kainos ir kokybės santykio oro sausintuvas.

Geriausias pramoninis oro sausintuvas

Pramoninio oro sausintuvo „TROTEC“ matmenys yra 48 x 45 x 91 litrai ir jis gali išgauti 52 litrus vandens per 24 valandas. Tai tinka patalpoms, kurių matmenys yra nuo 90 iki 230 kvadratinių metrų. Jis skleidžia 52dB triukšmą ir sveria 30 kg.

TTK 166 ECO modelis idealiai tinka tiems, kurie nori įsigyti savo verslui oro sausintuvą, nes džiovinimo rezultatai yra geresni. Jo vandens bakas yra 7 litrų, jame yra įjungimo ir išjungimo laikmatis.

Geriausias sausinamasis sausiklis

„Pro Breeze“ sausiklis yra modelis, pasižymintis aukštu efektyvumu, nes kasdien išgauna iki 10 litrų vandens. Jo matmenys yra 56,2 x 36 x 25,6 cm, o svoris – 4,52 kg. Jo galia yra 680 vatų, jame yra didelis 3 litrų vandens rezervuaras. Be to, jis turi automatinį drėgmės jutiklį.

Šis modelis idealiai tinka didelėms patalpoms, pavyzdžiui, garažams ar rūsiams, nors jis tinka ir patalpoms bei vonios kambariams, kurių matmenys yra didesni nei standartai. Svarbus bruožas yra tas, kad vandens rezervuaras automatiškai išsijungia, kai pasiekia maksimalų pajėgumą, o gaminyje yra žarnos, skirtos ilgalaikiam naudojimui.

Geriausias tylus oro sausintuvas


UGHEY nešiojamas elektrinis oro sausintuvas, 1000 ml mini oro sausinimo sistema, tylus, 7 LED spalvos, kompaktiškas, mažas energijos suvartojimas, idealiai tinka virtuvėje, miegamajame, biure, nameliuose ant ratų, garažuose


UGHEY nešiojamas elektrinis oro sausintuvas, 1000 ml mini oro sausinimo sistema, tylus, 7 LED spalvos, kompaktiškas, mažas energijos suvartojimas, idealiai tinka virtuvėje, miegamajame, biure, nameliuose ant ratų, garažuose

„UGHEY“ prekės ženklas sukūrė elektrinį, nešiojamąjį ir tylų oro sausintuvą, todėl jis yra vienas iš geriausių vartotojų įvertinimų gaminių. Jo matmenys yra 15 x 15 x 25,6 cm, o svoris – 1,3 kg. Jo elektros galia yra 40 vatų ir skleidžia 39 dB garsą.

Kasdien jo ištraukimo talpa yra 450 ml per dieną, todėl tai yra buitinė technika, kurią galima naudoti tik standartiniuose kambariuose. Jame yra 1 litro vandens bakas ir jis išsijungia automatiškai. Tai idealu, jei ieškote pigaus oro sausintuvo, kuris atitiktų daugumą rinkoje ieškomų charakteristikų.

Geriausias šildomas oro sausintuvas

„De’Longhi Tasciugo AriaDry Light DBS65“ yra sausintuvas, kurio matmenys yra 19 x 20 x 36,5 centimetrų. Jo svoris yra 50 gramų, jo galia yra 520 vatų. Be to, jis kasdien gali išgauti 6 litrus vandens.

Tai modelis, turintis 5 oro sausinimo režimus, atsižvelgiant į aplinkos ypatybes. Jis tylus ir turi valdymo skydelį su lengvai valdomais mygtukais. Tai idealu, jei ieškote drabužių ir dulkių filtro džiovinimo galimybės.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie oro drėkintuvus

Jei nusprendėte įsigyti oro drėkintuvą, kad sumažintumėte drėgmę namuose, turite atsižvelgti į keletą svarbių aspektų. Tada pamatysite klausimus, kurių labiausiai ieškojo vartotojai.

asmuo, tvarkantis oro sausintuvus

Oro drėkintuvai yra atsakingi už drėgmės išskyrimą iš patalpos tokiu būdu, kuris pašalina vandens perteklių ir reguliuoja vietovės temperatūrą. (Šaltinis: Boiko: 113840913 / 123rf.com)

Kas yra oro sausintuvas ir kokie jo pranašumai?

Sausintuvas yra prietaisas, pašalinantis drėgmės perteklių iš kambarių. Tai labai svarbu, jei gyvenate drėgnose vietose, nes tai padeda išvengti ligų, infekcijų ir irimo.

Tokiais atvejais kaip šiandien, kai yra didelis užterštumas, būtina garantuoti patalpų oro kokybę, nes ten praleidžiame didžiąją laiko dalį. Todėl mes sukūrėme lyginamąją lentelę, kurioje parodome pagrindinius sausintuvo privalumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Kontroliuokite drėgmės procentą srityje
 • Apsaugo pelėsių augimą
 • Apsaugo nuo žalos turtui ir baldams
 • Nereikia diegti
 • Jis yra programuojamas

Trūkumai

 • Padidinkite elektros energijos kainą
 • Sukelia triukšmą

Kaip veikia oro sausintuvas?

Oro drėkintuvai yra atsakingi už oro sugėrimą kambaryje. Šiame prietaise yra šilumos siurblys, sudarytas iš šalčio zonos ir šilumos zonos.

Absorbuojama drėgmė nukreipiama į šaltą zoną, kur ji kondensuojasi ir nusėda į rezervuarą. Oro perteklius nukreipiamas į šilumos zoną, kur jis atstato pradinę temperatūrą išeiti į lauką ir reguliuoti kambario temperatūrą.

Kodėl turėtumėte pirkti oro sausintuvą?

Kaip jau minėjome pradžioje, vienas iš oro sausintuvo privalumų yra galimybė išvengti infekcijų ir ligų.

Vietovėse, kur yra daug kritulių, paprastai kaupiasi daug drėgmės. To perteklius gali pakenkti sveikatai, ypač tiems, kurie turi nosies užgulimo ir odos ar kaulų ligų problemų.

Pernelyg didelė drėgmė kambaryje taip pat gali pagreitinti baldų ir sienų irimą, todėl šis prietaisas padėtų išlaikyti optimalias mūsų namų sąlygas.

sofa

Prieš pirkdami oro sausintuvą, turite atsižvelgti į energijos kiekį, kurį jis sunaudos, jo talpą, dydį ir skleidžiamą triukšmą. (Šaltinis: Lordache: 71234828 / 123rf.com)

Kokie yra oro sausintuvai?

Vienas iš dažniausiai užduodamų vartotojų klausimų yra susijęs su rinkoje esančių oro sausintuvų tipais ir kaip išsirinkti geriausiai namų poreikius atitinkantį oro sausintuvų tipą. Todėl mes sukūrėme lentelę, kurioje mes paminėjame dažniausiai pasitaikančius tipus ir jų funkciją.

Tada pamatysite pagrindines charakteristikas, esančias tarp pramoninio, sausiklio, tylaus ir šildomo oro sausintuvo.

Sausintuvo tipas Funkcija Jums to reikia, jei Trūkumas
Pramoninis Dirba labai paklausiai. Norite išsaugoti produktus komerciškai. Jis sunkesnis.
Sausiklis Jis efektyviau sugeria drėgmę, nes turi silicio gelį. Norite lengvo ir tylaus prietaiso. Tai brangiau.
Tyli Jis neskleidžia triukšmo. Namuose turite kūdikių, kurie yra jautrūs triukšmui.
Šildymas Suteikia šilumos. Norite išdžiovinti paviršius.

Šiuo metu mes jau žinome, kas yra oro sausintuvas, bet kodėl jis painiojamas su oro kondicionieriumi, valytuvu ir išmetimo ventiliatoriumi? Toliau paaiškinsime kiekvieno funkciją.

 • Oro kondicionierius Tai prietaisas, naudojamas vėsinti erdves, kai temperatūra yra labai aukšta. Jo funkcija yra palaikyti kambario temperatūrą ir drėgmę per aušinimo kontūrą, kuris yra atsakingas už šilumos absorbavimą ir jos temperatūros transformavimą.
 • Valytojas Tai prietaisas, pašalinantis patalpoje pakibusias teršalų daleles. Jo funkcija yra palengvinti valymo darbus, nes jie sugeria dulkes, gyvūnų plaukus ir blogus kvapus iš vamzdžių ar atliekų.
 • Ištraukėjas arba ištraukimo gaubtas yra atsakingas už oro čiulpimą ir atnaujinimą kambaryje. Jis daug naudojamas virtuvėje, kai norime atsikratyti stipraus kvapo. Tačiau ji taip pat yra atsakinga už kovą su drėgme.

Apibendrindami, mes parengėme šią lyginamąją lentelę:

Funkcija
Sausintuvas Išgauna drėgmės perteklių ir reguliuoja temperatūrą.
Oro kondicionavimas Atnaujinkite erdvę, kurioje yra aukšta temperatūra.
Valytuvas Pašalina teršalų daleles, suspenduotas kambaryje.
Ištraukėjas Įkvėpkite ir atnaujinkite orą.

Mėlyni oro sausintuvai

Tai labai svarbu, jei gyvenate drėgnose vietose, nes tai padeda išvengti ligų, infekcijų ir irimo. (Šaltinis: Sassetti: 93396163 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Priėmę sprendimą pirkti oro sausintuvą, turite atsižvelgti į tam tikrus veiksnius, kurie padės mums pasirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkantį modelį. Toliau paminėsime svarbiausius pirkimo kriterijus.

Energijos suvartojimas

Sausintuvo energijos suvartojimas yra susijęs su modelio galia, jo sugeriamu vandens kiekiu ir patalpos, kurioje jis bus naudojamas, dydžiu. Apskritai valdžios gali …