Seksuali ar romantiška? Geriausia

Kokius kvepalus datai reikėtų rinktis? Mes paruošėme seksualios ir romantiškos versijos moterų kvepalų sąrašą pasimatymui. Patikrinkite, kuris iš jų noro kvapas sužavės tavo vyrą.

Kokius kvepalus reikėtų rinktis pasimatymui?

Romantiški kvepalai pasimatymui

1. „Romance Midnight Ralph Laurent“ – geriausi kvepalai romantiškam pasimatymui paplūdimyje

„Romance Midnight“ yra ikoniško Ralpho Laurento aromato kvapas. Moteriški kvepalai, kaip rodo jų pavadinimas, yra labai romantiški. Jų pranašumas yra tas, kad jums nebus kvapo, kaip kiekvienai kitai miesto merginai. Gėlių-vaisių aromato pagrindinėje natoje yra juoda vanilė, kuri laikoma afrodiziaku. Saldžius kvepalus mėgsta vyrai – jie juos sieja su moteriškumu ir nerūpestingumu.


Stilius, derantis prie „Romance Midnight“ kvepalų

Erdvi, ilga, balta suknelė ir palaidi plaukai. Pažiūrėkite, kaip modelis Anna Selezneva atrodo „Ralph Laurent“ kūrinyje klipe.


2. „Miss Dior Absolutely Blooming“ – kvepalai su muskusu vakarienei žvakių šviesoje

Visi „Miss Dior“ kvapai yra itin moteriški. Mūsų redakcija nusprendė, kad geriausi šios serijos kvepalai su muskusu yra „Absolutely Blooming“ – gėlių kompozicija, kurioje švinas yra rožės ir bijūnai, pagardinti rausvaisiais pipirais ir vaisių natomis. „Miss Dior“ kvepalų pagrindas yra baltasis muskusas, veikiantis vaikinus … (apie tai, kas yra muskusas ir kodėl jis pakursto jausmus, skaitykite čia).


Stilius, prie kurio dera Absolutely Blooming kvepalai

Mažas juodas. Patikrinkite Natalie Portman drabužius „Miss Dior Absolutely Blooming“.


3. Etat Libre D’Orange Bijou Romantique – geriausi datulių kvepalai mieste

Jei jums patinka nišiniai kvepalai ir norite pasimatyme surinkti daug komplimentų, tada „Bijou Romantique“ yra sukurtas jums. Kvepaluose yra daug ingredientų, dėl kurių vaikinas svaigsta, pvz., Žavingas ylang-ylango aliejus. Mūsų nuomone, prancūziško prekės ženklo „Etat Libre D’Orange“ kompozicija yra vienas geriausių vanilinių kvepalų pramonėje.


Stilius, derantis prie „Etat Libre D’Orange Bijou Romantique“ kvepalų

Džinsiniai šortai ir ispaniška palaidinė – šis aromatas yra geriausi kvepalai atsitiktinei pasimatymui kino teatre, pasivaikščiojimui parke ar bendram apsilankymui meno galerijos parodoje.


Seksualūs kvepalai pasimatymui

1. Sexy Amber Micheal Kors – kvepalai pasimatymui klube

Gundantys kvepalai klubui? Išbandykite Michealo Korso magnetinį „Sexy Amber“ kvapą. Kodėl, mūsų manymu, tai yra seksualiausi moteriški kvepalai vakarėliui? Nes nepaisant jausmingo pobūdžio, jie nėra svaiginantys – jie nevargina jūsų partnerio, bet jį paskatins. „Sexy Amber“ kompozicija turi labai paprastą kompoziciją: ambrą, baltas gėles ir santalą. Visi ingredientai yra gražiai subalansuoti ir sukuria gintaro ir medienos mišinį.


Stilius, derantis prie „Micheal Kors Sexy Amber“ kvepalų

Visi vakarėlių drabužiai, mini sijonai, apatiniai drabužiai, aukštakulniai ir, žinoma, „Micheal Kors“ laikrodis.


2. Gera mergina Carolina Harrera – noro pasimatymui restorane kvapas

Mes mėgstame šiuos viliojančius kvepalus ne tik dėl savo kvapo, bet ir dėl nuostabaus plono smeigtuko formos buteliuko. Kuo kvepia gera mergina Carolina Harrera? Tarsi rafinuotas desertas, patiekiamas su kava ant baltais žiedais dekoruoto stalo. Kompozicija yra šilta, moteriška ir gėlių. Tiesiog miela. „Carolina Harrera“ kvepalai yra puikus pasirinkimas elegantiškam pasimatymui – jie vilioja ir vilioja.


Stilius, prie kurio dera „Good Girl“ Carolina Harrera kvepalai

Aukštakulniai ir vakarinė suknelė yra privalomi. „Good Girl“ reklamoje įkvėpkite amerikietiškos atmosferos ir modelio Karlie Kloss išvaizdos.


https://www.youtube.com/watch?v=-r8kLlRLlXI

3. „Coco Noir Chanel“ – geriausi kvepalai pasimatymui alkavoje

„Chanel“ balzaminiai muskusiniai kvepalai yra vieni gražiausių moteriškų kvepalų, skirtų alkovinei datai. Juose yra rožių ir tonkos pupelių, pačiulių, vanilės ir muskuso – visa kompozicija sukuria labai stiprią pojūčių kompoziciją. Nemušant krūmo, svaiginančiai nakčiai rekomenduojame „Chanel Coco Noir“.


Žvilgsnis, kuriuo dera „Coco Noir Chanel“ kvepalai?

Mes turime du pasiūlymus: arba mažą juodą suknelę, ir perlų virvelę, arba seksualų apatinį trikotažą, nes data greičiausiai baigsis kaip žemiau pateiktame vaizdo įraše:


https://www.youtube.com/watch?v=B0gaMNnMhc0

Ar nusprendėte, kuriuos kvepalus rinktis? Seksuali ar romantiška? Pažvelkite į kitus kvepalų pasiūlymus, kurie puikiai tinka pasimatymui, ir sužavėkite jį! ?