Sezono padangų reitingas – na

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Žiniatinklyje paskelbtas 10 geriausių visų sezoninių padangų sąrašas 2021–2021 m. Yra labai naudingas daugeliui vairuotojų, kuriems priklauso lengvieji automobiliai. Pasak automobilių specialistų, geriausios visų sezonų padangos yra patogios ir saugios. Tai yra visame pasaulyje žinomų automobilių koncernų sukurti produktai, gaminantys motorinių transporto priemonių priedus. Investuodami į geras visasezonines padangas galite būti tikri, kad jos tarnaus daugelį mėnesių ir bus tinkamos važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis.

Nezoninių padangų sąrašas – geriausių visų sezoninių padangų TOP 10

Geriausių visų sezonų padangų aprašymas

1. „Dębica Navigator 2“ 195 / 65R15 91T padangos

  Dębica Navigator 2 195 / 65R15 91T padangos

– 185 –

Sukūrė „Dębica“ įmonė geriausios visų sezonų padangos Tai produktai, kurių apkrovos indeksas yra 91, o kiekvienai padangai tenka 615 kg. Lenkijos gamintojo, „Dębica“ prekės ženklo, apskaičiuotas greičio indeksas yra iki 190 kg per valandą. Tai aukštos kokybės visų sezonų padangos, sukurtos vairuotojams, kurie vertina patogų vairavimą vasaros sąlygomis, taip pat puikų sukibimą rudenį ir žiemą. Šie geros visų sezonų padangos suprojektuotas taip, kad simetriškas protektorius iš jų išleistų vandenį ir užtikrintų maksimalius važiavimo parametrus apsnigtame kelyje. „Dębica“ prekės ženklas garsėja tuo, kad sukuria modernų, patvarų ir geriausios visų sezonų padangoskurie taip pat gerai veikia kalnuotose vietovėse. Tai labai prieinami automobilių priedai, gaminami išskirtinai Lenkijoje keliose „Dębica“ įmonei priklausančiose gamyklose.

2. „Goodride Z401 205 / 55R16 91V“ padangos

  Goodride Z401 205 / 55R16 91V padangos

– 168 –

Pasak interneto vartotojų, kurie skelbia komentarus ir prideda nuomonių apie konkrečius produktus, geros visų sezonų padangos yra „Goodride“ kompanijos sukurti produktai. Pasak vartotojų, vertos dėmesio Kinijos padangos už labai prieinamą kainą, sukurtos visame pasaulyje žinomos kompanijos. Tai yra geros kokybės universalios padangos, pritaikytos dirbti bet kokiomis oro sąlygomis ir esant dideliam temperatūros diapazonui. Šie geriausios visų sezonų padangos Jie išsiskiria kryptingu protektoriaus raštu, panašiu į silkę. Dėl to jie efektyviai išsklaido vandenį, sumažina akvaplanavimo riziką ir pagerina automobilio elgesį ant slidaus ir labai šlapio paviršiaus. Tai geros visų sezonų padangos, kurie taip pat gali būti naudojami žiemą, nes jie pirmiausia vertinami dėl sniego ir apledėjusio paviršiaus. Už šių padangų sukibimą žiemos sąlygomis lemia lamelės ir skersiniai pjūviai.

3. „Dębica Navigator 2“ 205 / 55R16 91H padangos

  Dębica Navigator 2 205 / 55R16 91H padangos

– 210 –

Paskelbta daugiau nei dešimtyje svetainių visų sezoninių padangų sąrašas pateikiamos pasirinktų modelių charakteristikos ir bendrovių, gaminančių tokio tipo produktus, aprašymas. Pasak specialistų, profesionaliai sprendžiančių automobilių klausimus geriausios visų sezonų padangos, kuriuos sukūrė „Dębica“ prekės ženklas, yra „Navigator 2 205 / 55R16 91H“ modelis. Jie suprojektuoti taip, kad garantuotų puikų važiavimą vasarą, taip pat pagerintų saugumą ir sukibimą žiemos sąlygomis. Verta paminėti, kad šie geriausios visų sezonų padangos išsiskiria specialiai sukurtu protektoriumi. Dėl simetriškos padėties padanga puikiai išleidžia vandenį, taip pat palaiko puikias važiavimo savybes apledėjusiame ir šlapiame kelyje. Verta paminėti, kad „Dębica“ prekės ženklas specializuojasi visų sezoninių padangų, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu, gamyboje.

4. „Kleber Quadraxer2“ 205 / 55R16 91H padangos

  Kleber Quadraxer2 205 / 55R16 91H padangos

220 –

Keletą sezonų geriausios visų sezonų padangos „Kleber“ prekės ženklus ypač vertina variklinių transporto priemonių savininkai. Tai vidutinio dydžio visų sezonų padangos, kurių greičio indeksas yra 210 km per valandą, o apkrovos indeksas – 91 geros visų sezonų padangos suprojektuoti lengviesiems automobiliams, kurių pasipriešinimas riedėjimui priklauso C klasei ir stabdymas ant šlapios dangos, apibrėžtos B kategorijoje. Tai yra tinkamai suprojektuotos automobilių padangos, leidžiančios stabdyti nerizikuojant slysti, ypač apledėjusiame ar šlapiame kelyje. Tai visų sezonų vidutinės klasės padangos, sukurtos visoms lengvųjų automobilių markėms, pritaikytos žiemos ir vasaros sąlygoms. Jie taip pat gali gerai dirbti purvose vietose ir važiuodami per nelygumus, kalvas ir siauras ar šlapias pievas. Naudojant „Lamel“ technologiją padangos sąlytis su keliu padidėja, o stabdymo kelias sutrumpėja net 3,5 m.

5. „Goodride Z401“ 195 / 65R15 91V padangos

  Goodride Z401 195 / 65R15 91V padangos

– 149 –

Pasirenka vis daugiau vairuotojų geros visų sezonų padangoskuriuos sukūrė geriausi su „Goodride“ bendradarbiaujantys specialistai. Tai idealus kompromisas žmonėms, pamiršusiems sezoninį tokio tipo priedų keitimą. Geriausios visų sezonų padangos Jie išsiskiria kryptingu protektoriumi, panašiu į silkių raštą. Kintantys grioveliai, sutinkantys centrinėje dalyje, garantuoja greitą ir efektyvų šlakų ir vandens pašalinimą. „Goodride“ padangų protektoriaus blokų išdėstymas suteikia galimybę laisvai ir be rūpesčių veikti ir esant intensyviems krituliams, juodam ledui ir pelkėms. Protektoriaus blokas buvo papuoštas lamelėmis, kurių tikslas – padidinti stabdymo efektyvumą esant labai žemai oro temperatūrai ir esant itin blogoms oro sąlygoms.

6. „Barum Quartaris 5“ 195 / 65R15 91H padangos

  „Barum Quartaris 5“ 195 / 65R15 91H padangos

167 –

Sukūrė „Barum“ specialistai geros visų sezonų padangos yra unikalūs produktai, kurie yra labai populiarūs tarp lengvuosius automobilius turinčių vairuotojų. Tai geriausios visų sezonų padangoskurie turi visas įmanomas Europos Sąjungos rekomendacijas ir yra sukurti pagal Reglamentą Nr. 122 2/2009, taikomą visose Europos Sąjungai priklausančiose valstybėse narėse. Be tokių produktų kaip geros visų sezonų padangos taip pat gamina visų tipų mikroautobusų ir sunkvežimių padangas, kurios yra parduodamos nuo 2012 m. liepos 1 d. Tai yra gerai žinomas ir gerbiamas gamintojas, kurį jis sukūrė geriausios visų sezonų padangos, garantuojantis degalų ekonomiją, taip pat galimybę patogiai važiuoti, nepaisant vyraujančių oro sąlygų. Puikios „Barum“ padangos garantuoja maksimalų sukibimą su šlapia ir apledėjusia danga, taip pat stabdymo efektyvumą, lyginant su vidutiniu sukibimu su keliu.

7. „Dębica Navigator 2“ 175 / 65R14 82T padangos

  Dębica Navigator 2 175 / 65R14 82T padangos

162 –

Aukštos kokybės, geros visų sezonų padangos yra produktas, kurio siekia daugelis klientų. Šio tipo automobilių priedus siūlo „Dębica“ prekės ženklas. Tai lenkų gamintojas, vertinamas visoje Europoje. Jis kūrė daugelį metų geriausios visų sezonų padangos su specialiai sukonstruotu protektoriaus raštu, sumažinančiu akvaplanavimo riziką. Pasiūlė šis prekės ženklas geros visų sezonų padangos ji išskiria 3 plačius, išilginius kanalus su daugybe protektoriaus pjūvių. Jie buvo sukurti norint efektyviai nutekėti vandenį ir ištekėti. Visos „Dębica“ padangos, įtrauktos į „Navigator 2“ seriją, buvo gerai įvertintos automobilių ekspertų parengtame sąraše, t. visų sezonų padangų sąrašas. Šie produktai yra prieinami labai patraukliomis kainomis tiek internetinėse parduotuvėse, tiek stacionariuose pardavimuose.

8. „Goodride Z401“ 175 / 65R14 82T padangos

  Goodride Z401 175 / 65R14 82T padangos

121 –

Daugelis vairuotojų stebisi kokias visasezonines padangas pirkti, kad galėtumėte pamiršti sezoninių šių automobilių priedų pakeitimo poreikį. Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas. Geriausia į tai investuoti geros visų sezonų padangos pateikė Goodride’as. Tai produktai su dviem juostomis, kurie stabdymo metu sumažina triukšmo lygį iki 3 decibelų. Šios markės visos sezono padangoms buvo suteikti sertifikatai ir patvirtinimai, jos atitinka griežtas Europos Sąjungos direktyvas. Tai aukštos kokybės produktai, skirti lengviesiems automobiliams, kurių apkrovos indeksas yra iki 475 kg, o greičio indeksas – iki 190 km per valandą. Pasak vairuotojų geriausios visų sezonų padangos šios kompanijos puikiai tinka važiuoti tiek vasarą, tiek vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį. Tai yra aukštos kokybės gaminiai, turintys specialiai parinktą komponentų mišinį, kuris garantuoja padangos ilgaamžiškumą ir atsparumą pažeidimams, atsirandantiems važiuojant per aštriabriaunius elementus.

9. „Michelin Crossclimate + 205 / 55R16 91H“ padangos

  „Michelin Crossclimate + 205 / 55R16 91H“ padangos

– 321 –

Pasirinkimas geriausios sezoninės padangos, kiekvienas vairuotojas yra tikras, kad jie tarnaus jam daugelį sezonų. Tai taip pat yra „Michelin“ prekės ženklo sukurtos padangos. Tai visame pasaulyje žinomas padangų gamintojas kiekvienam automobilio tipui. Tai yra pirmosios vasarinės ir žieminės padangos pasaulyje, įgijusios 3PMSF Alpine sertifikatą. Jie klasifikuojami kaip aukščiausios klasės, nes garantuoja aukščiausią naudojimo kokybę ir naujausius technologinius sprendimus. Šie geriausios visų sezonų padangos Jie išsiskiria lanksčiu gumos mišiniu, kuris prisitaiko prie bet kokio paviršiaus, tiek šlapio, sauso, tiek sniego. Naudojant natūralų silicio dioksidą, gumos mišinys buvo tinkamai sustiprintas. Anot inžinierių, bendradarbiaujančių su „Michelin“, tai sumažino pasipriešinimą riedėjimui, o tai yra labai svarbu, ypač stipriai stabdant ant labai sausos ir labai šlapios dangos bei ant sniego.

10. „Dębica Navigator 2“ 185 / 65R15 88T padangos

  Dębica Navigator 2 185 / 65R15 88T padangos

– 180 –

Jei nežinai kokios visos sezono padangos rekomenduoja dauguma vairuotojų, turėtumėte perskaityti techninę produkto specifikaciją …