Sidro pilstytojas: kas yra

Nebūtina aiškinti, kodėl sidras užkariauja gomurį Ispanijoje ir pasaulyje. Dėl karčiai saldaus obuolių ar kriaušių skonio, putos tekstūros ir prieinamos kainos, jis tampa nenugalimas gėrimas. Be to, sidras gali būti geriamas be kaltės, kai jo alkoholio kiekis yra nuo 2 iki 8 tūrio proc. Tačiau tai neturėtų būti daroma jokiu būdu.

Gerbiantis sidro gėrėjas, naudodamas sidrą, sidrą iš butelio įpila į taurę. Astūrijoje, kur sidras yra kur kas daugiau nei gėrimas, jie išmano liejimo iki tobulumo meną. Laikykitės šio vadovo, kad galėtumėte nusipirkti jums labiausiai tinkantį sidro pilstyklę ir kaip reikiant pagerinti jo savybes.

Svarbiausias

 • Sidro pilstiklis yra prietaisas, naudojamas sidrui dekantuoti nuo butelio iki stiklo. Tai darydamas gėrimas turėtų atsitrenkti į taurės sienas. Tokiu būdu pažadinama sidre esanti endogeninė anglis ir susidaro burbuliukai.
 • Sidro pilstytojų yra įvairių rūšių, vieni labiau tinka patyrusiems žmonėms, o kiti pradedantiesiems. Yra elektrinis, rankinis, silfonas ir pilstiklio kamštis.
 • Norėdami pasirinkti sidro pilstyklę, atitinkančią jūsų lūkesčius, turite atsižvelgti į kitus pagrindinius kriterijus, tokius kaip mechanizmas, atsparumas. Kruopščiai tai pamatysime vadovo pabaigoje, pirkimo kriterijų skyriuje.

Geriausi sidro pilstytojai: mūsų mėgstamiausi

Svarbu pažymėti, kad nėra vieno sidro pilstymo, kuris atitiktų visus poreikius. Įmantresni tinka labiau patyrusiai auditorijai ar komerciniams tikslams. Kita vertus, kompaktiškiausi yra praktiški ir lengvai nešiojami. Pateikiame tris mūsų mėgstamiausius, kad galėtume suprasti turimų produktų idėją.

Geriausias kompaktiškas sidro pilstukas

Jei ieškote mažo ir praktiško pilstuko, šis modelis jums patiks. Jis yra statinės formos ir sveria 380 gramų, todėl jį labai lengva transportuoti. Jame yra nerūdijančio plieno teleskopinis strypas, kuris pasiekia butelio galą.

Šis piltuvas veikia su keturiomis AAA baterijomis. Pirkę sutinka, kad nebūtina jų keisti taip dažnai. Tai nėra geriausias pasirinkimas, jei jūsų prioritetas yra turėti daug jėgų.

Mėgstamiausias elektrinis sidro pilstukas

Šis produktas yra vienas populiariausių tokio tipo produktų rinkoje. Jis turi dvi funkcijas, jei paspausite mygtuką, kai gausite kulinaras standartas. Jei paliksite jį prispaustą, galite išpilti norimą kiekį.

Jis tiekiamas su įkrovikliu, o baterija yra ilgaamžė. Kitas jo privalumas yra tas, kad jis gali būti sulankstytas ir užima mažai vietos. Be to, ji suteikia jums 14 dienų garantiją tuo atveju, jei jūsų netenkina.

Geriausias profesionalus sidro pilstytojas

Jei jums reikia pilstymo kavinei ar barui, tai yra gera alternatyva. Taip pat, jei esate tikras sidro degustatorius ir į liejimo procesą žiūrite labai rimtai.

Komplekte yra 12 voltų baterija ir didelio srauto elektrinis siurblys. Be to, jo konstrukcijoje yra bakas, kad būtų išvengta purslų. Jam suteikiama 3 metų garantija, kad galėtumėte pirkti ramiau.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie sidro piltuvus

Kadangi rinkoje yra tiek daug rūšių sidro pilstyklių, normalu, kad jūs abejojate, kurią iš jų turėtumėte įsigyti. Kad jūsų darbas būtų lengvesnis, mes atsakėme į dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą. Tikimės, kad jie suteiks jums daugiau aiškumo ir kad esate geriau pasirengęs įsigyti savo liejėją.

Sidro pilstiklis yra prietaisas, naudojamas sidrui dekantuoti nuo butelio iki stiklo.
(Šaltinis: Boyko: 106749890 / 123rf.com)

Iš ko susideda sidro pilstymo procesas?

Neleiskite, kad šis terminas jūsų gąsdintų, daugeliui šis procesas nėra žinomas. Išpilstymas yra specifinis būdas, kuriuo sidras patiekiamas nuo butelio iki taurės. Aparatas, liaudyje žinomas kaip pilstiklis, naudojamas sidrui patiekti stiklinėje beveik horizontalioje padėtyje.

Sidras pilant turėtų atsitrenkti į stiklo kraštą. Tokiu būdu deguonis susilieja su sidro anglimi ir tampa gazuotu gėrimu. Šis procesas sustiprina šio gėrimo savybes. Sidro mėgėjai mano, kad norint jį gerti, būtina pilti (1, du).

Kokių rūšių sidro liejikliai yra rinkoje?

Sidras sulaukia vis daugiau pasekėjų, o jo sėkmės dėka buvo parduodami rafinuotesni ir naujoviškesni liejėjai. Pažvelkite į šią lentelę, kad suprastumėte, kokių šio produkto veislių galite rasti rinkoje (3).
Pourerio tipas apibūdinimas Idealiai tinka
Elektrinis sidro pilstiklis Jis veikia su įkraunama baterija ir procesą atlieka automatiškai. Sidro mėgėjai, kurie neišmano rankinės technikos.
Rankinis sidro pilstukas Jį sudaro cilindras, sidras įsiurbiantis stūmoklis ir srovė, reguliuojanti srovės slėgį. Vartotojai, kurie nori natūralesnio ir tradicinio liejimo.
Dumplių sidro pilstukas Jis yra mechaninis ir veikia rankiniu būdu. Tai sukelia oro slėgį butelyje, o butelis suspaudžia sidrą ir perkelia jį per strypą. Sidro komercinis naudojimas. Kavinės, barai ar restoranai.
Kištukas pilstytojas Paprastai jie yra rankiniai, kompaktiški ir veikia naudojant gravitacijos jėgą. Vartotojai, ieškantys praktiško ir nebrangaus varianto be per didelio rafinuotumo.

Kokių gudrybių galiu išlieti, kad pilčiau sidrą kaip ekspertas?

Sidro pilstymas rankiniu būdu turi savo gudrybių ir paslapčių. Pasak tų, kurie žino šią praktiką, toliau pateikiami pagrindiniai principai, kurių reikia laikytis.

 1. Laikant buteliuką, ranka turi būti ištiesta virš galvos.
 2. Kita ranka turėtų laikyti stiklą mūsų kūno centro aukštyje.
 3. Butelis pakreiptas, užimant jo kūną rodomuoju, viduriniuoju ir bevardžiu pirštais, o pagrindą – mažuoju pirštu.
 4. Pilant stiklas neturėtų judėti iš pradinės padėties. Jet turi ieškoti stiklo, o ne atvirkščiai (1, du).

„Sidro pilimo kilmė randama espicha tradicijoje, kai skystis nukrenta iš tam tikro aukščio, kartais nepaprasto, į stiklinę ar ąsotį“.

Kaip turėtumėte gerti sidrą, pasak žinovų?

Teisingas sidro gėrimas yra daugiau mokslo, nei atrodo. Priešingai populiariems įsitikinimams, yra tam tikrų praktikų, kurių reikia laikytis norint mėgautis gėrimu iki galo. Mes rekomenduojame vadovautis šiais patarimais (1, du, 4):

 • Atminkite, kad sidras yra nebrangus gėrimas, kuris vidutiniškai gali kainuoti apie tris eurus už butelį.
 • Įsitikinkite, kad pasirinktas butelis yra skirtas tinkamai laikyti sidrą. Idealiu atveju ji turėtų būti tamsiai žalia, nes šis atspalvis apsaugo gėrimą nuo ultravioletinių spindulių.
 • Pasirinkite intensyvų aromatą, kuris leidžia vizualiai įvertinti jo burbuliukus.
 • Pasirinkite geriausiai jūsų poreikius ir žinias atitinkantį pilstyklę ir panaudokite ją sidro savybėms pagerinti.
 • Supylęs sidrą greitai nurykite, kad burbuliukai neištirptų.

Kokių praktikų turėtumėte vengti, kad gerdami sidrą neatrodytumėte kaip pradedantysis?

Stenkitės neapgauti savęs ir parodyti, kad mažai žinote apie sidro gėrimo meną. Pradėkite nuo to, kad nepatenkate į žemiau paminėtas klaidas (1, du, 4).

 • Venkite sakyti, kad norite „sidro taurės“, sakoma „culín de cidra“ ir tai laikoma tobulu atitinkamo gėrimo kiekiu. Iš kiekvieno butelio turite paimti penkias kulines
 • Geriau ne žongliruoti buteliu, jei neturite patirties, galų gale pasipylsite sidro ant savo kompanionų.
 • Niekada nedėkite sidro butelio į šaldytuvą. Norėdami išlaikyti 11 laipsnių Celsijaus temperatūrą, kuri yra ideali temperatūra, įdėkite jį į ledinį vandenį.
 • Nenustebkite, jei esate grupėje ir akinių yra mažiau nei geriančių. Geriant sidrą, įprasta pasidalinti taure.

Kokie yra kiekvieno sidro pilstymo tipo privalumai ir trūkumai?

Jūs jau nustatote įvairius sidro liejimo tipus, kuriuos galite pasirinkti. Dabar pažvelkite į kiekvieno iš jų pranašumus ir apribojimus naudodamiesi palyginamąja lentele, kurią jums pateikiame žemiau (3).
Privalumas Trūkumai
Elektrinis sidro pilstiklis Susidaro mažiau atliekų.

Sutaupykite laiko procese.

Būdamas galingesnis, gali būti sunku nustatyti niuansus.
Rankinis sidro pilstukas Tai leidžia lengvai reguliuoti slėgį ir kiekį.

Neįtraukus baterijų, jis paprastai yra patvaresnis.

Jo mechanizmas yra sudėtingesnis ir nerekomenduojamas pradedantiesiems.
Dumplių sidro pilstukas Tai greita ir efektyvu.

Dauguma modelių taip pat yra dekoratyvūs.

Jo kaina didesnė.

Kadangi jis pagamintas iš medžio, jį reikia prižiūrėti.

Kištukas pilstytojas Jis yra nebrangus ir jį galima lengvai nešiotis. Neelektrinėmis gali būti sunku manevruoti.

Koks skirtumas pirkti sidro butelį su kilmės pavadinimu?

Jei ieškote sidro pilstuko, tikriausiai norėtumėte sužinoti daugiau apie gėrimą. Sidras būdingas Astūrijai, o bendruomenė gina gamintojus, kurie atitinka jos Reguliavimo tarybos reikalavimus. Šiai grupei suteikiamas kilmės pavadinimo (DO) sertifikatas. Šis atpažinimas turi būti nurodytas ant butelių.

Per kilmės pavadinimą bendruomenė siekia kelių tikslų. Pirmasis yra užtikrinti, kad sidro gamybai naudojama žaliava būtų gaunama iš regiono. Be to, kai gamintojas naudojasi teisine sistema, jis taip pat turi garantuoti alkoholio kokybę. Kaip papildomą vertę, vietos lygmeniu skatinama kurti darbo vietas (4).

Sidro pilstytojų yra įvairių rūšių, vieni labiau tinka patyrusiems žmonėms, o kiti pradedantiesiems. (Šaltinis: Hofacker: 31672530 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Jei norite išnaudoti visas savo sidro butelio savybes, negalite lengvai nusipirkti pilstuko. Užrašykite šiuos kriterijus, kuriuos mes jums išskaidėme, ir pritaikykite juos praktiškai, kad galėtumėte protingai pirkti.

Mechanizmas

Tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų ir yra tiesiogiai susijęs su vartotojo poreikiais. Jei esate pradedantysis arba reguliariai geriate sidrą, neturite patirties pilti, rinkitės elektrinį pilstyklę. Jums tereikia paspausti mygtuką ir laukti rezultato. Įsitikinkite, kad jis turi galią išgauti gėrimą.

Kita vertus, jei jau turite ilgametę patirtį liejant, nusipirkite rankinį. Paprastai šie modeliai leidžia …