Geriausi širdies ritmo monitoriai

Širdies ritmo monitoriaus Sąrašas – geriausi širdies ritmo matuokliai 2020 m

Širdies ritmo matuoklis yra prietaisas, kuris tikrai bus naudingas kiekvienam sportininkui, norinčiam pakelti savo treniruotes į naują lygį.

Geras širdies ritmo matuoklis leidžia stebėti širdies darbą fizinio krūvio metu ir taip nuolat stebėti jo parametrus, o tai labai svarbu treniruočių efektyvumui, bet ir sveikatai.

Jei taip pat galvojate apie širdies ritmo matuoklio įsigijimą, mūsų 2020 m.

Širdies ritmo monitoriaus reitinge yra tik geriausi prietaisai, kuriuos galite įsigyti Lenkijos parduotuvėse.

Pažiūrėkite, kurį širdies ritmo monitorių pasirinkti!

Geriausių širdies ritmo monitorių aprašymas

1. „Polar M430 Black“

 „Polar M430 Black“

 

Sportinis laikrodis „Polar M430“ yra modernus modelis, aprūpintas GPS funkcija ir riešo širdies ritmo matavimais, todėl puikiai tiks užsiimant įvairiomis sporto šakomis – bėgimu, važiavimu dviračiu. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip miego aktyvumo matuoklis ir žingsniamatis.

Šiame modelyje naudojamas specialus optinis širdies ritmo matuoklis, kuriam nereikia naudoti ant krūtinės uždėto diržo, nes duomenys nuskaitomi iš riešo.

Integruotas GPS jutiklis taip pat leidžia valdyti daugelį kitų parametrų, įskaitant nuvažiuotą atstumą, tempą, aukštį, nuvažiuotus maršrutus, remiantis žemėlapiais ir „Polar Flow“ paslauga.

Šis modelis taip pat siūlo platų „Smart Coaching“ funkcijų spektrą, kuris mobilizuoja ir leidžia siekti dar geresnių treniruočių rezultatų.

Pasirinktos funkcijos: širdies ritmo matavimas, slėgio matavimas, temperatūros matavimas, GPS lokatorius, kompasas, atstumo skaitiklis, žingsniamatis, miego monitorius, kalorijų skaitiklis, energijos jutiklis, skambučių ir SMS pranešimai, laikrodžio funkcijos.

2. „GARMIN VivoActive 3 Silver“ 010-01769-02

 GARMIN VivoActive 3 sidabras 010-01769-02

 

„Garmin Vivoactive 3“ yra modernus sportinis laikrodis su širdies ritmo matuokliu. Dažnai galite rasti nuomonę, kad „Garmin“ siūlo geriausius širdies ritmo monitorius. Šis modelis pateikia beveik kiekvieną įvertinimą, nes jis siūlo platų pažangių funkcijų spektrą ir elegantišką dizainą, kuris skiriasi nuo standartinių sportinių laikrodžių. Čia sidabras.

„Garmin Vivoactive 3“ laikrodyje yra laikrodžio ekrano ekranas, taip pat valdikliai ir programos iš „Connect IQ“ parduotuvės. Specialus „Garmin Chroma Display“ ratukas yra matomas net esant tiesioginiams saulės spinduliams.

Šis modelis turi GPS jutiklį tiksliems matavimams, riešo širdies ritmo monitorių ir jutiklį, kuris stebi jūsų fizinį pasirengimą pagal jūsų maksimalų VO2. Didelis privalumas yra „Garmin Pay“ mokėjimų galimybė. Todėl šis modelis gali pasirodyti esąs modernus įtaisas kiekvienam aktyvaus gyvenimo būdo asmeniui.

Pasirinktos funkcijos: „Garmin Pay“ mokėjimo funkcija, širdies ritmo matavimas, temperatūros matavimas, aukščio matuoklis, GPS lokatorius, žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, pranešimai apie gaunamus skambučius ir SMS, laikrodžio funkcijos.

3. „Suunto 7 Black“ (SS050378000)

 „Suunto 7 Black“ (SS050378000)

 

„Suunto 7“ yra sportinis laikrodis, skirtas žmonėms, ieškantiems išmaniojo laikrodžio, kuris suteikia prieigą prie daugybės papildomų funkcijų, naudingų tiek sportuojant, tiek kasdien. Veikia su išmaniaisiais telefonais su „iOS“ ir „Android“ sistemomis.

Šis sportinis laikrodis su elektroniniu rinkikliu leidžia naudoti programas, palaikančias daugiau nei 70 sporto šakų. Jis taip pat turi GPS jutiklį vietai nustatyti ir riešo širdies ritmo jutiklį – širdies ritmo monitorių, kuriam nereikia dėvėti dirželio.

„Suunto 7“ siūlo platų funkcijų spektrą, dėl kurio tai yra universalus modelis, įrodytas daugelyje veiklų. Jis turi nemokamus neprisijungus pasiekiamus žemėlapius, todėl lengva planuoti maršrutus bet kur. Išmaniojo telefono palaikymas – leidžia valdyti skambučius, pranešimus ir pranešimus. Tai taip pat leidžia valdyti muziką. Įvairios ekrano suasmeninimo parinktys ir įvairios „Google Play“ parduotuvės programos leidžia jį naudoti taip plačiai.

Pasirinktos funkcijos: GPS lokatorius, neprisijungę pasiekiami žemėlapiai, širdies ritmo monitorius, aukščio matuoklis, žingsniamatis, skambučių ir SMS pranešimai, laikrodžio funkcijos.

4. GARMIN VivoActive 3 tamsiai pilka 010-01769-12

 GARMIN VivoActive 3 tamsiai pilka 010-01769-12

 

Tai pažangus „Garmin“ prekės ženklo modelis, siūlantis visas funkcijas palaikančias funkcijas. Tai nėra pigus širdies ritmo monitorius, tačiau dėl daugybės jo siūlomų galimybių jis turi daug gerbėjų visame pasaulyje. Kai kurie žmonės mano, kad tai geriausias širdies ritmo monitorius. Čia tamsiai pilka.

Šis sportinis laikrodis turi pritaikomą ciferblatą, todėl galite jį pritaikyti būtent savo poreikiams. Speciali ciferblato apdaila garantuoja visišką matomumą ir esant stipriai saulės šviesai.

„Garmin Vivoactive 3“ siūlo galimybę naudoti „Connect IQ“ parduotuvės pažangias programas ir valdiklius, kurie skirti dešimtims sporto šakų. Tai leidžia lengvai išmatuoti širdies ritmą iš riešo ir turi GPS lokatorių. Jame taip pat įdiegta praktiška „Garmin Pay“ funkcija, leidžianti atlikti mokėjimo operacijas su pačiu laikrodžiu.

Pasirinktos funkcijos: „Garmin Pay“ mokėjimo funkcija, širdies ritmo matuoklis, termometras, aukščio matuoklis, GPS lokatorius, žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, skambučių ir SMS pranešimai, laikrodžio funkcijos.

5. „Garmin Vivoactive 3“ rožinis auksas su baltu dirželiu (0100176907)

 „Garmin Vivoactive 3“ rožinis auksas su baltu dirželiu (0100176907)

 

„Garmin Vivoactive 3“ yra vienas pažangiausių sportinių laikrodžių su širdies ritmo matuokliu rinkoje. Jis pateikiamas praktiškai kiekviename širdies ritmo matuoklyje iki 2020 m. Tai universalus sportinis laikrodis, kuris dėl savo elegantiško dizaino puikiai tinka ir kasdien. Čia siūlome rožinio aukso modelį su balta juostele, kurį dažnai renkasi moterys.

Jei nežinote, kurį širdies ritmo monitorių pasirinkti, šis modelis gali patenkinti visus jūsų poreikius, nors ir nėra pigus. „Garmin Vivoactive 3“ yra asmeninio veido veidrodis ir visas nemokamas „Connect IQ“ parduotuvės programų pasirinkimas. Jame yra širdies ritmo monitorius riešo širdies ritmo matavimui ir GPS lokatorius. Be to, tai leidžia atlikti nesudėtingas operacijas naudojant „Garmin Pay“ funkciją.

Pasirinktos funkcijos: „Garmin Pay“ mokėjimo funkcija, širdies ritmo matavimas, termometras, aukščio matavimas, GPS lokatorius, žingsniamatis, kalorijų stebėjimas, skambučių ir SMS pranešimai, laikrodžio funkcijos.

6. „Garmin Forerunner 735XT Black Grey“ (010-01614-06)

 Garmin Forerunner 735XT juoda pilka (010-01614-06)

 

Multisportinis „Garmin Forerunner 735XT“ laikrodis su širdies ritmo matuoklio funkcija yra pasiūlymas įvairios fizinės veiklos mėgėjams. Šis modelis su dideliu ekranu ir visomis funkcijomis tikrai nenuvils nė vieno profesionalių sportinių laikrodžių mėgėjo. Kai nežinote, kuris širdies ritmo monitorius jums tinkamiausias, verta apsvarstyti. Čia jis siūlomas juodos ir pilkos spalvos.

„Garmin Forerunner 735XT“ yra modelis, pristatantis daugybę funkcijų, įskaitant riešo širdies ritmo monitorių, skirtą pulso duomenims rinkti, taip pat kartu su programa „Strava Live Suffer Score“. Tai taip pat leidžia jums nustatyti VO2 max ir laktato ribą. GPS lokatorius leidžia įrašyti maršruto informaciją, taip pat naudojant „Garmin Connect“ programinę įrangą. Visiškas laikrodžių veidų pritaikymas suteikia jums beveik neribotas galimybes pritaikyti jį savo poreikiams.

Pagrindinės savybės: riešo širdies ritmo matavimas, GPS lokatorius, telefono pranešimai apie skambučius ir SMS, laikrodžio funkcijos.

7. „Garmin Forerunner 35 Black“ (010-01689-10)

 „Garmin Forerunner 35 Black“ (010-01689-10)

Šis pigus širdies ritmo monitorius yra pasiūlymas žmonėms, ieškantiems paprasto ir įskaitomo modelio, kuris gerai veiks daugelio užsiėmimų metu, įskaitant bėgimą ar važiavimą dviračiu. Jame įrengtas didelis, lengvai skaitomas ekranas, taip pat visas funkcijų spektras, atitinkantis jūsų poreikius.

„Garmin Forerunner 35“ yra geras širdies ritmo matuoklis su galimybe išmatuoti širdies ritmą ant riešo su „Garmin Elevate“ funkcija, todėl jį labai lengva naudoti. Jums tereikia uždėti jį ant rankos, kad galėtumėte nedelsdami atlikti matavimus, todėl jums nereikia dėti papildomų diržų ant liemens.

Tai gerai veikia treniruočių metu, bet ir tarp jų, pavyzdžiui, kaip žingsniamatis ar prietaisas, matuojantis sudegintas kalorijas. Jis taip pat atlieka išmaniojo laikrodžio vaidmenį, susiedamas jį su išmaniuoju telefonu – jame galite skaityti gaunamus pranešimus.

Pasirinktos funkcijos: riešo širdies ritmo monitorius, GPS lokatorius, telefono pranešimai apie skambučius ir SMS, laikrodžio funkcijos.

8. „Garmin Vivoactive 3 Silver“ su baltu silikoniniu dirželiu (010-01769-22)

 „Garmin Vivoactive 3“ sidabras su baltu silikoniniu dirželiu (010-01769-22)

 

„Garmin Vivoactive 3“ dažnai laikomas geriausiu širdies ritmo monitoriumi reikliausiems vartotojams. Jie yra paprastų sportinių laikrodžių pavidalu, tačiau siūlo platų funkcijų spektrą, kurį galima individualiai pritaikyti jūsų poreikiams sportuojant ir dar daugiau. Čia siūlome ypač moterų pamėgtą sidabrinį modelį su baltu silikoniniu dirželiu.

Nors tai nėra pigūs širdies ritmo monitoriai, „Garmin Vivoactive 3“ modelis, pasak daugelio vartotojų, yra vertas savo kainos. Tai nestandartinis veido laikrodis, turintis prieigą prie daugybės nemokamų programų iš „Connect IQ“ parduotuvės. Jame yra praktiškas riešo širdies ritmo monitorius ir GPS lokatorius. Šis universalus modelis taip pat įgalina „Garmin Pay“ patogią bekontakčio mokėjimo funkciją.

Pasirinktos funkcijos: „Garmin Pay“ mokėjimo funkcija, širdies ritmo matuoklis, termometras, aukščio matavimas, GPS lokatorius, žingsniamatis, sudegintų kalorijų matavimas, pranešimai apie gaunamus skambučius ir SMS, laikrodžio funkcijos.

9. „Garmin Forerunner 945 Black“ 010 02063 01

 „Garmin Forerunner 945“ juodas 010 02 063 01

 

„Garmin Forerunner 945 Black 010 02063 01“ yra pažangus sportinis laikrodis, pirmiausia skirtas bėgimo ir triatlono entuziastams, su galimybe groti muziką. Tai stilingas modelis su elektroniniu ciferblatu, leidžiantis pritaikyti jį pagal savo poreikius.

Tai universalus modelis, siūlantis visas sporto funkcijas, įskaitant riešo širdies ritmo monitorių, kuriam nereikia liemens dirželio.

Tai leidžia jums išmatuoti savo VO2 maksimumą ir tinkamumą, aklimatizaciją aukštyje ir kontroliuoti aplinkos temperatūrą. Jis turi GPS lokatorių, taip pat veikia su žemėlapiais, padedantis pasirinkti geriausią maršrutą. Šis modelis taip pat naudoja „Garmin Pay“ funkciją bekontakčiams mokėjimams.

Pasirinktos funkcijos: „Garmin Pay“ mokėjimo funkcija, širdies ritmo matuoklis, termometras, aukščio matuoklis, GPS lokatorius, kompasas, žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, miego stebėjimas, virtualaus priešininko funkcija, pranešimai apie gaunamus skambučius ir SMS, laikrodžio funkcijos.

10. „Suunto 9 G1 Black“ (SS050142000)

 „Suunto 9 G1 Black“ (SS050142000)

 

„Suunto 9 G1 Black“ yra modernus sportinis laikrodis, kuris dėl pažangių funkcijų ir išskirtinių galimybių dažnai vadinamas geriausiu širdies ritmo monitoriumi. Jei nežinote, kokį širdies ritmo matuoklį įsigyti, šiuo atveju šis modelis galės įrodyti save atliekant įvairias fizines veiklas. Jų dėka jūs galite nuolat stebėti savo sporto rezultatus ir stengtis sumušti naujus rekordus!

Tai aukščiausios kokybės medžiagų sportinis laikrodis, kuriame sumontuotas aukštos raiškos ekranas su galimybe dirbti iki 14 dienų naudojant intelektualų energijos valdymą. Jis siūlo daugybę sporto režimų – jame yra daugiau nei 80 integruotų variantų.

Laikrodis su „Suunto 9 G1“ širdies ritmo monitoriumi siūlo visas funkcijas, įskaitant GPS vietą, navigaciją, optinį širdies ritmo matuoklį riešo matavimams atlikti, todėl jums nereikia dėvėti liemens dirželio.

Pasirinktos funkcijos: širdies ritmo monitorius, termometras, altimetras, kompasas, GPS lokatorius, žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, miego stebėjimas, saulėtekio ir saulėlydžio, skambučių ir SMS pranešimai, laikrodžio funkcijos.

 

Kaip veikia širdies ritmo matuoklis? Kada verta pirkti širdies ritmo monitorių?

Jūs nežinote, ar širdies ritmo monitorius jums tinka? Nežinote, kurį širdies ritmo monitorių pirkti? Mūsų širdies ritmo matuoklio Sąrašas 2020 m. Yra tas, kur jūs iškart sužinosite apie geriausius rinkoje esančius modelius!

Širdies ritmo matuoklis yra specialus prietaisas, leidžiantis išmatuoti širdies ritmą fizinės veiklos metu, taip pat atliekant kasdienę veiklą. Dažniausiai jis veikia su sportiniu laikrodžiu, kurį galima matuoti ant riešo, tačiau gali būti ir diržas, skirtas matavimams ant liemens – tada jis yra tikslesnis, nors toks matavimas nėra patogus.

Laikrodis su širdies ritmo matuokliu yra prietaisas, leidžiantis reguliariai gauti informaciją apie pulsą, o tai yra labai svarbu daugeliui besimokančiųjų, nes tuo remdamiesi jie gali stebėti jų treniruočių poveikį ir planuoti tolesnius mokymus, kad jie būtų dar efektyvesni.

Kurį širdies ritmo monitorių pasirinkti? Ar galite nusipirkti gerą ir pigų širdies ritmo monitorių?

Visų pirma, geriausi širdies ritmo matuokliai yra tie, kuriuos patogu naudoti, taip pat siūlo daugybę sporto galimybių, kad jūsų fizinę veiklą būtų dar lengviau kontroliuoti.

Papildomos funkcijos taip pat yra svarbios, nes širdies ritmo monitorius taip pat gali veikti kaip išmanusis laikrodis, GPS lokatorius, miego monitorius, žingsniamatis, kalorijų skaitiklis, todėl verta patikrinti visas jo galimybes.

Už gerą širdies ritmo matuoklį nereikia mokėti turto. Mūsų širdies ritmo monitoriaus Sąrašas yra visas modelių asortimentas, galimas daugybe kainų, todėl galite rasti tokį, kuris atitiktų jūsų biudžetą. Pasirinkite geriausią širdies ritmo monitorių ir treniruokitės dar efektyviau!