Skaitmeninis fotoaparatas: kas aš

Jei ieškote sau tinkamiausio skaitmeninio fotoaparato, turėtumėte žinoti, kad rinkoje esančių produktų įvairovė yra begalinė. Visų pirma turėtumėte pasidomėti, ko ieškote. Ar ieškote lengvo fotoaparato, kurį galėtumėte gabenti? Arba norite profesionalesnio prietaiso?

Galimi skaitmeniniai fotoaparatai svyruoja nuo 100 iki 10 000 eurų. Kaip sužinoti, kuris yra idealiausias, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir (arba) sugebėjimus? Skaitykite toliau ir mes parodysime jums geriausius variantus.

Svarbiausias

 • Turite nepamiršti, kad skaitmeninis fotoaparatas netampa fotografu. Renkantis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą, pirmiausia turite žinoti, ko tiksliai ieškote.
 • Skaitmeniniai fotoaparatai gali būti daugiau ar mažiau profesionalūs. Paprastai lengviausia naudoti kompaktiškas kameras. Viduryje yra kameros tiltas ar pusiau profesionalai. Tada viršuje yra veidrodiniai fotoaparatai.
 • Skyriuje „Pirkimo kriterijai“ rasite svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis jums tinkamiausią fotoaparatą. Atminkite, kad kuo daugiau funkcionalumo, tuo didesnė kaina.

Geriausi skaitmeniniai fotoaparatai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kaip jau minėjome anksčiau, rinkoje esančių skaitmeninių fotoaparatų yra nesuskaičiuojama daugybė. Yra įvairių dydžių, su daugiau ar mažiau megapikselių, objektyvų tipais, priartintiir kt. Kitame skyriuje mes parodysime geriausius, pagrįstus griežtais tyrimais. Dėl šio pasirinkimo žinosite, kokį produktą pasirinkti, atsižvelgdami į savo poreikius ir, žinoma, į savo biudžetą.

Geriausias skaitmeninis fotoaparatas už savo kainos ir kokybės santykį

Pasirinkome šį skaitmeninį fotoaparatą, nes jo kaina yra labai priimtina. Tai yra vienas pigiausių rinkoje ir yra kelionėms tinkamas prietaisas, nes jo dydis ir svoris yra nedideli. Dėl paprasto ir intuityvaus dizaino tai yra ideali kamera tiems, kurie nėra profesionalūs fotografijos pasaulyje.

Jis turi 20,4 megapikselių, 3 colių ekraną ir priartinti 30x optinis. Be to, jo optinis stabilizatorius idealiai tinka judantiems vaizdo įrašams įrašyti. Jame yra rankiniai valdikliai, leidžiantys tiksliau konfigūruoti kiekvieną aplinką. Negalime nepaminėti, kad jis turi „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtų prisijungti prie mobiliojo telefono ar kompiuterio.

Geriausias kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas

Jei ieškote kompaktiško skaitmeninio fotoaparato, tačiau tai duoda beveik profesionalių rezultatų, be jokios abejonės, tai yra geriausias jūsų pasirinkimas. Jame yra 18,1 megapikselio, priartinti 60X ir leidžia įrašyti vaizdo įrašus 4K formatu. Be to, jo funkcija po fokuso Leidžia retušuoti ekrano sritį, į kurią norite sutelkti dėmesį, net ir nufotografavus.

Ryškiausias jo bruožas yra platus priartinti, kuri suteikia galimybę užfiksuoti aštrius taikinius dideliu atstumu. Jis taip pat pabrėžia savo 20 mm plataus kampo objektyvą, kuris leidžia fotografuoti peizažus panoraminiuose vaizduose. Jame yra belaidis internetas ir LCD jutiklinis ekranas.

Geriausias skaitmeninis fotoaparatas pradedantiesiems

Jei norite pradėti fotografuoti ir bijote profesionaliausių fotoaparatų, tai geriausias jūsų pasirinkimas. Šis mažas kišeninis skaitmeninis fotoaparatas suteikia galimybę priartėti prie tolimų detalių priartinti 25x optinis. Fotografuokite ryškius vaizdus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis ir fotografuokite peizažus naudodami 25 mm ypač platų kampą.

Jei norite užfiksuoti akimirkas paprastu būdu, ši skaitmeninė kamera yra ideali. Be abejo, ryškiausia jo savybė yra mažas dydis: 27,9 mm storio. Jame taip pat yra „Wifi“ mygtukas, leidžiantis greitai ir lengvai dalytis nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Taip pat galite automatiškai sukurti savo nuotraukų atsarginę kopiją debesų paslaugose.

Geriausias skaitmeninis fotoaparatas profesionalams

Jei esate asmuo, kuris siekia didesnio našumo ir reikalaujate savo nuotraukų, šis skaitmeninis fotoaparatas gali būti geriausias pasirinkimas. Nepaisant mažo dydžio ir svorio, jis turi labai didelį automatinio fokusavimo greitį ir taikinių sekimą. Įrašykite iki 30 minučių trunkantį 4K vaizdo įrašą daug geresne kokybe nei kiti to paties diapazono skaitmeniniai fotoaparatai.

Jo 24,2 megapikselių yra daugiau nei pakankamai, kad gautumėte ryškias nuotraukas. Jis turi veido aptikimą, laikmatį asmenukes ir 180 ° pasukamas ekranas. Jis, kaip ir anksčiau pasirinkti įrenginiai, turi „Wi-Fi“ ryšį, NFC ir „Bluetooth“ maksimaliai išnaudoti jo funkcionalumą.

Geriausias skaitmeninis fotoaparatas vaikams

Taip, taip pat yra idealus skaitmeninis fotoaparatas vaikams. Šis produktas, sukurtas mažiausiųjų poreikiams, gali būti be galo smagus. Jis turi 8,0 megapikselių, daugiau nei tinkamos kokybės paprastoms nuotraukoms. Jis įrašo vaizdo įrašus didele raiška, be to, tai yra vandeniui atsparus įrenginys po vandeniu. Jame yra smūgiams atsparus silikoninis korpusas, todėl, jei fotoaparatas nukris, jums nereikia per daug jaudintis.

Jo kišenės dydis puikiai tinka mažesnėms rankoms. Jame yra daugybė filtrų ir animuotų rėmelių, kurie skatina vaikus daryti smagias nuotraukas. Dėl mažos kainos tai yra daugiau nei nemažas pasirinkimas išlaikyti vaikus nuošalyje išmanieji telefonai.

Apsipirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie skaitmeninius fotoaparatus

Jei galvojate įsigyti skaitmeninį fotoaparatą, kuris atitiktų jūsų reikalavimus, būtina žinoti svarbiausius jų aspektus. Šiame skyriuje pateiksime jums reikalingus duomenis, kad pirkimo procesą galėtumėte atlikti kuo sėkmingiau.

tėvas ir sūnus miške

Šiuo metu rinkoje esantys skaitmeniniai fotoaparatai turi gana intuityvų dizainą.

Kokios yra pagrindinės skaitmeninio fotoaparato savybės?

Skaitmeniniai fotoaparatai daugiausia orientuoti į aukščiausios kokybės vaizdo kamerų kokybę išmanieji telefonai. Tarp svarbiausių jo savybių galime rasti tokius atributus kaip megapikseliai (MP), priartinti, objektyvai, skiriamoji geba ir jungtys. Į juos gilinsimės vėliau savo straipsnyje.

Turite nepamiršti, kad šie požymiai yra būtini renkantis idealų skaitmeninį fotoaparatą. Dizainas ir dydis taip pat yra svarbūs, kad būtų galima patogiai jį transportuoti. Tačiau mes kartojame, kad visos šios savybės gali būti svarbios, o gal ir ne, atsižvelgiant į jūsų interesus ir (arba) poreikius.

Jei jau turite tam tikros patirties ir pageidaujate profesionalesnio produkto, turėsite sumokėti keliais eurais daugiau, tačiau įsigysite įrenginį su atributais, kurie leis fotografuoti kur kas labiau apibrėžtas nuotraukas.

skaitmeniniai fotoaparatai

Skaitmeninio fotoaparato pranašumai yra įvairūs. (Šaltinis: Thiago Japyassu: 4069600 / pexels.com)

Kaip naudotis skaitmeniniu fotoaparatu?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti įsigydami skaitmeninį fotoaparatą, yra patikrinti su juo pateiktą instrukciją. Nors skaitmeniniai fotoaparatai dažnai turi panašias funkcijas, jie gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo ir modelio. Taip pat galite peržiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus, kad susipažintumėte su perkamu įrenginiu.

Norėdami jums tai padėti, pateiksime keletą patarimų, kurie gali būti jums naudingi:

 1. Visada laikykite fotoaparatą, kad išvengtumėte smūgių.
 2. Alkūnės laikomos ant tvirto paviršiaus, kad vaizdas būtų stabilus.
 3. Visada patikrinkite, ar akumuliatorius visiškai įkrautas. Turėkite papildomą bateriją.
 4. Mes rekomenduojame turėti kelias 8 GB atminties korteles, kad įvyktų nelaimingas atsitikimas, dėl kurio jūs prarastumėte visą savo medžiagą.
 5. Nuolat valykite filtrus ir lęšius (lęšius).
 6. Visada nešiokitės dėklą, kad nesugadintumėte skaitmeninės kameros.

Kokių tipų skaitmeniniai fotoaparatai yra?

Jei turėtume atskirti rinkoje esančius skaitmeninius fotoaparatus, pažymėtume tris: kompaktiškas, fotoaparatus tiltas ir refleksinės kameros.

 • Kompaktiškos kameros: Jiems būdinga mažiausia ir lengviausia. Savo ruožtu jie yra tie, kurie siūlo ribotą kokybę. Jie tinka mėgėjams ar žmonėms, kurie visiškai nesusitvarko su technologijomis. Jie neturi rankinio valdymo ir veikia tik automatiškai. Jie nėra pranašesni už daugelio kamerų išmanieji telefonai rinkoje. Akivaizdu, kad jie yra pigiausi.
 • Fotoaparatai tiltas: jie yra tarpas tarp kompaktiško ir refleksinio. Jo potencialas taip pat yra tarpinis, todėl tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško kažko profesionalesnio, nenuklystant per daug biudžeto. Jie siūlo daug daugiau kokybės ir funkcionalumo nei kompaktiški fotoaparatai.
 • Veidrodiniai fotoaparatai: Jie siūlo daugiausiai funkcionalumų ir aukščiausią kokybę. Jie yra didesni ir leidžia keistis tikslais ir priartinti. Juos naudoti yra sudėtingiau, nes jiems reikia rankinio nustatymo, netinkamo mėgėjui. Žinoma, jų kainos paprastai yra daug didesnės nei minėtos aukščiau.

Kompaktiška kamera Fotoaparatas tiltas Refleksinė kamera
Kainos ir kokybės santykis
Vaizdo kokybė
Komfortas
Paprasta naudoti

Kaip prijungti skaitmeninę kamerą prie kompiuterio?

Šiandienos kameros mums aiškiai parodo, kad kabeliai yra šiek tiek pasenę. Beveik visi šiais laikais pagaminti modeliai leidžia prijungti mūsų įrenginius per „Wifi“ prie kompiuterio. Tiesą sakant, jie turi ne tik tokio tipo ryšį. Visiškiausi turi net NFC ryšį, kad būtų galima greičiau ir tiksliau sinchronizuoti.

Tačiau jei esate labiau klasikinis ir ne visai gerai sutariate su šia ryšio forma, nesijaudinkite. Įrenginiai taip pat turi USB kabelius, kad viskas būtų patogiau.

skaitmeninių fotoaparatų bagažas

Šiandien ryšys yra labai svarbus renkantis skaitmeninį fotoaparatą. (Šaltinis: Andrew Neel: 3178938 / pexels.com)

Kokia yra jutiklio funkcija skaitmeniniame fotoaparate?

Jutiklis yra vienas iš svarbiausių skaitmeninės kameros veiksnių. Kiekvieną kartą, kai fotografuojame, išorinė šviesa nukreipiama į fotoaparato jutiklį. Jutiklis sukelia šviesos projekciją, vaizduodamas vaizdą, atkuriantį tai, ką stebi mūsų kamera. Visos mūsų daromos skaitmeninės nuotraukos yra projektuojamos ant jo.

Jutiklis būtų tarsi maža mikroschema, susidedanti iš pikselių. Didesni jutikliai paprastai atkuria geresnę nuotraukų kokybę, nes juose yra daugiau taškų. Reikėtų pažymėti, kad didėjant jutiklio dydžiui, didėja fotoaparato dydis, taigi ir jo praktiškumas bei kaina.

Kuo skiriasi kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas nuo veidrodinio fotoaparato?

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų …