Skalbimo mašinos, kurių aukštis iki 55 cm – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Skalbimo mašinų iki 55 cm sąrašas yra naudingas ieškant skalbimo prietaisų šiame gana siaurame diapazone. Svarstant, kokią skalbimo mašiną pasirinkti iki 55 cm, verta atkreipti dėmesį į modelius, kurie dažniausiai rekomenduojami ir turi gerų atsiliepimų apie 2021–2021 m. Geriausia skalbimo mašina iki 55 cm turėtų ne tik suteikti komfortą naudojimo metu, bet ir ilgą tarnavimo laiką. Jei norite pasirinkti geriausią modelį, nepakenks laikytis viso sąrašo ir taip patikrinti, kokias funkcijas atlieka tam tikra skalbimo mašina, ir sužinoti, koks yra kainos ir kokybės santykis.

Skalbimo mašinos iki 55 cm reitingo – TOP 10 geriausių skalbimo mašinų iki 55 cm

Geriausių iki 55 cm skalbimo mašinų aprašymas

1. „Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina

  „Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina

1398 –

„Electrolux EWC1350“ skalbimo mašina visų pirma išsiskiria mažais matmenimis. Dėl kompaktiško dizaino galite lengvai rasti vietą savo interjere, net jei jo plotas yra nedidelis. Tačiau mažas prietaisas turi didelį potencialą dėl jame naudojamų sprendimų. Vienu metu galima išskalbti iki 3 kg drabužių, o tai gali būti pakankamas krūvis, ypač vienišiems. Be to, galite rinktis iš funkcijų ir parinkčių, esančių brangesniuose ir didesniuose modeliuose. Verta paminėti atidėto paleidimo parinktį – šios parinkties dėka jūs visada galite paleisti programą tuo metu, kuris yra labiausiai pageidaujamas, o tai leidžia pakabinti skalbinius iškart po ciklo pabaigos. Skalbimo mašina sukasi maksimaliu 1300 apsisukimų per minutę greičiu, todėl po sukimo drabužiai beveik išdžiūvo. Taip pat yra subalansuota būgnų kontrolė, užtikrinanti, kad drabužiai ciklo metu tolygiai apsivilks, kad galėtumėte tikėtis geriausių skalbimo rezultatų.

2. Skalbimo mašina „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“

  „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1439 –

Šis A + energinės klasės modelis yra gera skalbimo mašina, kurios plotis yra iki 55 cm. Šis prietaisas yra vienas iš mažiausių rinkoje esančių modelių, tačiau jis yra ypač patogus ir funkcionalus. Verta atkreipti dėmesį į dideles, aukštai gulančias duris – toks dizaino sprendimas reiškia, kad nešvarius drabužius galite greitai įdėti į skalbimo mašiną, o be nereikalingo delsimo ir pastangų pašalinti nuskalbtus drabužius. Šiame modelyje taip pat įdiegta „Fuzzy Logic“ sistema, t. Y. Elektroninis valdymas. Jo dėka ciklo metu lengva valdyti parametrus, tokius kaip temperatūra, vandens lygis, sukimosi greitis ar variklio apkrova. Be to, skalbimo mašina, naudodama „Fuzzy Logic“ sistemą, gali nustatyti kilogramo tikslumą pusės kilogramo tikslumu. Skalbimas šioje skalbimo mašinoje gali būti efektyvus ir ekonomiškas dėl „Kg Detector“ sprendimo. Ši parinktis leidžia prietaisui protingai pasirinkti reikiamą vandens kiekį, reguliuoti skalavimo ciklą ar aptikti dėmių tipą, surinkus informaciją apie įdėtus drabužius.

3. Skalbimo mašina „Electrolux EWT11262ILW“

  „Electrolux EWT11262ILW“ skalbimo mašina

1299 –

„Electrolux EWT11262ILW“ modelis yra patikrinta iki 55 cm pločio skalbimo mašina, išsiskirianti A +++ energijos klase, todėl itin taupanti energiją. Tai reiškia, kad eksploatuojant sunaudojama mažai vandens ir elektros. Be to, prietaisas automatiškai nustato apkrovos dydį ir pritaiko ciklo trukmę pagal savo svorį, taip pat ekonomiškai parenka reikiamą vandens ir energijos kiekį – dėka „AutoSense“ funkcijos. Galimos programos trunka neilgai, todėl, be gerų skalbimo rezultatų, galite tikėtis, kad audiniai ilgiau išlaikys aukštą pluošto kokybę. Skalbimo mašina taip pat turi mėlyną „Woolmark“ sertifikatą, todėl joje galite lengvai skalbti rankomis skalbtus vilnonius drabužius. Taip pat verta naudoti „Delay Start“ parinktį, kad skalbinius visada būtų galima įjungti patogiausiu metu. Papildomas pranašumas yra paprastumas, kuriuo valdomas šis modelis, o tai įmanoma dėl jutiklinio valdymo pulto. Jo dėka konkretaus ciklo nustatymas su visais parametrais yra intuityvus ir užtrunka tik akimirką.

4. Skalbimo mašina „Candy AQUA 1041D1 / 2-S“

  „Candy AQUA 1041D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1149 –

„Candy“ modelis AQUA 1041D1 / 2-S yra mažiausia skalbimo mašina, mažiausia rinkoje, tačiau ji gali puikiai tikti žmonėms, turintiems 4 kg apkrovą. Kalbant apie didžiausią sukimosi greitį, drabužius pavyksta sukti 1000 apsisukimų per minutę greičiu. Šis prietaisas taip pat išsiskiria A + energijos klase, kuri užtikrina mažesnes energijos sąnaudas skalbimo mašinos veikimo metu. Taip pat yra „Start Delay“ parinktis, todėl skalbinius visada pavyksta pradėti tuo metu, kuris yra patogiausias vartotojui. Skalbimą galima atidėti bet kokį valandų skaičių. Šioje skalbimo mašinoje naudojamas automatinis svėrimas, todėl prietaisas puikiai nusiplauna ekonomiškai naudojant vandenį, pasirinktą atsižvelgiant į apkrovos dydį. Atsižvelgiant į programas, kurias galima naudoti, verta atkreipti dėmesį į greitas, nes jos leidžia skalbti drabužius greičiau nei per valandą, o greičiausia programa trunka tik 14 minučių. Šiame modelyje vilnos programoje taip pat galite sėkmingai skalbti vilnonius, šilko ar kašmyro drabužius.

5. CANDY AQUA 1042D1-S skalbimo mašina

  Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

1299 –

Dėl mažo dydžio šis modelis gali rasti savo vietą bet kuriame interjere, kur kruopščiai tvarkoma turima, nedidelė erdvė. Be to, A + energijos sąrašas garantuoja energijos taupymą naudojant skalbimo mašiną, o gręžimo metu pakanka 1000 aps./min., Kad iš drabužių ištekėtų vandens perteklius, naudojant minimalų triukšmą. Kalbant apie keliamąją galią, drabužius, sveriančius iki 4 kg, galima išskalbti vienu metu. Tačiau, neatsižvelgiant į apkrovos dydį, skalbimo mašina automatiškai parenka tam tikram ciklui reikalingą vandens ir energijos kiekį, nes nustato krovinio dydį, kuriam padeda funkcija „Fuzzy Logic“. Į prietaisą taip pat reikėtų atsižvelgti, kai svarbu kruopščiai pašalinti nešvarumus nuo drabužių, taip pat ploviklio likučius. Dėl „Aqua Plus“ funkcijos visada galite pasirinkti papildomą skalavimą, kuris užtikrina maksimalią drabužio švarą. Ši funkcija ypač naudinga skalbiant vaikų drabužius ir žmones, kurie yra itin jautrūs plovikliams ar gyvūnų plaukams.

Į kokius parametrus reikėtų atkreipti dėmesį perkant iki 55 cm pločio skalbimo mašiną?

Geriausia skalbimo mašina iki 55 cm turėtų turėti daugmaž tuos pačius parametrus kaip ir didesni modeliai. Kiekvieną kartą verta atkreipti dėmesį į pasirinkto įrenginio energijos klasę, nes nuo to priklausys, ar energijos suvartojimas bus ekonomiškas, ar ne. Atsižvelgiant į skalbimo mašinų, kurių plotis iki 55 cm, reitingą, parduodant galite rasti A +++, t. Y. Aukščiausios klasės, modelius, kurių skalbimo ir gręžimo metu suvartojama mažiausia elektros energija.

Tarp tiek daug parametrų taip pat verta pagalvoti, ar tam tikras modelis yra kuo tylesnis, ar triukšmingas. Jei norime pradėti skalbti nestandartiniu laiku, pavyzdžiui, naktį ar anksti ryte, geriau, kad skalbimo mašina nepažadintų namų ūkio narių ir kaimynų. Verpimo metu taip pat svarbus apsisukimų skaičius per minutę. Kuo didesnis greitis, tuo geriau drabužiai sukami. Kita vertus, didesnis būgno greitis gali sugadinti subtilius audinius. Dėl šios priežasties, net jei skalbimo mašina sukasi 1000 apsisukimų per minutę, paprastai to pakanka.

Svarstant, kurios skalbimo mašinos iki 55 cm pločio yra geriausios, taip pat svarbu, kokias medžiagas ir drabužius galima skalbti tam tikrame įrenginyje. Todėl svarbu atsižvelgti į galimas skalbimo programas. Ypač verta patikrinti, ar skalbimo mašina tinkama skalbti švelnius audinius, pavyzdžiui, skirtus skalbti rankomis. Be medžiagų ir drabužių tipo, taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko reikia skalbti drabužius per tam tikrą ciklą. Kuo trumpesnė programos trukmė, tuo mažiau sunaudojama elektros ir vandens ir tuo greičiau galėsite mėgautis gerai išskalbtais drabužiais. Kita svarbi skalbimo mašinos savybė yra jos talpa. Kuo daugiau drabužių telpa į būgną, tuo mažiau turėsime įjungti skalbimo mašiną. Tačiau yra ir gerų bei pigių modelių, kurie garantuoja ekonomišką elektros ir vandens suvartojimą net ir esant mažiausiai maksimaliai apkrovai, į kurią taip pat reikėtų atsižvelgti.

Ar galima nusipirkti gerą skalbimo mašiną iki 55 cm pločio?

Jei norite atsakyti į klausimą, kurią skalbimo mašiną pasirinkti iki 55 cm, norėdami būti visiškai patenkinti, pirmiausia turėtumėte apibrėžti minimalius reikalavimus. Turite atsižvelgti į tai, kad mažo dydžio skalbimo mašinoms yra ribotos galimybės ir mažiau funkcijų nei iš didesnių modelių. Šis skalbimo prietaisų asortimentas patrauklus yra palyginti maža kaina, plonas skalbimo mašinų dizainas ir, bet kuriuo atveju, gana padorūs pagrindiniai parametrai.

Atsižvelgdami į rekomenduojamus modelius, galite žymiai sutrumpinti laiką, reikalingą susipažinti su visu labiausiai gerbiamų gamintojų pasiūlymu. Reitinge paprastai yra tie modeliai, kuriuos galima apibūdinti kaip gerą skalbimo mašiną iki 55 cm. Verta atsižvelgti į energijos klasę – dauguma turimų skalbimo mašinų, kurių plotis neviršija 55 cm, yra A klasės, tačiau taip pat galite rasti aukščiausios energijos klasės, t. Y. A +++, prietaisų. Todėl svarbu tarp galimų parametrų nustatyti tuos, kurie mums yra svarbiausi, ir tada pabandyti pasirinkti perspektyviausias skalbimo mašinas.

Galite pasirinkti įrenginius, kurie yra įkeliami iš priekio arba iš viršaus, …