Skalbimo mašinų iki 500 zlotų reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar skalbimo mašinos gali būti geros ir pigios tuo pačiu metu – geriausia atsižvelgti į skalbimo mašinų reitingą iki 500 zlotų. Svarstydami, kuri skalbimo mašina iki 500 – gali būti geriausia, turite atsižvelgti į daugybę skirtingų aspektų, įskaitant tai, ar norite naudoti tokį modelį kasdien, ar tik poilsiui, pavyzdžiui, sklype. Norint atsakyti į klausimą, kurią skalbimo mašiną pasirinkti iki 500 zlotų, verta žinoti nuomones 2021/2021. Jų dėka paprastai galite pagaliau nuspręsti, ar verta pirkti tam tikrą prietaisą už tokią kainą.

Skalbimo mašinos, kurių sąrašas siekia 500 – – 10 geriausių skalbimo mašinų iki 500 –

Geriausių skalbimo mašinų iki 500 zlotų aprašymas

1. „Luxpol Lusia PB60-2000E“ skalbimo mašina

  „Luxpol Lusia PB60-2000E“ skalbimo mašina

353 –

Jei ieškote prietaiso, kurio keliamoji galia yra gana didelė, šis pusiau automatinis rotoriaus modelis yra gera skalbimo mašina iki 500 zlotų. Per vieną ciklą galima išskalbti iki 6 kg drabužių. Tai yra gana daug, atsižvelgiant į kompaktišką šio įrenginio dizainą. Maži matmenys daugeliui žmonių gali būti privalumas, kuris vyraus, nes šis modelis tiks praktiškai bet kur. Dėl to, kad tai skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, galite laisvai sutvarkyti erdvę aplink jos sienas. Nepaisant to, kad šis modelis neturi tokių pažangių funkcijų kaip automatinės skalbimo mašinos, juo naudotis yra labai paprasta. Skalbimo programa ir visi parametrai nustatomi dviem patogiomis rankenėlėmis. Dėl to, kad tai skalbimo mašina centrifugavimui, naudojimo metu susidaro mažiau išlaidų nei visiškai automatiniams modeliams. Šiame įrenginyje taip pat galite sėkmingai skalbti drabužius, pagamintus iš bet kokios medžiagos – subtilių audinių, pageidautina „Delicate“ režimu, pvz. medvilnė arba sintetinis įprastu režimu.

2. „Electro Line T65-388“ skalbimo mašina

  „Electro Line T65-388“ skalbimo mašina

259 –

Svarstant, kokios pigios skalbimo mašinos yra geriausios, galbūt daugeliui žmonių ši skalbimo mašina iki 500 zlotų bus patraukliausia. Jis išsiskiria daugiausia mažais matmenimis. Jo plotis ir gylis yra 42,5 cm, o aukštis – 76 cm. Tokie matmenys leidžia lengvai rasti jam vietą. Tuo labiau, kad jis yra pakrautas iš viršaus, todėl nereikia palikti laisvos vietos aplink jo sienas. Papildomas privalumas yra mažas 10 kg svoris, taip pat tvirtos šoninės rankenos. Dėl šios konstrukcijos skalbimo mašina tampa mobiliuoju įrenginiu, kuris naudojamas ne tik namuose, bet ir atostogoms, įskaitant sklypą. Neabejotinas šio modelio pranašumas yra didelis jo pajėgumas – jis vienu metu gali sutalpinti iki 6,5 kg apkrovą. Be to, maksimalus gręžimo greitis yra net 1300 apsisukimų per minutę, todėl drabužis bus gerai prispaustas drėgmės pertekliaus, kai jį pašalins. Šis modelis taip pat veikia gana tyliai ir tuo pat metu yra patvarus dėl to, kad jo sienos yra pagamintos iš plastiko.

3. „Ravanson XPB-680TP“ skalbimo mašina

  „Ravanson XPB-680TP“ skalbimo mašina

446 –

Gera skalbimo mašina iki 500 – yra, pavyzdžiui, šis modelis, jei ieškote lengvai naudojamo prietaiso, kuris leistų per vieną ciklą išskalbti gana didelį drabužių svorį. Ši sukama skalbimo mašina išsiskiria kompaktišku dizainu ir yra pakraunama iš viršaus, todėl rasti vietą jai bute, studijoje ar name neturėtų būti per didelis iššūkis. „RAVANSON XPB-680TP“ modelis garantuoja, kad per vieną ciklą skalbiami iki 6,8 kg drabužių, o išimami drabužiai išvalomi dėl dviejų vandens antpilų ir turimo recirkuliuojančio vandens filtro. Prietaisą taip pat saugu naudoti dėl gravitacinės drenažo sistemos. Skalbimas yra efektyvesnis dėl šio prietaiso konstrukcijos. Tiksliau, dėl dvigubų sienų, kurios geriau palaiko temperatūrą kameroje, kurioje skalbimo mašina skalbia drabužius. Korpusas pagamintas iš tvirto plastiko, kuris nerūdys. Kita vertus, dėl tvirto pagrindo ir dvigubų sienų prietaisas tampa ypač tylus. Visi reikalingi parametrai greitai nustatomi naudojant rankenėlę.

4. „Luxpol XPB50-650S“ skalbimo mašina

  „Luxpol XPB50-650S“ skalbimo mašina

479 –

Paklausus savęs, kokie yra geriausi pigių skalbimo mašinų modeliai, verta pagalvoti apie „LUXPOL XPB50-650S“ modelį. Tai šiek tiek didesnių matmenų prietaisas, nes yra 65,5 cm pločio, 80,2 cm aukščio ir 37,5 cm gylio. Tačiau dėl to, kad jie yra pakraunami iš viršaus, neturėtų būti sunku rasti jam vietą net tokioje erdvėje, kur laisva vieta yra labai ribota. Šis modelis yra ypač funkcionalus, nes jame buvo įrengtos dvi atskiros kameros – viena skirta drabužiams skalbti, kita – verpimui. 5 kg drabužių telpa skalbimo skyriuje, o 4,5 kg – verpimo kameroje, o tai leidžia skalbti ir sukti gana daug drabužių vienu metu. Nepaisant to, kad tai nėra visiškai automatinė skalbimo mašina, galite pasikliauti tuo, kad jos veikimo metu skalbimo priemonę bus galima dozuoti ekonomiškai, o skalbimo metu prietaisas ekonomiškai pritraukia vandenį. Be to, tai yra prietaisas, kurį galima priskirti prie energijos taupymo. Skalbimo mašiną taip pat lengva naudoti dėl modernaus ir ergonomiško valdymo pulto.

5. RAVANSON XPB2800-X skalbimo mašina

  RAVANSON XPB2800-X skalbimo mašina

441 –

Jei norite nusipirkti gerą ir nebrangią skalbimo mašiną, galite pagalvoti, kurią skalbimo mašiną pasirinkti iki 500 zlotų. Vienas modelis, kurį verta atidžiau pažvelgti, yra „RAVANSON XPB2800-X“. Iš pradžių jis iškart patraukia dėmesį savo moderniu dizainu – pagamintas iš nerūdijančio plieno iš sidabro, jis gali puikiai atrodyti šiuolaikiniu stiliumi dekoruotame interjere. Be to, tai yra modelis, kuriam nereikia per daug vietos, todėl jis lengvai ras vietą mažame, elegantiškame vonios kambaryje. Ši skalbimo mašina atsidaro iš viršaus, todėl ją galite saugiai pastatyti šalia kitų baldų ir prietaisų. Dėl A energinės klasės tai yra ir energijos taupymo modelis, užtikrinantis ekonomišką elektros energijos suvartojimą. Tai laisvai stovinti centrifugos skalbimo mašina, leidžianti greitai sukti drabužius maksimaliu greičiu iki 2800 apsisukimų per minutę. Dėl tokio sukimosi greičio drabužiai bus praktiškai sausi, kai jie bus nuimti. Savo ruožtu vienu metu galima išskalbti ir sukti 6 kg drabužių, o to nepakanka, atsižvelgiant į nedidelį šio prietaiso dydį.

Gera skalbimo mašina iki 500 – – ar galite nusipirkti pigią ir gerą skalbimo mašiną?

Geriausia skalbimo mašina iki 500 zlotų nebus modelis, siūlantis daugybę skirtingų funkcijų ir patogumų. Tačiau, ieškodami modelio šioje kainų kategorijoje, dažniausiai atkreipiate dėmesį į visiškai skirtingas savybes, kurios pasirodo labai svarbios naudojant kasdien. Pirmiausia, žinoma, atsižvelgiama į matmenis, taip pat į svorį, jei ketinate naudoti tokią skalbimo mašiną ne tik namuose, bet ir būdami toli nuo namų.

Jei ieškote tipiškos, visiškai automatinės skalbimo mašinos už šią kainą, galite nusivilti. Praktiškai nėra naujų, automatinių modelių, kurie kainuotų maždaug 500 zlotų. Jūs turite tai žinoti, o tai nereiškia, kad nerasite prietaisų, kurie galėtų pakeisti mašiną ir patenkinti lūkesčius.

Paprastai už tokią kainą svarstoma įsigyti prietaisą, kuris būtų gana energetiškai efektyvus ir tuo pačiu metu turintis gana didelę apkrovą. Rekomenduojamos tokio tipo skalbimo mašinos yra gana talpios, nes per vieną ciklą galite išskalbti iki 6 kg drabužių. Tai yra gana daug, atsižvelgiant į paprastai mažą tokių prietaisų gylį ar plotį.

Paprastai, atsižvelgiant į skalbimo mašinų reitingą iki 500 -, galite rasti modelius, kurie yra pakraunami iš viršaus. Jei vonioje neturite mažai pakabinamų spintelių, tokia konstrukcija neturėtų būti priežastis atsisakyti prietaiso.

Pigios ir geros skalbimo mašinos dažniausiai yra rotoriaus modeliai. Jei ką nors domina būtent tokia konstrukcija, vis tiek gali kilti lūkesčių, kaip vyksta plovimas ir verpimas. Kai kuriems žmonėms geras šio tipo modelis bus prietaisas, kuriame yra tik viena kamera skalbimui ir džiovinimui, o kitiems – su dviem atskiromis kameromis.

Taip pat verta prisiminti, kad gera skalbimo mašina iki 500 zlotų turėtų garantuoti saugų skalbimą, nepaisant to, ar ji turi kokių nors papildomų funkcijų, ar ne. Prieš pasirinkdami patikrinkite, kokia apsauga yra, ar, pavyzdžiui, yra užtrauktuko užraktas ar galimybė nusausinti po plovimo. Geriausia apsvarstyti tuos modelius, kuriuos galima įsigyti pagal garantiją. Dažniausiai galite susitikti su tokio tipo skalbimo mašinomis, kurioms gamintojas suteikia dvejų metų garantiją.

Taigi, jei norite atsakyti į klausimą, ar galite nusipirkti gerą ir pigią skalbimo mašiną už 500 zlotų, tai įmanoma, jei neturite per didelių lūkesčių. Galite rasti energiją taupančių prietaisų ir mašinų, valančių įvairius audinius, tačiau galimų funkcijų skaičius yra labai ribotas. Geriausi šios klasės modeliai siūlo du darbo režimus ir valdomi viena ar dviem rankenėlėmis.

Geriausios skalbimo mašinos iki 500 – – rekomenduojami gamintojai

Norint kuo greičiau rasti internete pigių skalbimo mašinų modelių, pirmiausia verta patikrinti skalbimo mašinų reitingą iki 500 zlotų. Toks sąrašas leis mums žinoti, kokia yra geriausia skalbimo mašina iki 500 zlotų – kaip ji pastatyta, kiek daiktų ji gali skalbti vienu metu ir ar ji yra efektyvi energijai. Be reitingo, taip pat verta atsižvelgti į nuomones 2021/2021 – vartotojų įvertinimai gali būti nepaprastai naudingi, jei dvejojame tarp kelių skirtingų šios klasės produktų.

Pigiausių rinkoje esančių modelių sąrašas padeda atsakyti į klausimą, kurią skalbimo mašiną pasirinkti iki 500 zlotų. Be to, ilgai nereikia naršyti po tokį pasiūlymą. Daugiausia…