Skalbimo mašinų, valdomų telefonu, reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Telefonu valdoma skalbimo mašina yra tikras hitas tiems, kurie orientuojasi į šiuolaikines technologijas. Surasti sau tinkamą modelį neturėtų būti iššūkis – įrangos pasirinkimas yra didžiulis. Žinoma, minėtos savybės nepakanka. Įranga turėtų užtikrinti maksimalų funkcionalumą ir patikimumą. Svarbu, kad jis išliktų nepakitęs daugelį metų. Tai nėra investicija vienam ar dviem sezonams. Mūsų telefonų valdomų skalbimo mašinų sąrašas tikrai padės jums priimti teisingą sprendimą.

Telefonu valdomų skalbimo mašinų sąrašas – geriausių telefonu valdomų skalbimo mašinų TOP 10

Geriausių telefonu valdomų skalbimo mašinų aprašymas

1. „Bosch“ skalbimo mašina WAY288H0PL

 „Bosch WAY288H0PL“ skalbimo mašina

4140 –

Mūsų sąraše galite rasti tik geriausias telefonu valdomas skalbimo mašinas su puikiais vartotojų atsiliepimais. Pateiktas modelis su A +++ energijos klase atrodo puikus pasirinkimas tiems, kurie tikisi mažo energijos suvartojimo. Tai sumažina perkrovos riziką. Verta paminėti, kad tai yra priekyje pakraunama skalbimo mašina, kuri yra patogus ir be rūpesčių sprendimas. Prietaiso keliamoji galia yra 9 kg. Taip pat negalima nekalbėti apie platų darbo programų pasirinkimą. Parametrai bus automatiškai pritaikyti prie medžiagos, pvz., Storas džinsinis audinys arba švelnus šilkas. Sukimosi greitis yra 1400 aps./min., O tai reiškia, kad ištraukus iš būgno drabužiai nėra mirkomi vandeniu. Visiško džiovinimo laikas bus žymiai sutrumpintas. Kitas privalumas – tvirtas korpusas, neperduodantis vibracijos. Skalbimo metu aptariama įranga sukelia 48 dB triukšmą, todėl tai nėra našta aplinkai.

2. „Siemens“ skalbimo mašina WM14Y8H0PL

 „Siemens“ skalbimo mašina WM14Y8H0PL

4287 –

Pateiktas prietaisas yra gera ir patikima skalbimo mašina, valdoma išmaniuoju telefonu. Operacija yra paprasta ir intuityvi tuo pačiu metu, todėl visi gali atlikti šią užduotį. Pakanka į telefoną atsisiųsti specialią programą, kurios dėka galime, pavyzdžiui, nurodyti skalbimo pradžios laiką. Tai žymiai padidina naudojimo patogumą ir laisvę. Garbingo gamintojo įranga nėra linkusi neigiamai paveikti aplinkos veiksnių. Reikėtų pažymėti, kad jis buvo pritaikytas intensyviam naudojimui, todėl jums nereikės jaudintis dėl ankstyvos žalos. Sukimosi greitis yra 1400 aps./min. Didžiausia būgno keliamoji galia yra 9 kg. Patikima apsauga nuo potvynių nusipelno ypatingo dėmesio. Jų dėka gedimo atveju vanduo į kambarį netekės. Skalbimo mašina nedelsdama nutraukia visus elektros ir vandens tiekimus. Be to, tai yra efektyvus energijos vartojimas (A +++ energijos klasė), o tai yra dar vienas pliusas. Šis modelis leidžia jums pridėti drabužių skalbimo metu.

3. Skalbimo mašina „Candy Grando Vita GVS34 126DC3“

 „Candy Grando Vita GVS34 126DC3“ skalbimo mašina

1339 –

Ar jus domina geros telefonu valdomos skalbimo mašinos, kurių vartotojų atsiliepimai teigiami? Apsvarstykite pateiktą įrenginį, kuris buvo pagamintas iš kruopščiai parinktų medžiagų. Tai investicija, kuri daugelį metų atsiperka. Konstrukcija yra tvirta ir atspari pažeidimams. Minimalistinis dizainas taip pat yra svarbus, nes jis tinka beveik bet kokiam šiuolaikiniam išdėstymui. Jums nereikia jaudintis, kad tai neigiamai paveiks kambario interjerą. Būgno keliamoji galia yra 6 kg, o to daugeliui žmonių pakanka. Sukimosi greitis yra 1200 aps./min. Reikia pridurti, kad įrangos išlaikymo išlaidos yra mažos, todėl nereikia jaudintis dėl padidėjusių sąskaitų už elektrą. Valdymas per išmanųjį telefoną yra ypač patogus. Dėl to bus dar lengviau valdyti įrenginį. Pateiktos įrangos pranašumas yra ir palanki pirkimo kaina – tai patenkins tuos, kurie turi ribotą biudžetą.

4. „LG Vivace V600 F4WN608S2“ skalbimo mašina

 Skalbimo mašina LG Vivace V600 F4WN608S2

– 1999 m. –

Ar jums reikia pigios ir funkcionalios skalbimo mašinos, valdomos telefonu? Aprašyta įranga rekomenduojama net ir reikliausiems žmonėms. Reikėtų pabrėžti, kad tai yra išskirtinės darbo kokybės ir patrauklios kainos derinys. Vienas dalykas yra tikras – tai ilgalaikis pirkinys, kuris atsiperka. Privalumas yra saugus valdymas. Tokia įranga yra atspari neigiamai išorinių veiksnių įtakai. Jums nereikia jaudintis dėl įbrėžimų ar paviršiaus deformacijų. Plovimo metu skleidžiamas triukšmas yra 52 dB. Sukimosi greitis yra 1400 aps./min. Tai puikus pasirinkimas norintiems išvengti per ilgo džiūvimo laiko. Būgno keliamoji galia yra 8 kg. Gerai paminėti efektyvų ir kartu gyvybiškai svarbų variklį, kuriam taikoma ilgalaikė gamintojo garantija. Skalbimo pabaigos garso signalas praneša, kad drabužiai yra paruošti išimti iš būgno. Žinoma, jį galima išjungti.

5. „Candy SmartPro CSO4 1265T3 1-S“ skalbimo mašina

 „Candy SmartPro CSO4 1265T3 1-S“ skalbimo mašina

1199 –

Jei norite nusipirkti pigią ir tuo pačiu patvarią skalbimo mašiną, valdomą išmaniuoju telefonu, būtinai patikrinkite šį modelį. Šis prietaisas pagamintas iš kietų medžiagų, todėl sumažėja ankstyvo susidėvėjimo požymių rizika. Reikėtų pabrėžti, kad juose nėra jokių toksinių junginių, kurie galėtų neigiamai paveikti aplinką. Aprašyta įranga yra efektyvaus ir paprasto valdymo derinys. Nuotolinis valdymas žymiai padidina naudojimo patogumą. Greitas režimas yra puiki galimybė, kai neturite per daug laiko. Nuo 5 iki 10 kg apkrova reiškia, kad būgnas talpina didelį kiekį skalbinių. Kitas pliusas yra patikimas valdymas. Jums nereikia jaudintis, kad įranga suges, kai to mažiausiai tikitės. Ypatingas dėmesys nusipelno net 9 skalbimo ciklų. Tai puikus pasirinkimas vertinantiems įrangą, suteikiančią plačias galimybes.

Kokias funkcijas atlieka telefonu valdoma skalbimo mašina?

Išmaniųjų telefonų valdomos skalbimo mašinos yra santykinė naujovė rinkoje, todėl ne visi žino, kaip jos veikia. Tokie prietaisai garantuoja aukščiausią naudojimo patogumą. Pirmiausia neturime būti šalia įrenginio, kad įjungtume ar išjungtume įrangą ar valdytume jos veikimą. Viskas atliekama nuotoliniu būdu, todėl mums net nereikia būti namie! Tai puikus patogumas pervargusiems žmonėms, kurie skundžiasi dėl laiko trūkumo. Jūs neturite bijoti šiuolaikinių technologijų, nes jos yra be rūpesčių ir jų valdymas yra labai paprastas. Ar bijote, kad jums nepavyks? Visiškai nereikalinga! Privalumas yra tai, kad didžioji dauguma prietaisų veikia panašiais principais. Geros išmaniuoju telefonu valdomos skalbimo mašinos teikia daug praktinių funkcijų, kurios apima:

 • Tinkamo skalbinių pasirinkimas – reikia pažymėti, kad programa parodys mums geriausią darbo režimą, kuris atitiks būgno drabužius. Taigi nereikia apie tai galvoti, o tai taupo jūsų laiką.
 • Pradėkite arba nutraukite skalbimą – likus valandai iki namo grįžti skalbinių niekas netrukdo. Tai galime padaryti iš darbo ar parduotuvės, o tai garantuoja maksimalią laisvę. Tas pats pasakytina ir apie skalbimo sustabdymą. Be to, programa leidžia jums kontroliuoti procesą. Taigi galite patikrinti, ar jis veikia tinkamai, ar nebuvo klaidos ar kitų pažeidimų.
 • Patikrinkite gedimo priežastį – galbūt nėra ploviklio, netinkamai uždarytos durelės arba išjungtas vandens tiekimas. Programa taip pat nurodys, kuri prietaiso dalis buvo pažeista ar ją reikia prižiūrėti.

Kokią telefonu valdomą skalbimo mašiną turėtumėte įsigyti? Rekomenduojami gamintojai

Nuotolinis valdymas per išmanųjį telefoną yra tik priedas – skalbimo mašina pirmiausia turėtų būti patogi naudoti kasdien ir pritaikyta vartotojų poreikiams. Ar kyla problemų priimant galutinį pirkimo sprendimą? Peržiūrėkite mūsų 2021/2021 m. Reitingą ir toliau pateiktus patarimus. Tai puiki galimybė norintiems priimti pagrįstą sprendimą ir sumažinti pinigų švaistymo riziką. Gerai išanalizuoti šiuos veiksnius:

 • Matmenys – pradžioje gerai apibrėžti, kur bus dedama įranga. Tada įsitikinkite, kad pasirinktas modelis nėra per didelis.
 • Būgno talpa – tai labai individualus dalykas. Įmokos dydis turėtų būti pritaikytas pagal vartotojų poreikius. Tie, kurie paprastai plauna kelis daiktus, neturėtų ieškoti įrangos tarp skalbimo mašinų, kurių keliamoji galia yra 10 kg. Tai nebus ekonomiška naudoti.
 • Galimų programų skaičius – žinoma, kad kuo daugiau jų yra, tuo daugiau galimybių turime. Mes galime geriau pritaikyti darbo parametrus pagal drabužių tipą.
 • Pakrovimo būdas – populiariausios skalbimo mašinos iš priekio. Taip pat gerai patikrinti, į kurią pusę atsidaro durys.
 • Darbas – gera išmaniuoju telefonu valdoma skalbimo mašina turi būti pagaminta iš aukščiausios klasės komponentų, atitinkančių daugybę griežtų standartų.
 • Energijos vartojimo efektyvumas – verta įsigyti modelį, kurio energinė klasė yra A +, A ++ arba A +++. Geriau vengti įrangos, pažymėtos simboliais B, C arba D.

Žinoma, rinkdamiesi išmaniuoju telefonu valdomą skalbimo mašiną, turėtume atkreipti dėmesį ir į gamintoją. Nepažeidžia tikrinti vartotojų atsiliepimų. Protinga rinktis gerai žinomo ir gerbiamo prekės ženklo įrangą, pavyzdžiui:

 • „Bosch“,
 • „Siemens“,
 • Saldainiai,
 • LG.