Top 10 Skaniausi kvepalai vyrams

Geriausi vyriški kvepalai –  2023 m

Ar jums įdomu, kokie yra geriausi vyrų kvepalai ?

Mūsų sąraše yra produktų, kuriuos rekomenduoja net patys reikliausi vyrai.

Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie orientuojasi į ilgaamžiškumą. Originalios kompozicijos yra paprastas būdas išsiskirti iš minios.

Vyrų kvepalų reitingas padės išsirinkti ką nors tinkamo. Tai taip pat įdėja tiems, kurie ieško įkvėpimo dovanai. Surasti įdomią dovaną bus lengviau.

 

Kvapas yra nematoma mūsų asmeninio stiliaus dalis, o jis daro didelę įtaką tam, kaip žmonės jus mato ir prisimena.

Geras odologinis vanduo teikia daugybę privalumų – nuo to, kad padaro jus patrauklesnį, iki to, kad padeda jaustis mažiau įsitempusiam ir labiau pasitikinčiam savimi.

Ir vis dėlto 80 % vyrų kvepalų nenaudoja reguliariai!

Kodėl taip yra?

Manau, kad pagrindinė priežastis yra pagrindinės informacijos ir išsilavinimo trūkumas. Dauguma vyrų, kurie naudoja odekolonus ir kvepalus, tai daro todėl, kad juos su šia praktika supažindino tėvas arba pavyzdys. Čia, JAV, šioje pramonės šakoje dominuoja moterys, todėl dauguma vyrų nežino šios terminologijos.

Be to, labai bijomasi pernelyg didelio kvepalų naudojimo ir pasekmių, kurias tai gali turėti mūsų reputacijai.

Laimei, praktinės žinios, kaip suprasti kvepalus ir gerai juos nešioti, yra lengvai pasiekiamos, ir mes jums jas suteiksime jau šiandien!

Kodėl verta dėvėti kvepalus


Naudodami kvepalus padidinsite ne tik savo patrauklumą, bet ir pasitikėjimą savimi su moterimis (ir apskritai).

Nešiodami kvepalus tapsite patrauklesni moterims. Renkantis partnerį, moterims svarbiausia kvapas. Europoje atliktas tyrimas parodė, kad vyrams renkantis moterį svarbiausi yra vizualiniai požymiai, o moterims renkantis vyrą svarbiausias veiksnys yra kvapas. Vyras pirmiausia naudojasi akimis, o moteris – nosimi (net jei to nežino!).

Be to, moterys turi geresnį ir geriau išlavintą uoslę. Nuo pat gimimo moterys nuolat lenkia vyrus kvapų testuose – tiek atpažinimo, tiek aptikimo. Tiesą sakant, moterų nosis netgi specialiai pritaikyta jautriai reaguoti į vyriškus feromonus (kvepiančius lytinius hormonus). Kvapai kartu su šiais kvapais sukuria dar įsimintinesnę ir patrauklesnę kvapų patirtį.

 

Kas yra kvepalai?

Kvepalai yra sudėtingas mišinys, kurį kvepalų pramonės atstovai vadina žaliavomis. Šios žaliavos gali būti natūralių šaltinių ekstraktai arba sintetinės žaliavos.

Kvepalų aliejai ištirpinami tirpiklyje (dažniausiai alkoholyje), kad išliktų malonus kvapų mišinys. Didesnė aliejų koncentracija paprastai reiškia stipresnį kvapą. Kvapo stiprumas lemia, kiek ilgai ant odos išlieka kvapas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvienas kvapas ant kiekvieno žmogaus kvepia skirtingai. Būtent šis neapibrėžtumas ir sudėtingumas gąsdina daugelį vyrų, tačiau jei į tai žiūrėsite kaip į atradimo procesą, tai gali tapti malonia kelione.

Kuo skiriasi kvepalai, kvepalai, tualetiniai vandenys ir kolinas?


Kvepalų ir kolino koncentracijos vadovas.

Kvepalai – tai unisex, bendrinis terminas, vartojamas kvepalams įvardyti. Jis būna įvairių formų ir vadinamas įvairiais vardais, tačiau paprastai priskiriamas šioms kategorijoms:

Kvapusis vanduo (Eau Fraiche). Labiausiai atskiesta kvepalų versija, paprastai su 1-3 % kvepalų aliejaus alkoholyje ir vandenyje. Paprastai išlieka trumpiau nei valandą.
Kelnas (Eau de Cologne). Seniausias kvepalų terminas, Šiaurės Amerikoje vartojamas vyriškiems kvapams apibūdinti. Lengvas, gaivus ir vaisinis, paprastai sudarytas iš 2-4 % kvepalų aliejų alkoholyje ir vandenyje. Dažniausiai naudojamas jaunesniems žmonėms skirtuose kvepaluose. Paprastai išlieka apie 2 valandas.
Tualetinis vanduo (Eau de Toilette). Lengvo purškalo kompozicija, kurios sudėtyje yra 5-15 % grynos kvepalų esencijos, ištirpintos alkoholyje. Paprastai išsilaiko apie 3 valandas.
Kvepalai (Eau de Parfum). Istoriškai bevardis, vartojamas tiek vyriškiems, tiek moteriškiems produktams apibūdinti, ir yra geriausias terminas kvepalams apibūdinti. (Vis dėlto šiame straipsnyje daugiau vartosiu kolino (cologne) terminą vien todėl, kad daugumai skaitytojų šis terminas asocijuojasi su kvepalais). Kvepalų sudėtyje yra 15-20 % grynosios kvepalų esencijos ir jie išlieka maždaug 5-8 valandas.
Parfumas. Lotyniškos frazės per fumum (per dūmus) iškraipymas. Koncentruočiausias ir brangiausias iš visų kvepalų variantų. Šiek tiek riebesnis parfumas (arba kvepalai; matote, kaip šie terminai painiojasi!) sudarytas iš 20-30 % grynosios kvepalų esencijos. Vieno naudojimo gali užtekti iki 24 valandų.

Kvapų gyvavimo ciklas

Kvapiųjų kvepalų kolino gyvavimo ciklo iliustracija.

Kvepalų gyvavimo ciklas susideda iš trijų dalių; įsivaizduokite garuojančią piramidę, kurios viršūnė lėtai nyksta, kol pasiekia pagrindą. Kiekvienoje iš trijų dalių yra atskiri kvapai, arba natos, kurios susijungia į kvapą, kurį jaučiate.

Daugumos kvepalų kvapą sudaro trys skirtingos natos: viršutinė, vidutinė ir bazinė:

Viršutinė nata. Viršutinė nata – tai pirminis, lengvesnis kvepalų kvapas, sklindantis į nosį iškart po užuodimo ant odos. Viršutinė nata išlieka nuo 15 minučių iki 2 valandų. Tipiškos viršutinės natos – tai įvairūs lengvi gėlių, citrusinių vaisių, vaisių, pudros, jūrų ir vandens kvapai, prieskonių, pavyzdžiui, cinamono, kvapai.
Vidutinės natos.

Dar vadinamos vidurinėmis arba širdies natomis. Vidurinė nata demonstruoja pagrindinį kvepalų elementą. Vidutinės natos išsiskleidžia išryškėjus viršutinei natai ir gali išlikti 3-5 valandas po purškimo. Jos papildo viršutinę natą; jos viena kitą papildo. Širdies natos dažniausiai apima sunkesnius gėlių kvapus, pavyzdžiui, jazminų, arba žalius kvapus, pavyzdžiui, žolės ar akmenų. Čia gali atsirasti prieskonių kvapų, pavyzdžiui, cinamono ir gvazdikėlių, taip pat vaisių kvapų.
Bazinės natos. Paskutinės išsivysto šios kvapo natos, kurios dažnai būna ryškesnės ir tampa labiau pastebimos vėliau. Bazinės natos sudaro pagrindą ir lemia, kiek ilgai kvapas išsilaikys ant jūsų odos. Jos paprastai išlieka nuo 5 iki 10 valandų. Tipiškos bazinės natos yra sandalmedis, samanos, vetiveris, vanilė, derva, oda, dūmai, tabakas ir muskusas.

 

 

1. Paco Rabanne 1 Million tualetinis vanduo 100ml

vyrų kvepalų reitingas

Mūsų reitinge galima rasti tik geriausius vyriškus kvepalus, kurie gaunami iš patikimų gamintojų. Neįprastas kvapas reiškia, kad abejingai nepraeis niekas.

Pateiktas produktas tiks tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Kompozicija sukurta elegantiškiems ir savimi pasitikintiems vyrams.

Pateiktame aromate yra tokios sudėtys kaip, pavyzdžiui, ambras, oda, pipirmėtė, itališkas mandarinas, turkiška rožė. Apibūdintų kvepalų pranašumas yra ir jų išliekamumas. Jie ilgai laikosi ant kūno. Papildomas pranašumas yra tai, kad mums nereikia per daug. Tai reiškia, kad net mažas butelis tarnaus keletą mėnesių. Butelio dizainas nusipelno ypatingo dėmesio – jis atrodo išskirtinai išskirtinis, todėl yra puiki dovanų idėja. Kaina taip pat svarbi,

 

2. Hugo Boss Nr. 6 buteliukų tualetinis vanduo 100ml

geriausi vyriški kvepalai

Vyrų kvepalų reitingas 2020 matrodo tikras hitas tiems, kurie nenori nuspręsti pirkti „aklųjų“. Nereikia išleisti didžiulės grynųjų pinigų aukštos kokybės produktui. Apibūdintas kvapas yra nebrangus ir tuo pat metu veiksmingas. Jos dėka padarysime įspūdį žmonėms, esantiems mūsų įmonėje. Tai puikus pasiūlymas pasimatymui – mums tikrai bus lengviau sužavėti svajonių moterį. Šie kvepalai yra puikus pasirinkimas ryžtingiems vyrams, kurie tiksliai žino, ko nori. Kompozicijoje, be kitų santalas, alyvmedis, vanilė, kedras, raudonmedis, ąžuolo samanos, slyvos, obuolys. Reikėtų pabrėžti, kad kompozicija buvo kruopščiai apgalvota. Nė vienas ingredientas nėra atsitiktinis. Aukštoji pusė yra ta, kad kvepalai nėra didžiuliai ir nėra per sunkūs. Niekas netrukdo, naudoti juos kiekvieną dieną, pvz., darbui. Formulėje yra muskusas, kuris šiek tiek sušildo aromatą.

 

3. Christian Dior Sauvage tualetinis vanduo 100ml

geriausi vyriški kvepalai

Pristatome gražiausius vyriškus kvepaluskurie išlieka ant odos iki kelių valandų. Mūsų sąrašas negalėjo būti išsamus be aprašyto produkto. Verta paminėti, kad daugelį metų jis buvo labai populiarus tarp vyrų, vertinančių prabangius kvapus. Jį taip pat dievina moterys. Tai veiks ne tik kasdien, bet ir svarbioms progoms, vakarėliams ir datoms. Tai puikus pasiūlymas tikriems alfa patinams, kurie mėgsta pabrėžti savo asmenybę. Tačiau reikia pažymėti, kad kvapas nėra uždusęs ir netinkamas naudoti kasdien. Tai patenkins tuos, kurie ieško kažko universalaus. Kompozicijoje, be kitų kedras, labdanas, ambroksanas, kalabrijos bergamotė, pipirai, levandos, pačiuliai. Pateiktas aromatas taip pat atrodo geras dovanos variantas mylimam vyrui. Gerai žinomo prekės ženklo produktas yra kruopščiai sukurtos formulės garantija. Tai suteikia didesnį patvarumą, todėl jums nereikia pasiimti kvepalų su savimi.

 

 

4. Paco Rabanne Invictus tualetinis vanduo 100ml

vyrų kvepalų reitingas

Norite sužinoti, kokie vyriški kvepalaidievina tiek vyrai, tiek ponios? Peržiūrėkite siūlomą produktą, kuris tapo tikru hitu visame pasaulyje. Ji skirta pirmiausia drąsiems vyrams, pasiryžusiems pasiekti savo. Kvapas yra intensyvus ir vis dėlto nėra didžiulis. Dėl šios priežasties tai pasitvirtins daugeliu atvejų. Jis dažnai pasirenkamas pasimatymams. Tai yra patikrintas būdas suintriguoti išrinktąją ir sužadinti joje teigiamas emocijas. Kompozicijoje yra tokios natos kaip, pavyzdžiui, gvajako mediena, ąžuolo samanos, pačiulis, ambras, greipfrutas, lauro lapas, mandarinas. Atrodo, kad aromatas yra šiek tiek jausmingas, kuris tikrai patiks daugeliui žmonių. Tik nuo mūsų priklauso, ar kvepalai bus naudojami kasdien, ar tik ypatingomis progomis. Tai labai individualus dalykas,

 

 

5. Lacoste Essential tualetinis vanduo 125ml

gražiausi vyriški kvepalai

Pateiktas produktas yra pigūs vyriški kvepalaikurie savo kokybe patenkins net reikliausius vyrus. Tai tikras malonumas tiems, kurie renkasi unikalią formulę. Kvapas intriguoja ir traukia tuo pačiu metu. Tai yra paprastas būdas pridėti didžiulę pasitikėjimo savimi dozę. Faktas yra tas, kad pateikti kvepalai taip pat bus tinkami pasimatymui ir skatins intymius santykius. Jie tikrai patiks daugeliui moterų. Šio aromato pranašumas yra jo universalumas. Tai tinka skirtingiems asmenybės tipams, todėl viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Kompozicijoje, be kitų pačiulis, santalas, medienos akordai, pomidorų lapai, citrusiniai vaisiai, juodieji pipirai. Kvepalus galima naudoti ištisus metus. Reikėtų pažymėti, kad jie nebus per sunkūs net vasarą. Vaisiškos natos suteikia gaivumo ir lengvumo. Vartotojai taip pat vertina produkto patvarumą. Prieš išeidami iš namų tiesiog pabarstykite nedideliu kiekiu.

 

6. „ Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme“ tualetinis vanduo 100ml

kokie vyriški kvepalai

Norite sužinoti gražiausius vyriškus kvepalus? Mūsų reitingas tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Aprašytas produktas buvo sukurtas atkreipiant dėmesį į detales. Čia netyčia nebuvo rasta nė vieno kvapo. Jie sukuria nuoseklią ir unikalią kompoziciją. Tai tikras malonumas vyrams, kurie kasdien kažko ieško. Aromatas gaivus ir tuo pačiu intriguojantis. Jums taip pat nereikia jaudintis dėl intensyvumo trūkumo. Galite būti tikri, kad toks aromatas efektyviai pabrėš vyriškumą ir pasitikėjimą savimi. Tai puikus pasirinkimas darbo ar verslo susitikimams. Gerai derinamas aromatas leis mums lengviau derėtis dėl palankių sąlygų. Formulė, be kitų gintaro derva, pačiulis, ąžuolo samanos, kedras, baltasis muskusas, kalkės, mandarinas, bergamotė, citrina, kalendra, muskatas, violetinė, hiacinto rožė.

 

 

7. Christian Dior Sauvage parfumuotas vanduo 100ml

pigūs vyriški kvepalai

Ar jums reikia gerų ir intriguojančių vyriškų kvepalų? Ieškote įdomios dovanos savo partneriui? Būtina patikrinti pateiktą produktą, kuris laikomas prabangiu. Kvapas rekomenduojamas sėkmingiems vyrams, kurie daugiausia dėmesio skiria tobulėjimui ir asmenybės formavimui. Tai puikus būdas išreikšti savo unikalų charakterį. Stiprus aromatas išryškina vyriškumą, kurio dėka aplinkiniai žmonės parodys pagarbą ir pagarbą. Tai ypač svarbu sprendžiant verslo reikalus ar pokalbius dėl darbo. Pateikti kvepalai bus nepakeičiami, kai tik norime padaryti gerą įspūdį. Aukštyn yra tai, kad jis nėra pernelyg sunkus. Taigi nereikia jaudintis, kad kvapas tvyros kambaryje, kuriame buvome jau seniai. Tai ne visada sveikintina. Kompozicijoje, be kitų kedras, ambroksanas, labdanas, pipirai, levandos, pačiuliai, elemiai.

 

 

8. Carolina Herrera Bad Boy tualetinis vanduo 100ml

gražiausi vyriški kvepalai

Jums įdomu, koks kvapas bus ilgalaikis ir originalus tuo pačiu metu. Peržiūrėkite siūlomą produktą, kuris daro įspūdį iš pirmo žvilgsnio. Naujoviškas butelis nusipelno ypatingo dėmesio, nes sužavės vertinančius modernistinį stilių.Tokį gaminį verta demonstruoti – tai bus originali dekoravimo forma. Pateiktą kvapą dažniau renkasi jauni vyrai, turintys energijos ir jėgų pagrindą veikti. Tačiau reikia pabrėžti, kad kvepalai turi daugybę klasių ir elegancijos. Niekas netrukdo jums juos naudoti kiekvieną dieną. Jie dirbs net darbe, ypač jei užimsime atsakingas pareigas. Didelis aprašytų kvepalų privalumas yra jų palanki pirkimo kaina. Tai geriausias patvirtinimas, kad mums nereikia turėti turto, įsigyti geros kokybės produktą. Kompozicijoje, be kitų kakava, Tomo pupelės, kedro mediena, šalavijas juodieji pipirai, balti pipirai, bergamotė.

 

 

9. Calvin Klein Euphoria Men tualetinis vanduo 100ml

vyrų kvepalų reitingas

Mūsų populiariausių 2020 m. Vyriškų kvepalų reitinge šio produkto negalėjo praleisti. Tai idealus variantas vyrams, kurie sutelkia dėmesį į universalumo ir stipraus charakterio derinį. Tai kvapas, rekomenduojamas šiuolaikiniams vyrams, mėgstantiems pabrėžti savo asmenybę. Ne per sunki formulė veiks įvairiomis aplinkybėmis. Taigi neturime jaudintis, kad aromatas nebus tinkamai pritaikytas prie šios progos. Pateikti kvepalai labai domina harmoniją ir ramybę vertinančius žmones. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei norite sužavėti moterį. Data tikrai bus sėkminga. Kompozicijoje, be kitų zomšos, ambra, pačiulis, lietaus aromatas, juodasis bazilikas, kedras. Minimalistinis butelis yra praktiškas ir lengvai naudojamas. Puikus produkto našumas taip pat yra privalumas. Pakanka nupurkšti kaklą, krūtinę ir riešus, kad daugelį valandų išliktų malonus aromatas.

 

 

10. Hugo Boss Hugo Energize tualetinis vanduo 125ml

vyrų kvepalų reitingas

Ar norite nusipirkti originalių vyriškų kvepalų, kurie išskirtų jus iš minios? Aprašytas produktas tikrai jus domins. Jį sukūrė gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas. Tai puikus pasirinkimas vyrams, kurie puikiai žino savo vertę. Kvapą labai dažnai renkasi verslininkai, mėgstantys pabrėžti savo vyriškumą. Verta paminėti, kad aromatas yra nepaprastai energingas. Tai puikus pasirinkimas, jei norime atsisakyti monotonijos. Pateiktas kvapas tikrai pagerins jūsų savijautą ir suteiks jėgų veikti. Pakanka nedidelio kiekio, kad kvepalai išsilaikytų visą dieną. Dienos metu nereikia pridėti produkto, todėl jums nereikia jo pasiimti su savimi. Tai žymiai padidina naudojimo patogumą ir laisvę. Kompozicijoje, be kitų mėtos, rožiniai pipirai, frezijos, citrinos, ananasų lapai, vanilė, šalavijas,