„Smartwatch“: kuris yra geriausias

Neaišku, ar artimiausioje ateityje išmanieji laikrodžiai jie galiausiai pakeis mobiliuosius telefonus kaip atskaitos prietaisą tokioms užduotims kaip skambučiai, pranešimų siuntimas ar naujienų tikrinimas. Atrodo akivaizdu, kad jie čia norėdami likti ir vis dažniau siūlo daugiau ir geresnių funkcijų.

Viena iš populiarėjančio augimo pasekmių yra ta, kad šiandien yra daugybė gamintojų ir modelių. Neabejotina, kad tai reiškia daugybę privalumų įsigyjant išmanųjį laikrodį. Tačiau tai apsunkina ir tinkamo pasirinkimo procesą. Norėdami palengvinti jūsų užduotį, parengėme šį išsamų vadovą.

Svarbiausias

 • Pagalvokite, kaip naudosite savo laikrodį. Yra konkretūs įvairių rūšių užsiėmimų modeliai, tarp kurių išsiskiria sporto praktika. Ir ar tai yra keletas išmanieji laikrodžiai jie pasiekia stebėtiną tikslumą fizinių parametrų įrašų atžvilgiu. Bet paprastai, kuo geriau jie yra tam tikroje srityje, tuo labiau jie nepaiso kitų pagrindinių funkcijų.
 • Aukščiausio lygio suderinamumas. A išmanusis laikrodis Tai nėra greitai gendanti gėrybė, kurią dažnai keičiate, todėl patariame įsigyti tą, kuri yra suderinama su skirtingais prekių tipais išmanieji telefonai ir operacinės sistemos. Taigi, jūs būsite apdrausti dėl bet kokių nenumatytų atvejų. Be to, tokio tipo gaminiuose formatų išskirtinumas nėra vertinamas kaip kokybė.
 • Dizainas. A išmanusis laikrodis Tai vis dar yra tradicinio laikrodžio patobulinimas ir niekam ne paslaptis, kad, be efektyvumo, dizainas yra kokybė, į kurią atsižvelgia ir prekės ženklai, ir vartotojai. Dienos pabaigoje jis jus lydės daugelyje situacijų, todėl jis turi būti universalus ir integruotas įvairiose srityse. Į tai gilinsimės skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausias išmanieji laikrodžiai iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Toliau pristatome reitingą kad paruošėme su penkiais geriausiais išmanieji laikrodžiai šiuo metu yra rinkoje. Mes jį paruošėme, stengdamiesi įtraukti kuo įvairesnes prekes, tačiau visada rinkdamiesi tuos produktus, kurie siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

„Samsung Galaxy Watch Active 2“, išmanusis laikrodis išsamesnė

Nauja „Samsung Galaxy Watch Active“ versija pateikiama aptakesnio ir plonesnio dizaino. Be abejo, su geriausiomis savybėmis, tarp kurių turime pabrėžti galimybę stebėti septynis sportinės veiklos tipus.

Be to, tai leidžia jums mokėti belaidžiu ryšiu per visišką saugumą per „Samsung Pay“, nes ji turi NFC ryšį. Tai suderinama tiek su „Android“, tiek su „iOS“ įrenginiais.

Redakcinis vertinimas: Rytai išmanusis laikrodis jis yra patogus, lengvas ir plonas. Tai idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir turi daug funkcijų, nuo mokėjimų iki miego stebėjimo.

„Huawei Watch GT2“ – mėgstamiausias internetinių vartotojų išmanusis laikrodis

Naujasis „Huawei“ statymas yra a smarwatch kuris turi „Kirin A1“ procesorių, kurį visiškai sukūrė pats Kinijos milžinas. Elegantišku dizainu išsiskiria 1,39 colių jutiklinis ekranas „AMOLED“.

Jame yra 15 treniruočių režimų, dvi padėties nustatymo sistemos (GPS ir GLONASS) ir daugybė funkcijų, tokių kaip širdies ritmo stebėjimas. Geriausia tai, kad jo baterija veikia iki dviejų savaičių. Suderinamas su „iOS“ ir „Android“.

Redakcinis vertinimas: Šis išmanusis laikrodis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jis suderinamas su „iOS“ ir „Android“, o jo dizainas yra elegantiškas.

3 „Apple Watch“ serija išmanusis laikrodis elegantiškesnis

Naudodamiesi „Apple Watch Series 3“ galite skambinti, gauti pranešimus ar klausytis muzikos. Be to, ji turi novatorišką trijų ratų sistemą, skirtą matuoti laiką, kurį praleidžiate sėdėdami, arba kalorijas, kurias deginate.

Jis turi daug įvairių programos, kuriais galite stebėti savo širdies ritmą arba kontroliuoti streso lygį. Jo baterija gali būti iki dviejų dienų. Be to, jis tinka maudytis. Visa tai su būdingu ir kruopščiu „Apple“ dizainu.

Redakcinis vertinimas: išmanusis laikrodis idealiai tinka žmonėms, ieškantiems aukščiausios kokybės intuityvaus laikrodžio. Jis suderinamas su „iOS“ ir turi kelias funkcijas.

„Fitbit Versa“, geriausias išmanusis laikrodis sportininkams

Šiuolaikinis dizainas išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ išsiskiria kvadratiniu ekranu. Pranešimus ir pranešimus skaityti yra labai paprasta ir greita. Jis yra nepralaidus vandeniui ir panardinamas iki 5 metrų gylio.

Stebėkite širdies ritmą ir miego fazes. Tai leidžia jums išsaugoti iki 300 dainų ir turi 15 mankštos režimų. Be to, jį galima pritaikyti naudojant įvairius ciferblatus ir priedus. Jo akumuliatoriaus autonomija yra daugiau nei 5 dienos.

Redakcinis vertinimas: Šis išmanusis laikrodis puikiai tinka sporto mėgėjams. Su šiuo prietaisu galite treniruotis be jokių problemų, netgi plaukti. Jis yra panardinamas iki 5 m gylio.

Geriausias „Garmin Vivomove“ išmanusis laikrodis pagal kainos ir kokybės santykį

Puiku išmanusis laikrodis su būdingu analoginio laikrodžio stiliaus dizainu ir ekranu su OLED ir stiklo technologija. Jis turi programas, skirtas stebėti jūsų širdies ritmą, miego įpročius, stresą ir sudegintas kalorijas. Jį galima prijungti tiek prie „Android“, tiek prie „iOS“ telefonų.

Be to, jis sinchronizuojamas automatiškai. Jo akumuliatoriaus autonominis laikas yra iki 5 dienų, jis atsparus vandeniui iki 50 m gylio.

Redakcinis vertinimas: Šis laikrodis išsiskiria elegantišku dizainu. Tačiau jis yra labai funkcionalus. Jis yra nepralaidus vandeniui ir leidžia stebėti kasdienę veiklą.

„Xiaomi Mi Watch Lite“, geriausias išmanusis laikrodis ekonominis

Puiku išmanusis laikrodis nesenstanti spalva, juoda. Tarp jo savybių išsiskiria akumuliatorius, kurio autonomija yra iki 13 dienų.

Jis puikiai tinka sportui, nes jo medžiagos yra atsparios prakaitui. Jo dizainas yra intuityvus ir patikimas.

Redakcinis vertinimas: Puikus pasirinkimas tiems biudžetiniams vartotojams, kuriems nereikia puošnių funkcijų. Jo funkcijos yra naudingos ir intuityvios.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti išmanieji laikrodžiai

Pirkdami a išmanusis laikrodis, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra įvairių modelių išmanusis laikrodis ir kad kiekvienas iš jų siūlo skirtingus privalumus. Todėl šiame skyriuje siūlome atsakyti į dažniausiai pirkėjų klausimus.

išmanieji laikrodžiai Sportas idealiai tinka lauke ir sportui. (Šaltinis: Maridav: 54454567 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra a išmanusis laikrodis ir kokias ypatybes ji apima?

A išmanusis laikrodis Tai prietaisas, kuris prideda kitus prie laikrodžio funkcijų, pavyzdžiui, galimybę susieti ir sinchronizuoti su mobiliuoju telefonu. Be to, išmanieji laikrodžiai leidžia įdiegti tam tikras programas ir netgi leidžia fotografuoti, įrašyti vaizdo įrašus ir skambinti telefonu.

Tarp funkcijų, kurias jie gali įtraukti, išsiskiria keletas labai specifinių dalykų, kaip pamatysite žemiau šiame mažame sąraše:

 • funkcijos. Akselerometras, kompasas, giroskopas, širdies ritmo matuoklis, barometras ar altimetras.
 • Prietaisai. Tokie kaip geomagnetometras, (GPS), garsiakalbis, mikrofonas ar išorinės atminties kortelės lizdas.
 • Ryšiai Be abejo, juos taip pat galima prijungti per „WiFi“, „Bluetooth“ arba NFC.

Padedant a išmanusis laikrodis galite pasiekti savo mobiliąsias programas. (Šaltinis: Ammentorp: 44131230 / 123rf.com)

Kodėl man reikia a išmanusis laikrodis?

Jums gali prireikti a išmanusis laikrodis jei norite mėgautis daugeliu mobiliojo telefono funkcijų tiesiai ant laikrodžio. Tokiu būdu, jei dalyvaujate susitikime su išmaniuoju laikrodžiu, galite nesikreipę į telefoną perskaityti teksto pranešimą arba sužinoti, ar gavote el. Laišką.

Jums taip pat gali prireikti a išmanusis laikrodis jūsų sportinei praktikai, tiek profesionalų, tiek mėgėjų lygmeniu.

Naudodami išmanųjį laikrodį galite valdyti, planuoti ir stebėti savo treniruotes. Bet kokiu atveju šiame sąraše mes apibendriname jo teikiamus pranašumus:

 • Laikrodžio funkcijos. Pavyzdžiui, laikas, žadintuvas arba chronometras. O jei naudojate pastarąjį, taip pat galite užprogramuoti laikmatį, kad pamatuotumėte savo sporto užsiėmimus. Be to, juose paprastai yra kalendorius arba dienotvarkė, kad nepamirštumėte svarbiausių susitikimų.
 • Padėjėjai balsu. Yra išmaniųjų laikrodžių, kurie atpažįsta jūsų balsą, pavyzdžiui, „Google“ dabar „Android Wear“ įrenginiuose arba „Siri“ dalykėlių su „Apple Watch“.
 • Atsiliepti į skambučius. Ši funkcija įmanoma dėl ryšio ir yra viena naudingiausių, jei norite atsiliepti į telefono skambučius sportuodami ar tiesiog eidami apsipirkti.
 • Atstumų skaičius. Ši funkcija, dar vadinama žingsniamatis, leis jums nustatyti objektyvius ir išmatuojamus treniruočių tikslus. Įrenginys suskaičiuos jūsų kasdienius žingsnius arba informuos jus apie kasdieniame gyvenime nuvažiuotus atstumus.
 • Momentinis ryšys su socialiniais tinklais ir el. Be to, kad iš karto į juos atsakysite, iš el. Pašto ar socialinių tinklų galite matyti pranešimus realiuoju laiku.
 • Daugialypės terpės programos. Galite ne tik klausytis norimos muzikos, kurią taip pat galite laikyti savo įrenginyje, bet ir leisti prieiti prie fotoaparato bei vaizdo įrašų. Galbūt nenorite fotografuoti su laikrodžiu, tačiau atminkite, kad fotoaparatą galite naudoti ir tada, kai darote asmenukę mobiliuoju.
 • Sinchronizavimas su mobiliuoju. Ši funkcija yra tikrai svarbi, nes ji leidžia jums, pavyzdžiui, dalytis programomis „Bluetooth“. Sinchronizavimas yra būtinas, pavyzdžiui, kai atsisiunčiate sporto programą išmanusis telefonas, kad galėtumėte juo vadovautis per išmanusis laikrodis.
 • Sveikatos būklė. Su vienu iš šių nešiojamieji taip pat galite kontroliuoti savo fizinę būklę. Gal išmanusis laikrodis kad pasirinkote, neturite tinkamų programų, tiesiog jas atsisiųskite. Taigi, be kitų galimybių, galite turėti pritaikomą treniruočių planą, turėti asmeninį trenerį, stebėti visus miego etapus ar turėti svorio metimo programą.
 • Atsisiųskite visų rūšių programas. Kažkas, kas anksčiau mums atrodė neįmanoma, tačiau šiandien tai yra realybė išmanieji laikrodžiai. Galėsite stebėti savo diabetą ar net išsiųsti kūdikio širdies plakimą gydytojui, jei netrukus gimdysite.

Kai kuriems laikrodžiams telefone reikia įdiegti papildomas programas, nes yra suderinamos dalykėlių. Iš ten naudojimas yra visiškai intuityvus, naudojant jutiklinį ekraną, kuris leidžia jums naršyti per jo funkcijas. Štai kodėl ekrano dydis gali būti svarbus. Daugumoje yra …