Sodo suolų reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Paskelbtas daugelyje svetainių, geriausių 2012 m. Pigių sodo suolų sąrašas labai išsamiai pateikia daug modelių, kurie nusipelno ypatingo dėmesio. Tarp jų yra pigūs sodo suolai iš žymiausių Lenkijos ir Europos gamintojų. Tai gaminiai, pagaminti iš kieto medžio masyvo lentų, kurios buvo tinkamai įmirkytos. Todėl šie geri sodo suolai gali išlikti nepakitę daugelį metų. Pasirinkę gerus sodo suolus, galite būti tikri, kad jie yra tvirti ir patvarūs gaminiai.

Sodo suoliukų sąrašas – geriausių sodo suoliukų TOP 10

Geriausi sodo suolai – apžvalgos

1. Malatec sodo parko suoliukas dekoratyvinis medinis metalas 125 cm

  Malatec sodo parko suoliukas dekoratyvinis medinis metalas 125cm

241 –

Geriausias „Malatec“ sodo suolas yra produktas, pagamintas iš aukščiausios kokybės kedro lentų. Jie išsiskiria atsparumu mechaniniams pažeidimams ir neigiamu saulės spindulių bei kritulių poveikiu. Tai yra viena storiausių lentų rinkoje ir naudojama gaminant sodo suolus. Jie yra iki 2 cm storio, todėl atsparūs intensyviam naudojimui. Šis geras sodo suolelis yra sumontuotas ant atramų ir turi metalinį rėmą. Itin tvirti laikikliai gali atlaikyti iki 200 kg apkrovą. Šiame pigiame sodo suole lengvai telpa 3 žmonės. Jis gali likti sode nepriklausomai nuo kritulių, šalnų ir tam tikrų vabzdžių buvimo. Profiliuotas atlošas ir sėdynė, išskiriantys šį sodo suolą, leidžia užimti labai patogią padėtį ant suoliuko ir garantuoja aukštą naudojimo patogumą.

2. Gockowiak Anos sodo suolelis

  Gockowiak Anos sodo suolelis

– 198 –

Modernus ir geras Gockowiako sodo suolas, modelis Anna, yra universalus produktas, rekomenduojamas daugeliui klientų. Tai unikalus produktas, kuris gali tapti nepaprasta bet kurio sodo puošmena. Šis pigus sodo suolelis pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno su plastikiniu įdėklu. Tai labai tvirtas produktas, kuris atitiks bet kokią sodo architektūrą ir suteiks jam elegantišką išvaizdą. Produktas puikiai atsipalaiduoja laisvalaikiu ir gali lengvai pritaikyti iki 3 suaugusiųjų. Šis geriausias sodo suolelis turi plieninį rėmą, taip pat tvirtą medinę sėdynę ir atlošą. Tai produktas, kurį išskiria labai paprastas surinkimas ir ergonomiška forma. Šis geras sodo suoliukas turi grafito spalvos rėmą, kuris kartu su šviesiu sėdynės ir atlošo atspalviu suteikia nuostabų estetinį įspūdį. Mediena, naudojama šiam suolui gaminti, daug kartų buvo padengta lako sluoksniu.

3. Gockowiak Tulipan parko sodo suolelis

  Gockowiak Tulipan parko sodo suolelis

– 196 –

„Gockowiak“ prekės ženklas siūlo geriausius sodo suolus labai patraukliomis kainomis. Tai kruopščiai pagaminti produktai, kurie džiugina savo išvaizda. Šie pigūs „Tulipan“ modelio ketaus sodo suolai gali būti naudojami miesto erdvėse, taip pat privačiose patalpose. Tai puikūs produktai, apsaugoti nuo neigiamo oro sąlygų poveikio, taip pat nuo intensyvaus naudojimo ir vandalizmo. Įmonės gaminiai kuriami klasikiniu būdu. Jie išsiskiria ažūrine atlošu, taip pat efektyviai atrodančiais senovinio stiliaus porankiais. „Gockowiak“ gaminius labai lengva įdiegti, jie taip pat turi dekoratyvinę apdailą. Tai pigūs, ergonomiškos formos sodo suolai, garantuojantys puikų atsipalaidavimą. Šių gražių ir kruopščiai sukurtų gerų sodo suolų sėdynės aukštis yra 40 cm, o gylis – 52 cm. Tai produktai, kurių atlošo aukštis yra 40 cm, o lentos storis – net 18 mm.

4. „Home & Garden Bloom“ auksinis metalinis sodo suolelis

  Namai ir sodas Metalinis sodo suolelis „Bloom Gold“

299 –

Elegantiškas ir pigus „Home & Garden“ sodo suoliukas yra tinkamas pastatyti namuose, taip pat sode, balkone, terasoje ar terasoje. „Bloom Gold“ modelis žavi savo dizainu, taip pat labai atsargia apdaila. Tai stilingas ir pigus sodo suolas, pagamintas iš milteliniu būdu padengto metalo. Labai tikslus suoliuko padengimas dažais garantuoja jo atsparumą mechaniniams pažeidimams ir nepalankioms oro sąlygoms. Tai leidžia daugelį metų išgyventi nepakitusi. Tai universalus produktas, tinkantis beveik bet kuriam sodui, neatsižvelgiant į jame esančius mažosios architektūros elementus. Tai su ažūrinės konstrukcijos suolas, taip pat labai patogūs, kontūriniai porankiai ir plati sėdynė. Šis geras sodo suolas yra lengvas, todėl jį nesunku pastatyti ten, kur norite.

5. Gockowiak Karo sodo suolelis

  Gockowiak Karo sodo suolelis

219 –

Interneto vartotojų pasiūlytas sodo suolų sąrašas labai išsamiai apibūdina Gockowiak modelį. Tai efektyviai atrodantis, pigus „Karo“ sodo suolelis klasikiniame leidime. Šis gražus ir nepaprastai dekoratyvus elementas gali būti jūsų sode, taip pat papuošti miesto parką. Produktas išsiskiria lakuota mediena, kuri buvo naudojama sėdynei ir atlošui gaminti. Ši medžiaga patyrė sudėtingą impregnavimo procesą, kurio dėka ji yra labai atspari saulės spinduliavimui, drėgmei, taip pat vandalizmui ar kitiems mechaniniams pažeidimams, kuriuos sukelia ilgametis intensyvus naudojimas. Tai pigus sodo suoliukas su tvirta sėdyne, susidedantis iš keturių plačių lentų. Produktas turi ketaus kojų struktūrą, kuri ją stabilizuoja ir apsaugo nuo staigaus nuvertimo staigių, stiprių vėjo gūsių metu. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta atlošas nepakeičia spalvos ir nesusidėvi.

6. vidaXL sodo suoliukas, 120 cm mediena

  vidaXL sodo suolelis 120 cm mediena

– 195 –

Geri „Vida XL“ sodo suolai yra aukštos kokybės gaminiai, rekomenduojami labai reikliems klientams. Paprastos ir nesenstančios formos šie pigūs sodo suolai suteiks stilingą išvaizdą bet kuriame sode ar miesto erdvėje. Šie kruopščiai pagaminti gaminiai turi sėdynę ir atlošą iš medžio masyvo, kurie buvo impregnuoti. Dėl to šie geri sodo suolai išliks nepakitę daugelį sezonų. „Vida XL“ gaminiai turi nerūdijančio plieno pagrindą, atsparų oro sąlygoms ir mechaniniams pažeidimams. Plastikinis deimantinio rašto atlošas pritraukia dėmesį ir priverčia šio prekės ženklo suoliukus labai įspūdingai atrodyti terasoje, vidiniame kieme ar viešojoje erdvėje. Jie yra puikios dekoracijos restorano ar kavinės sodui. „Vida XL“ gaminiai taip pat gali būti puiki puošmena, kurią galima pastatyti šalia namo ar vasaros pavėsinės.

7. „Elior“ medinio sodo suoliukas Gasperas Brownas

  Medinis sodo suoliukas „Elior Gasper Brown“

320 –

Gražūs ir tvirti pigūs sodo suolai, „Elior“ prekės ženklas, „Gasper“ modelis yra nesenstantys gaminiai. Šie prabangūs, puikūs sodo suolai yra šiltos rudos spalvos. Šiuos gaminius galima įdėti į sodą, terasą, vidinį kiemą, taip pat miesto erdvėje. Jie puikiai įsilieja į parkų ir miesto aikštių augmeniją. Tai pigūs sodo suoliukai, kurie yra elegantiški ir pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų. Šie gaminiai yra tobulinami kiekvienoje detalėje, todėl jie išsiskiria ne tik universaliu stiliumi, bet ir beprecedenčiu patvarumu. Šie gaminiai taip pat bus puikūs verandoje, taip pat oranžerijos ar žiemos sodo viduje. „Gasper“ pigūs sodo suolai yra visiškai subalansuoti. Jų metalinės dalys su porankiais ir medine sėdyne bei atlošu sudaro vientisą, vientisą visumą. Visos šių suolų gamybai naudojamos medžiagos nesukelia jokių alerginių reakcijų ir turi antistatinių savybių.

8. „vidaXL“ sodo suolelis 120 cm pilka mediena 47936

  vidaXL sodo suolelis 120 cm pilka mediena 47936

– 215 –

Žmonės, kurie domisi, koks sodo suolelis yra atsparus mechaniniams pažeidimams ir tuo pačiu metu yra gražios pilkos spalvos, turėtų rinktis „Vida XL“ gaminius. Jų siūlomas pigus, 120 cm aukščio sodo suoliukas bus praktiška bet kurio sodo puošmena. Galbūt sukurta nuostabi lauko laisvalaikio erdvė. Šiame modelyje yra lygus plieninis rėmas su elegantiška pilka apdaila. Šis geras sodo suoliukas sukurtas klasikiniu stiliumi, todėl puikiai tiks bet kurioje pasirinktoje vietoje. Jį galima naudoti terasoje, vidiniame kieme, žiemos sode, žiemos sode ir po atviru dangumi. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš patvarios medienos, kruopščiai nudažytos pilka spalva.

9. Namų ir sodo gėlių auksinis metalinis suolas

  Namų ir sodo gėlės Auksinis metalinis suolas

299 –

Dėl didelio susidomėjimo šiuolaikiniais sodo baldais vis daugiau žmonių tokių produktų ieško internetinėse svetainėse. Jie į paieškos sistemą įveda užklausą, kurie sodo suolai puikiai tiks miesto ir lauko erdvėse. Atsakymas į šį klausimą yra paprastas! Galite investuoti į gerus gerai žinomų gamintojų sodo suolus, pagamintus estetiškai ir funkcionaliai. Vienas iš produktų, kuris nusipelno ypatingo pripažinimo, yra „Home & Garden“ pigus metalinis sodo suoliukas „Flowers Gold“. Tai geras sodo suolas, kuris bus nepakeičiamas elementas oranžerijoje, miesto erdvėje ir namų valdoje. Gražiai dekoruotas, netradicinis atlošas su ažūrine konstrukcija suteikia šiam suolui nepakartojamą išvaizdą. Tai klasikinis, elegantiškas ir kruopščiai pagamintas produktas. Šis suolo modelis puikiai atrodys šalia tvenkinių ir sodo fontanų.

10. Vidaxl sodo suolelis 132Cm metalinis senovinis baltas

  Vidaxl sodo suolas 132cm metalinis senovinis baltas

624 –

Elegantiški ir pigūs „Vida XL“ sodo suolai yra produktai, kurie žavi savo dizainu. Metalas …