„Solimo“ sauso šunų maisto apžvalga

  • Baltymų / angliavandenių santykis – 8/10
  • Ingredientų kokybė – 6,5 / 10
  • Veislė – 5/10
  • Vertė – 8.5 / 10

7/10

Santrauka

Nors „Solimo“ nėra geriausias šuns maistas, „Solimo“ siūlo keletą geriausių šunų maisto produktų, esančių šioje kainų kategorijoje. Jų įsipareigojimas neturėti užpildų, pavyzdžiui, kviečių ir kukurūzų, suteikia jiems pranašumą prieš kitus biudžetinius prekių ženklus, tokius kaip „Purina One“, todėl jei jau naudojate pigesnį šunų maistą, siūlyčiau pereiti prie „Solimo“.

Mes išanalizavome daugiau nei 1500 šunų maisto formulių ir peržiūrėjome daugiau nei 120 šunų maisto prekių ženklų, kad suprastume jų įmonės vertybes, produktų pasirinkimą ir ingredientų kokybę. Tai padarėme sukūrę algoritmą, kuris įvertintų kiekvieną šunų maistą pagal maistinių medžiagų kiekį ir 10 geriausių ingredientų. Visi šunų maisto prekių ženklai buvo klasifikuojami pagal baltymų / angliavandenių santykį, ingredientų kokybę ir įvairovę.

Neseniai peržiūrėjome „Amazon“ naują „Wag“ šunų maisto prekės ženklą, kuris pasirodė 2018 m. Vasarą. „Wag“ buvo nauja „Amazon“ pastanga, o šunų maistą gali įsigyti tik „Amazon Prime“ abonentai, tačiau atrodo, kad jie turėjo omenyje didesnius planus, nes neseniai pristatė kitas šunų maisto prekės ženklas, vadinamas „Solimo“.

Įdomu tai, kad „Solimo“ nėra naujas prekės ženklas bendrovei – „Amazon“ jau prekiauja įvairiais buitiniais produktais su „Solimo“ prekės ženklu, įskaitant šiukšlių maišus, barzdaskutes, kavos puodelius ir kt. Panašu, kad „Solimo“ prekės ženklas yra skirtas vartotojams, besąmoningiems kainoms, kurie nori tinkamų produktų už pigią kainą, ir būtent tai atrodo „Solimo“ šunų maistas. Skirtingai nuo „Wag“ šunų maisto, kiekvienas gali nusipirkti „Solimo“ šunų maistą, nesvarbu, ar jis yra „Prime“ abonentas, ar ne.

Apie Solimo

Kaip minėta aukščiau, „Solimo“ yra bendras „Amazon“ prekės ženklas, kuris savo skėčiu parduoda įvairiausius produktus.

„Solimo“ šunų maisto produktų puslapyje pateikiama tokia informacija:

  • Pagaminta Oklahomoje su vištiena iš JAV ir aviena iš Naujosios Zelandijos
  • Be kukurūzų, be sojos, be kviečių recepto; be jokių dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, be cheminių konservantų
  • Pinigų grąžinimo visiško pasitenkinimo garantija

DUK teigiama, kad kiti ingredientai gaunami iš „įvairių pasaulio šalių“, o tai greičiausiai reiškia, kad kai kurios medžiagos yra iš Kinijos ir kitų pigių šalių.

Galite nusipirkti 5, 15 ir 30 svarų maišelių „Solimo“, šiuo metu yra du receptai – vištiena ir ryžiai, taip pat aviena ir ryžiai.

Ingredientų kokybė

Ne mėsoje mes nežinome, iš kur gaunami ingredientai, tačiau galime padaryti keletą prielaidų. Atsižvelgiant į mažą šio šunų maisto kainą (apytiksliai 40% pigesnį nei „Wag“ prekės ženklas ir maždaug tą pačią kainą kaip prekybos centrų prekės ženklai, tokie kaip „Purina One“), galime manyti, kad šis šunų maistas gaminamas iš pigesnių ingredientų iš pigių šaltinių.

Visi ingredientai ir analizė

Čia yra suskirstymas į tai, kas sudaro „Solimo“ vištienos ir ryžių receptas

Pilni ingredientai:

Vištienos, maltų miežių, šalutinio vištienos patiekalo (gliukozamino ir chondroitino sulfato šaltinis), grūdų sorgo, Gyvūnų riebalai (Konservuoti su tokoferoliais), aludarių ryžiai, džiovinti žirniai, džiovintų kiaušinių produktai, Natūralūs skoniai, Maltų linų sėmenų, monokalcio fosfato, Druska, Kalio chloridas, žuvų taukai (stabilizuoti sumaišytais tokoferoliais), inulinas (Prebiotikas), cholino chloridas, vitamino E papildas, cinko sulfatas, geležies sulfatas, cinko oksidas, niacinas, vitamino A priedas, vario sulfatas, biotinas, D-kalcio pantotenatas. , Mangano oksidas, vitamino B12 papildas, tiamino mononitratas, piridoksino hidrochloridas, menadiono natrio bisulfito kompleksas (vitamino K veiklos šaltinis), riboflavino papildas, natrio selenitas, kalcio jodatas, folio rūgštis, vitamino D3 papildas, kobalto karbonatas ..

Biudžetiniam šunų maistui šie ingredientai nėra baisūs, tačiau jie taip pat nėra įdomūs. Palyginkite šį ingredientų sąrašą su kažkuo panašiu į mūsų „Crave“ šunų maisto apžvalgą. „Solimo“ sąraše pastebėsite daug mažiau natūralių ingredientų ir daug mažiau įvairovės.

Ingredientų sąraše raudonai paryškinti yra tam tikri dalykai, kurių nemėgstame matyti, pavyzdžiui, bendrieji „gyvūniniai riebalai“ (kokie gyvūnai?), „Natūralūs skoniai“ (tai gali būti tiesiogine prasme bet kas) ir „druska“. „Tai nėra kažkas, ko norite pamatyti taip aukštai sąraše.

Tačiau bendras maistinių medžiagų suskirstymas nėra blogas ir turi pakankamai baltymų, kaip parodyta žemiau.

„Solimo“ šunų maistas neabejotinai yra pigesnė šunų maisto pusė, šiuo metu apie 1,10 dolerių / svaras.

„Solimo“ sauso šunų maisto produktų linija

„Solimo“ šiandien siūlo tik du skirtingus produktus – „Vištiena ir ryžiai“, taip pat „Lamb & Rice“. Šie šunų maisto produktai nėra parduodami kaip „Suaugusiųjų“ ar „Šuniukų“ šunų maisto produktai, tačiau jie turėtų būti tinkami bet kuriam šuniui, kurio dydis yra pakankamas, kad galėtų patikrinti gabalėlių gabaliukus.

Atsižvelgiant į tai, kad tai daugiau šunų maisto produktų biudžeto eilutė, nesitikėčiau, kad „Solimo“ netrukus išplės baltymų šaltinius už vištienos ir ėrienos ribų, nebent tai būtų jautiena. Paprastai tai yra pigiausi šunų maisto baltymų šaltiniai ir greičiausiai nėra daug paskatų plėstis. Kas perka „Solimo“, greičiausiai jį vilioja kaina.

Kur nusipirkti

„Solimo“ galima įsigyti tik per „Amazon.com“, ir atrodo, kad vargu ar tai pasikeis, atsižvelgiant į tai, kad tai yra jų pačių prekės ženklas.

Parašykite komentarą