Spynos: Kuris yra geriausias

Pastaraisiais dešimtmečiais saugumas tapo pagrindiniu daugelio namų ūkių rūpesčiu. Gyvename audringais protestų ir chaoso laikais, todėl nenuostabu. Norėdami sustiprinti šį saugumą, yra spynos. Mes kalbame ne tik apie klasikines spynas, bet ir apie kitas rūšis, tokias kaip nešiojamosios ar dviračių spynos.

Tai yra, kalbant apie mūsų privatumo ar privačios nuosavybės apsaugą, spynų požiūriu yra daugybė galimybių. Kad jūs šiek tiek geriau žinotumėte šią veislę ir kokie spynos gali prisidėti prie jūsų dienos, mes parengėme šį straipsnį. Atkreipkite dėmesį, nes mes nuodugniai išanalizavome geriausias žemiau esančias spynas.

Svarbiausias

 • Yra nešiojamų spynų, kurios suteikia jums papildomą saugumą, kai keliaujate į viešbučius ar per tokias platformas kaip „Airbnb“.
 • Geriausių spynų ANSI sertifikatas nurodo saugumo lygį. Akivaizdu, kad 1 yra aukščiausia ir suteikiama karjeros pasirinkimams.
 • Tarp pirkimo kriterijų turite įvertinti, ar pasirenkate skaitmeninį, ar klasikinį užraktą. Gilinamės į šį ir kitus veiksnius turinio pabaigoje.

Geriausios spynos: mūsų rekomendacijos

Spynų pasaulis yra sudėtingesnis nei atrodo. Ne tik todėl, kad šiandien turite tokių pat sudėtingų galimybių kaip nematomos spynos, bet ir dėl to, kad yra alternatyvų, kurių daugelis dažniausiai nepastebi. Mes kalbame apie nešiojamas spynas. Žemiau mes surenkame keturis geriausius spynos šiandien.

Geriausias nešiojamas užraktas

Šis „Akelask“ variantas, dar vadinamas kelioninėmis spynomis, suteikia papildomą saugumą jūsų kelionėms. Galite jį naudoti, pavyzdžiui, „Airbnb“ ar viešbutyje. Mes džiaugiamės, nes, be to, tai yra skandalo kaina.

Tai yra viena iš perkamiausių „Amazon“ spynų. Ir tai nenuostabu, nes vartotojai pabrėžia jo montavimo paprastumą, medžiagų tvirtumą ir tai, kaip gerai blokuoja visų tipų duris.

Geriausias skaitmeninis išmanusis užraktas

Manome, kad ši spyna puikiai tinka namams, bet ir maitinimo įmonėms, viešbučiams ar net sporto salėms. Priežastis? Tai leidžia jums žinoti, kas visada atveria duris. Kita vertus, tai suteikia galimybę sukurti atidarymo ar uždarymo laiko tarpsnius.

Vartotojai vertina labai paprastą montavimą, medžiagų kokybę ir didelę autonomiją (trunka nuo keturių iki šešių mėnesių).

Geriausias vidinių durų cinko lydinio užraktas

„Qrity“ mums siūlo šią puikią vidaus durų spyną. Cinko lydinys suteikia jai atsparumą, kuris niekada neskauda. Komplekte yra trys raktai, skirti durims užrakinti iš išorės.

Akivaizdu, kad pirmiausia turite atlikti matavimus, kad įsitikintumėte, ar modelis tinka jūsų durims (produkto puslapyje turite aiškinamąjį vaizdą). Jei taip, eik į priekį, nes ši galimybė yra paprastas paprastumas ir didelis saugumas.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie spynas

Dabar, kai mes patyrėme keletą geriausių šiuo metu galimų spynų, pakalbėkime šiek tiek apie patį produktą. Kaip galima patekti į saugiausias duris pasaulyje? O kaip su nešiojama spyna? Ar yra skirtingi saugumo lygiai? Į šiuos ir kitus klausimus atsakome toliau. Gerai įsidėmėkite!

Daugialypės spynos yra geriausios spynos, kai kalbama apie saugumą. (Šaltinis: Zhudifeng: 107626724 / 123rf.com)

Kokios yra spynos?

Rinkoje yra daugybė skirtingų spynų. Kiekvienas iš jų siūlo skirtingas funkcijas, taip pat unikalų saugumo lygį. Toliau trumpai išvardinome ir aptarėme šiuo metu galimų spynų tipus:

 • Cilindrinė spyna: Taip pat vadinamas „europinio profilio spynomis“, tai yra įprasta įėjimo į namus spyna. Jo sistema, kaip rodo jo pavadinimas, yra cilindro formos. Norint jį naudoti, reikia naudoti atitinkamą raktą. Į moderniausius modelius įeina antikumpis.
 • Vamzdinė spyna: Tokio tipo spynos dažnai pastebimos vonios kambariuose ar miegamuosiuose. Pagrindinė vamzdinių spynų charakteristika yra ta, kad jos leidžia užrakinti duris iš vidaus. Visa tai paspaudus paprastą mygtuką. Jie idealiai garantuoja privatumą.
 • Skaitmeninis arba elektroninis užraktas: Ši parinktis išsiskiria pažangiausiomis technologijomis ir avangardu. Kiekvieną kartą jie lažinasi daugiau (1). Pagrindinis jų privalumas yra tas, kad juos galima valdyti nuotoliniu būdu. Jie dažnai matomi viešbučiuose, biuruose, garažuose ir kai kuriuose visuomeniniuose pastatuose. Bet kokio išpuolio akivaizdoje jie sugeba automatiškai blokuotis, todėl yra labai saugūs.
 • Daugiataškis užraktas: Tai yra vienas saugiausių spynų tipų. Paaiškinimas randamas keliuose jo tvirtinimo taškuose. Todėl juos priversti nepaprastai sunku. Žinoma, dėl savo konstrukcijos ir technologijos jie dažniausiai naudojami tik šarvuotose arba šarvuotose duryse.
 • Ratlankio užraktas: Jie kontrastuoja su nematomomis spynomis, kurioms skiriame platų straipsnį „REVIEWBOX“, nes, skirtingai nei šie, jie yra matomi. Juos galima priversti svirtimi. Mūsų patarimas yra toks: jei ketinate įdiegti tokio tipo spyną, sujunkite ją su kita, kad padidintumėte saugumą.
 • Įleidžiama spyna: Įleidžiamas spynas lengva pamatyti, nes jos dažniausiai naudojamos prie namo durų. Nėra paslapties: tai įleidžiamos spynos ant pačių durų. Vienintelė matoma dalis yra skylė, reikalinga raktui valdyti. Jie gerai veikia tiek medines, tiek metalines duris.
 • Spynos arba kombinuotos spynos: Nors tai nėra tipinė spyna, tačiau jie taip pat yra šeimos dalis. Idealiai tinka apsaugoti dviračius ar motociklus. Norėdami jais manipuliuoti, jie dažniausiai naudoja skaičių kombinavimo sistemą.

Spynų pranašumai ir trūkumai

Jei jūsų neįtikina spyna, kurią įdiegėte namuose, taip pat jei ieškote spynos savo verslui ar savo kambariui, investuokite į juos. Nedvejok. Jei vis dar nesate tikras, tada pateikiame spynų privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Palyginti lengva įdiegti (priklauso nuo tipo ir modelio)
 • Jie nėra labai brangūs
 • Patvarus
 • Yra valdomų skaitmeninių alternatyvų per programa
 • Papildomam saugumui galima derinti su esamomis spynomis
 • Yra nešiojamų kelionių variantų
 • Jie parduodami ne tik tradicinėms durims, bet ir daiktams, pavyzdžiui, motociklams ar dviračiams

Trūkumai

 • Baterijos parinktys reikalauja žinoti apie tai
 • Netinkamas diegimas gali sukelti pažeidžiamumą

Kuo skiriasi 1, 2 ir 3 lygio durų spynos?

Daugumoje spynų naudojama ANSI vertinimo sistema (Amerikos nacionalinis nuobodžiaujančių ir iš anksto sumontuotų spynų ir skląsčių institutas). Šiuo metu yra trys ANSI lygiai, kurie nustatomi remiantis važiavimo dviračiu, sukimo, veikimo, smūgio ir surinkimo bandymais. Trumpai apžvelkime kiekvieną iš jų:

 • 1 lygis: Idealiai tinka komerciniam naudojimui. Jie leidžia mažiausiai milijoną atidarymo ciklų. Tai aukštos kokybės ir saugos spynos, skirtos profesionaliam naudojimui.
 • 2 lygis: Jie turi pateikti mažiausiai 400 tūkstančių angų. Jų dažniau būna gyvenamajame rajone, nors jų galima rasti kai kuriose parduotuvėse. Apsaugos lygis: vidutiniškai aukštas.
 • 3 lygis: Turėdami standartinį saugumo lygį, jie yra dažniausiai pasitaikantys ANSI užraktai rezidencijose. Jie siūlo mažiausiai 200 tūkstančių angų.

Yra trys ANSI pažymėjimo lygiai, atsižvelgiant į saugumo laipsnį ir jei jis naudojamas profesionaliai, pusiau profesionaliai ar gyvenamojoje vietoje. (Šaltinis: „Chairak“: 32449548 / 123rf.com)

Kaip naudoti nešiojamą užraktą?

Spynelių pramonė akivaizdžiai auga (du). Tai leido atsirasti tokių alternatyvų kaip nešiojamieji užraktai. Bet kaip naudotis nešiojama spyna? Na, neturėtumėte jaudintis per daug, nes tai nėra pernelyg sudėtingi įrenginiai:

 • Patikrinkite tarpus tarp durų ir rėmo. Ar gerai tinka nešiojama spyna?
 • Įveskite nešiojamą užraktą kad atitiktų durų skląsčio išpjovą.
 • Uždaryk duris ir vėliau įdėkite metalinį strypą į skylės perteklių.
 • Žinoma, Yra įvairių tipų nešiojamų spynų. Jei šios gairės netaikomos jūsų, atidžiai perskaitykite instrukcijas.

Kaip patekti į saugiausias duris pasaulyje?

Normalu, kad jums rūpi jūsų saugumas. Todėl pateiksime jums keletą gairių, kad sužinotumėte, kaip patekti į saugiausias duris pasaulyje. Nes spyna yra būtina, tačiau tai nėra vienintelis elementas, užtikrinantis saugumą:

 • Pasirinkite kokybiškas duris: Šia prasme šarvuotos durys yra puikus pasirinkimas.
 • Užraktas, geriausias maksimalus saugumas: Tam geriau pasirinkti spyną su sistema antikumpis (bent jau jei ketinate apsaugoti centrines duris). Apie jį galite paskaityti daugiau antikumpis šiame straipsnyje apie saugos boulerius.
 • Jei galite padengti užrakto žymę, tuo geriau: Jei jis yra matomas, geriau jį kažkaip padengti. Tai apsunkins būsimų užpuolikų reikalus, nes kiekvienas prekės ženklas turi savo mechanizmus.
 • SJei vis dar nesate patenkintas, galite įdiegti nematomą fiksatorių arba užraktą. Šis paskutinis variantas yra labai saugus, nes jį įdiegęs jis slepiasi nuo įsibrovėlio. Taigi jūs negalite juo manipuliuoti.
 • Stiprina kitas pažeidžiamas vietas, tokias kaip langai. Jei nusikaltėlis gali įsiveržti į jūsų namus pro langus, nenaudinga sutelkti dėmesio į saugiausių durų pasaulyje įsigijimą.

Geros spynos pirkimas apsaugo, tačiau svarbu ir durų kokybė ar, pavyzdžiui, langai. (Šaltinis: „Nukoonrat“: 109471924 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Tik pirmąjį 2021 m. Ketvirtį namuose, įstaigose ir kituose objektuose įvykdyta daugiau nei 30 000 apiplėšimų (3). Todėl įprasta yra tai, kad jūs gaunate gerą spyną. Bet kurią pirkti? Žemiau pateikiame keletą pirkimo kriterijų. Analizuokite juos ramiai, nes tai yra jūsų saugus elgesys daug ramesnę dieną.

objektyvus

Ką jūs norite apsaugoti? Visame straipsnyje kalbėjome ir apie dviračių ar motociklų spynas. Jūs taip pat turite nešiojamų spynų, kurios yra skirtos konkretiems scenarijams, ty naudoti, pavyzdžiui, viešbučio kambariuose. Todėl pirmiausia turėtumėte pagalvoti, koks yra jūsų apsaugos tikslas.

Kai žinosite, ko norite užrakto, bus laikas ieškoti to, kuris labiausiai …