Stacionarių dviračių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jūs neturite laiko prisijungti prie sporto salės ir reguliariai mankštintis? O gal ketinate palaikyti formą ir gerą formą namuose? Atsižvelgiant į šiuos poreikius, buvo sukurtas stacionarių dviračių sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, suartins pagrindinius atskirų modelių pranašumus ir galbūt paveiks galutinį sprendimą dėl pirkimo. Geras treniruoklis bus kompaktiškas ir tikrai patvarus. Ji taip pat turi suteikti tam tikrą funkciją, susijusią su tokio tipo mokymais.

Stacionarių dviračių sąrašas – geriausių stacionarių dviračių TOP 10

Geriausių stacionarių dviračių aprašymas

1. „Zipro Drift“

  „Zipro Drift“

699 –

Analizuodami kokį stacionarų dviratį pirktiverta patikrinti „Zipro Drift“. Nepaisant individualių poreikių specifikos ar pažangos lygio, tai užtikrina tinkamą funkcionalumą. Pagrindiniai prietaiso pranašumai yra šie: 120 kg svorio reguliavimas, reguliuojama sėdynė, jutikliniai jutikliai, specialūs laikikliai kojoms ir tikslus ekranas. Net ir namuose galite užbaigti treniruočių planą šimtu procentų. Asmuo gauna informaciją apie: nuvažiuotą atstumą, sudegintų kalorijų skaičių, laiką, dabartinį greitį ir savo parametrus. Per didelio tempo atveju galite stabilizuoti pulsą ir atnaujinti tolesnę veiklą. Kitas privalumas yra tai, kad norint laikyti tokį dviratį pakanka nedidelės vietos name ar bute. „Zipro Drift“ turi konfigūruojamą magnetinio pasipriešinimo ir stabdymo sistemą. Ant vairo ir pedalų yra praktiškų, neslidžių aksesuarų, naudingų prakaituojančioms kojoms ar rankoms.

2. „Zipro Hulk Rs“

  „Zipro Hulk Rs“

1499 –

Šios kategorijos produktų galimybės taip pat yra „Zipro Hulk RS“ dviratis. Tai prietaisas, kuris vienodai paplitęs profesionaliuose fitneso klubuose. Tai suteikia daugybę naudingų galimybių, formuoja figūrą ir gerina būklę. Šis treniruoklis yra šiek tiek kitokios formos, nes tai yra vadinamasis magnetinis kryžminimo treniruoklis. Veikimo principas yra panašus, tačiau sportuojantis žmogus juda stovėdamas, o tai taip pat palengvina stuburą. Be to, yra rankų judesiai, todėl padidėja bendras aktyvumas. Įrenginyje, be kitų dalykų, yra magnetinio pasipriešinimo sistema, aštuoni apkrovos lygiai, vandens butelis rinkinyje, prislopintas smagratis ir išlyginamosios kojos. Norėdami naudoti šią įrangą namuose, turėtumėte skirti daugiau vietos. Kartais tai yra atskiras mokymo kambarys. Todėl elipsė yra alternatyva klasikiniam įrenginiui, skirtam važiuoti nejudant. Tai taip pat gali būti nuoroda kaip pasirinkti treniruoklį ir mėgautis geru pirkiniu.

3. Sapphire Vintage Black Red

  Derliaus safyras juodas ir raudonas

– 398 –

Gera ir pigi treniruočių įranga gali puikiai atlikti savo funkciją. Pavyzdys yra „Sapphire Vintage Black Red“ modelis, kuris tinkamai tarnaus būsimam savininkui. Tai tikrai yra geras treniruoklis, su: aiškiu ekranu, galimybe reguliuoti treniruočių apkrovas, kojų laikiklius ir patikimus jutiklinius jutiklius. Visa tai turi įtakos informacijai apie sudegintas kalorijas, dabartinį greitį, nuvažiuotą atstumą ir laiką. Taigi galite lengvai suplanuoti kitus epizodus, kad galėtumėte tinkamai stebėti savo pažangą. „Sapphire Vintage Black and Red“ yra puikus sprendimas rudens ir žiemos laikotarpiu, kai važiuoti įprastu dviračiu kartais būna sunku. Taip yra dėl sunkių oro sąlygų ir paviršiaus būklės. Norint geriau patekti į vasaros sezoną, prieš einant maršrutu verta stabilizuoti formą. Šis dviratis yra: originalaus dizaino, patogus balnas, taip pat atsparus netyčia padarytai žalai. Lieknėjimo diržą galite gauti nemokamai.

4. Iso Trade Malatec 10015 balta

  „Iso Trade Malatec 10015 White“

– 384 –

Svarstydamas koks stacionarus dviratis bus teisingas pasirinkimas, verta išbandyti ISO Trade Malatec 10015 White. Tai pasiūlymas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems tokios įrangos vartotojams. Jis, be kita ko, išsiskiria tuo, kad turi: palyginti mažą dydį, reguliuojamą sėdynę, aiškų ekraną ir patvarių metalinių guolių naudojimą. Toks dviratis nesukels nemalonaus ir varginančio triukšmo. Tai gali būti labai varginantis ilgai vartojant. Nuolatinis pulso stebėjimas leidžia reguliuoti važiavimo tempą ir kontroliuoti pasiektus rezultatus. Tai labai svarbu, nes tai leidžia sistemingai padidinti apkrovą be staigių pokyčių. „ISO Trade Malatec 10015 White“ yra dvikryptis, todėl jį galima sukti į priekį ir atgal. Stacionariomis sąlygomis tai yra būdas sumažinti nuobodulį ir ištaisyti dabartinį ritmą. Neslystantis stabilizatorius apsaugo nuo slydimo ir galimo iškritimo.

5. „Hop-Sport Hs-010H Rio Lime“

  „Hop-Sport Hs-010H Rio Lime“

– 398 –

Pateikta treniruoklių sąrašas pristato „HOP-SPORT HS-010H Rio Lime“ modelį. Jo naudojimas gali būti susijęs su pasiruošimu vasaros sezonui ar noru pagerinti būklę ir figūrą. Tai yra alternatyva lankymui sporto salėje, kuri taip pat leidžia sutaupyti laiko ir prenumeratos išlaidų. Pavyzdžiui, šis dviratis turi šiuolaikišką dizainą, tikslų matavimo kompiuterį, šešių pakopų sėdynės aukščio reguliavimą ir galimybę reguliuoti apkrovos lygį. Ši konfigūracija leidžia deginti kalorijas, bet taip pat atstatyti raumenis po traumų ar traumų. Šio tipo įranga turi specialias trinkeles, apsaugančias nuo grindų subraižymo ir netyčinio dviračio judėjimo. Vartotojas įgyja reikiamą stabilumą, taip pat dėl ​​pedalų fiksavimo diržų. Kartais šiek tiek didesniu tempu kojos gali atsiklaupti tinkamai. Toks elementas veiksmingai užkirs kelią šiai rizikai. Prietaiso svoris yra maždaug 12 kg, todėl prireikus jį galima perkelti.

6. Hms H6191W baltas magnetinis elipsinis treniruoklis

  Hms H6191W baltas magnetinis elipsinis treniruoklis

– 1525 –

Geriausia šios kategorijos įranga turės „HMS H6191W White Magnetic Elliptical“ pranašumų. Tai yra alternatyva tradiciniam treniruokliui ir ją galima rasti daugelyje fitneso klubų. Pratimai atliekami stovint, o pedalus vienu metu lydi viršutinė kūno dalis. Dėl to jūs galite visapusiškai formuoti figūrą ir rūpintis atskirų raumenų raida. Tokie jie ir yra geriausi stacionarūs dviračiaikuri ne visada bus tradicinė treniruočių įvairovė. Pažangesnė forma yra kroso treniruoklis, kuris taip pat gali būti būdas sumažinti nuobodulį. Tam tikras nepatogumas yra būtinybė skirti daugiau vietos įrangai įdėti. Tačiau aktyvus laisvalaikis gali teigiamai paveikti jūsų išvaizdą ir sveikatą. HMS H6191W baltas magnetinis elipsinis treniruoklis turi: patvarumą iki 110 kg, borto kompiuterį su galimybe perduoti į mobiliuosius įrenginius ir suderinamumą su „Fit Hi Way“ ir „iConsole +“ treniruokliais.

7. „York Fitness C Performance“

  „York Fitness C“ pasirodymas

606 –

Svarstydamas kokį stacionarų dviratį pasirinktiVerta apsvarstyti „York Fitness C Performance“. Šis įrangos modelis išsiskiria: reguliuojamas krovinių ir sėdynės aukščio lygis, tikslūs sudegintų kalorijų ir nuvažiuoto atstumo matavimai, taip pat daugybė neslystančių elementų. Jie užtikrina apsaugą didesniu treniruočių tempu, užtikrinant visišką stabilumą. Įrenginyje taip pat yra galimybė pakeisti vairo ir transportavimo ratų nustatymą. Individuali konfigūracija leidžia jums palengvinti stuburą ir užimti optimalią padėtį. Tai svarbu mankštinantis ilgesnį laiką, nes taip išvengiama galimo raumenų patempimo ir kitų traumų. Tai taip pat suteikia galimybę sustiprinti pastangas, kaip nurodė gydytojas ar dietologas. „York Fitness C Performance“ yra parama numetant nereikalingus kilogramus, tačiau yra ir keletas anatominių apribojimų. Tai gali būti iki 170 cm ūgio ir iki 100 kg svorio asmuo. Tai yra minėto dviračio tikslas.

8. „Hop-Sport Hs-2070“ grafito oniksas

  „Hop-Sport Hs-2070“ grafito oniksas

688 –

Daugeliui vartotojų tai yra nepaprastai svarbu koks stacionarus dviratis pateisinti jų lūkesčius. Tinkamas pasirinkimas gali būti „HOP-SPORT HS-2070 Graphite Onyx“, kuris yra patikimas veikiant net intensyvių treniruočių metu. Kartais tai yra svorio metimo forma, o kartais kojų raumenų stiprinimo būdas. Nepaisant numatytos paskirties, būtina atkreipti dėmesį į: puikią važiavimo simuliaciją, palyginamą su įprastu dviračiu, pastovų širdies ritmo valdymą, vairo ir sėdynės aukščio reguliavimą. Paskutinis iš jų leidžia jums tinkamai laikytis ir palengvinti stuburą. HOP-SPORT HS-2070 grafito oniksas, išskyrus klasikinius matavimus, turi SCAN modulį. Tai leidžia nustatyti bendrą treniruočių vieneto efektyvumą. Jis matuojamas lyginant ir lyginant: atstumą, laiką, sudegintas kalorijas ir darbo krūvio laipsnį. Maksimalus treniruoklio svoris gali būti 120 kg, kad būtų užtikrintas visiškas saugumas. Augant nėra jokių konkrečių apribojimų.

9. „Zipro One S Gold“ 5240

  „Zipro One S Gold 5240“

499 –

Atsakyk į klausimą, koks treniruoklis namams tai geriausia, ji gali būti sudėtinga. Geras variantas yra, pavyzdžiui, „Zipro One S GOLD 5240“, leidžiantis nuolat stebėti savo rezultatus. Tai taip pat bus naudinga planuojant savo treniruočių procesą, nes jūs galite palaipsniui didinti ar taisyti krūvius. Šis prietaisas, be kitų, turi: lengvai skaitomą ekraną, jutiklinius jutiklius, reguliuojamą sėdynės aukštį ir neslystančius elementus. Svarbus papildymas taip pat yra knygų palaikymas ir vieta telefonui. Toks stacionarus važiavimas su ilgesnėmis treniruotėmis …