Sulankstomas gultas: kas yra

Geras oras pagaliau čia! Ir kartu su ja noras patekti į saulę ir mėgautis atpalaiduojančia akimirka mūsų baseine ar paplūdimyje. Nesvarbu, ar jūs labiau esate gėlavandenis, ar sūrus, mums visiems būdinga tai, kad jaučiamės komfortą. Ir ar galite sugalvoti ką nors patogesnio nei sulankstomas gultas?

Mes taip pat. Dėl šios priežasties sukūrėme šį vadovą, kuriame jums viską pasakojame apie tai, kas taps geriausia mūsų sąjungininke šią vasarą. Dar neturite? Ar manote, kad laikas modernizuoti savo? Skaitykite toliau ir sužinokite apie geriausius patarimai padaryti tai!

Svarbiausias

  • Kad ir ką jie pasakytų, degintis ant žemės (smėlyje ar žolėje, nesvarbu) nėra tas pats, kas ant gulto. Ir jei jis taip pat yra sulankstomas ir galite jį pasiimti visur, kur einate, tuo geriau.
  • Laikui bėgant sulankstomi gultai buvo modernizuoti ir šiandien mes galime mėgautis išties patogiais ir praktiškais modeliais.
  • Žinoma, norint nesigailėti dėl mūsų pasirinkimo, būtina atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip forma, medžiagos, perkeliamumas ar priedai. Mes to norime!

Geriausi sulankstomi gultai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Žinome, kad nekantraujate mėgautis pelnyta pertrauka, apie kurią galvojote nuo tada, kai atsisveikinome su praėjusių metų vasara. Dėl šios priežasties ir tam, kad jums būtų lengviau rasti naują sulankstomą gultą, mes paruošėme jums geriausių rinkoje pasirinkimą. Patikrinkite!

Geriausias sulankstomas medinis gultas

Šis gultas pagamintas iš buko medienos, ypač patogus ir labai praktiškas. Jį galima rinktis iš daugybės spalvų, todėl galite pasirinkti labiausiai patinkantį. Kėdutės matmenys: plotis 57 cm. Audinio ilgis: 105 cm.

Jūsų sėdynės audinys yra aukštos kokybės, labai tvirtas ir atsparus, pagamintas iš kvėpuojančio poliesterio ir medvilnės. Jis gali išlaikyti iki 110 kilogramų savo audinį.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti tokias medžiagas kaip mediena savo gultui ir norite patogumo bei tradicinių, šis produktas idealiai tinka jūsų pageidavimams.

Geriausias sulankstomas plieninis gultas

Šis gultų modelis yra ir sulankstomas, ir gulintis. Jo struktūra yra labai atspari, pagaminta iš plieninio rėmo, ji suteikia mums didelį stabilumą. Audinys yra Oksfordas, patvarus ir lengvai valomas. Jo dizainas yra labai novatoriškas. Jis turi 4 pakreipimo lygius. Jame yra minkšta ir labai patogi pagalvė.

Išskleisti jo matmenys: 190 x 56 x2 8 cm. Jo sulankstomi matmenys: 80 x 58 x 14,5 cm (ilgis x plotis x aukštis). Palaiko iki 120 kg svorio.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti tokias medžiagas kaip plienas kaip savo gulto komponentus, o labiau už patogumą ir perkeliamumą, tai yra teisingas pasirinkimas.

Geriausias kainos ir kokybės santykio sulankstomas gultas


„SONGMICS“ gultas, gulimas gultas, su atloštu galvos atlošu, atlošu ir skėčiu nuo saulės, lengvas, sulankstomas, 53 x 193 x 29,5 cm, apkrova 150 kg, skirta sodui, tamsiai pilka GCB19UV1


„SONGMICS“ gultas, gulimas gultas, su atloštu galvos atlošu, atlošu ir skėčiu nuo saulės, lengvas, sulankstomas, 53 x 193 x 29,5 cm, apkrova 150 kg, skirta sodui, tamsiai pilka GCB19UV1

Šis gultas, išskyrus sulankstomą, yra gulintis. Jis turi rgalvos atrama (ir pagalvėlė) ir labai patogus atlošas, taip pat su skėčiu nuo saulės. Visos šios gulimos vietos. Yra daugiau nei vienos spalvos.

Pagaminta iš geležies ir labai atspari. Sėdynė pagaminta iš sintetinio audinio, atsparaus UV spinduliams. Palaiko iki 150 kilogramų. Jo uždara konstrukcija turi dvi rankenas, kurios palengvina jos gabenimą iš vienos pusės į kitą.

Redakcinis vertinimas: Jei pageidaujate kokybiško gulto už prieinamą kainą, šis modelis idealiai tinka jūsų poreikiams. Nešiojami, patogūs ir geros kokybės.

Geriausias sulankstomas gultas paplūdimyje

Šis sulankstomas gultas suteikia mums daug komforto ir yra labai patrauklaus dizaino. Pagaminta iš juodo plieno ir tekstileno ant sėdynės audinio. Jis turi pakreipimo mechanizmą.

Jo matmenys yra: 95 x 65 x 106 cm. Lakuota antikoroziniais dažais. Taip pat pagaminta iš atsparaus ir patvaraus 25 mm vamzdinio plieno.

Redakcinis vertinimas: Jei tai, ką jums rūpi gultas, yra jo patogumas ir patrauklus dizainas, tai yra puikus pasirinkimas jums.

Geriausias aukštos klasės sulankstomas gultas

Visavertis 2×1. Galite įsigyti du aukštos klasės gultus už labai gerą kainą. Jis turi rnuimamas galvos atrama ir vieta akiniams. Šie gultai yra sulankstomi, sukuriantys kompaktišką saugyklą ir juos lengva transportuoti.

Jo struktūra yra gana saugi ir atspari. Jis pagamintas iš patvaraus plieno, o sėdynė pagaminta iš Oksfordo medvilninio audinio.

Redakcinis vertinimas: Jei jums svarbiausia yra aukščiausios klasės gaminys, jo kokybė labiau nei kaina, šis gultas tinka jūsų poreikiams.

Geriausias sulankstomas gultas, skirtas naudoti šeimai

2×1 gultuose. Jis turi daugybę vietų, todėl galite keisti pagal savo pageidavimus. Jame yra nuimamas ir reguliuojamas galvos atlošas, kuris suteiks jums didesnį komfortą. Jis taip pat turi spyną, kad išlaikytų jūsų pasirinktą padėtį.

Pagaminta iš plieno su antikoroziniais dažais. Sėdynės audinio medžiaga yra tekstilė. Yra įvairių spalvų. Atviro ir sėdimo gulto matmenys: 63 x 88 x 111 cm. Atviro ir gulimo gulto išmatavimai: 63 x 146 x 90 cm.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote gulto savo sodui ar terasai, kuris užima nedaug vietos, tačiau pasižymi atsparumu ir dideliu komfortu, šis produktas jums puikiai tinka.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie sulankstomus gultus

Ar kada nustojai galvoti, ar visą šį laiką netinkamai pasirinkai saulės vonių aksesuarus? Jei pavyko taip toli, tikėtina, kad taip ir yra. Dėl šios priežasties norime atsakyti į visas tas abejones, kurios jums kyla dėl naujo sulankstomo gulto. Šaudyk!

Laikui bėgant sulankstomi gultai buvo modernizuoti ir šiandien mes galime mėgautis išties patogiais ir praktiškais modeliais. (Šaltinis: Tymonko: 102127039 / 123rf.com)

Kodėl verta rinktis sulankstomą gultą?

Gultų yra daug. Bet kodėl sulankstoma? Tai vienas iš dažniausiai pasikartojančių klausimų. O atsakymas tikrai paprastas: patogumas ir universalumas. Taip, kaip tu tai girdi. Su sulankstomu gultu turėsite visus tradicinio pranašumus ir:

 • Jie yra daug lengvesni ir lengviau transportuojami.
 • Šios savybės neprieštarauja patogumui, nes jo gamybos medžiagos taip pat yra kokybiškos ir turi daugybę priedų.
 • Sulankstyti jie yra labai kompaktiški ir gali būti laikomi bet kur.
 • Tai, kad jie yra kompaktiški, taip pat naudinga, kai norime juos nuvežti į automobilį į paplūdimį ar į kelionę.
 • Jie labai lengvai ir be jokių pastangų sulankstomi ir surenkami.

Skirtumai tarp sulankstomo gulto, paplūdimio kėdės ir hamako

Gerai, mes matome visus pranašumus, kuriuos turi sulankstomi gultai, ir jie mums patinka. Tačiau jei jau turime paplūdimio kėdę ar hamaką, ar gultas tikrai bus reikalingas? Taip ir ne. Tai priklauso nuo to, ko norite, nes šie trys elementai iš tikrųjų yra gana skirtingi. Pažvelkite į šią lentelę!
Sulankstomas gultas Paplūdimio kėdė Hamakas
Naudokite Tai praktiška ir funkcionalu tiek paplūdimyje, tiek baseine Jis naudojamas daugiausia paplūdimyje Tai nėra labai lengva transportuoti, todėl geriau jį naudoti baseine
Komfortas Tai labai patogu ir turi daugybę priedų Tai nėra taip patogu, bet yra atvejų, kai to pakanka dienai paplūdimyje Kalbant apie patogumą, jis yra pusiaukelėje tarp gulto ir paplūdimio kėdės
Nešiojamieji kompiuteriai? Jį lengva transportuoti, jis lengvai surenkamas ir išmontuojamas Jie suprojektuoti taip, kad būtų nešiojami Jie labiau skirti statinei sodo pozicijai užimti, nei gabenti
Dydis Nors atidarius jie yra dideli, jie sulankstomi labai kompaktiškai Jie yra mažiausi iš visų Jie tampa labai didelių gabaritų

Ar yra skirtingų tipų sulankstomų gultų?

Vaikinai, kaip tokie, ne. Bet, žinoma, ne visi sulankstomi gultai yra vienodi. Tuo mes norime pasakyti, kad, nors jie visi turi bendras savybes, yra tam tikrų aspektų, kurie juos išskiria. Pavyzdžiui:

 • Sulankstomi gultai su ratukais: Jie yra labai praktiški, nes ratai leidžia juos lengviau perkelti ir sulankstytus, ir ištiestus.
 • Paminkštinti gultai: patogiausia, nes jie turi paminkštinimą, kuris suteikia komfortą, o mes gulime ant jų.
 • Fiksuoti arba daugialypiai sulankstomi gultai: Nors dauguma dabartinių modelių yra kelių padėčių, tai yra, jie leidžia reguliuoti atlošą, vis dar yra fiksuotų.

Sulankstomi gultai yra daug lengvesni ir lengviau transportuojami.
(Šaltinis: Shiyan: 32754977 / 123rf.com)

Kurį iš jų geriau pasiimti į paplūdimį?

Kai gauname sulankstomą gultą, mūsų idėja yra galimybė jį lengvai transportuoti ir nuvežti tiek į baseiną, tiek į paplūdimį. Tačiau priklausomai nuo to, kokį naudojimą norime jam suteikti, turėsime atsižvelgti į kai kurias esmines savybes, kad tai būtų praktiška ir patogu mums.
Charakteristikos Baseinas papludimys Privatus sodas
Esminis Saulės atsparumas
Neperšlampamas
Greitai džiūsta
Su kišenėmis
Nešiojamas kompiuteris
Sulankstoma
Atsparus saulei
Neperšlampamas
Dizainas (tai yra sodo puošybos dalis)
Patogu
Rekomenduojamas Lengva transportuoti
Patogu
Su kišenėmis
Patogu
Atsparus saulei
Neperšlampamas
Nebūtina (neprivaloma) Sulankstoma
Dizaino
Dizainas Nešiojamas kompiuteris
Sulankstoma
Su kišenėmis

Ir kai aš jų nenaudoju, kaip turėčiau laikyti sulankstomus gultus, kad jie nesugestų?

Tai, be abejo, yra vienas iš pagrindinių sulankstomų gultų klausimų (ir bet kurio vasaros straipsnio). Saulės gultai turi būti patvarus gaminys, todėl būtina tinkamai juos prižiūrėti tais mėnesiais, kuriais mes jų nenaudojame.

Ar žinojote, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes turime keisti gultus iš vienos vasaros į kitą, yra neteisingas laikymas? Na taip, ir tai yra labai paprasta. Jūs tiesiog turite įsitikinti, kad savo gultus laikote toli nuo šviesos ir drėgmės pertekliaus.

Šiems daiktams galite įsigyti specialų dangtį arba tiesiog uždengti juos krepšiu. Žinoma, prieš laikydami nepamirškite jų gerai nuplauti (priklausomai nuo medžiagos). Žinoma, turėsite pakartoti šią operaciją, kai kitais metais vėl jas išsiimsite.

Sulankstomi gultai yra labai kompaktiški ir gali būti laikomi bet kur.
(Šaltinis: Petchmai: 93274352 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Iš pradžių gali atrodyti, kad lengviausia pasirinkti sulankstomą gultą. Tačiau, jei jūs tai padarote ne gerai, galite labai apgailestauti ….

Parašykite komentarą