Šunų lovų reitingas – kaip

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Parsinešdami šunį namo, turėtumėte jam suteikti patogų kampą miegui ir poilsiui. Gerą šunų lovą galima įsigyti už prieinamą kainą, todėl sprendimas pirkti lovą savo augintiniui neturėtų būti atidėtas. Jei jūsų augintinis dar neturi savo vietos namuose, sužinokite apie šunų lovų reitingą ir sukurkite vietą savo augintiniui jaustis saugiai, jaukiai ir šiltai. Statyk už geriausią šuns lovą!

Šunų lovų sąrašas – geriausių šunų lovų TOP 10

Geriausių šunų lovų aprašymas

1. Šunų kačių lovų suktinė 100x70cm XL dydis

  Katės šuns lovos atlošas 100x70cm XL dydis

79 –

Šunų lova katei. „Playpen“ 100×70 CM dydžio XL yra puikus pasirinkimas reikliam keturkojui. Taigi, jei jums įdomu, kokią šunų lovą pasirinkti, ir vadovaujate madingiems, moderniems namams, peržiūrimas modelis puikiai derės prie jo interjero. Jiems būdingas stilingas ir praktiškas pasirodymas. Šiuolaikiniai apmušalai atitinka dabartines dekoravimo rinkos tendencijas. Be to, lova yra itin patogi ir tinka daugumai veislių šunų, laikomų uždarose patalpose. Nepaisant to, lovos matmenys (išoriniai matmenys – 100 × 70 cm, ratlankio aukštis – apie 25 cm) rodo, kad ji skirta specialiai vidutinio dydžio šunims, kurie gulėdami ant minkštos lovos turės šiek tiek laisvos vietos. . Verta paminėti, kad ši pigi šuns lova yra pagaminta iš visiškai atsparios įbrėžimams ir įkandimui medžiagos. Lovoje yra didžiausias poliesterio siūlų ilgaamžiškumas, atsparus didžiausioms rūpesčiams. Lovos dugnas gerai prilimpa prie žemės, todėl sunku nekontroliuojamai perkelti lovą. Rekomenduojamą lovą galima plauti rankomis iki 30 ° C temperatūros.

2. „Unizoo“ šunų ir kačių lovų pliušinis Xs 40 cm šiltas tamsiai pilkas

  „Unizoo“ šunų ir kačių lovų pliušinis Xs 40cm šiltas tamsiai pilkas

– 59 –

Šunų lovų sąrašas yra sąrašas, kurio negalėjo praleisti „Unizoo Dog and Cat Bed Plush Xs 40Cm Warm Dark Grey“. Šios labai įdomios lovos mažam augintiniui yra geriausias sprendimas reiklioms ir madingoms namų damoms, nemėgstančioms nuobodulio ir snobizmo. Miniatiūrinis apvalus guolis bus puiki poilsio vieta tokiam pat mažam šuniui, sveriančiam mažiau nei 2,5 kilogramo. Tvartas tinka tik pasirinktoms veislėms, arba jis gali būti naudojamas kaip naminių kačių poilsio vieta. Lovelė pagaminta iš pliušo – minkštos ir malonios liesti medžiagos, kurią vaikai taip pat nori apkabinti. Lovos apačioje yra guminis neslystantis užvalkalas, neleidžiantis lovai judėti kambaryje. Tai, kas išdėstyta aukščiau, reiškia, kad lovą galima pastatyti ant bet kokių grindų – parketo, laminato, plytelių. Lova taip pat tinka skalbti skalbimo mašinoje subtiliu režimu, rankiniu plovimo režimu ar vilnos režimu.

3. Lasky šuns lova 50 cm

  Lasky šuns guolis 50 cm

– 87 –

Puiki išvaizda Lasky 50 cm šunų lova gali būti geriausias pirkinys. Todėl, jei nežinote, kokią šunų lovą pasirinkti, galite sėkmingai pasirinkti rekomenduojamą modelį. Tai produktas, kurį verta turėti savo namuose. Siūlomas guolis buvo siuvamas rankomis – rankomis pasižymi aukščiausia kokybė ir ilgaamžiškumas, siūlės nelūžta kaip siuvant mašina. Siekiant išvengti netolygaus pamušalo išdėstymo, lova yra siuvama kartu keliuose taškuose. Keturkojo draugo lovelė pagaminta iš 100% medvilnės. Apačioje iš išorės yra neperšlampamas kilimėlis, garantuojantis augintiniui šilumą. Tuščiavidurio pluošto užpildas taip pat atlieka izoliacinę funkciją. Rekomenduojamą lovą galima plauti rankomis iki 30 ° C temperatūros. Šią pigią ir patogią šunų lovą lengva judėti. Jo bendras svoris yra tik 0,5 kilogramo.

4. Sulankstomas „Playpen Lair“ šuns narvelis katė ruda 74X74X43Cm

  Sulankstomas „Playpen Lair“ kačių narvelis rudas 74X74X43Cm

– 59 –

Sulankstomas „Playpen Bed Cage Cat Cage Brown 74X74X43Cm“ yra pigi šuns lova, padėsianti pervežti mėgstamą augintinį. Ši sulankstoma, lengva ir tekstilinė smeigtukas pagamintas pagal aštuonkampį planą. Tai puikiai tinka mažiems šunims, šuniukams, katėms ir kitiems mažesniems augintiniams, pavyzdžiui, jūrų kiaulytėms. Galite pasisemti pasagų su savimi pasivaikščiojimams, ją laisvai nešiotis ir automobilyje. Siūloma žaidimų aikštelė gali būti naudojama kaip žaidimų aikštelė, bet ir kaip vienintelė įduba. Jis gali būti pastatytas terasoje ar balkone, kad gyvūnas galėtų pagauti saulę ir gryną orą. Smeigtukas taip pat gali būti naudojamas kaip augintinio uždarymas, kai šeimininkai yra toli nuo namų. Tai būtina procedūra, kai gyvūnas serga ar mėgsta išdykauti. Vienoje sagos pusėje yra patogus įėjimas ir išėjimas, pagamintas iš tinklelio, pritvirtintas užtrauktuku, ir „Velcro“. Liežuvėlio rėmas pagamintas iš spyruoklinės vielos, kuri leidžia greitai ir lengvai išskleisti bei sulankstyti. Sienose yra tinkliniai langai, kad gyvūnas galėtų tiekti orą ir stebėti aplinką.

5. Pripučiami „Cozydog“ valtukai šuniui Kordura Grey 80X60

  „Cozydog“ pripučiami valiai šuniui Kordura Grey 80X60

60 –

Šunų lovų sąrašas yra geri ir pigūs modeliai, iš kurių reikėtų išskirti „Cozydog Pontoon For Dog Kordura Grey 80X60“. Tai klasikinė lova, visada madinga ir noriai pasirinkta naminių gyvūnėlių savininkų. Be to, tai galbūt mūsų reitingo lyderis, nes jis dažnai vadinamas geriausia šunų lova. Pateikta šunų lova pagaminta iš kietos koduros, kuri daug geriau sugeba subraižyti ar įkąsti nei kitos populiarios medžiagos. Tai, kas pasakyta, reiškia, kad „Cozydog Ponton“ guolis gali atlaikyti ilgus sezonus, tarnaujant net ir labiausiai hiperaktyviam šuniui. Taip pat verta paminėti, kad patvari ir tvirta kodūra nepriima šunų plaukų, kurie nelimpa į medžiagą, kaip tai daroma su kitais nameliais. Todėl pakrovimui pakanka naudoti dulkių siurblį ar net drėgną skudurėlį. Be to, lizde yra išorinis dangtis, kurį galima lengvai nuimti skalbimui. Vidinė duobės dalis gali būti vėdinama. Pontonas užpildytas smulkiai sumaltomis poliuretano putomis, kurios puikiai izoliuoja keturkojį nuo žemės.

6. „Curver Bed Transporter 3in1 Beige Blue“

  „Curver Bed Transporter 3in1 Beige Blue“

– 239 –

„Curver Bed Transporter 3in1 Beige Blue“ yra neabejotinai geriausia šunų lova šioje kainų kategorijoje. Tai daugiafunkcis produktas. Jūsų augintinis gali tai naudoti kaip jaukią ir patogią poilsio vietą. Taip pat tinka gabenti. Savo augintinį galite saugiai gabenti automobilyje. Tai yra vienas iš kačių savininkų noriai pasirinktų modelių – dviejų lygių būdelė yra geriausia vieta žaisti ir pailsėti patogioms ir tinginėms katėms. Šį unikalų „3 viename“ gaminį galima lengvai išardyti nuėmus viršutinę dalį ir pasidarius atskirą patalynę – augintinis gauna du atskirus guolius, kuriuos galima laisvai sutvarkyti namuose. Pažymėtina yra madingas ir modernus dizainas, paprastų raštų, derančių prie šiuolaikinio interjero. Todėl, jei nežinote, kurią šunų lovą pasirinkti – namas „3 viename“ gali būti jaučio akis.

7. COMFY „Amelia“ lova 52cm

  COMFY lova Amelia 52cm

49 –

„COMFY“ lova „Amelia 52cm“ yra pigus modelis, kurio įsigijimas vis dėlto gali būti visiškai patenkintas pirkiniu. Ši patogi šunų lova, padengta patvaria vilna, gali suteikti jūsų augintiniui tikrą komfortą miego ir poilsio metu. Minkšta, ovali lovos struktūra su žemomis sienomis ir išpjova priekinėje dalyje leidžia laisvai naudotis lova be problemų patekti į vidų ir išorę. Naudojama vilna yra atspari nešvarumams ir švelniu režimu ją galima plauti rankomis ir skalbimo mašinoje. Be to, lizdą galima išvalyti dulkių siurbliu arba skudurėliu. Jie taip pat gali būti vėdinami, o tai taip pat atgaus gaivumą. Dėl mažo dydžio rekomenduojama patalynė geriausiai tinka mažoms veislėms. Tai taip pat gali gerai veikti naminių, išrankių kačių poilsio vieta.

8. Smėlio spalvos „Curver Knit Pet“ lova

  „Curver Knit“ naminių gyvūnėlių lova smėlio spalvos

188 –

Gera šunų lova gali būti patogi, patvari ir puikiai atrodys net moderniuose, gražiai dekoruotuose namuose. Ypač vertas dėmesio „Curver Knit Pet Bed Beige“ – naminių gyvūnėlių lova, turinti visas svarbiausias savybes, be to, atrodanti be galo įdomi. Peržiūrėtas modelis ilgą laiką gali būti patikimai naudojamas mažiems augintiniams – mažiems šunims ar katėms. Tvartas pagamintas iš gyvūnui saugaus ir aukštos kokybės plastiko, kurį rekomendavo Lenkijos veterinarai. Be to, lizdas yra atsparus pažeidimams. Išorinė danga nesubraižo ir nešvarėja. Galite visiškai nuvalyti drėgnu skudurėliu su putomis. Dėl unikalios rekomenduojamos lovos išvaizdos kartu su patogia pagalve jis tampa idealia vieta jūsų mylimam augintiniui.

9. Šuns guolis, krepšys šunų lovai Lian M 45cm 38396

  Šunų guolis, krepšys šunų lovai Lian M 45cm 38396

97 –

Šunų lova – krepšys šunims. Lian M 45cm 38396 yra gera ir pigi šuns lova. Rekomenduojamą, puikiai atrodančią lovą gamino garsi vokiečių kompanija „Trixie“. Tai puikiai tinka mažoms veislėms – Jorko, miniatiūrinių špicų, tibetiečių spanielių, pekinų, rusiškų žaislų ir visų veislių katėms, net ir didelėms, tokioms kaip Meino meškėnas. Jį taip pat gali naudoti kiti maži augintiniai, pavyzdžiui, triušis ar jūrų kiaulytė. Ši patogi lova pagaminta iš labai geros kokybės, storo veltinio, atspari purvui, įbrėžimams ir įbrėžimams. Į viršų …