Supratimas reiškia: kuri e

Kompresinės kojinės naudojamos kojų kraujotakai pagerinti. Tai yra švelnus spaudimas, kad kraujas cirkuliuotų aukštyn ir taip išvengtų patinimų ar krešulių, atsiradusių dėl traumos ar chirurginės intervencijos. Daugelis žmonių kenčia nuo šių problemų ir šiame produkte randa veiksmingą priemonę.

Tačiau jie taip pat naudojami gerinant sportinę veiklą ir siekiant išvengti traumų. Šiame straipsnyje mes pamatysime, kam jie skirti, kompresinių kojinių rūšis, kurias mums siūlo rinka, įvairius naudojimo būdus, kuriuos galime jiems suteikti, kaip jas įdėti ar kokią priežiūrą reikia, kad jos būtų geros.

Svarbiausias

 • Kompresinės kojinės yra kaip sveikatos produktas, tačiau tapo naudingu daiktu daugeliui sporto šakų.
 • Pagrindinė kompresinių kojinių funkcija yra pagerinti kojų kraujotaką.
 • Jo naudojimas, be daugelio kitų privalumų, apsaugo nuo nuovargio, malšina skausmą ir skatina raumenų atsistatymą.

Reitingas: geriausios kompresinės kojinės rinkoje

Toliau pamatysime įdomiausias rinkoje kompresines kojines. Kokybiški produktai, turintys geriausią įmanomą sertifikavimą ir puikų pirkėjų priėmimą. Jie yra universalūs daiktai, nors dažniausiai jie labiau naudojami sportinei veiklai ar kovos negalavimams, susijusiems su prasta kraujotaka.


„CAMBIVO 2 Pairs“ moteriškos kompresinės kojinės, vyriškos kompresinės kojinės, slaugytojų kompresinės kojinės bėgimui, darbui, dviračių sportui, bėgiojimui, bėgimui, sportui, skraidymui, kempingui


„CAMBIVO 2 Pairs“ moteriškos kompresinės kojinės, vyriškos kompresinės kojinės, slaugytojų kompresinės kojinės bėgimui, darbui, dviračių sportui, bėgiojimui, bėgimui, sportui, skraidymui, kempingui

17,99 EUR


Vyrų ir moterų 20–30 mmHg aukšto suspaudimo kojinės ir kojinės mankštai, bėgimui, slaugytojoms, medicininėms, nėštumo, motinystės, kelionių, skraidymo priemonėms, padidina ištvermę, sumažina nuovargį.


Vyrų ir moterų 20–30 mmHg aukšto suspaudimo kojinės ir kojinės mankštai, bėgimui, slaugytojoms, medicininėms, nėštumo, motinystės, kelionių, skraidymo priemonėms, padidina ištvermę, sumažina nuovargį.

20,99 EUR


„CAMBIVO 2 Pairs“ moteriškos kompresinės kojinės, vyriškos kompresinės kojinės, slaugytojų kompresinės kojinės bėgimui, darbui, dviračių sportui, bėgiojimui, bėgimui, sportui, skraidymui, kempingui


„CAMBIVO 2 Pairs“ moteriškos kompresinės kojinės, vyriškos kompresinės kojinės, slaugytojų kompresinės kojinės bėgimui, darbui, dviračių sportui, bėgiojimui, bėgimui, sportui, skraidymui, kempingui

17,99 EUR

1 pozicija: „Compressport R2 V2“ kompresinės kojinės, skirtos „unisex“ bėgimui

Šis modelis sukelia didesnį veršelių suspaudimą nei vienintelis, taip kad labai sumažina didelių raumenų vibraciją. Tai pagerina deguonies prisotinimą ir kraujotaką. Naudojamas krūvio metu ir po jo, jis sumažina skausmą, atitolina nuovargį ir pagreitina sveikimą.

Šių kompresinių kojinių viršuje randame ergonomišką skirtuką „K-Protect“, kuris sumažina kelio vibraciją 8%, šiek tiek suspaudžiant girnelės sausgyslę. Šis straipsnis yra unisex ir plačiai naudojamas bėgime, bet ir kitose sporto šakose, tokiose kaip dviratis.

Pozicija Nr. 2: Reignet kompresinės kojinės vyrams ir moterims

Šių kojinių laipsniškas suspaudimas suteikia reikiamą slėgį kiekvienai kulkšnies, kulno ir lanko daliai. Jie yra žymiai gydomieji, nors jie taip pat turi naudingų savybių naudoti darbe, kai kuriose sporto šakose ar ilgose kelionėse, kuriose reikia praleisti kelias valandas sėdint.

Tai apsaugo nuo nuovargio, pilvo pūtimo, mėšlungio ir padeda atsigauti raumenims. Palengvina padų fascito skausmą ir sąnarių standumą. Jie pagaminti iš antimikrobinės ir prieš kvapus medžiagos, sugeriančios drėgmę. Pėdos lieka sausos ir patogios. Jis neturi siūlių, galinčių pakenkti ar sukelti trintį.

3 pozicija: „REEHUT“ kompresinės kojinės vyrams ir moterims

Kompresinės kojinės, tinkamos bet kokiam sportui, lauko veiklai, darbams, reikalaujantiems kelių valandų stovėjimo ir ilgalaikių kelionių lėktuvu ar traukiniu. Siūlo gradiento suspaudimo technologiją (slėgis didžiausias ties kulkšniu ir palaipsniui mažėja koja aukštyn).

Jie tarnauja vyrams ir moterims. Į kainą įskaičiuotos dvi poros, kurios leidžia dažnai naudoti turint vieną porą, o kita plaunant. Ekonomiškai tai yra labai prieinamas produktas, todėl negalima reikalauti aukštos kokybės, nors vartotojai mano, kad jis suteikia labai geras garantijas.

4 pozicija: „Rwest“ unisex kompresinės kojinės

Nerasta jokių produktų.

Didelio našumo kompresinės kojinės, kuriose naudojami techniniai siūlai, užtikrinantys komfortą pratimo metu ir vėliau padedantys atsigauti. Rekomenduojama plačiam sportui: žygiams, svarmenims, važinėjimui dviračiu, bėgimui ir bet kokio tipo fizinei veiklai. Jie taip pat padeda sušvelninti varikozės ir kitų panašių negalavimų sukeliamą diskomfortą.

Laipsniškas suspaudimas nuo pėdos iki kelio padeda deguoniui tekėti ir pagerina raumenų veiklą, tuo pačiu sumažinant nuovargį. Kulnas ir pado atrama sumažina slėgio kaupimąsi ir trintį. Kad nepakenktų jo veikimui ir elastingumui, reikia laikytis prie gaminio pridedamų skalbimo instrukcijų.

Pozicija Nr. 5: „Velochampion“ unisex kompresinės kojinės

Standartinės kompresinės kojinės graduojamos nuo 20-30 mmHg (gyvsidabrio milimetrai, manometrinio slėgio vienetas). Šiuolaikiškos išvaizdos ir išlaikę griežtus laboratorinius tyrimus, dėl aukštų rezultatų jie puikiai tinka bet kokiam naudojimui, nesvarbu, ar tai būtų sportas, sveikata, nuovargis darbe ar ilgalaikės kelionės. Puikiai tinka motinystei ir po operacijos.

Jie yra pagaminti iš nailono ir elastano audinio (sintetinio pluošto, pasižyminčio dideliu elastingumu ir atsparumu), todėl jie pasižymi dideliu patvarumu. Puikiai sureguliuoti, jie sukuria greitą komfortą ir palaikymą. Vartotojo įvertinimai šiam produktui yra puikūs, patvirtinantys jo aukštą kokybę.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kompresines kojines

Dabar ieškokime atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus, ieškodami kompresinių kojinių, kurios geriausiai atitiktų mūsų poreikius. Sužinokime apie šio gaminio naudojimo pranašumus, kaip prailginti jo naudingo tarnavimo laiką, greičiausią būdą užsidėti ir pašalinti kojines su šiomis charakteristikomis arba kaip padidinti mūsų dydį.

Jei esate sportininkas, turite pasirūpinti net menkiausia detale, kad išnaudotumėte visas savo galimybes. (Šaltinis: spotpoint74: 84315763 / 123rf.com)

Kas yra kompresinės kojinės?

Maždaug ketvirtį amžiaus kompresinės kojinės, naudojamos iki tos dienos, siekiant padėti žmonėms, turintiems kraujotakos problemų, tokių kaip varikozė, išsiplėtė dėl skirtingų sporto būdų. Tai gaminiai, kurie švelniai spaudžia raumenis ir žymiai pagerina venų grįžimą.

Jie naudojami tokiose sporto šakose kaip lengvoji atletika, gimnastika, dviračių sportas, triatlonas ir apskritai bet kurioje kojų raumenų reikalaujančioje disciplinoje. Jau įprasta matyti profesionalus su šiomis kompresinėmis kojinėmis, tačiau tas pats, kas mėgėjų sportininkų.

Ar žinojote, kad pastaruoju metu kompresinės kojinės tapo labai madingos tarp bėgimo praktikų?

Kodėl jums reikalingos kompresinės kojinės?

Jei esate sportininkas, turite pasirūpinti net menkiausia detale, kad išnaudotumėte visas savo galimybes. Tai pasiekiama laikantis geros dietos, gerai planuojant ir tinkama sporto įranga. Kompresinių kojinių geresnis audinių aprūpinimas deguonimi garantuoja našumo padidėjimą.

 • Jie gerina ištvermę. Pagerėjus kraujotakai, mūsų deguonies suvartojimas yra mažesnis. Tai padidina pasipriešinimą ir kartu padidiname savo našumą.
 • Sumažinkite raumenų skausmus. Mūsų audiniai yra labiau maitinami, nes pagreitėja venų grįžimas.
 • Greitesnis atsigavimas. Po suspaudimo yra kompresinės kojinės. Jie mažina uždegimą ir išleidžia toksinus, be to, išlaikomi aukščiau aptarti poveikiai kojinėms, naudojamoms fizinio krūvio metu.
 • Subjektas. Raumenys yra griežtesni ir netraukia sausgyslių, o tai dažniausiai vertina sausgyslių ar padų fascitu sergantys žmonės.
 • Venkite šilumos nuostolių. Svarbus žiemai, nes mums yra šaltis ir lietus – elementai, skatinantys raumenų problemų atsiradimą.

Kokius suspaudimo tipus galime rasti?

Uniforma ir laipsniškas. Pirmasis veikia vienodai per visą koją. Paprastai jis naudojamas atlikus tam tikrą fizinę veiklą, kaip remontą ir trumpą laiką. Antrasis labiau suspaudžia čiurną ir palengvina kraujo grįžimą. Jis naudojamas varžybose ar treniruotėse, siekiant pagerinti sportininko pasirodymą.
Vienodas suspaudimas Palaipsnis suspaudimas
Suspaudimo vieta Tas pats suspaudimas kulkšnyje ir blauzdoje Jis turi didesnį suspaudimą kulkšnyje ir mažiau blauzdoje
Privalumas Jo naudojimas po sporto praktikos yra 90–120 minučių Gerina sportininkų pasirodymą varžantis / treniruojantis
Raumenų efektas Sumažina toksinus ir raumenų skausmo poveikį Ilgų kelionių metu jie palaiko kojų raumenis

Kaip prailginti kompresinių kojinių ilgaamžiškumą?

Kompresinės kojinės paprastai neturi trumpų ilgaamžiškumo problemų. Nepaisant to, mes turime būti atsargūs, kai elgiamės su jais, kad kuo ilgiau prailgintume jų naudojimo laiką IR kad jie išliktų geros būklės. Subtiliems drabužiams būtina skalbti rankomis, šiltu vandeniu ir muilu.

Kompresinės kojinės turi būti nusausintos jų nesukant ir nenaudojant šilumos šaltinių. Idealiu atveju jie turėtų išdžiūti ore, tačiau niekada neturėtų būti tiesioginių saulės spindulių. Norint išvengti skubėjimo ar streso, įdomu turėti dvi ar daugiau porų kojinių ir tokiu būdu sugebėti atlikti procesą be rizikos.

Kompresinės kojinės padės geriau aprūpinti audinius deguonimi ir tai garantuoja efektyvumo padidėjimą. (Šaltinis: spotpoint74: 91829756 / 123rf.com)

Kaip užsidėti kompresines kojines?

Kompresinių kojinių uždėjimas nėra labai sudėtingas, nors ir atrodo, jei tik žinome triuką. Žiniatinklyje galime rasti keletą pavyzdžių, reikia šiek tiek ieškoti „Google“ ar „YouTube“. Kol kas bandysime tai paaiškinti kuo paprasčiau:

 1. Apvers vidurkį.
 2. Kojinę uždėkite palikdami apatinę angą ties kulkšniu.
 3. Paimkite viršutinę angą ir ištieskite ją žemiau kelio.
 4. Jei norite pašalinti kojinę, turite atlikti procesą atvirkščiai.

Kaip sužinoti, kokį dydį dėviu kompresinėms kojinėms?

Tai nėra lengva užduotis, tačiau nėra kito pasirinkimo, jei norite, kad pirkimas būtų sėkmingas ir nesigailėtumėte dėl blogo pasirinkimo. Visų pirma, mes turime sutikti, kad kiekvienas gamintojas gali keisti savo …