Suvirintojo reitingas – geras ir įdegis

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar ieškote patikimos įrangos įvairių metalų ir kai kurių plastikų sujungimui? O gal dabartinis įrenginys neatitiko jūsų poreikių ar lūkesčių? Jis buvo sukurtas reaguojant į šias situacijas suvirinimo aparatų sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, palengvins tinkamo modelio pasirinkimą ir padės patikrinti papildomas funkcijas. Geras suvirintojas turi pasižymėti bendru darbo patikimumu, taip pat saugumu ir patogumu operatoriui.

Šiame puslapyje išvardytos visų rūšių suvirinimo mašinos. Jei ieškote konkretaus suvirinimo aparato tipo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Suvirintojo sąrašas – 10 geriausių suvirintojų

Geriausių suvirinimo aparatų aprašymas

1. „Lincoln Electric SpeedTec 200C“

  „Lincoln Electric SpeedTec 200C“

4214 –

Didelei daliai klientų geriausias suvirintojas yra „Lincoln Electric SpeedTec 200C“. Toks vertinimas visų pirma gaunamas dėl konkrečių įrangos naudingumo pranašumų. Tai, be kitų dalykų: spalvotas ir įskaitomas TFT ekranas, daugybė skyrių, naudingų mažiems priedams, daugiafunkcinis suvirinimas arba galimybė dirbti naudojant ilgintuvą. Reikia pridurti, kad pirkėjas gali pasikliauti sumažėjusiu elektros suvartojimu, kuris atsispindi sąskaitose už elektrą. Šis pranašumas pasiekiamas dėka specialaus PFC modulio. Tai labai indukcinė maitinimo šaltinio ritė, kuri pagerina galios koeficientą. „Lincoln Electric SpeedTec 200C“ tinka: CO2, argonui ir mišrioms dujoms. Be to, į šį suvirintoją komplekte yra kabeliai: masė, dujos ir galia, taip pat reikalingi ritiniai. Nors visos konstrukcijos svoris yra gana didelis, galimą gabenimą palengvina įmontuoti ratai. Todėl gabenant šį įrenginį neturėtų kilti didelių problemų.

2. „Bester“ 210-ojo keitiklio suvirinimo aparatas

  „Bester“ keitiklio suvirintojas 210-Nd

619 –

Analizuodami, koks suvirintojas verta pirkti, verta išbandyti „Bester Inverter 210-Nd“ modelį. Įrangos įsigijimo teisėtumą lemia konkrečios naudingumo vertės. Svarbiausi yra, pavyzdžiui: kompaktiškas dydis, kad būtų lengva perkelti, tikslus skaitmeninis ekranas, puikūs suvirinimo parametrai ir intuityvūs vertės nustatymai. „Bester Inverter 210-Nd“ taip pat turi IGBT technologiją, kuri reiškia bipolinių ir lauko MOS tranzistorių derinį. Rezultatas yra lengvas valdymas, kuris taip pat prisideda prie operatoriaus saugumo. Pateiktame suvirinimo aparate yra „Lift TIG“ modulis, kuris greičiau užsidega. Korpusas yra atsparus mechaniniams pažeidimams, todėl kyla pavojus, kad bus atliekama tam tikra suvirinimo veikla. Modelis pirmiausia skirtas mažo storio metalinėms konstrukcijoms sujungti. Puikiai tinka naudoti namuose ir paprastai asmeniniams poreikiams. Suvirintoją verta rekomenduoti, taip pat ir atsižvelgiant į pirkimo išlaidas.

3. Kraft & Dele KD 1855 m

  Kraft & Dele KD 1855 m

– 319 –

Viskas, geri suvirintojai turės savybių, panašių į „Kraft & Dele KD 1855“ modelį.Pagrindiniai eksploataciniai įrangos pranašumai: kompaktiški matmenys, patogumas nešiotis ir transportuoti, nuolatinio elektros lanko generavimas, taip pat didelis naudojimo universalumas. Paskutinis punktas susijęs, pavyzdžiui, su jungimu: anglinis plienas, legiruotasis plienas, nerūdijantis plienas, varis ir spalvotieji komponentai. Be to, turėtų būti nurodyta tinklo ir generatoriaus maitinimo galimybė. Tai naudinga tuo atveju, kai sunku patekti į darbo vietą, todėl susisiekti. „Kraft & Dele KD 1855“ taip pat būdinga PWM technologija. Tai generuoja daug energijos, kuri taip pat įgalina supjaustyti tam tikrą žaliavą. Suvirintojas komplektuojamas su: apsauginiu skydu, įžeminimo ir suvirinimo kabeliais bei vartotojo vadovu. Jis lengvai tilps į bet kurią automobilio bagažinę, ir jums nereikės jokios pagalbos jį ištraukti. Jis sveria apie keturis kilogramus. Taigi tai nepaprastai praktiška.

4. „Magnum MMA POWER VIP 4000“

  „Magnum MMA POWER VIP 4000“

– 393 –

Svarstydamas koks suvirintojas yra rekomenduojama, verta patikrinti „Magnum MMA POWER VIP 4000“ modelį. Platus funkcionalumas apima, pavyzdžiui: greitą lankinį uždegimą, apie 60% suvirinimo efektyvumą, keitiklio technologiją ir paprastą naudojimą. Tai įranga vartotojams, kurie neturi daug patirties ir tik susipažįsta su šiais darbais. Suvirintojas taip pat turi daugybę apsaugos nuo atsitiktinių sistemų: perkaitimo, kintamos įtampos, perkrovos ar stabilaus maitinimo trūkumo. „Magnum MMA POWER VIP 4000“ naudoja „Anti Stick“ modulį. Jo aktyvumas pastebimas trumpojo elektrodo ir suvirinamos medžiagos jungimo metu. Tai leidžia greitai nutraukti įtampą ir atjungti elementą. Komplekte yra nešiojimo dirželis, kurį prireikus galima pritvirtinti prie korpuso. Tai leidžia jums nešti suvirinimo aparatą ant peties, jo nešioti. 200 A galios pakanka prijungti: nerūdijančio ir karščiui atsparaus plieno, vario, aliuminio ir ketaus.

5. MAGNUM MIG WELDING MIG 208 ALU SINERGIJA

  MAGNUM WELDING MIG 208 ALU SYNERGY

1690 –

Geras suvirintojas turėtų turėti naudingumo pranašumų, panašių į „Magnum MIG 208 Alu Synergia“ modelį. Svarbiausi prietaiso privalumai: 40% ciklo trukmė, 5 mm elektrodo skersmuo, automatiniai ir rankiniai parametrų nustatymai, taip pat daugybė papildomų priedų. Pasirinktinį rinkinį sudaro: automatiškai tamsėjantis šalmas, reduktorius su dviem manometrais, suvirinimo laidai, daugkartinis cilindras, izoliatoriai, jungtys, antgaliai ir antgaliai. Ši suvirinimo mašina turi specialias programas, kurios modulius pritaiko prijungtų elementų charakteristikoms. Tai gali būti medžiagos iš ketaus, plieno, aliuminio ir spalvotųjų detalių. „Magnum MIG 208 Alu Synergy“ taip pat užtikrina puikų lanko valdymą, kuris žymiai pagerina operatoriaus tikslumą. Be to, turėtų būti nurodytas suvirinimo suvirinimo režimas, ypač naudingas atliekant intervencijas automobilio kėbule. Visa tai, kad būtų užtikrintas sujungimo elementų, pagamintų iš cinkuotų lakštų, ilgaamžiškumas ir stabilumas.

6. Kraft & Dele Kd1856

  Kraft & Dele Kd1856

299 –

Modelis „Kraft & Dele Kd1856“ yra pigus suvirintojaskuris turi savo užkietėjusius pasekėjus. Dauguma vartotojų daugiausia atkreipia dėmesį į: kompaktišką dydį, lengvą svorį, lengvą transportavimą, 60% darbo ciklo laiką, didelio našumo keitiklį ir PWM technologiją. Pastarasis taip pat leidžia iškirpti elementus nenaudojant kito prietaiso. Suvirintojas leidžia naudoti įvairius elektrodus, įskaitant: rūgštį, šarminę ir celiuliozę. „Kraft & Dele Kd1856“ reikia ne tik prijungti prie lizdo, nes galite naudoti elektros generatorių. Tai naudinga, kai medžiagos yra nepasiekiamoje vietoje. Terminis jutiklis ir aušinimo ventiliatorius yra režimai, apsaugantys nuo netyčinio perkaitimo ar perkrovos. Vartotojas taip pat turi apsaugą kaip „Anti Stick“ programą, kurios dėka elektrodas nebus visiškai perdegęs. Tai reiškia, kad nedelsiant nutraukiama srovė ir atjungiama nuo medžiagos. Jie yra: plienas, ketaus arba aliuminis.

7. Idealus PRAKTIK 205 DIGITAL PRAKTIK205D

  Idealus PRAKTIK 205 DIGITAL PRAKTIK205D

– 399 –

Svarstydamas kokie suvirintojai yra patikimi, taip pat verta įsigyti „Ideal Praktik 205 Digital Praktik205D“ modelį. Potencialūs įrangos pirkėjai tikrai įvertins: lengvą ir kompaktišką dizainą, vienfazį maitinimą, MMA valdymą, aiškų skaitmeninį ekraną ir elektroninį valdymą. Be abejo, yra naudingos tokios technologijos kaip „Hot Start“ ar „Arc Force“. Pirmasis iš jų palengvina lanko paleidimą, nes mažiau patyrę operatoriai turi problemų dėl elektrodo uždegimo. Kita vertus, antrasis yra užkirsti kelią atsitiktiniam išjungimui. Tai gali atsirasti, kai lašai liečiasi suvirinimo baseinu. Idealus „Praktik 205 Digital“ komplektas „Praktik205D“ apima: masės ir suvirinimo kabelį, vartotojo vadovą ir pečių juostą. Toks suvirintojas išsiskiria efektyvia aušinimo sistema, neleidžiančia prietaisui perkaisti. Visa tai papildo apsauga nuo trumpojo jungimo „Anti Stick“. Jis nedelsdamas nutraukia srovę, todėl galite nuplėšti lipnų elektrodą iš elemento.

8. „Lincoln Electric Bester Powertec i320C“ ADVANCED

  „Lincoln Electric Bester Powertec i320C“ IŠPLĖSTINĖ

8 799 –

Geriausias suvirintojas daugeliui vartotojų tai yra „Lincoln Electric Bester Powertec i320C Advanced“ modelis. Ši nuomonė pirmiausia yra patikimumo ir pritaikomumo rodiklis. Svarbiausi šios įrangos pranašumai yra šie: moderni ergonomika, puikūs lanko parametrai, ilgaamžė konstrukcija ir skaitmeninis ekranas. Suvirintojas taip pat turi intuityvų valdymo skydelį, kad būtų lengva valdyti. Po pradinio mokymo net ir mažiau patyrusiam operatoriui neturėtų kilti didelių problemų naudojant prietaisą. „Lincoln Electric Bester Powertec i320C Advanced“ taip pat automatiškai išsaugo pageidaujamus nustatymus. Todėl dažnai kartojamos veiklos atveju nereikia kiekvieną kartą tikrinti parametrų. Reikėtų pridurti, kad klientui taikoma trejų metų saugumo garantija, patvirtinanti šios mašinos kokybę. Jis pritaikytas pačioms sudėtingiausioms pramonės sąlygoms. Tarnavimo laiką galima dar labiau pailginti nustatant specialų „True Heavy Duty“ režimą.

9. Besteris Midimagsteris-1801 m

  „Bester Midimagster-1801“

1904 –

Pateikta suvirinimo aparatų sąrašas apima „Bester Midimagster-1801“ modelį, kurio įsigijimas atneš nemažai naudos. Svarbiausi prietaiso privalumai: terminė apsauga nuo perkaitimo, speciali lentyna dujų balionui, vielos išstūmimo reguliavimas, dviejų ritinių padavimo įrenginys ir intuityvus valdymas. Įranga tinka sujungti elementus iš aliuminio ir plieno: mažai legiruotus, nerūdijančius ir taip pat mažai anglies turinčius. „Bester Midimagster-1801“ …