Šviesos žiedas: kuris iš jų yra geriausias

Amžiuje, kuriame gyvename, beveik viskas sukasi apie vaizdą. Nepriklausomai nuo to, kas tu esi įtakotojas Arba turite mažą internetinę parduotuvę, todėl vaizdas, kurį projektuojate tinkluose, yra labai svarbus. Gerai, profesionalaus turinio kūrimas nėra pigus, bet kas, jei pasakysime, kad tai galite padaryti savo namuose su šviesos žiedu ir minimaliomis investicijomis?

Šviesos žiedai tapo labai populiarūs ir jais naudojasi daugybė fotografų ir filmuotojų – profesionalų mėgėjai-, „YouTube“ dalyviai ir instagramininkai, nes jie imituoja tikros studijos efektus. Šiame straipsnyje sužinosite, kam jie tiksliai skirti, kaip jie naudojami ir ką turėtumėte nepamiršti pirkdami, nepraleiskite to!

Svarbiausias

 • Nemanykite, kad kadangi nesate turinio kūrimo profesionalas, jums nereikia šviesos žiedo. Šis aksesuaras pastaraisiais metais tapo labai populiarus, nes jis yra labai universalus ir gali būti naudojamas daugeliu atvejų net mėgėjas.
 • Žiedinė lemputė gali turėti fluorescencinio tipo lempas arba LED lemputes. Pirmieji yra pigesni, o pastarieji turi didesnį patvarumą.
 • Kai nuspręsite įsigyti lengvą žiedą, rekomenduojame, be kitų pirkimo kriterijų, atsižvelgti į jo dydį, temperatūros kontrolę, siūlomą intensyvumą ir perkeliamumą. Giliau į tai įsigilinsime paskutinėje straipsnio dalyje.

Geriausi šviesos žiedai: mūsų rekomendacijos

Nors šviesos žiedus profesionalai naudoja daugelį metų, pastaraisiais metais jie vis labiau populiarėja tarp pasauliečių. Čia yra penki geros kainos ir kokybės santykio variantai.

Geriausia žiedinė lemputė mobiliesiems telefonams

Šis šviesos žiedas yra mažiausias ir nešiojamasis, kurį galite rasti, nes jis skirtas padėti ant jūsų mobiliojo telefono rėmo. Jame yra 35 LED lemputės ir skirtingi apšvietimo režimai.

Žinoma, jame nėra tiek daug funkcijų, tačiau jis suteikia papildomą apšvietimą nuotraukoms ar vaizdo įrašams, kuriuos galite gauti kartu. išmanusis telefonas, be to, kad jis naudojamas vaizdo konferencijoms.

Redakcinis vertinimas: Pagražink veidą ir priversti akių šviesą spindėti nuotraukoje. Kompaktiškas dydis, labai nešiojamas kišenėse, krepšiuose, pakuotėse ir kt.

Geriausias asmenukių žiedas

Žiedo lemputė yra trijų spalvų: šalta balta, balta ir šilta balta, o 11 ryškumo lygių galima reguliuoti tarp spalvų temperatūros nuo 2700K iki 5500K.

Jo dydis yra 10,2 colio ir susideda iš 120 LED lempučių, todėl šį susietą asmenukių žiedą galite naudoti fotografuodami portretus, vaizdo įrašus, tiesioginę gamybą, „YouTube“ ir „Instagram“ ir kt.

Redakcinis vertinimas: Lengvai fotografuokite bet kurioje padėtyje. Su USB nuotolinio valdymo kabeliu ir 4 jo valdymo mygtukais bus labai lengva jį valdyti.

Geriausia LED žiedo šviesa

Šis lengvas žiedas tinka profesionalams. Komplekte yra 48 centimetrų LED žiedinė lemputė, 155 centimetrų trikojis, imtuvas „Bluetooth“, telefono laikiklis ir nešiojimo krepšys.

Tai puikus pasirinkimas abiem mėgėjai kaip žmonėms, kuriems reikia daugiau profesinės naudos.

Redakcinis vertinimas: Veido bruožai patobulinti esant pastoviam apšvietimui, suteikiantys daugiau trimatės išvaizdos, padarant jus patrauklesnę.

Spalvingiausias šviesos žiedas

Jei ieškote nuostabaus efekto ir labai pritaikomo nuotraukų žiedo šviesos, neieškokite daugiau. Šis modelis išsiskiria septynių spalvų RGB ir dešimties ryškumo lygių.

Tai 26 centimetrų skersmens žiedas, kurį sudaro 120 LED lempučių. Tai siūlo unikalius spalvų efektus: jūsų nuotraukos ar vaizdo įrašai bus neprilygstami.

Redakcinis vertinimas: Greitas šio žiedo režimas puikiai tiks, kad sukurtumėte puikų efektą savo nuotraukose. Tai leidžia fotografuoti išskirtines nuotraukas ar įrašyti vaizdo įrašus.

Labai universalus šviesos žiedas


PEYOU žiedinis žibintas su 2 trikojiais, 26 RGB spalvų 10 colių LED žiedo šviesa, 60 colių / 152 cm, 10 reguliuojamų ryškumų, nuotolinio valdymo pultas, skirtas mobiliesiems telefonams, fotoaparatams, „Youtube“, „Selfie“ vaizdo įrašams, fotografiniam makiažui, „TIK Tok“


PEYOU žiedinis žibintas su 2 trikojiais, 26 RGB spalvų 10 colių LED žiedo šviesa, 60 colių / 152 cm, 10 reguliuojamų ryškumų, nuotolinio valdymo pultas, skirtas mobiliesiems telefonams, fotoaparatams, „Youtube“, „Selfie“ vaizdo įrašams, fotografiniam makiažui, „TIK Tok“

Čia mes turime vidutinio dydžio šviečiantį žiedą, kurio skersmuo yra 25 centimetrai, su įtraukiamu trikoju. Šviesos temperatūra turi tris spalvų lygius – šiltą, vėsų ir dienos šviesą – ir dešimt kiekvienos spalvos ryškumo lygių, iš viso trisdešimt variantų.

Jis suderinamas su didžiąja dauguma prietaisų, nes siūlo 360 laipsnių pasukimą ir turi USB jungtį. Puikiai tinka jūsų atvaizdams.

Redakcinis vertinimas: Jis gali būti naudojamas įrašyti vaizdo įrašus, nuotraukas, tiesioginius pristatymus, makiažą, nagus, skaityti, įrašyti vaizdo įrašą į telefoną arba tiesiogiai transliuoti „YouTube“.

Kompaktiškiausias šviesos žiedas

Skersmens skersmuo yra 6 “, mažas dizainas, tačiau jis yra galingas. Maža žiedinė lemputė, kurią galite lengvai nešiotis su savimi. Išgaubta žiedo šviesa turi minkštą ir plačią šviesą. Šviesos ryškumą galima pritemdyti naudojant USB.

Žiedinė lemputė turi kompaktiškesnį ir tvirtesnį aliuminio korpusą. Žiedinį rėmą galima pasukti 360 °, kad galėtumėte pritaikyti kampus pagal savo poreikius ir gauti geriausią perspektyvą.

Redakcinis vertinimas: Galite laikyti žiedo žibintą ant stalo arba uždėti ant jo. Žiedinis stalas taip pat tarnauja kaip naktinė lempa arba stalo lempa.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šviesos žiedus

Trumpam susitelkime. Šviesos žiedų beprotybė veikia mus visus, bet ką turime žinoti, kad pirkimas būtų sėkmingas? Mes jums viską pasakojame šiame skyriuje.

Nemanykite, kad kadangi nesate turinio kūrimo profesionalas, jums nereikia šviesos žiedo. Šis aksesuaras pastaraisiais metais tapo labai populiarus, nes jis yra labai universalus ir gali būti naudojamas įvairiais būdais, net mėgėjų lygmeniu. (Šaltinis: Cottonbro: 4620801 / Pexels.com)

Kas yra šviesos žiedas ir kokias paskirtis jis turi?

Šviesos žiedas yra nebrangus įrankis, suteikiantis mums idealų apšvietimą tiek profesinėje, tiek gyvenamojoje aplinkoje. hobis. Dėl savo apskritos formos jis sukuria labai vienodą 360 laipsnių spindesį ir pašalina nepageidaujamus šešėlius, o minkština tekstūras, pavyzdžiui, odos trūkumus.

Dėl šių priežasčių jie yra plačiai naudojami mados srityje, kur reikalingas glostantis apšvietimas, be sustiprėjusių kontrastų. Be to, šviesos žiedai dažniausiai siūlo skirtingos temperatūros žibintus, o tai teigiamai veikia vaizdų tonaciją. Ar norite sužinoti, ką gali naudoti šviesos žiedas?

 • Fotografuoti portretus, kuris yra labiausiai paplitęs jo naudojimas, nors ir turi savo neigiamų veiksnių. Tie, kurie ją myli, vertina vienodą odos suteikiamą apdailą, o jos nekenčiantys nekenčia apšviesto žiedo, kuris pasirodo vaizduojamo žmogaus akyse.
 • Maistui ir kitiems daiktams formuoti, nes jie mums padeda pabrėžti detales. Dėl šios priežasties jie yra praktiškai privalomi internetinių parduotuvių ar restoranų meniu katalogų nuotraukose.
 • Norėdami fotografuoti makrokomandas, ypač mažo skersmens žiedai. Jie puikiai tinka fotografuoti makrokomandas, nes jų vienodas apšvietimas pabrėžia detales, kaip ką tik minėjome.
 • Norėdami išbandyti spalvų efektus, ypač šviesos žieduose, kurie siūlo skirtingų spalvų LED lemputes. Nesidrovėkite eksperimentuoti.
 • Vaizdo įrašuose, žinoma. Šviesos žiedai yra tų geros vaizdo kokybės vaizdo įrašų paslaptis, kuriuos matote „YouTube“. Specialūs žiedai mobiliesiems telefonams taip pat gali būti labai naudingi, kad jūsų vaizdo konferencijos būtų „profesionalesnės“.
 • Pasidažyti. Iš tiesų, šviesos žiedas naudojamas ne tik fotografuojant ar filmuojant, bet ir labai praktiškai atliekant makiažo seansus, kur reikalingas panašus į natūralų apšvietimą.

Kas nėra šviesos žiedas?

Gerai, mes jau žinome, kas yra šviesos žiedas ir kam galime jį naudoti, bet ko mes negalime tikėtis iš šio straipsnio? Pirmiausia turite aiškiai pasakyti, kad šviesos žiedas nėra a blykstė. Jo skleidžiama šviesa yra mažiau galinga ir paskatina mus dirbti su didesnėmis diafragmomis ir didesniu ISO nei a blykstė. Taip pat svarbu, kad šviesos šaltinis būtų arčiau vaizduojamo.

Nenorime jūsų gąsdinti, tačiau turite nepamiršti, kad jie nėra labai atsparūs aksesuarai, todėl rekomenduojame pagalvoti apie tai prieš juos naudojant nestabiliame reljefe ar suteikiant jiems „daug ristūnų“. Pigiausios dažniausiai yra pagamintos iš plastiko, todėl gali būti šiek tiek silpnos. Nieko, ko gali šiek tiek palepinti ir prižiūrėti, negalima išspręsti.

Žiedinė lemputė gali turėti fluorescencinio tipo lempas arba LED lemputes. (Šaltinis: Dissx: 121853364 / 123rf.com)

Kodėl jums to reikia?

Nesvarbu, kad nesi atsidavęs fotografavimui ar filmavimui. Dėl nebrangios lengvų žiedų kainos jie puikiai tinka visiems. Lažinamės, kad ir jums to reikia, ką manote?

 • Juos labai lengva naudoti net pradedantiesiems.
 • Jie suteikia jums nemalonų apšvietimą be šešėlių savo nuotraukose ir vaizdo įrašuose ir paslepia odos trūkumus.
 • Detalės išsiskirs daug labiau, o tai ypač svarbu makro tipo nuotraukose.
 • Vaizdo įrašai nuo „pasivaikščiojimo po namus“ bus profesionalūs. Nors turime jums pasakyti, kad tai priklauso ir nuo jūsų sugebėjimų.
 • Jie leidžia jums gauti tinkamą apšvietimą ir spalvų efektus.

Kaip jūs naudojate šviesos žiedą?

Skirtingai nuo kitų priedų, lengvą žiedą naudoti yra labai paprasta. Eikime žingsnis po žingsnio:

 1. Užmaukite žiedą ant stovo ar trikojo.
 2. Įdėkite fotoaparatą į žiedo vidurį, ant specialaus prietaiso laikiklio (jei jis įrengtas) arba arti židinio esančioje vietoje.
 3. Prieš pradėdami eksperimentuoti, rekomenduojame jį naudoti tradiciniu būdu, tai yra, įdėti fotoaparatą į centrą.
 4. Norėdami įsitikinti, kad jūsų atvaizdas rodys tikras spalvas – jei tik to norite – turite išmokti žaisti su temperatūra ir šviesos intensyvumu.
 5. Žinoma, išbandykite, išbandykite ir išbandykite prieš pradėdami fotografuoti ar įrašinėti.

Kas geriau, šviesos žiedas ar a softbox?

Tiems iš jūsų, kurie nėra pradedantieji apšvietimo klausimais, galbūt jau uždavėte sau šį klausimą. Mes negalime jums pasakyti, kuris variantas yra geresnis, nes jie atitinka skirtingus poreikius, tačiau galime apibendrinti kiekvieno produkto savybes jums.
Šviesos žiedas „Softbox“
Figūra Šviesos žiedai yra apvalūs ir leidžia mums įdėti kamerą į žiedo centrą A softbox turi kvadrato formą, kaip dėžutė
Kokią šviesą jie skleidžia? Žibintų ratas su spalvų kitimu Šviesa …