Svorio reitingas – koks svoris n

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

10 geriausių 2021–2021 m. Skalių sąrašas, pateiktas žemiau, yra sąrašas, kuriame pateikiami moderniausių ir ekonomiškiausių žinomų ir gerbiamų prekių ženklų produktų aprašymai. Pigios svarstyklės šį darbą atliks puikiai, nes jomis galima ne tik nustatyti kūno svorį, bet ir matuoti kūno riebalus. Šiuolaikinėse svarstyklėse yra daug naudingų funkcijų, todėl jie yra puikūs prietaisai, atsparūs mechaniniams pažeidimams ir neigiamiems išorės veiksniams, įskaitant garą, drėgmę ir aukštą temperatūrą.

Šiame puslapyje pateikiami visų rūšių svoriai. Jei ieškote konkretaus svorio tipo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Svorių sąrašas – 10 geriausių svorių

Geriausių svorių aprašymas

1. „Xiaomi Mi“ kūno sudėties skalė 2 NUN4048GL vonios svarstyklės

  „Xiaomi Mi“ kūno sudėjimo skalė 2 vonios kambario svarstyklėms NUN4048GL

99 –

Mūsų sukurtų svarstyklių reitinge pateikiama labai naudinga informacija, kurios dėka galėsite pasirinkti modernią, efektyvią ir be rūpesčių įrangą. Vienas iš modelių, kuris yra labai populiarus tarp klientų, yra gera „Xiaomi Mi“ kūno sudėties skalė 2 NUN4048GL vonios svarstyklės. Tai prietaisas visapusiškai kūno analizei atlikti po pirmojo matavimo. G jutiklis matuoja 50 g tikslumu, o įmontuotas BIA jutiklis nuskaito kūno riebalų lygį. Šioje nebrangioje vonios svarstyklėse saugoma iki 13 skirtingų rodmenų, kad būtų galima tiksliai atlikti kūno svorio, riebalų ir vandens analizę. Produktas atlieka kūno pusiausvyros testą vienoje kojoje. Ši geriausia vonios svarstyklė gali būti naudojama kūno svoriui nustatyti kasdien, ypač žmonėms, treniruojantiems savo pasirinktą sporto šaką. Aukštųjų technologijų jutikliai sugeba labai tiksliai nustatyti visus parametrus, o tai naudinga KMI analizei atlikti.

2. ADLER AD 3138B

  ADLER AD 3138B

31 –

Parduodant pasirodė pigios „Adler“ prekės ženklo svarstyklės. Tai yra elektroninė virtuvės technika, kuri pravers kiekvienuose namuose. Produktas, kuris nusipelno ypatingo pripažinimo, yra AD3138B modelis. Šios geros virtuvės svarstyklės maksimali apkrova yra 5 kg, o tikslumas – 1 gramas. Matavimo tikslumas garantuoja be vargo paruošiamų patiekalų, kuriems reikia pridėti daug ingredientų tiksliai išmatuotomis proporcijomis. Tai nepaprastai naudingas prietaisas žmonėms, kurie rūpinasi savo figūra ir maitinasi taip, kad sumažintų kalorijų kiekį. Dėl mažo dydžio šį geriausią svorio kategorijos svorį yra labai patogu laikyti ir galima efektyviai nešioti. Ši įranga turi automatinio arba rankinio išjungimo galimybę, taip pat lengvai skaitomą ekraną. Be to, šis pigus ir geras svoris turi galimybę apskaičiuoti vandens ir pieno kiekį, o tai naudinga, kai jūsų namuose nėra matavimo puodelio. Tai yra automatinio atstatymo įranga, kurią maitina ilgai veikianti baterija.

3. 500X0,1G Rb-9010 papuošalų svoris

  Papuošalų skalė 500X0,1G Rb-9010

16 –

Šiuolaikinės ir geriausios svarstyklės yra produktai, kurie yra naudingi ne tik namuose, bet ir kai kuriose pramonės šakose. Aukštos kokybės juvelyrikos svarstyklės 500X0.1G Rb-9010 yra tiksli įranga, sverianti iki 500 g svorio daiktus labai tiksliai, net iki dešimtosios gramo. Geras juvelyrikos svoris gali būti naudojamas visur, kur reikia turėti patikimą, kompaktiškų matmenų įrangą. Produktas puikiai tinka juvelyrikos parduotuvėms, lombardams, taip pat laikrodininkų parduotuvėse ir elektroninėse paslaugose. Tai yra nepakeičiamas prietaisas visur, kur atliekamas juvelyrinių dirbinių, smulkių elementų ar dirbinių, pagamintų iš rūdų, brangiųjų metalų ir dekoratyvinių akmenų, remontas, pirkimas ir pardavimas. Gera papuošalų svarstyklė yra prietaisas, kurį lengva nešiotis ir švarus. Produktas telpa į kelnių kišenę ir gali būti lengvai transportuojamas į bet kurią pasirinktą vietą. Šiuo prietaisu labai lengva naudotis.

4. VITAMMY Light dietinės virtuvės svarstyklės

  VITAMMY Light dietinė virtuvinė svarstyklė

84 –

Funkcionalios, pigios svarstyklės yra skirtos žmonėms, norintiems naudoti šią įrangą namuose. Įrenginys, kuris bus naudingas kiekvienuose namuose, yra gera „Vitammy Light“ virtuvės svarstyklės. Tai produktas, kuriame yra informacinė bazė apie net 999 maisto produktų sudėtį. Pasvėrus rodomas kalorijų, riebalų, angliavandenių, cholesterolio, baltymų ir druskos kiekio skaičius. Ši patikima ir pigi virtuvės svarstyklė puikiai tinka žmonėms, vartojantiems ribojančias lieknėjimo dietas arba mažinantiems perteklinį kūno svorį. „Vitammy“ produktas taip pat bus tinkamas diabetikams ir žmonėms, kurie priversti labai tiksliai apskaičiuoti kasdien suvartojamas kalorijas ir maistines vertes. Tai puiki ir pigi virtuvės svarstyklė, kurią lengva valdyti net pagyvenusiems žmonėms. Įrenginyje nėra gedimų ir jo nereikia prižiūrėti. Gamintojas garantuoja, kad jo siūloma įranga yra atspari mechaniniams pažeidimams, taip pat kritimui iš mažo aukščio.

5. „Isso 200 × 0.01G“ kišeninė skalė (00000135)

  „Iso Trade“ kišeninė svarstyklė 200x0,01G (00000135)

16 –

Kiekvienas asmuo, kuriam reikia tiksliai išmatuoti įvairius gaminius, taip pat apskaičiuoti jų svorį, turėtų investuoti į mobiliuosius įrenginius. Dėl kompaktiškų matmenų juos galima nešioti į kelnių ar paltų kišenę. Tokio tipo užduotis atliks didelis svoris, kurį turės „Iso Trade“ prekės ženklo „Pocket Scale 200 × 0,01G“ (00000135). Tai nedidelis prietaisas su uždaru atvartu, primenantis anksčiau naudotus mobiliuosius telefonus. Jame yra apšviestas ekranas, rodantis labai tikslų rezultatą iki 8 skaitmenų po kablelio. Automatinis šios geriausios kišeninės skalės išjungimas įvyksta po 30 sekundžių neveikimo ir visiškai išsijungia po 180 sekundžių. Dėl to baterija neišsenka, o tai reiškia, kad prietaisą galima naudoti ilgą laiką. Ši nebrangi svarstyklė turi taros funkciją ir galimybę svėrimo metu atskaityti pakuotės svorį, programuojant atitinkamą variantą.

6. Papuošalų kišenės gramas iki 200g / 0,01g

  Gramų juvelyrikos kišenės svoris iki 200g / 0,01g

30 –

Mūsų parengtas svarstyklių sąrašas labai tiksliai apibūdina juvelyrams skirtų prietaisų modelius. Žmonių, dirbančių šioje pramonėje, teigimu, pigios juvelyrikos svarstyklės iki 200 g / 0,01 g bus naudingos ne tik nustatant iš brangiųjų metalų ir rūdų pagamintų gaminių svorį, bet ir gali būti naudojamos elektroninėse paslaugose bei prekių pirkimo vietose. brangių, mažų daiktų dydžių. Geroje gramų skalėje kišenėje yra užrakinamas atvartas ir funkcinis ekrano apšvietimas. Tai produktas, kuris automatiškai išsijungia po 60 sekundžių neveikimo. Geriausias juvelyro svarstyklės savo kainų kategorijoje, turi taros funkciją, kurios dėka svėrimo metu galima atskaityti pakuotės svorį. Tai labai naudinga parinktis, ypač kai nėra per daug laiko atlikti reikiamus skaičiavimus. Gaminį maitina dvi pirštų AAA tipo baterijos. Šios geros papuošalų skalės korpusas yra apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų.

7. Bagažo svarstyklės

  Bagažo svoris

18 –

Dažnai keliaujantys žmonės turėtų investuoti į geriausias bagažo svarstykles. Tai yra patikimi prietaisai, naudingi ne tik vertinant rankinio bagažo svorį. Gera bagažo svarstyklė yra elektroninis prietaisas su pasirinktu matavimo vienetu. Galite jį užprogramuoti skaičiuojant svorį kilogramais, gramais, dekagramais, svarais, uncijomis, ketvirčiais ir centneriais. Šis produktas yra lengvai naudojamas prietaisas, kuris nekelia jokių sunkumų nustatant pasirinktas funkcijas net ir žmonėms, kurie iki šiol nesusitvarkė su tokio tipo įranga. Ši geriausia bagažo svarstyklė yra kompaktiškų matmenų produktas. Dėl to jį galima pasiimti bet kur, taip pat keliaujant lėktuvu, autobusais ar traukiniais. Įranga yra patikima, nes jos tvirtas korpusas atlaiko aukštą slėgį.

8. „Esperanza Lemon EKS002G“

  Esperanza Lemon EKS002G

22 –

Vis daugiau žmonių domisi, ar gerą svorį galima įsigyti už labai patrauklią kainą. Atsakymas į šį klausimą yra paprastas! Tiesiog investuokite į „Esperanza“ modelio įrangą. Tai pigi virtuvės svarstyklė. Prietaisas pagamintas iš stiklo. Šis produktas matuojamas 1 g tikslumu. Įrangos maksimali apkrova yra 5 kg. Tai baterijomis valdomas produktas, kurio svoris pateikiamas gramais, svarais, uncijomis, kilogramais ir dekagrammomis. Ši geriausia virtuvės svarstyklė turi galimybę taruoti, perjungti atskirus svėrimo vienetus, perkrovos indikatorių ir pateikti informaciją apie išsikrovusią bateriją. Funkcionalus skystųjų kristalų ekranas garantuoja, kad matavimai bus lengvai nuskaitomi net tamsesnėse virtuvėse. Tai mažas ir lengvas, modernaus dizaino gaminys. „Esperanza“ įrenginyje yra labai didelis ekranas.

9. „Esperanza EBS019“

  „Esperanza EBS019“

77 –

Geriausios svarstyklės, pasirodžiusios prekyboje stacionariai ir internetu, yra produktai, kuriuos, be kitų, sukūrė „Esperanza“ prekės ženklas, modelis EBS 019. Šis geras svoris palengvina mažo vaiko priežiūrą. Šis prietaisas naudojamas naujagimio ir kūdikio svoriui stebėti. Jame buvo įrengtas didelis LCD ekranas, rodantis vertę vieno gramo tikslumu. Produktas turi taros funkciją, todėl galite nustatyti kūdikio svorį drabužiuose ir sauskelnėse. Tai prietaisas, turintis sulaikymo funkciją, leidžiantis lengviau pasverti judantį ir nepaklusnų vaiką. Šis geras kūdikio svoris turi ergonomišką dizainą, kuris garantuoja kūdikio patogumą ir saugumą jo …