Teisingas siuvimo mašinos pasirinkimas

Teisingas siuvimo mašinos pasirinkimas

Šiuolaikinė drabužių parduotuvių įvairovė kiekvienam skoniui ir spalvoms į antrą planą nustūmė siuvimo pomėgį, kuriuo SSRS mėgdavosi kas antra namų šeimininkė. Tačiau pastaruoju metu daugelis šeimininkių vis dažniau perka siuvimo mašinas, nes situacija keičiasi: brangsta patalynė, užuolaidos ir kiti namų apyvokos daiktai, kuriuos nesunkiai susirišate savo rankomis, o siuvimo mašinos tampa funkcionalesnės. ir lengviau valdyti. Norite atgaivinti savo kūrybiškumą? Tada įsigykite siuvimo mašiną, kuri daugeliu atvejų taps jūsų asistentu.

Pagrindiniai atrankos kriterijai

Iš pradžių neprofesionalams atrodo, kad tik techniškai išmanantis žmogus gali suprasti įvairių šiuolaikinių automobilių charakteristikų subtilybes. Atrodo, kad tai tiesa, bet jums nereikia žinoti, kokios dalys buvo naudojamos gamyboje, ar ne? Pakalbėkime apie funkcijas, kurios tikrai svarbios.

siuvimo mašinos tipas

Nuo siuvimo mašinos veikimo principo priklauso ne tik naudojimosi patogumas, bet ir kaina.

  • Geriausias pasirinkimas namuose yra elektromechaninė siuvimo mašina. Jo vidinė struktūra yra visiškai mechaninė, tačiau ją varo elektronika. Tokios mašinos yra palyginti nebrangios (galutinė kaina priklauso nuo gamintojo ir funkcionalumo), paprasta naudoti. Be to, jų remontas jums nekainuos gražaus cento. Vienintelis tokių mašinų trūkumas yra nesugebėjimas atlikti sudėtingų profesionalių linijų. Tačiau ne visiems jų reikia. Tokios namų amatininkės galimybių pakaks pasiūti paltą, jei taip nori – svarbiausia rinktis protingai.
  • kompiuterinė siuvimo mašina– Tai puikus pasirinkimas namų studijai. Žmonėms, kurie siuva pagal užsakymą ir tuo užsidirba, tokie modeliai tikrai išplečia galimybes lyginant su elektromechaninėmis mašinomis. Dėl įmontuotos kompiuterio plokštės šis išmanusis įrenginys gali ne tik labai greitai siūti, bet ir atlikti sudėtingas programas su daugybe siūlių, sagų skylučių ir net siuvinėjimo tipų. Tačiau tokie modeliai kainuoja beveik dvigubai daugiau nei elektromechaniniai. Rekomenduojame gerai pagalvoti prieš išleidžiant tokius pinigus, ypač jei niekada anksčiau nebandėte siūti – vargu ar išnaudosite visas jo galimybes, nes pradedančiajam bus neįtikėtinai sunku valdyti tokias „smegenis“. Be to, tokio mazgo remonto kaina greičiausiai bus panaši į naujos elektromechanikos kainą.

Mašinos savybės

Prieš susijaudindami dėl daugybės skirtingų linijų, kuriomis gali pasigirti brangūs modeliai, atkreipkite dėmesį į svarbesnį kriterijų – mašinos darbingumą. Kas įtraukta į šią koncepciją?

  • Audiniai, su kuriais mašina gali dirbti. Visai nebūtina ieškoti universalaus modelio, kuris galėtų susidoroti su bet kokiu audiniu, nuo tiulio iki užuolaidos – vargu ar jo kaina jums patiks. Pagalvokite, ką ketinate siūti savo rašomąja mašinėle? Jei tai daiktai namams ir retas drabužių taisymas, tuomet bus galima pasiimti patį nebrangiausią modelį. Jei norite siūti vakarines sukneles, rekomenduojame ieškoti modelio, kurio specializacija yra lengvi, ploni, subtilūs audiniai. Džinsams, paltams ir krepšiams siūti prireiks galingesnės profesionalios siuvimo mašinos.
  • Shuttle tipas turi įtakos siuvimo mašinos patikimumui. Jei nenorite dažnai bėgti į servisą, rinkitės modelį su horizontaliu šautuvu.
  • Dygsnio ilgis – labai svarbus parametras, ir kuo jo daugiau, tuo geriau.

Ciklo apdorojimas

Jei planuojate siūti drabužius, tuomet tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į pasirinktame modelyje užprogramuotą kilpų apdorojimo būdą. Yra dvi parinktys: automatinis ir pusiau automatinis. Pirmasis variantas turi didelį pranašumą: vieną kartą nustatytos programos dėka ji automatiškai apdoros reikiamą skaičių kilpų – tereikia pajudinti audinį tinkama kryptimi. Antrajam variantui reikės rankinio reguliavimo.

Jei siuvate daug, tada pirmasis variantas jums tiks, net jei jis kainuos daugiau. O mėgėjams siūti kūrybiškumą namuose tiks antrasis variantas.


Nuotrauka: img.mvideo.ru