Geriausi Televizoriai [2021 eksperto patarimas]

Šiandien įsigykite geriausią ir pigiausią televizorių 2021 m

Daugelis žmonių neįsivaizduoja, kurį televizorių pirkti čia aprašysime kokie geriausi televizoriai dabar populiarūs ir kaip pasirinkti – faktas yra tas, kad šiais laikais įrenginių pasirinkimas yra didžiulis, o tai nepalengvina galutinio sprendimo.

Gera įranga neturi būti brangi.

Mūsų 2021 m. Televizorių sąrašas leis lengviau pasirinkti tobulą modelį, kuris tęsis daugelį metų.

Pateikiami geriausi televizoriai

Nei vienas mano išbandytas televizorius nepasiūlo tokios kokybės vaizdo už šį mažą pinigą. 2021 m. TCL 6 serijos vaizdo kokybė yra dar geresnė nei pirmtako, nes tai yra „  mini-LED“ technologija  ir gerai įdiegtas  visų vietinių matricų vietinis pritemdymas  , padedantis už tokią kainą sukti ratus aplink bet kurį kitą televizorių. Tai taip pat tvirtas pasirinkimas žaidėjams su nauju THX režimu, kuriame derinamas  mažas įvesties atsilikimas  ir didelis kontrastas. Tarsi to nepakaktų, „Roku TV“ operacinė sistema yra mūsų mėgstamiausia rankomis.

1. LG 70UM7100PLA televizorius

Ar jums įdomu, kokį televizorių pirkti dideliam interjerui? Pateiktas 70 colių modelis pateisins net ir reikliausiųjų lūkesčius. Jos dėka, patogiai įsitaisę savo svetainėje, galite pasijusti tarsi kino salėje. Verta paminėti, kad pateiktas prietaisas yra pagrįstas šiuolaikinėmis technologijomis. Daugelį komandų galima duoti balsu, o tai tikrai patiks tiems, kurie pirmenybę teikia pirmenybei. Pigūs 4K standartą turintys televizoriai siūlo aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Intensyvios spalvos teigiamai veikia recipiento jausmus. Be to, jie leidžia pamatyti daug daugiau detalių geriausi televizoriai puikiai tai parodo. IPS matrica leidžia mums pažvelgti į ekraną skirtingais kampais. Taigi nesvarbu, kur įrenginys sumontuotas. „Ultra Surround Sound“ mus nukreipia į veiksmo esmę. Garsas yra stiprus ir tuo pat metu natūralus. Mes galime išvengti bet kokių iškraipymų ar iškraipymų. Kitas privalumas yra plonas rėmas, puikiai derantis prie šiuolaikinių elementų.

 

2. „MANTA 65LUA29E“ televizorius

Nežinote, kurį televizorių pasirinkti? Mūsų reitinge yra pigūs ir geri modeliai. Įrenginys, kurio įstrižainė yra 65 colių, puikiai veiks beveik kiekviename bute. Jo dėka mes galime mėgautis visiškai aiškiu garsu ir aukštos kokybės vaizdu. 4K standartas yra keturis kartus aukštesnis nei HD kokybė, kuri džiugins kiekvieną filmo gerbėją. Kitas privalumas yra pagrįsta pirkimo kaina. Prietaisą galima pastatyti tiek ant stalviršio, tiek pakabinti ant sienos, todėl viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Būtina paminėti optimalų įrangos svorį, kuris padidina galimybių spektrą. „Dolby Digital Plus“ garso dekoderiai yra atsakingi už jo stiprinimą ir valymą. Tačiau tai išlieka autoriaus ketinimų atžvilgiu. Pateiktas televizorius pagamintas iš aukščiausios kokybės komponentų, dėl kurių jis ilgą laiką išliks nepakitęs. Tvirtas rėmas nėra jautrus neigiamai aplinkos veiksnių įtakai.

 

3. „SAMSUNG UE65RU7402“ televizorius

Mūsų sąraše galite rasti tik geriausius televizorius, kurie teigiamai vertina klientų nuomonę. Šis 65 colių modelis garantuoja galimybę naudotis daugeliu praktinių funkcijų. Tai žymiai padidina kasdienio naudojimo patogumą ir laisvę. UHD procesorius užtikrina greitą įrangos reakciją į vartotojo komandas. Ji taip pat atsakinga už padidėjusį darbo efektyvumą. Šiame televizoriuje yra išplėstinė spalvų paletė, kuri paverčiama dinamišku vaizdu. Tai patiks tiems, kurie atkreipia dėmesį net į menkiausias detales. HDR leidžia ekraną išvalyti net labai tamsiose ar ryškiose scenose. Kitas privalumas yra modernus dizainas, puikiai derantis prie modernistinio interjero. Įrenginyje yra kabelių užmaskavimo sistema, todėl kabeliams nereikia kenkti patalpos. Televizorių prijungti greitai ir be rūpesčių, nes šiam modeliui nereikia sudėtingos konfigūracijos.

 

4. „MANTA 55LUA19S“ televizorius

Šio modelio negalėjo trūkti mūsų 2020 m. TV reitinge. Tai 55 colių įtaisas. Puikiai tinka mažiems ir vidutiniams kambariams, kur ekranas paprastai žiūrimas iš mažo atstumo. Aprašytas prietaisas yra iš patikimo gamintojo. Jis buvo pagamintas iš sertifikuotų medžiagų, o tai reiškia didelį patikimumą ir ilgaamžiškumą. Tai yra metų pirkinys. Vaizdas 4K raiška garantuoja išskirtinį aiškumą ir detalumą. Taip pat reikėtų paminėti plačią spalvų paletę, kuri taip pat turi įtakos jausmui žiūrint filmus ir serialus. Visos detalės yra nepaprastai tiksliai atkurtos. HDR vaizdas taip pat viršija vidutinę dinamiką. „Android TV“ platforma padidina įrangos funkcionalumą. Iš telefono ar planšetinio kompiuterio atminties pasirinkta medžiaga gali patekti į didesnį ekraną. Netrikdytas bendravimas reiškia aukštą naudojimo patogumą.

 

geriausi televizoriai

Jei nežinote kokį televizorių pirkti , būtinai patikrinkite pateiktą modelį. 55 colių įstrižainė yra optimalus dydis tiek mažam, tiek erdviam interjerui. Reikėtų pažymėti, kad įrenginys turi efektyvų UHD procesorių, kurio dėka jis yra efektyvus ir patikimas. HDR dėka galite mėgautis didele vaizdo detalėmis ir prisotintomis spalvomis. Kontrasto lygis automatiškai sureguliuojamas, kad būtų užtikrintas maksimalus natūralumas. Reikėtų pažymėti, kad spalvos yra tiksliai atkuriamos. Jų išskirtinis gylis yra tik vienas iš daugelio privalumų. Televizorių galima prijungti prie kitų namų pramogų tinklo įrenginių. Daugelis vartotojų taip pat vertina ploną korpusą ir mažą svorį. Tai palengvina televizoriaus pastatymą patogioje vietoje. Minimalistinis dizainas reiškia, kad įranga nepažeidžia kambario interjero. Jį lengvai pritaikysite tam tikrame interjere – galite būti tikri, kad bet kurioje aplinkoje jis atrodys nepriekaištingai.

 

5. TV THOMSON 50UD6306

Televizorių reitingas

Šis 50 colių televizorius yra pigus ir be problemų tuo pačiu metu. Paprastas valdymas yra neabejotinas pranašumas. „4K Ultra HD“ vaizdas yra pasiūlymas reikliausiems. Žiūrėdami televizorių galime mėgautis natūraliu ir detaliu vaizdu. Reikėtų pažymėti, kad sistema automatiškai koreguoja spalvų parametrus. Dėl to jų sodrumas ir kontrastas visada bus aukščiausio lygio. Nesvarbu, ar atkuriamos labai tamsios ar ryškios scenos. Reikėtų pabrėžti, kad kai kalbama, kad geriausi televoziria ir čia gamintojas čia naudojo išplėstinę spalvų paletę. Dėmesio nusipelno ir „DOLBY AUDIO“ garsas. Būtent ši technologija iš televizoriaus skleidžiamą garsą daro stiprų ir netrikdomą tuo pačiu metu. Televizorius pašalina nepageidaujamą vibraciją ir kitus trūkumus, kurie gali pabloginti naudojimo standartą. Privalumas taip pat yra mažas svoris ir patvarus rėmas.

 

6. televizorius „LG 49UM7400“

kurį televizorių pirkti

Mūsų TV reitingas buvo sukurtas tiems, kurie racionaliai investuoja savo pinigus. Pateikta įranga, kurios įstrižainė yra 49 coliai, išsiskiria ne tik dideliu patvarumu, bet ir mažu gedimo laipsniu. Jis buvo sukurtas remiantis šiuolaikinėmis technologijomis, o tai reiškia aukštą naudojimo kokybę. Tai išskirtinai universalus modelis, kuris veiks beveik bet kurioje vietoje. Yra balso valdymo galimybė, kurios dėka pasirinktoms komandoms bus suteikta laisvų rankų funkcija. Tai tikras malonumas tiems, kurie nori patogumo. 4K vaizdas nukels mus į veiksmo esmę. Tokia įranga privers mus pasijusti kaip tikrame kine. Taip pat turėtume paminėti švarų garsą, kuriame gausu detalių. Tai ypač pastebima grojant muziką. Aprašyta įranga taip pat žavi savo nesenstančiu dizainu, kuris veiks daugybe skirtingų išdėstymų. Rėmas yra plonas, tačiau tvirtas ir patvarus.

 

7. TV „PHILIPS 43PUS6754“

kuriuos televizorių pakeisti

8. TV SAMSUNG UE43RU7172

kokį televizorių pirkti

Šis modelis turėjo būti mūsų geriausių televizorių 2020 m. Reitinge. Tai 43 colių modelis. Jiems būdingas efektyvus veikimas ir patogus valdymas. Mes neturėsime didelių sunkumų nustatydami aparatūrą. Mes galime lengvai prijungti jį prie kitų namų kino teatre esančių įrenginių. Aš kalbu apie imtuvas arba garsiakalbiai. Šis televizorius puikiai tiks net mažuose interjeruose. Dėl optimalių matmenų tai yra lengvas ir praktiškas modelis. HDR vaizdas garantuoja puikius parametrus. Čia pirmiausia kalbame apie spalvų sodrumą ar ryškumą. Vienu nuotolinio valdymo pultu galime valdyti visus prie tinklo prijungtus įrenginius, o tai taip pat yra didžiulis pranašumas. Televizorius turi UHD procesorių, kuriam būdingas patikimumas ir našumas. Mes neturėsime problemų įjungdami imtuvą. Kaina taip pat skatina jus pirkti.

9. „TV Manta 32LHN19S“

kurią televizorių pasirinkti

Jus domina pigus ir mažas televizorius. Šis 32 colių modelis jums tinka. Tai bus puikus pasirinkimas mažiems interjerams, kur vaizdas žiūrimas iš mažo atstumo. Reikėtų pažymėti, kad prietaisas buvo pagamintas iš sertifikuotų komponentų, kurie išsiskiria padidėjusiu patvarumu ir atsparumu pažeidimams. Būtent to dėka pristatytas televizorius tarnaus ilgą laiką. Mes galime lengvai prijungti ir sukonfigūruoti įrangą. Taigi kaip supratai sąvoka geriausi televizoriai yra labai bendra. Aukšta vaizdo ir garso kokybė nusipelno ypatingo dėmesio. „HD Ready“ raiška yra optimali tokio dydžio televizoriui. Mes galime pamatyti visas atkuriamo vaizdo detales. USB jungtis taip pat yra didelis privalumas, kurio dėka prie televizoriaus galime prijungti bet kokį įrenginį. Niekas netrukdo žiūrėti filmų ar nuotraukų iš išmaniojo telefono ar kitos atminties atminties. Šiuolaikinis dizainas taip pat yra svarbus, nes jis tiks beveik bet kokiam didmiesčio išdėstymui.