Tešlos maišytuvai namams. Kurią geriau rinktis?

vaizdas


Nuotrauka: o6oi.ru

Pradedant dirbti su tešla nevalingai galvoji, kaip supaprastinti minkymo procesą, atsikratyti į visas puses skraidančių miltų, kuriuos vėliau labai sunku surinkti. O jei tešlos reikia išminkyti daug ir greitai, o be to, svečiai jau beveik prie slenksčio? Pagalba tokioje situacijoje ateis tešlos maišytuvas namams.

Paprastai taikomas maišytuvai gamyboje – kavinėse, kepyklose, restoranuose ir kitose įstaigose, kuriose kepa savos gamybos bandeles ir duoną.

Maišytuvų dizaino ypatybės

Yra keletas tešlos maišytuvų tipų.

  • Spiraliniai tešlos maišytuvai leidžia minkyti itin aukštos kokybės mielinę ir bemielę tešlą duonai, picai ir sluoksniuotiems pyragams. Spiralės judėjimas imituoja rankinį minkymą, dėl kurio tešla prisotinama deguonimi. Šios mašinos yra labai produktyvios.
  • Planetiniai tešlos maišytuvai iš tikrųjų yra maišytuvai, skirti dirbti su skystu tekstu kepant konditerijos gaminius ir ruošiant majonezą, putėsius ir kt. Dažnai juose yra plakimo šluotelė, mentele ir minkymo kabliukas, todėl tokio tipo agregatai yra geresni. universalus, bet mažiau produktyvus.
  • Horizontalūs minkytuvai, skirti minkyti šaltą tekstą koldūnams, koldūnams ir pan., dažniausiai naudojami maitinimo įstaigose.

Darbo greitis

Renkantis įrenginį ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas mašinos greičių skaičiui. Šiuolaikiniuose vienetuose jų skaičius svyruoja nuo vieno iki dešimties.

Dezha (dubenėlio) savybės

Dezha gaminamas dubenėlio arba lovio pavidalu. Dėl buitiniai maišytuvai namams pakanka 4,5–10 litrų dubenėlio tūrio. Mašinos veikimo metu jis gali būti nejudantis (būdingas planetiniams modeliams) ir besisukantis (kaip spiraliniuose įrenginiuose).
Besąlyginiai kokybiško ir greito darbo rodikliai – galia. Įvairiuose įrenginiuose šis parametras gali svyruoti nuo 300 iki 2000 vatų.

Renkantis tešlos maišytuvą namams: sausainiams, pyragams ar bandelėms?

Renkantis padėjėją, galintį greitai ir lengvai išminkyti reikiamą tešlos kiekį, turite apibrėžti kelis kriterijus:

– Kokią tešlą dažniausiai teks gaminti (smėlio, mielių, sluoksniuotos).
– Partijos charakteristikos, papildomų funkcijų buvimas.
– Našumas (nuo to priklauso dubenėlio talpa).

Buitinių tešlos maišytuvų gamintojai ir modeliai: kokybė, našumas ir kaina viename buteliuke

Renkantis, kurio reikia tešlos maišytuvas namams reikia nustatyti gamintoją ir kainą.
Šiandien rinkoje jų yra nemažai tešlos maišytuvai, kaina kurios kartais visai skiriasi viena nuo kitos. Keletas populiariausių gamintojų ir modelių pavyzdžių:

Kinijoje gaminami tešlos maišytuvai Gastrorag yra vieni nebrangiausių. Šio prekės ženklo planetinių tešlos maišytuvų kaina prasideda nuo 200-300 dolerių.

vaizdas


Nuotrauka: www.gastrorag.ru GASTRORAG QF-B5

Jau daugiau nei šimtmetį garsus amerikiečių prekės ženklas KitchenAid tiekia tešlos maišytuvus pasaulinei buitinės technikos rinkai. Gaminiai išsiskiria puikiomis techninėmis charakteristikomis, kurios leidžia prekės ženklui išlaikyti lyderio poziciją tarp žinomiausių planetinių maišytuvų gamintojų. Pavyzdžiui, naudojimui namuose tinka „KitchenAid 5KSM150PSE“ modelis, kurio dubens tūris yra 4,8 litro. Prie aparato galima papildomai prijungti 12 purkštukų: sulčiaspaudę, mėsmalę ir t.t. Įrenginio kaina apie 1000 USD.

vaizdas


Nuotrauka: nrgstore.ru KitchenAid Artisan 5KSM150PSE

Italijoje pagamintas planetinis kombainas – „Olimpic Multifunzione“. Mašina su 5 l dubens tūriu ir 1000 W galia skirta greitai paruošti nedidelius įvairaus tipo teksto kiekius. Jo universalumas yra įspūdingas – jis gali minkyti tešlą net makaronams, todėl ji tampa elastinga ir tirpsta burnoje. Modelio kaina yra apie 500 USD.

vaizdas


Nuotrauka: marcato.com.ru Olimpic Multifunzione

Vokietijos gamintojai pristato…