Triušio narvas: kas yra l

Triušiai, kurie tradiciškai buvo ūkio gyvūnai, dabar yra naminiai gyvūnai, kuriuos nusprendžia priimti daugybė šeimų. Jie yra labai mylintys, švarūs ir protingi gyvūnai. Ir įprasta yra namuose turėti didelį narvą, kuriame galėtų gyventi šie augintiniai. Triušiui reikia erdvės, kad jis galėtų jaustis saugus.

Narveliai apsaugo jūsų namų baldus nuo aštrių graužikų dantų ir siūlo savo triušiui savo vietą. Gyvūno narve turi būti pakankamai vietos, kad jis galėtų išsitiesti ir mokėti jame žaisti. Šiose eilutėse mes analizuosime šį produktą ir sužinosime daugiau apie triušius kaip saldžius gyvūnus.

Svarbiausias

 • Triušio narve turi būti diferencijuotos valgymo, miego ir žaidimų zonos, kad gyvūnui būtų patogiau.
 • Net jei jūsų namuose yra triušių narvas, turėtumėte leisti savo gyvūnui keletą valandų per dieną pasivaikščioti po namus ar sodą.
 • Rinkoje yra įvairių triušių narvų, kurių medžiagos ir dydžiai yra skirtingi.

Geriausi triušių narvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Šiose eilutėse rasite klasifikaciją su penkiais populiariausiais triušių narvais rinkoje. Be to, prie kiekvieno produkto pateikiama išsami jo charakteristikų santrauka. Tokiu būdu norime padėti jums priimti tinkamą sprendimą dėl narvo, kurį norite įsigyti savo triušiui. Nepraleisk to!

Geriausias metalinis narvas triušiams

Šis triušio narvas turi stabilų 17 centimetrų metalinį pagrindą. Jis išsiskiria tuo, kad leidžia kiekvienam vartotojui surinkti struktūrą taip, kaip jiems labiau patinka. Gaminyje yra 20 metalinių akių, kurių dydis yra 35 x 35 centimetrai, ir dar 12 mažesnio dydžio akių. Yra 42 plastikinės jungtys ir 100 laidų. Iš viso jis sveria beveik 8 kilogramus.

Šis straipsnis parduodamas su instrukcija, leidžiančia sužinoti įvairius galimus akių derinius. Taigi būtent jūs nuspręsite, kokia forma bus narve, atsižvelgdama į jūsų triušio poreikius ir jūsų namuose esančią erdvę. Pirkėjai teigia, kad tai labai universalus ir pritaikomas produktas.

Funkcionaliausias triušio narvas

Tai paprasto dizaino narvas su priekine anga. Jis pagamintas iš polipropileno plastiko, kuris nėra toksiškas, o juostoms naudojami dažai neturi švino. Pirkėjai vertina, kad narvas leidžia išvalyti pagrindą ir kampą, jo nereikia išardyti.

Šis produktas yra pagamintas Ispanijoje ir sveria 2,4 kg, yra 34 centimetrų aukščio, 40,5 ir 70 centimetrų pločio ir ilgio. Jis rekomenduojamas mažiems graužikams. Lauko durys atsidaro į viršų. Jo nėra su tiektuvu ar gėrimu, tačiau siūloma nusipirkti narvą ir šiuos priedus mokant šiek tiek daugiau.

Geriausias medinis triušio narvas

Šis narvas pagamintas iš eglės medienos ir geležies. Jis išsiskiria tuo, kad turi uždaras dalis, pavyzdžiui, arklidę, kad gyvūnas galėtų pasislėpti ir pailsėti, ir kitas atviras dalis su barais, skirtas išsklaidymui. Du aukštus jungia rampa. Narvas gali būti pastatytas lauke, nes stogas yra nepralaidus vandeniui.

Jame yra keturios lauko durys. Komplekte nėra dėklo, kuriame būtų surinktos jūsų triušio išmatos, tačiau jį galima lengvai įdėti. Pirkėjai komentuoja, kad jų augintiniai žaidžia vartų dalyje ir miega medžiu dengtoje vietoje. Dalyje, kuriai skirta poilsis, galite įdėti antklodę.

Geriausias triušių lauko narvas

Šis narvas turi pušies medienos rėmą, turi tos pačios medžiagos kabiną, o likusią konstrukcijos dalį supa geležinis vielos tinklas. Stogas pagamintas iš žalio asfalto, kuris apsaugo jūsų augintinį nuo lietaus, jei namelis yra lauke. Jis padalintas į du aukštus, sujungtus lengvai užlipančiais laiptais.

Yra pirkėjų, kurie sako, kad jį sunku surinkti, nors apskritai jie vertina produkto kokybės ir kainos santykį. Tarp abiejų narvo aukštų yra nuimamas dėklas, palengvinantis jūsų augintinio išmatų valymą. Jame yra priekinės durys, lengvai uždaromos skląsčiu.

Geriausias kainos ir kokybės santykio triušių narvas

Tai paprastas narvas su durimis priekyje. Jame yra nuimama metalinė niša, kuri palengvina erdvės valymą. Jame yra nerūdijančio plieno lovelis. Jis gaminamas Europoje, o pardavėjai nurodo, kad visos jo statybai naudojamos medžiagos yra saugios gyvūnams.

Jis yra stačiakampio formos ir turi plonas juostas, kurias skiria 27 milimetrai. Taigi gyvūnas gali jaustis patogiai ir tuo pačiu nėra rizikos, kad jis pabėgs. Jis tiekiamas su mėlynos arba oranžinės spalvos aksesuarais, o vartotojai vertina, kad yra geras santykis tarp produkto kainos ir jo kokybės.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie triušių narvus

Vis dažniau triušiai yra naminiai gyvūnai, o narvas yra labai svarbus elementas, nes jis suteikia gyvūnui saugumą. Šiose eilutėse jūs suprasite, koks yra geras narvas, ir mes išspręsime įvairias abejones, kurios kyla žmonėms, gyvenantiems su vienu iš šių graužikų.

Mergaitė su triušiu parduotuvėje

Triušiai yra mieli ir meilūs gyvūnai, kurie dėl savo charakterio įgijo šlovę kaip naminiai gyvūnai. (Šaltinis: belchonock: 97323585 / 123rf.com)

Ar mano triušis turėtų išeiti iš narvo?

Narvas suteikia triušiui privatų namą, kuriame jis gali jaustis apsaugotas. Tačiau gyvūnui taip pat reikia pakeisti dekoracijas ir prieigą prie naujų dirgiklių. Todėl, net jei narvas yra didelis, ekspertai rekomenduoja jums suteikti galimybę vaikščioti aplink namą ar sodą bent dvi valandas per dieną. Tokiu būdu sportuosite ir nenuobodžiausite.

Yra triušių, kurie mėgsta savo kasdienybę, o išėjimas jiems nebus didelė motyvacija. Tačiau gali būti ir tai, kad turite augintinį, kuris mėgsta atrasti naujus kvapus ir erdves, ir tokiu atveju turėtumėte užtikrinti, kad jis kiekvieną dieną galėtų leisti laiką lankydamasis vietose, esančiose už konkretaus kampo.

Įvairių spalvų triušiai

Atminkite, kad svarbu, kad jūsų augintiniai praleistų laiką lauke. (Šaltinis: Gluščenko: 83045343 / 123rf.com)

Kokie triušio augintinio pranašumai ir trūkumai?

Augintinis, su kuriuo pasirinksite bendrą namą, labai priklausys nuo jūsų charakterio. Dar neseniai naminiai triušiai buvo išskirtiniai ūkio gyvūnai, tačiau vis dažniau jie yra naminiai gyvūnai. Jei jums patinka triušiai ir ketinate įsivaikinti, čia yra vieno iš šių mažų gyvūnų privalumai ir trūkumai:

Privalumas

 • Triušiams nereikia skirti ilgų valandų dėmesio. Tai, kad dirbate visą dieną, nebus problema
 • Jie yra ramūs ir meilūs gyvūnai, todėl idealiai tinka pasidalinti laiku su savo mažais vaikais
 • Jie yra labai švarūs, o jų išmatos bus surenkamos į apatinę jų narvo plokštelę
 • Jie prisitaiko prie skirtingų aplinkų
 • Jie yra labai protingi gyvūnai, kuriuos galite išmokyti palengvinti save ten, kur jums labiausiai tinka.

Trūkumai

 • Jie yra graužikai, ir, kaip rodo šis žodis, jūsų triušis gali graužti jūsų baldo dugną ar vielą, jei į tai nekreipiate dėmesio.
 • Jie dažniausiai turi subtilią sveikatą, todėl keletą kartų turėsite apsilankyti pas veterinarą
 • Kai triušiai pasiekia lytinę brandą, karščio metu jie tampa labai pašėlę.

Kaip išlaikyti pagrindinę triušio narvelio švarą?

Norint išvengti blogų išmatų ir šlapimo kvapų ir apsaugoti mūsų triušį nuo bakterijų, galinčių pakenkti jo sveikatai, būtina, kad jo vietos būtų labai švarios. Rekomenduojama, kad triušio narve būtų gerai diferencijuotos vietos, kad jūsų augintinis galėtų padėti šiukšlių dėžę.

Šis dėklas ir jo aplinka turėtų būti dalinai valomi praktiškai kasdien ir kruopščiai kartą per savaitę. Triušiai mėgaujasi savo namų higiena ir tai yra kažkas reikalingo ir jums. Išmatos ir šlapimas yra pagrindinės blogo kvapo priežastys, todėl dėžę, kurioje dedamas šienas, reikia išvalyti.

Baltas triusis

Reikėtų išmatuoti maisto kiekį, kurį duosite savo zuikiui, kad išvengtumėte jo antsvorio. (Šaltinis: Melnychuk: 41557977 / 123rf.com)

Kaip galiu dezinfekuoti triušio narvą?

Be reguliaraus narvo valymo, taip pat turėtumėte kas mėnesį dezinfekuoti. Galite nusipirkti šiam darbui skirtų produktų arba naudoti verdantį vandenį ir actą. Būtina dezinfekuoti skirtingas narvo dalis ir narve esančius daiktus.

Svarbu, kad laistytuvą panardintumėte į verdantį vandenį, taip pat kitus indus, kuriuos galite naudoti savo triušiui. Turite pašalinti dėmes iš šiukšlių dėžės, ką galima padaryti su actu, kad pašalintumėte blogus kvapus.

Narvo stelažus rekomenduojama valyti po vieną muilu ir vandeniu.

Koks turėtų būti triušio narvas?

Ekspertai mano, kad narvas turėtų būti kuo didesnis, visada tame plote, kurį turite savo namuose. Jūsų augintinis turi turėti pakankamai vietos patogiai įsitaisyti savo privačiuose namuose. Narvas turi būti pakankamo aukščio, kad triušis nebūtų susitraukęs.

Teigiama narvą suskirstyti į diferencijuotas erdves: pavyzdžiui, valgymo, poilsio ir žaidimų zonas. Jų nereikia atskirti sienomis, bet su skirtingais elementais. Jūsų augintiniui patogiau miego vietą galima užkloti šienu, laikraščiais ar medžio drožlėmis.

Baltas triušis narve

Triušių narvai idealiai tinka jūsų augintiniui apsaugoti. (Šaltinis: Petrunina: 80958236 / 123rf.com)

Kur mano namuose turėčiau įdėti triušio narvą?

Svarbu, kad jūsų triušio narve būtų gera ventiliacija, tačiau tuo pačiu metu jis nebūtų veikiamas skersvėjo. Geriau negauti tiesioginių saulės spindulių, kad jūsų triušis būtų patogus, ypač esant labai karštam klimatui. Be to, narvas turėtų būti arti namų vietų, kuriose yra veiklos.

Triušiai mėgsta bendrauti su žmonėmis. Buvimas labai izoliuotame narve šiems gyvūnams gali būti labai nuobodus ir gali jiems liūdėti. Tuo pat metu pastatykite naminiams gyvūnėliams skirtą namą mažai judančioje vietoje, kad jis netrukdytų einant pro šalį ar kad išvengtumėte jų užkliuvimo.

Berniukas žaidžia su triušiu narve

Triušiai gali gyventi toje pačioje erdvėje, nebent patelė pastoja. (Šaltinis: Amišišievas: 89132039 / 123rf.com)

Ar galiu įdėti triušio narvą į savo miegamąjį?

Atminkite, kad triušiai yra …

Parašykite komentarą