Triušio žaislai: kas yra

Triušiai yra gyvūnai, kurie užima vietą kaip augintiniai draugai, nes jie yra labai meilūs ir žavūs. Augant jų populiarumui, auga ir žinios apie šiuos augintinius. Ir yra žinoma, kad jie yra protingi gyvūnai ir kad jiems reikia žaislų, kad išeitų iš nuobodulio, kurį gali reikšti gyvenimas narve.

Yra įvairių žaislų, sukurtų būtent šių graužikų linksmybėms. Ir jie turi skirtingas funkcijas. Taip pat gerai, kad jie turi medžiagų, kurios nėra toksiškos, nes triušiai graužia jūsų daiktus ir kartais praryja tų žaislų gabaliukus. Šiame straipsnyje galėsite sužinoti galimybes, kurias ši rinka siūlo jūsų triušiui.

Svarbiausias

  • Triušiai yra labai protingi gyvūnai. Net jei jie neprotestuoja, jų gyvenimas narve gali būti labai nuobodus, todėl paskatinkite juos, kad dienos būtų linksmos.
  • Yra žaislų, skirtų protui lavinti, kiti – kūno lavinimui, kiti specialūs – triušio dantims kandyti ir dildyti.
  • Svarbu atsižvelgti į žaislų dydį, jų funkcijas ir medžiagas, kurios turi būti natūralios. Tai yra pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant žaislą savo triušiui. Išsamiau tai pamatysime paskutiniame skyriuje, skirtame pirkimo kriterijams.

Geriausi triušių žaislai rinkoje

Geriausias triušio žaislas medžio formos su kabančiomis morkomis

Šis medis su morkų formos pakabukais buvo pagamintas iš žolių ir kukurūzų lukštų. Abi medžiagos yra saugios naminiams gyvūnėliams. Be to, jis sukurtas naudojant saugius dažus ir netoksiškus klijus. Jo ilgis yra 40 centimetrų ilgio ir 33 cm pločio.

Pirkėjai vertina, kad jų triušius linksmina šis medis ir kad jie padeda išlaikyti dantis. Žinoma, jei jūsų triušis graužia daugiau nei reikia, tai truks trumpai.

Idealus tunelio formos ir nešiojamas triušio žaislas

Šis žaidimų tunelis buvo sukurtas atsižvelgiant į mažus gyvūnus, tokius kaip triušiai, šeškai, jūrų kiaulytės ir kačiukai. Jis turi 3 įėjimus ir viršutinę angą 3 praėjimų sankirtoje.
Jis yra sulankstomas ir nešiojamas – jį lengva sulankstyti, kai jums reikia ploto.

Jis turi vandeniui atsparią poliesterio medžiagą ir skalbiamas mašinoje. Žiedai, suteikiantys apvalią formą, yra pagaminti iš metalo. Išskleistos jos dydis yra 73 X 34 cm.

Geriausias triušiams skirtas žaislas

Šis produktas susideda iš trijų skirtingo dizaino kamuoliukų, pagamintų iš 100% natūralių nendrių, hiacintų ir rotango medžiagų. Nėra klijų, plastiko ar metalo. Tikslas yra užkirsti kelią naminių gyvūnėlių nuoboduliui, nes jie gali kramtyti kamuoliukus, nepakenkdami jų sveikatai. Kiekvieno jų skersmuo yra 3 x 8 centimetrai.

Žaidimo stalas su užkandžių puikiai tinka kaip žaislas jūsų triušiui

Šį gaminį sudaro žaidimų lenta su septyniomis mažomis skylėmis. Tikslas yra paslėpti maistą šiose skylėse, o tai bus jūsų triušio atlygis, kai jam pavyks pakelti dangčius. Produkto skersmuo yra 20 centimetrų. Jis rekomenduojamas pradedantiesiems ir triušiams ar kitiems mažiems gyvūnams.

Jį lengva plauti. Į skylių vidų galite įdėti graužikų mėgstamą maistą, pavyzdžiui, obuolį ar morką.

Geriausias kieto kamuoliuko triušio žaislas

Tai rutulys, pagamintas iš medžio masyvo. Jūsų tikslas yra linksminti triušius, suteikti jiems galimybę graužti, kad jų dantys būtų sveiki. Jame yra mažos skylės, į kurias galima įsidėti mažus maisto gabalėlius. Dėl to gyvūnas turės būti strategas, kad maisto gabalėliai išeitų iš skylių.

Tai storas rutulys, bet 7 cm skersmens. Jis tinka triušiams ir sveria nedaug, kad gyvūną būtų lengva jį pajudinti.

Prekių vadovas: ką reikia žinoti apie triušių žaislus

Triušiai yra labai švelnūs ir meilūs gyvūnai, kurie nedaug skiria namų darbų. Todėl jie tapo idealiu augintiniu. Kad jūsų gyvenimas būtų linksmesnis, triušių žaislai yra geras aksesuaras. Šiose eilutėse mes padėsime jums sužinoti daugiau apie šiuos produktus ir apie jūsų žavų augintinį. Tikimės atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Triušiai yra labai protingi gyvūnai. Net jei jie neprotestuoja, jų gyvenimas narve gali būti labai nuobodus, todėl paskatinkite juos, kad dienos būtų linksmos. (Šaltinis: Tverdokhlib: 59938610 / 123rf.com)

Kas yra triušių žaislai ir kam jie naudojami?

Triušių žaislai yra indai, sukurti šių graužikų pramogai. Tai vis dar maža rinka, nes dar neseniai daugelis žmonių nežinojo apie didžiulį triušio poreikį žaisti ir užsiimti veikla.

Tačiau po truputį šios priemonės integruojamos ir jos tampa vis plačiau žinomos kiekvieną dieną.

Triušiams reikia žaislų, kad jie galėtų judėti ir išlaikyti savo kūną bei protą judrų. Sėdimas šių graužikų gyvenimas gali pakenkti jų smegenims ir kūnui, nes tai gali privesti prie gyvūno svorio. Yra įvairių rūšių žaislų, kuriuos galima integruoti į namelį. Tai gali būti tuneliai, mediniai rutuliai ir interaktyvūs žaidimai, kuriuose galima rasti maisto.

Kodėl mano triušiui reikia žaislų?

Jūs turite žinoti, kad triušiai yra labai protingi gyvūnai. Net jei valandų valandas matote jį labai ramų ir jis daug laiko praleidžia savo narve be protesto, jei duosite jam tinkamus įrankius, jis gali būti labai aktyvus. Dėl psichinės stimuliacijos stokos jie gali turėti sveikatos problemų ir jaustis be galo nuobodžiaujantys kasdien.

Yra veterinarijos ekspertų, kurie tvirtina, kad triušiams žaislų reikia net labiau nei katėms ar šunims. Ir ar minėtieji turi daugiau galimybių išeiti ar ieškoti pranašumo, šie graužikai ilgas valandas praleidžia savo namuose. Tikslas yra pagerinti šių brangiųjų gyvūnų gyvenimo kokybę.

Yra žaislų, skirtų protui lavinti, kiti – kūno lavinimui, kiti specialūs – triušio dantims kandyti ir dildyti. (Šaltinis: Tomas1111: 54968413 / 123rf.com)

Kokias skirtingas funkcijas žaislai gali atlikti triušiui?

Rinkdamiesi žaislus savo augintiniui, turėtumėte nepamiršti, kad yra daugybė funkcijų, kurias šie objektai gali atlikti. Triušiams reikia žaislų, kad jie galėtų judėti ir išlaikyti savo kūną bei protą judrų. Arba sukandžioti ir išlaikyti sveikus dantis. Žemiau esančioje lentelėje turite funkcijų ir žaislų santrauką.
Jei norite savo triušio Perka
Pratinkite protą ir venkite nuobodžiauti Strateginiai žaislai, tokie kaip:

– lenta su dangčiais, kuriuos reikia pakelti, arba su skylėmis, kurias reikia atrasti norint patekti į jums patinkantį maistą.
– kamuoliukai su skylutėmis, kur paslėpti prizus, jei juos gausite.

Pratinkite savo kūną Riedantys objektai arba objektai, leidžiantys judėti, pavyzdžiui:

– plokštės, kurios bakstelėjus rieda ant žemės.
-rutuliai.
-rampai ar tiltai, kuriuos galima pakelti ir nuleisti.
-tunnels su skirtingomis prieigomis.

Dildyk dantis Iš netoksiškų medžiagų pagaminti daiktai, tokie kaip:

– medžio kamuoliukai,
medžiai, sukurti iš natūralios medžiagos,
– natūralios medvilninės virvės,

Gali paslėpti Žaislai, leidžiantys jam žaisti slėpynių, tai, kas stimuliuoja kūną ir protą. Yra keletas tokių kaip:

-tunnels su įvairiomis prieigomis.
-namai.

Ar mano triušiui gali būti pavojinga graužti plastikinius žaislus?

Kai nepateiksite reikiamų įrankių graužti, triušis sukramtys kitus daiktus. Paprastai didelė žaislų dalis yra pagaminta iš medžio ir natūralių elementų. Ir tai, kad grauždami gyvūnai praryja objekto medžiagą. Dėl to jums reikia pateikti daiktus, pagamintus iš medžiagų, kurios negali pakenkti gyvūno sveikatai.

Tuo pačiu metu neleiskite triušiui kramtyti plastiko, gumos ar audinio gabalėlių. Valgomi gabaliukai gali būti tikrai žalingi jūsų skrandžiui. Yra daugybė medžiagų, kurios nepakenks virškinimo sistemos organams, pavyzdžiui, daugelio skirtingų augalų mediena. Arba kitų, kuriuos nelengva palaužti.

Kokią naudą žaislų graužimas duoda triušio dantims?

Triušio dantys yra atvirų šaknų, tai yra, jie nuolat auga visą savo gyvenimą. Įdomu tai, kad jie gali padidinti savo dydį iki 1,2 centimetro per mėnesį. Šiuo klausimu būtina padėti gyvūnus, kurie gali graužti, kad jie galėtų susidėvėti.

Taigi ji negali turėti problemų dėl savo augimo.

Yra ligų, tokių kaip netinkamas įsibrovimas, abscesai ar anamnezė, kurias sukelia per didelis dantų augimas. Jų galima išvengti naudojant kramtomus daiktus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Jei ne, jums gali tekti dantis duoti veterinarui – tai gali labai erzinti gyvūną ir kelti riziką.

Svarbu atsižvelgti į žaislų dydį, jų funkcijas ir medžiagas, kurios turi būti natūralios. (Šaltinis: Atsargos: 92745492 / 123rf.com)

Kokį maistą galiu paslėpti žaisluose, kurie skatina triušio mintis?

Vieni iš labiausiai paplitusių triušių žaislų, kuriuose reikia rasti skanėstų, pavyzdžiui, maži maisto gabalėliai. Juose gyvūnas turi atspėti, kaip pasiekti savo atlygį, todėl jie skatina jo vaizduotę ir intelektą. Ir tai jiems labai smagu. Čia pateikiama maisto produktų, kuriuos galite ir ko negalima valgyti, santrauka:
Ką gali valgyti triušis? Ko triušis negali valgyti?
-Švieži vaisiai, tokie kaip obuolys, ananasai, papajos, persikai ar bananai. -Saldumynai ir angliavandeniai, tokie kaip pusryčių dribsniai, duona, šokoladas ar sausainiai.
-Šviežios daržovės ir žalumynai, tokie kaip morkos, romėniškos salotos, lapiniai kopūstai, petražolės, endyviniai, bazilikai ar mėtos. -Riešutai ar sėklos, tokie kaip graikiniai riešutai, žemės riešutai, lazdyno riešutai ar pypkės.
-Šienas. -Iceberg salotos.
-Specialūs maisto produktai triušiams. -Mėsos ar žuvies.

Kokias problemas triušiui sukelia nutukimas ir kaip to išvengti naudojant žaislus?

Kaip jau matėme, kai kurie triušiams sukurti žaislai suteikia galimybę išlaikyti gyvūną aktyvų. Taigi bus išvengta, kad tai gali sukelti nutukimo problemų. Jei padrąsinsite šį žavų graužiką, priversite jį labiau judėti ir tai bus naudinga jo sveikatai. Reikėtų pažymėti, kad antsvoris sukelia papildomų problemų. Šitie yra:

  • Higiena. Triušis negalės tinkamai išsivalyti, nes jis nepasiekia visų kūno dalių. Šie gyvūnai yra labai švarūs ir tik dažnai tvarkosi. Bet jei jie yra nutukę, jie negali. Higienos nesilaikymas gali sukelti papildomų sveikatos problemų.
  • Odos problemos Nutukimas taip pat lemia odos raukšlių susidarymą. Jie gali sušlapti nuo …