Triušis: Kuris yra geriausias

Augintinių pasaulis nėra tik kačių ir šunų sritis. Triušiai taip pat reikalauja savo dėmesio centre, ir ne nepagrįstai. Šie mieli pūkuoti kailiniai padarai būna paklusnūs ir švarūs. Tačiau, kaip savininkas, turite tinkamai patenkinti visus jų poreikius. Nes augintinis yra dar vienas šeimos narys.

Norėdami pasiekti šį tikslą, siūlomi visų rūšių „triušio“ indai. Tarp jų ypač svarbūs geriausi triušių nameliai rinkoje. Tai specialiai šiems mažiems žinduoliams sukurtos patalpos. Jų dėka jūsų triušis turės pakankamai vietos poilsiui, taip pat saugiai jūsų laukti jūsų nebuvimo metu.

Svarbiausias

 • Yra du namelių tipai: lauko ir vidaus. Tai gali turėti vieną ar daugiau lygių.
 • Nameliai su atviromis ir uždaromis erdvėmis idealiai tinka gyvūnui pajusti, kad malonumas ir apsauga yra ranka pasiekiami.
 • Kaip pagrindinis įsigijimo faktorius yra namelio vėdinimas. Straipsnio pabaigoje apžvelgiame šį ir kitus svarbius kriterijus.

Geriausi triušių nameliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Gyvūno įtraukimas į šeimą – jei įmanoma, visada įvaikinant – yra labai didelė atsakomybė. Paprasčiausiai jų maitinti nepakanka. Kalbant apie triušius, būtina turėti savo erdvę. Žinodami, kad esate čia ieškodami geriausio varianto, žemiau surenkame keturis geriausius šiandien triušių namelius:

Geriausias vidinis namelis

Ypač skirtas jūrų kiaulytėms, be problemų jis pritaikomas ir paprastiems triušiams, kurie nėra ypač dideli. Be to, jei turite daugiau nei vieną triušį, visada galite gauti XL versiją.

Jo brangų dizainą papildo tvirta ekologiško pušies medienos apdaila. Kita vertus, dėl pastelinių atspalvių konstrukcija tinka beveik bet kuriai patalpų aplinkai. Be to, jis turi du lygius.

Geriausias lauko medinis namelis

Šis Pawhut pasiūlymas taip pat gali būti naudojamas kitiems gyvūnams, pavyzdžiui, vištoms ar jūrų kiaulytėms. Jo apdaila yra tvirta, nes ji pagaminta iš geros kokybės medienos, taip pat iš cinkuoto plieno vielos tinklelio.

Dėl padengto stogo tai yra vienas geriausių lauko namelių. Tokiu būdu jis be problemų atsispiria nepalankiam orui. Kaip ir ankstesnis modelis, jis taip pat turi du lygius.

Geriausias XXL namelis lauke

Įspūdingais 223 x 52 x 85 cm matmenimis tai yra vienas geriausių XXL triušių namelių. Todėl tai yra idealus variantas tuo atveju, jei turite daugiau nei vieną triušį arba norite padovanoti šiam tikrą „gyvūnų dvarą“.

Apdaila pagaminta iš impregnuotos eglės medienos ir geležinės vielos. Kita vertus, stogas sutvirtintas vandeniui atspariu asfaltu, kad apsaugotų triušio namelį nuo lietaus. Be to, jį labai lengva valyti.

Geriausias pigus triušių namelis rinkoje prisijungęs

Jei jūsų biudžetas šiek tiek didesnis, galite pasirinkti šią parinktį. Mes, ko gero, esame prieš geriausią šių dienų pigų triušių namelį. Jo matmenys yra 98 x 54 x 100 cm. Kalbant apie medžiagas, jis pagamintas iš eglės medienos ir aukštos kokybės geležinės vielos.

Nors jis nėra toks didelis, kaip kiti čia išvardyti variantai, triušiams taip pat siūloma nedidelė atvira vieta sodo žolei ganyti.

„Shopping Guide“: ką turėtumėte žinoti apie „Hutches“

Hutchesas užima svarbiausią vietą triušiui suteikiant geriausią. Nes jūsų „kailiniams“ reikės ne tik triušių žaislų. Dėl jūsų prisiminimų ir asmeninės erdvės negalima derėtis. Tačiau labai gali būti, kad turite abejonių dėl šio produkto. Norėdami padėti jums, žemiau mes aptarsime dažniausiai pasitaikančius klausimus apie namelius.

Daugiapakopiai nameliai idealiai tinka jūsų gyvūnui linksminti, kai esate toli, ir išlaikyti jį aktyvų. (Šaltinis: Bearok: 127640190 / 123rf.com)

Kas yra namelis?

Kalbėdami apie namelius, turime omenyje buveines, specialiai sukurtas šio tipo žinduoliams, taip pat kitiems panašaus dydžio graužikams. Paprastai jie būdingi vidutinio ir didelio dydžio, taip pat juos galima montuoti tiek viduje, tiek lauke. Nors jie yra triušių narveliai, jų savitumas suteikia didesnį komfortą.

Medžiagų lygyje iš tikrųjų jie dažniausiai naudojasi, pavyzdžiui, eglių miškais. Paprastai jie yra aukštos kokybės. Be to, jie taip pat paprastai turi cinkuoto plieno metalines tinklelius. Su jais namelyje leidžiama turėti atviras, bet apsaugotas vietas. Dauguma šių dienų geriausių namelių taip pat siūlo du pakopas ir dengtą stogą.

Kaip naudotis nameliu?

Įsigyti vieną geriausių pigių ar vidutinio aukščio nuotolių durelių yra saugi investicija. Jūsų gyvūno komfortas ir gerovė turėtų būti ne pasirinkimas, o nuosprendis. Tačiau kai produktas atkeliaus į jūsų namus, galite nelabai žinoti, nuo ko pradėti. Tai normalu, ramu. Todėl toliau žingsnis po žingsnio paaiškiname, kaip naudotis nameliu:

 1. Vieta: Jei tai yra vidinis namelis, turėtumėte jį įrengti vėdinamoje vietoje, kur patektų į natūralią šviesą. Žinoma, jis taip pat nedega. Kalbant apie lauko namelius, venkite vietų, kuriose yra stiprių skersvėjų. Jei turite sodą su medžiais, gali būti gera jį pastatyti taip, kad jis vienu metu galėtų patekti į šešėlį ir saulę.
 2. Montavimas: Pirmas dalykas yra surinkti laikiklį. Norėdami tai padaryti, vykdykite surinkimo instrukcijas. Gerai, kad konstrukciją pritvirtinsite kai kuriais vinimis ar varžtais, atsižvelgiant į modelį. Kita vertus, jis naudoja elektrinį segtuvą, kad prie struktūros priliptų tinklinis audinys. Įsitikinkite, kad medžiaga yra geros kokybės, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas.
 3. Šoninės ir vidinės plokštės: Laikantis surinkimo instrukcijų, laikas surinkti šonus ir vidines plokštes. Jei namelis yra dviejų lygių, montuodami šonus turite būti ypač atsargūs, nes nuo jų priklauso antrojo lygio stabilumas. Tada sumontuokite vidines plokštes, kaip reikalaujama pagal modelį.
 4. Stogas ir durys: Prie namelio viršaus pritvirtinkite lubas atitinkančias medines plokštes. Norėdami dar labiau apsaugoti saloną, galite pridėti tam tikro tipo vandeniui atsparų dangtelį. Po to sutelkite dėmesį į durų vyrių montavimą atsuktuvu ir atitinkamais varžtais. Galiausiai įdiekite saugos kaiščius ir patikrinkite, ar viskas veikia tinkamai.
 5. Viduje: Abiejuose aukštuose šerkite pakankamai šieno, kad triušis būtų patogus ir nesusižeistų, judėdamas aplink namelį. Be to, įsitikinkite, kad įdėjote indus maistui ir drėkinimui. Kita vertus, patogu pridėti keletą žaislų ir, jei turite higienos dėklą išmatoms ar šlapimui rinkti, smėlį.

„Veterinarijos gydytojų informacija apie priežiūrą ir ligų vengimą paprastai yra gana išsami, tačiau informacijos apie reikiamą erdvę, teritoriją ir psichinę sveikatą paprastai yra gana nedaug, jei ne tiesiogiai neteisinga. Šiuo metu daugelis žmonių naudojasi narveliai, kurie yra per maži ir sukelia daug streso gyvūnui.

Kokie triušių namelių privalumai ir trūkumai?

Tikrai neabejojate būtinybe užtikrinti savo augintinio patogumą. Taip ir turėtų būti. Bet, ko gero, jūs tai darote dėl poreikio įsigyti namelį. Gal manote, kad narvelio užtenka arba kad galite jį išmokyti be priežiūros braidyti po namus. Jūs negalite būti neteisesni. Kita vertus, nameliai siūlo daug privalumų:

Privalumas

 • Puiki įvairovė.
 • Atsparios medžiagos.
 • Vidaus ir lauko variantai.
 • Lengva valyti
 • Šiuolaikiniai dizainai.
 • Jie leidžia gyvūnui prisiglausti.
 • Jų yra ne vienam triušiui.
 • Jie turi poilsio zonas.
 • Su lengva prieiga.

Trūkumai

 • Jo įrengimas gali būti nelengvas.
 • Didžiausi yra brangūs.

Koks yra geriausias namelio pagrindas?

Triušio namelio grindys neturėtų būti drėgnos arba pagamintos iš kietos medžiagos. Jei taip, triušiui gali išsivystyti liga, vadinama pododermitu. Ši būklė veikia jo užpakalines kojas. Dėl to jiems išsivysto opos, kurios gali sukelti didesnių problemų. Dėl šios priežasties namelio pagrinde turi būti naudojamos minkštos medžiagos, užtikrinančios patogumą:

 • Presuotos medienos drožlės, Ypač su mažomis cilindrų dangomis jie yra puikus pasirinkimas. Be to, jie padeda absorbuoti šlapimo kvapus.
 • Šienas taip pat yra puiki medžiaga. Tai ypač naudinga pastatyti miego vietose.
 • Taip pat gali padėti laikraštinis popierius ar antklodė. Pastarasis gali būti naudingas net lauke, nes jis padės apsaugoti jus nuo žolės, kai ji yra drėgna.

Kaip valyti namelį?

Logiška, kad laikas nuo laiko teks valyti namelį. Triušiai, net jei jie yra apmokyti, vargu ar išmoks šlapintis ar tuštintis tam tikroje vietoje. Dėl šios priežasties turėsite periodiškai pakeisti namelio pagrindą, taip pat išvalyti interjerą. Kita vertus, turite įsitikinti, kad vandens ir maisto indai yra visiškai švarūs:

 1. Pabandykite valyti namelį bent kartą per mėnesį.
 2. Tam galite naudoti karštą vandenį su vandens ir acto mišiniu.
 3. Taip pat turite valymo priemonių, specialiai sukurtų šioms užduotims atlikti.
 4. Nuvalykite ne tik vidinę, bet ir išorinę namelio dalis.
 5. Nepamirškite išvalyti namelyje esančių daiktų, pavyzdžiui, žaislų.
 6. Šiukšlių dėžę, skirtą triušio išmatoms surinkti, taip pat galima nuvalyti actu.

Geriausi medienos pagrindai turėtų būti apdorojami, kad drėgmė jų nesurodytų. Tačiau jis turi būti pagrįstas gyvūnui nekenksmingais komponentais. (Šaltinis: Stuchelova: 101141189 / 123rf.com)

Kokie yra nameliai?

Atsižvelgdami į savo poreikius, turėtumėte nusipirkti vienos ar kitos rūšies namelius. Norėdami suprasti, ką rinka jums siūlo, žemiau mes renkame įvairius esamų namelių tipus:

 • Vidiniai triušių nameliai: Jie specialiai suprojektuoti montuoti namų viduje. Jie pagaminti iš skirtingų medžiagų, nors vyrauja mediena. Paprastai jie yra gana kompaktiški.
 • Lauko triušių nameliai: Idealiai tinka įsirengti sode. Jie turi apsaugotus stogus, kad nepalankus oras netrikdytų triušio. Daugelis turi atviras erdves. Paprastai jie yra didesni nei triušių nameliai.